PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze psy - wątek miłośników piesków wszelakich



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15

abru
20-01-2017, 13:03
Olecki75, tak, Krusza ( sucz koleżanki) to wyżeł niemiecki. Umaszczenie całkiem częste, choć chyba rzeczywiście deresze są bardziej kojarzone

madebyzosiek
22-01-2017, 22:40
Co tam u Was psiarze? Bo Czarek uśmiechnięty :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_1674-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/wl325irgyllgqi7/DSC_1674.jpg)
Nikon D700 i Tamron 28-75 2.8

abru
23-01-2017, 00:10
a Pan Lupek jak zwykle...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00313012017a_zps89xlaxc6-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00313.01.2017a_zps89xlaxc6.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00314012017a_zpssophbo3c-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00314.01.2017a_zpssophbo3c.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00315012017a_zpslhhtp6oa-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00315.01.2017a_zpslhhtp6oa.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/00343012017a_zpsucprozfy-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00343.01.2017a_zpsucprozfy.jpg)

OjTam
23-01-2017, 00:15
Malamut w swoim naturalnym środowisku. :p

O co biega z tym jedzeniem śniegu przez psy? Już to naście razy widziałem u różnych psów...

abru
23-01-2017, 00:45
OjTam, a Ty lodów nie lubisz? ;-)

OjTam
23-01-2017, 00:48
Lubię. Ale nie dam rady zjeść ilości stanowiącej całkiem spory % masy mojego ciała...

digit
25-01-2017, 12:14
Wczoraj ostatni białas poleciał do Norwegii.
Przy okazji przeżyliśmy mały szok.
Mamy 2 szczeniaki, oba bardzo przyjazne dla naszych gości. Jak przyjechali Norwegowie po Arona, Diuna ( suczka, która u nas zostaje) od razu uciekła do kuchni i zaległa w kacie pod stołem i wyszła dopiero jak nowi właściciele wyszli z Aronem. Aron natomiast od razu rozpoznał, kto z trójki osób, które przyjechały jest jego. Zalizał nowa właścicielkę, łącznie z władowaniem się jej na kolana ( 22 kg). Bydle polazło z nimi nawet się nie oglądając na nas. Na lotnisku Aron spotkał Kesa - brata, który tez jak sie okazało leciał w wielki świat. ( obaj na ostatnim zdjęciu)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_2625-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2625.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_2648-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2648.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_2652-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2652.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_2664-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2664.jpg.html)

Diuna

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_2678-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2678.jpg.html)

Aron po lewej

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/01/DSC_2686-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2686.jpg.html)

madebyzosiek
25-01-2017, 22:43
Drodzy przyjaciele czterołapni. Dziś, po 16 latach szczęśliwego życia, Czarek niestety przegrał ze starością. Zostawił masę wspomnień i tysiące wspaniałych zdjęć. Walczył o każdy dzień dzielnie do ostatniego tchu. Czasem żałuję, że nie miałem wcześniej foto pasji, czasem żałuję, że tylko ostatnie 7 lat jest uwiecznione na cyfrowych zdjęciach. Jednak każde zdjęcie pokazuje Czarka takiego, jakim go znacie - uśmiechniętego i pełnego pozytywnych emocji. Zapamiętajcie go właśnie takim...



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/05/DSC_6275-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/mgu9gs6owqsuswp/DSC_6275.jpg)

Pozdrawiam serdecznie... :(

OjTam
25-01-2017, 22:46
Ojej... Nie wiem co powiedzieć... :(
Przykro mi zosiek...

Boryszuk
25-01-2017, 23:08
Strasznie mi przykro. Pocieszające jest to, że Czarek miał szczęśliwe życie z kochającymi człowiekami.

frogi
25-01-2017, 23:11
madebyzosiek
Smutne to... przyjaciele odchodzą. Znam to.
Współczuję straty, to bardzo boli gdy trzeba się pożegnać...

kurako92
25-01-2017, 23:45
Zosiek, jesteśmy z tobą! Pozostały zdjęcia i one zostaną na zawsze, trzymaj się kolego!

kolorowooka
26-01-2017, 02:44
Zosiek tak mi przykro :( Niech Czarek wesoło merda ogonem za Tęczowym Mostem i uczy wspaniałego uśmiechu inne psy.
Przeżyliście 16 wspaniałych lat.

abru
26-01-2017, 10:50
madebyzosiek, tak bardzo mi przykro :( Bardzo, bardzo smutna wiadomość :( Za szybko odchodzą...
Tu też nam będzie brakowało jego roześmianej mordki, w końcu, dzięki Twoim zdjęciom, Czarek był też tak troszkę nasz. Niech tam gdzie teraz jest Czarek dalej czaruje swoim uśmiechem.
Trzymajcie się!

suomi
26-01-2017, 13:35
Zosiek, bardzo mi przykro, mnie też będzie brakować Czarka i jego wiecznie uśmiechniętego pyszczka :( To straszna chwila, kiedy odchodzi najlepszy przyjaciel ale na szczęście na pocieszenie zostają nam wspomnienia wspólnych lat i niezliczonych przygód oraz jak przystało na foto pasjonatów - zdjęcia. Trzymajcie się!

madebyzosiek
27-01-2017, 06:50
Dziękuję za dobre słowa moi drodzy. Próbujemy się z tym pogodzić, od dwóch lat ten moment był pewny, nie wiedzieliśmy tylko kiedy nastąpi, ale nie możemy uwierzyć, że już się to stało... Po 16 latach Czarek nie był psem w domu... Czarek był jednym z ważniejszych członków rodziny, naszym dzieckiem niemalże. Wspominamy sobie jego akcje i cały czas śmiejemy się przez łzy... Ale oczywiście tak musiało być, żył naprawdę długo, a od ponad dwóch lat robił wszystko, żeby żyć jak najdłużej... Pozdrawiamy :(

kurako92
27-01-2017, 10:25
I tak ładnie żył bo ponad 100 ludzkich lat! Niech Czarek tam u góry merda ogonem!

MC_
27-01-2017, 10:33
Przykre, ale miał psiak szczęśliwe życie.

C_K
10-02-2017, 16:14
Zośku, nie znałam Czarka bo od niedawna odkryłam ten wątek ale łezka i tak mi poleciała. Rozumiem Cie doskonale. Kiedyś miałam pieska i zachorował. Trzeba było go uspić. Przez rok płakałam za nim i od tego czasu bronię się jak mogę przed posiadaniem psa. Dzień w którym żegnamy naszego przyjaciela jest tak smutny że w moim przypadku nawet kilka/kilkanaście lat zycia z nim nie jest w stanie tego zrównoważyć. Bardzo Ci współczuję i miejsmy nadzieję że reinkarnacja istnieje, wtedy Czarka odzyskasz w kolejnej postaci - kolejnego pieska :)
pozdrawiam.

abru
11-02-2017, 23:34
Heloł! :-) U Was też zima taka śliska, brudna i byle jaka? ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/00469012017a_zpsmlrf0bis-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00469.01.2017a_zpsmlrf0bis.jpg)

madebyzosiek
11-02-2017, 23:44
Córka_Kleofasa dziękuję za dobre słowa. Pustka po nim jest straszna i choć miał już prawo po tych 16 latach, to jednak ciężko jest się z tym pogodzić. Kiedyś będzie na pewno ogoniasty, ale jeszcze nie czujemy się gotowi... Mam plany na fotograficzne wyżycie się na zwierzętach (pozytywne oczywiście), z pewnością się pochwalę :) abru jak miło widzieć Lupka z uśmiechem :) Fota jak zawsze świetna :)

Robson_zg
11-02-2017, 23:59
madebyzosiek dopiero teraz przeczytałem, że Czarek Was pożegnał, pięknego wieku doczekał. Ale ilekolwiek by nie przeżył, to zawsze jest za wcześnie. Bardzo Wam współczuję straty przyjaciela....

Olecki75
13-02-2017, 04:09
Pustka po nim jest straszna i choć miał już prawo po tych 16 latach, to jednak ciężko jest się z tym pogodzić. Kiedyś będzie na pewno ogoniasty, ale jeszcze nie czujemy się gotowi...
Utrata takiego przyjaciela zawsze jest przykra. Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i zdążyłem się już przyzwyczaić do tej przewijającej się w nim od czasu do czasu przesympatycznej mordki Czarka.
Pustka jest, ja w lipcu pożegnałem swoją 7,5 letnią seterkę Agatkę, która prawdopodobnie zatruła się pestycydem użytym w okolicy mojego bloku:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/_75V5319_zpsohb6bmia-1.jpg
źródło (http://s1377.photobucket.com/user/Olecki75/media/_75V5319_zpsohb6bmia.jpg.html)

Jedynym działającym lekarstwem na tą pustkę było to:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/Agata20mkIV20001_zpslnjyioeu-1.jpg
źródło (http://s1377.photobucket.com/user/Olecki75/media/Agata%20mk.IV%20001_zpslnjyioeu.jpg.html)
Agata Mk.II Musiałem czekać 3 długie miesiące aż się urodzi i będzie gotowa do wzięcia ale było warto.

Obecnie ma prawie 7 miesięcy:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_0084_zpsxyg5acse-1.jpg
źródło (http://s1377.photobucket.com/user/Olecki75/media/DSC_0084_zpsxyg5acse.jpg.html)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_0281_zpsfqxoibbp-1.jpg
źródło (http://s1377.photobucket.com/user/Olecki75/media/DSC_0281_zpsfqxoibbp.jpg.html)
Pozdrawiam serdecznie i życzę godnego następcy jak najszybciej:-)

fillip33k
13-02-2017, 13:08
Ale super! Ja mam mieszańca labradora :D

C_K
15-02-2017, 20:13
Zosiek zmieniłeś aparat ??? wydawało mi się że miałeś dx-a a tu widzę podpis D700, przeoczyłam coś ?

madebyzosiek
15-02-2017, 20:28
Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Dziś mija trzeci tydzień pustki... Piesek kiedyś na pewno, ale na razie nie czuję się na to gotowy.


Zosiek zmieniłeś aparat ??? wydawało mi się że miałeś dx-a a tu widzę podpis D700, przeoczyłam coś ?

No tak, w grudniu dołączył do mnie D700 w stanie sklepowym :) Oczywiście D7100 jest nadal, D200 jako fanaberia ;) Jedynie D300s znalazł nowego właściciela. Tylko "testować" na razie nie ma na kim... :(

umesma
18-02-2017, 12:17
Ja mam szalonego szczeniaka wilczura :D

digit
18-02-2017, 23:51
madebyzosiek bardzo współczuje. Mój poprzedni pies żył 20 lat i potrzebowałem naprawdę wielu lat, żeby ponownie zdecydować się na psa. Czarek z Twoich opowiadań był naprawdę wspaniałym przyjacielem.

To już jedna z ostatnich wrzutek szczeniaków. Wszystkie już w nowych domach od połowy stycznia


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_2719-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2719.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_2743-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2743.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_2803-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2803.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_2831a-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2831a.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/DSC_2857a-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_2857a.jpg.html)

kajmakowa
19-02-2017, 15:01
digit, ten portret z klapniętym uszkiem jest przeuroczy :) Wszystkie psiaki słodkie

abru
26-02-2017, 19:13
prosiłaś o uśmiech a nie o otwarte oczy, czyli kolejny odcinek o niełatwym losie psiotografa ;-)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/00615022017a_zpshda4fir2-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00615.02.2017a_zpshda4fir2.jpg)

jm
27-02-2017, 00:01
Dawno mnie tu nie było... przeczytałam, niestety nie wszystkie wiadomości okazały się dobre:sad:
madebyzosiek - mam nadzieję, że czas już nieco uleczył rany, choć na pewno nie do końca, to musi potrwać tyle ile...musi, jest to mocno indywidualna sprawa. Psiarze są z Tobą, bo w większości wiedzą jak to boli...

Guinness ma się dobrze, choć niestety moje problemy zdrowotne trochę nam pokrzyżowały plany szkoleniowe. Mówi się trudno.
Zima w tym roku dopisała lepiej niż w zeszłym! Guinness uwielbia śnieg, miał szansę się nim nacieszyć tej zimy:)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1150037xs_zpslfnqjkk3-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1150037xs_zpslfnqjkk3.jpg.html)

Nie uwierzycie - to ta sama piłka, niezmiennie od ponad dwóch lat!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1150077xs_zpslmkj3sdh-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1150077xs_zpslmkj3sdh.jpg.html)

Niezmienne szelmowskie spojrzenie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1150119xs_zpsck5bejjw-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1150119xs_zpsck5bejjw.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1070089xs_zpsrmjsaud6-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1070089xs_zpsrmjsaud6.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1070121xs_zpsnzg5wwyr-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1070121xs_zpsnzg5wwyr.jpg.html)

i zawsze mu gorąco;))

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1150122xs_zps7b1e06ki-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1150122xs_zps7b1e06ki.jpg.html)

niezmiennie lubi ćwiczenia "lotnicze";)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1150097xs_zpsht6b8l1o-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1150097xs_zpsht6b8l1o.jpg.html)

...jednak czasem udaje się łobuza ustawić do zdjęcia paszportowego;))

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1070073xs_zpsopukw4kj-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1070073xs_zpsopukw4kj.jpg.html)

... a czasem Guinness jest całkiem poważnym psem;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/P1070157xs_zpsfd66fizi-1.jpg~original
źródło (http://s1375.photobucket.com/user/jotem1/media/P1070157xs_zpsfd66fizi.jpg.html)

jorgo
28-02-2017, 19:42
Witam wszystkich ludzi i psy ;)
Oto moje pupile
1. Bokserka Kaja R.I.P. :/

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/k1-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/2lo8ev3vnpzo22n/k1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/k2-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ke45zcwan64bvjy/k2.jpg)

2. CC Vern R.I.P. :/

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/v1-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ktb6m9xoznntovs/v1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/v2-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/omf3amvawvzdhe5/v2.jpg)

3. CC Sonia :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/s1-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/bacqsml2jf9131w/s1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/s2-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/imv1w4vr3j3nki5/s2.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/s3-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/tdefyafg5fggho0/s3.jpg)

4. CC Bella :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/b1-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/t4apfv9ssiq69kx/b1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/b2-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/778jwg4wprctfhf/b2.jpg)

a tu Bella właśnie kończy roczek :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/b3-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/236van41b6c0to4/b3.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/b5-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/84jhx1nl2004kzv/b5.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/02/b4-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/nc1mm3b6ww3bzqk/b4.jpg)

Boryszuk
02-04-2017, 15:10
U Was też wiosna?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/04/2cdy6j7-1.jpg
źródło (http://i68.tinypic.com/2cdy6j7.jpg)

OjTam
02-04-2017, 16:16
A no wiosna przyszła. :p

http://i.imgur.com/4d2zurQ.jpg
źródło (http://i.imgur.com/4d2zurQ.jpg)

suomi
14-04-2017, 18:32
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/17545171_1607822759246674_2296658559688243555_o.jp g?oh=970401b7a118c0148cb0b5cea9d233e3&oe=598D3A7C)

U nas też zaczęła się wiosna ale słabo ją czujemy, wczoraj straciłam tatę, a Mika, Maru i Tosia ukochanego pana, który rozpieszczał ich na każdym kroku :(
Tu tata z 3-miesięcznym Miką:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17951935_1622814334414183_9105747431738212094_n.jp g?oh=939ba225d5917ef129a856425a19b20a&oe=5980D316)

madebyzosiek
17-04-2017, 19:13
Coś tak cicho w moim ulubionym wątku... Co tam u Was czterołapy? abru jak się Lupek miewa? Brakuje nam merdania ogonem, święta jakieś nudne bez Czarka... Ale nadal nie czuję się gotowy na pieska... Pokażcie Wasze święta z ogonem w tle :) Pozdrawiam serdecznie :)

OjTam
17-04-2017, 19:20
Moja emerytka stwierdziła, że taką pogodę to ona pier... i z wyrka swojego się nie rusza. :p

Boryszuk
17-04-2017, 20:58
Smutno się zrobiło ostatnio. Przykro mi Suomi z powodu Twojej straty. I za Czarkiem trochę tęskno mimo, że znaliśmy go tylko ze zdjęć. Boję się myśleć co będzie jak na Bonkersa przyjdzie czas.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/04/se21j8-1.jpg
źródło (http://i65.tinypic.com/se21j8.jpg)

Tobiasz Piotrowski
24-04-2017, 11:52
:-P

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.shximai.com/data/out/157/67625274-pug-wallpapers.jpg)

Boryszuk
30-04-2017, 21:35
Bonkers dostał dziś nowe legowisko...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/04/1zlvfnl-2.jpg
źródło (http://i66.tinypic.com/1zlvfnl.jpg)

suomi
13-05-2017, 13:42
Wybraliśmy się na do Krakowa na spacer po Błoniach, przy okazji Mika zapoznał nową koleżankę - Mambę :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18403242_1655809461114670_3492053802040249991_n.jp g?oh=c80fa06988fd0247063140595dadc541&oe=59758845)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18342627_1655810484447901_462085437135093135_n.jpg ?oh=92c406b61c8094e4dcb97fdc1cedad8f&oe=59C1A89B)

abru
14-05-2017, 23:15
suomi, wyrazy współczucia... U nas też czas trudny i smutny. Dopiero teraz, z konieczności, zdjęcia z ostatnich tygodni zgrałam.
A Lupek jak to Lupek, raz lepiej, raz gorzej, w końcu to już 13,5 roku. Ale wciąż się po emerycku włóczymy, no i nic a nic spoważnieć nie chce ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/0090404052017a_zps9bsqcnes-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00904.04-05.2017a_zps9bsqcnes.jpg)

ktoś tu o mnie pytał? ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/0091704052017a_zpsq7hiwuiy-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00917.04-05.2017a_zpsq7hiwuiy.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/0090704052017a_zps67le18yh-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00907.04-05.2017a_zps67le18yh.jpg)


biega stary, biega młoda ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/00968040520172a_zps5borr2ga-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/00968.04-05.2017-2a_zps5borr2ga.jpg)

suomi
15-05-2017, 00:32
I bardzo dobrze Abru, niech Lupek nie poważnieje ;) Skoro humorek dopisuje i znajduje siły na bieganie można tylko pogratulować tak dobrej formy w wieku 13,5 roku :)

digit
16-05-2017, 18:11
Pamiętacie szczeniaczki?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/DSC_3140-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_3140.jpg.html)

Lilou mama szczeniaków zapozowała do zdjęcia

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/DSC_3015-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_3015.jpg.html)

Miałem w miocie tylko jedną dziewczynkę, która to została w domu:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/DSC_3147-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_3147.jpg.html)

Teraz Diuna ma 7 miesięcy i wygląda tak:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/DSC_4169male-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_4169male.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/DSC_4165male-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_4165male.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/05/DSC_4097male-1.jpg
źródło (http://s877.photobucket.com/user/psychocyber/media/DSC_4097male.jpg.html)

abru
16-05-2017, 18:17
digit, ależ ten czas leci, dopiero co takie małe kluchony były a tu już taka wielka pannica z młodej :)

suomi
17-05-2017, 01:33
Pięknie Wam dziecko wyrosło i wygląda zjawiskowo :) Czy mi się wydaje czy Diuna ma dłuższy włos od mamy?

digit
17-05-2017, 21:47
suomi Tak Diuna jest typowym psem krótkowłosym. Natomiast Lilou jest wyjątkowa. Ma bardzo krótką sierść, co jest bardzo rzadko spotykane. Dodatkowo jest bardzo smukła i delikatnej budowy. Natomiast dzięki temu pięknie się porusza i na wszystkich wystawach budziła bardzo duże zainteresowanie u sędziów. Diuna właśnie ja przerosła. Generalnie mówiąc bardzo silna mocno zbudowana sukA. Zero finezji, wszelkie problemy rozwiązuje swoja masą :)

PiKa
05-06-2017, 18:24
Chodzi ktoś z psami po górach? Bo jeśli tak, to http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=282244&p=3855459#post3855459
Dzięki :)

madebyzosiek
07-06-2017, 18:36
Witajcie czterołapni przyjaciele :D
Odkąd nie ma Czarka, nie mam okazji nic tu napisać, ani niczym się pochwalić... No to pochwalę się. Postanowiłem ze swoją klasą, przez cały maj, robić zbiórkę żywności, koców itd. dla schroniska Fundacji Mali Bracia. Fundację znam od dawna, a od jakiegoś czasu pod Opolem mają stare gospodarstwo, które zaadoptowali na schronisko. Ponieważ dopiero startują, to i potrzeby mają spore. Dziś u nich byłem z dzieciakami. Warunki fantastyczne, oczywiście jak na schronisko...

Są takie radosne...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/DSC_2121-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/wspmcmrftxe4kzl/DSC_2121.jpg)
D700 i Sigma 24 Art

Miałem wrażenie, że każdego mógłbym zabrać do domu...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/DSC_2142-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/m1i44su3exbeiwy/DSC_2142.jpg)
D700 i Sigma 50 Art

Jak widzą ludzi, to skaczą z radości...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/DSC_2175-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/38a8yv0bdh8e516/DSC_2175.jpg)
D700 i Sigma 50 Art

... biegają...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/DSC_2275-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/fdl3jrw83lxx1oy/DSC_2275.jpg)
D700 i Nikkor 80-200 2.8

... a nawet wchodzą na drzewa :D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/DSC_2334-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/qekvcl17y2pujaw/DSC_2334.jpg)
D700 i Sigma 24 Art

Moja klasa adoptowała wirtualnie ośmioletnią suczkę Bonę...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/DSC_2181-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/jhazztirnwanfxm/DSC_2181.jpg)
D700 i Sigma 50 Art

Oznacza to, że będziemy płacić co miesiąc zdeklarowaną kwotę, która wspomoże utrzymanie Bony. Zachęcam Was do niesienia pomocy, takich miejsc w całym kraju jest na prawdę wiele... Ja mam jeszcze jeden fotograficzny plan na to schronisko, ale tym się pochwalę, jak go zrealizuję. Raczej na wakacjach, bo teraz faza końca roku - brak czasu. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Dex
07-06-2017, 19:11
Szacun Zosiek za taką akcje!

A psiak na drzewie rewelka :D

OjTam
07-06-2017, 19:14
A psiak na drzewie rewelka :D

I tylko powstaje pytanie. Jak on tam wlazł?

A w mojej żyłka łowiecka się odezwała...
Godzinami tak potrafi siedzieć.

http://i.imgur.com/NenVNtp.jpg
źródło (http://i.imgur.com/NenVNtp.jpg)

Dex
07-06-2017, 19:19
Każdy ma swoje tajemne sposoby na zawrócenie na siebie uwagi ;)
Mój po zapoznawczym spacerze podszedł do krat, ustawił się wzdłuż nich i chciał by go jeszcze pogłaskać. Teraz to razem ze mną śpi :mrgreen:

madebyzosiek
07-06-2017, 19:21
I tylko powstaje pytanie. Jak on tam wlazł?
Panie ze schroniska też się zdziwiły :) A ja taki podobny widok już miałem... Tylko pieski jakieś inne ;)


https://dl.dropboxusercontent.com/s/95mzv6j6j28zfue/DSC_2261.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/95mzv6j6j28zfue/DSC_2261.jpg)

Dex
07-06-2017, 19:22
OjTam - poluje na robaki? :D

OjTam
07-06-2017, 19:24
Zastanawiam się czy ten pies nie był z kotami chowany. :lol:

- - - - kolejny post - - - - - -


OjTam - poluje na robaki? :D

Myszy/nornice.
Nie jestem pewien.

Dex
07-06-2017, 19:29
Też poluj :D Może fajny kadr złapiesz jak już upoluje jakiegoś myszonorka ^^

cz4rnuch
07-06-2017, 23:52
Fajna inicjatywa Zośku. Sam też donoszę koce, żarcie i co tam jeszcze potrzeba na zwierzaki, bo tego nigdy za wiele. Przy okazji, gdyby komuś się chciało dorzucić kilka groszy na chemię dla Marcysi to na bank się nie obrazi (mimo, że pewnie każdy z nas zna kilka innych bardziej szczytnych celów) <<klik>> (http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/otoz-animals-schronisko-ciapkowo-pomozmy-buldozce-marcysi-pokonac-raka-ogl60364439.html) Tylko tej radości zza krat to bym nie mylił z rozpaczliwymi próbami zwrócenia na siebie uwagi. Te pieski wiedzą gdzie są i wiedzą jak bardzo chcą się stamtąd wydostać. Nawet jeśli opieka jest na najwyższym poziomie.

abru
17-06-2017, 23:21
Na zielono ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/0146605062017a_zpsdsvv7wc1-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/0146605-062017a_zpsdsvv7wc1.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/0148605062017a_zpshxt47bp6-1.jpg
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/0148605-062017a_zpshxt47bp6.jpg)

suomi
18-06-2017, 00:15
Zośku, pomagacie psiakom, a przy okazji młodzi ludzie uczą się troski i szacunku do zwierząt - to piękna inicjatywa :)


My dziś byliśmy na wystawie w Krakowie i poznaliśmy kilka fajnych psiaków z ich sympatycznymi opiekunami, powstała inicjatywa organizacji grupowych spacerów, a to Mikuś lubi najbardziej :D

Mika nad Wisłą:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17884146_1695965580432391_173604295518122131_n.jpg ?oh=e962b8df4312e382e926f92c7a41ad8a&oe=599C83CD)

i taki portrecik:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19146261_1695965550432394_8567659970680053295_n.jp g?oh=3160c81621400225a03dedda9d90f03b&oe=599C893E)

Boryszuk
18-06-2017, 18:05
Na zielono ;)


Lupek też taki pyskaty?

https://video.flhr1-2.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/16211568_184027188744861_8095954297159680000_n.mp4 ?efg=eyJybHIiOjM4NywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnI joic3ZlX3NkIn0%3D&oh=ab99ea9f9476e741ea9bf5359c9bebaa&oe=5946D819

abru
18-06-2017, 18:40
Lupek też taki pyskaty?

https://video.flhr1-2.fna.fbcdn.net/v/t42.1790-2/16211568_184027188744861_8095954297159680000_n.mp4 ?efg=eyJybHIiOjM4NywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnI joic3ZlX3NkIn0%3D&oh=ab99ea9f9476e741ea9bf5359c9bebaa&oe=5946D819

Haha, tak, tylko bardziej bezczelnym tonem zwykle pyszczy;) A czasem tylko wymownie spogląda
I ty mówisz, że to nie moje łóżeczko? ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/06/0139805062017a_zpsrjncxc9d-1.png
źródło (http://i567.photobucket.com/albums/ss113/aburkowa/pan%20Lupek/0139805-062017a_zpsrjncxc9d.png)


Mika jak zwykle przystojniaczek :)

- - - - kolejny post - - - - - -
madebyzosiek, to chyba schronisko dla psów i wiewiórów ;)
Fajnie dzieciaki w takie akcje wciągać, zresztą, jak tak obserwuję, jeśli chodzi o pomoc i opiekę nad zwierzakami, nierzadko mają dużo bardziej dojrzałe podejście od dorosłych. A dla bezdomniaków każdy kontakt z człowiekiem i fajne zdjęcia to większa szansa na nowy dom :)

MR
24-06-2017, 10:39
u nas sabota dzień leniucha ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/scQ90nnOTrXNEcnwH9WJCjGW81oDEJ78w2Jz0hfku3TE48hXqW 1VfJJEcoY3Tc92/file)

Agata83
25-06-2017, 23:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15135907_203061786769076_485422582639842271_n.jpg? oh=4c3910cde293f8770f6569c37c0b673f&oe=59C64D40)

Boryszuk
09-07-2017, 18:07
Bonkers dzisiejszy

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/07/zk3mdh-1.jpg
źródło (http://i65.tinypic.com/zk3mdh.jpg)

abru
16-07-2017, 17:54
Boryszuk, Bonkers wygląda jakby z wichurą walczył ;-)

Krusza jak zwykle kąciki rozciąga ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/07/01535072017bb_zpsyksxkyk1-1.jpg
źródło (http://s567.photobucket.com/user/aburkowa/media/pan%20Lupek/01535.07.2017bb_zpsyksxkyk1.jpg.html)

Kojocisko
16-07-2017, 18:32
Ah, balsam na duszę wyżłoholika...

abru
16-07-2017, 21:23
Przygłuchy, sklerotyk, łapki coraz słabsze, ale uśmiech pozostaje bez zmian- pan Lupek lat 13 i 9 miesięcy :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/07/01816072017aa_zpseuixuyfb-1.jpg
źródło (http://s567.photobucket.com/user/aburkowa/media/pan%20Lupek/01816.07.2017aa_zpseuixuyfb.jpg.html)

suomi
17-07-2017, 04:35
Piękny wiek, uśmiech na pyszczku, błysk w oku - oby tak dalej :) Dużo zdrówka dla Lupka!

madebyzosiek
17-07-2017, 07:12
Panie Lupku, żyj nam sto lat! :) Pozdrowionka dla Lupka i szczęśliwych właścicieli :)

C_K
25-07-2017, 15:08
Wszystkie pieski macie piękne ! Moim ulubieńcem był Czarek od Zośka. Niestety jak wiemy Czarka nie ma już z nami. Dlatego na pupila wybieram...Lupka ! :)

suomi
26-07-2017, 13:08
Wszystkie pieski macie piękne ! Moim ulubieńcem był Czarek od Zośka. Niestety jak wiemy Czarka nie ma już z nami. Dlatego na pupila wybieram...Lupka ! :)

Popieram, dobry wybór! :)

Nikomat
26-07-2017, 14:31
Moja suka
Piguła


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://postimg.org/image/rkwrofqrn/)

C_K
04-08-2017, 12:12
Fajna piguła, nawet biała jak "piguły" w szkole. Ucałuj sunie :)

Nikomat
12-08-2017, 02:57
No jasne, jak tylko zajade to calowania bedzie 2 dni ...

popi
12-08-2017, 08:32
Na spacerze:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/20728292_833287630167226_5076204410579500727_n.jpg ?oh=5cd33db38dd76e0207e31c0d81be5638&oe=5A2AC1A6)
D700 + 50mm na f/2

cz4rnuch
12-08-2017, 09:39
To z D700 takie małe pliki wychodzą? :)

OjTam
12-08-2017, 20:26
No co tam?

http://i.imgur.com/EjTXNJe.jpg
źródło (http://i.imgur.com/EjTXNJe.jpg)

Nikomat
12-08-2017, 20:33
Wyglada, jak Eddie Murphy w Shreku :)

abru
13-08-2017, 20:55
Lupek pozdrawia fanów :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/01893072017aa3JPG-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/17naiej1kdq30c1/01893.07.2017aa-3.JPG)

pogoda niestety dla psiemerytów okrutna, dziś korzystając z chwilowego ochłodzenia i kilku godzin bez słońca wybraliśmy się wrzucić psa do wody i z powrotem. Jeszcze niedawno to był krótki spacerek, teraz już poważna, długa wyprawa, którą trzeba było chrapiąc odespać. Ehh, starość... :/


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/01959082C2017aJPG-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ti79ucu444grzsb/01959.08%2C2017a.JPG)

OjTam
13-08-2017, 20:58
Moją też SKS dopada. Taki plus, że mniejsza to inaczej to odczuwa.

abru
13-08-2017, 21:05
U mniejszych to wszystko wolniej postępuje. Ale po minie widzę, że starość ma wesołą :)

OjTam
13-08-2017, 21:12
13 latek gdzieś na dniach stuknie. Dłuższe spacery już też rzadziej. Czasem problemy z zejściem ze schodów... A czasem jeszcze kota kotu pogoni. ;)

Nikomat
14-08-2017, 02:34
Pigula szczeniaczkiem :

Wigilijna rozmowa ze zwierzeciem, czyli pan napadl na zwierzatko 26-12-2011


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://postimages.org/)

suomi
15-08-2017, 01:20
Abru jak zwykle nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia :D Lupek, trzymaj się - koniec lata coraz bliżej, odetchniesz od upałów :)

Mice w niedzielę stuknęły 3 latka, uczcił tę ważną datę złotym medalem (który od sędziego odebrał osobiście :lol: ) i swoim drugim wnioskiem CACIB, były też tradycyjne zakupy na wystawie, a na koniec dnia spacer z najlepszą koleżanką - labradorką Prajdi :) Tylko kopalnia zrobiła nam psikusa - zamknęli jedyną łąkę w naszej części miasta, gdzie można było bezpiecznie pospacerować :(


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20770043_1768181709877444_4392293182708283037_n.jp g?oh=008c19147e3f95a8321d7373cc225885&oe=59EC6A51)

monika2415
15-08-2017, 01:27
Wszystkie psiaki śliczne :)

Nasza szalona Leah (Lija)

Nikon D5100 35mm 1.8G


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img922/4077/I7Yvsk.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img924/9243/tp4bek.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img922/3166/NQ81Ke.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img922/4728/HExxss.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img922/8563/oVyQe9.jpg)

Nikomat
15-08-2017, 04:28
O sa i mistrzowie :^)
To dodam swojego Italka :^D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://postimages.org/)

abru
15-08-2017, 11:50
suomi, gratulacje dla Mikulca, jeszcze trochę i będzie mógł paradować obwieszony medalami jak koreański generał ;-)
Nikomat, proszę więcej fotek i małego chudego i dużej kudłatej ;)

monika2415
15-08-2017, 15:45
Nie widać moich zdjęć ? Ja ich nie widze bo się nie ładuje podgląd :(

madebyzosiek
15-08-2017, 15:46
Nie widać moich zdjęć ? Ja ich nie widze bo się nie ładuje podgląd :(Proponuję najprostszy sposób...

https://www.dropbox.com/s/th8jvamxip21toc/zdjecia_na_forum_z_dropbox.pdf?dl=0

Nikomat
15-08-2017, 16:16
Nikomat, proszę więcej fotek i małego chudego i dużej kudłatej ;)
Chudy, blekitny odszedl juz wiele lat temu, choc zyl prawie 17 lat !
Za to byl reproduktorem i wprowadzal charciki do hodowli w Polsce a jego praprawnuki slawia imie wloskiwgo ogiera :^D

Bialej chyba cos jeszcze tu mam - pokopie ...

abru
15-08-2017, 16:33
Widzę, że zdjęcie mocno archiwalne, ale liczyłam, że jest ich więcej ;) Nieczęsto się te psiaki widuje, stąd chętnie zobaczyłabym więcej fotek :)

abru
15-08-2017, 21:04
Nie wiem, jak Wy, ale Lupek w dzień wolny odpoczywa


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/02009082C2017aJPG-1.jpg?
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/wdnebkri63m9iol/02009.08%2C2017a.JPG?)

no, chyba że nosicielka przysmaków się oddala ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/02014082C20172a-1.jpg?
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/3qugk1685ve9706/02014.08%2C2017-2a.jpg?)

Nikomat
15-08-2017, 22:50
Na tym drugim idzie, jak wilk :^D

Charcika to mam, ale w formie analogowej, kiedys moze wykopie i przerobie ...

Dodaje wiec - Pigula Riebionkom


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://postimages.org/)

MR
16-08-2017, 18:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos-2.dropbox.com/t/2/AACHoHbrxyMQ4CSN7ASZzfCNZI4XpFE--CgKAGPCtfm4VQ/12/100573822/jpeg/32x32/1/_/1/2/IMG_20170815_202611.jpg/EPXc-E0Ym1IgBygH/sr16Q72c5kUY8CkZgy5msWOOlrDgD3SHsNRgfJYxcjg?size=2 048x1536&size_mode=3)
niedzielny chill ;)

Nikomat
16-08-2017, 23:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos-2.dropbox.com/t/2/AACHoHbrxyMQ4CSN7ASZzfCNZI4XpFE--CgKAGPCtfm4VQ/12/100573822/jpeg/32x32/1/_/1/2/IMG_20170815_202611.jpg/EPXc-E0Ym1IgBygH/sr16Q72c5kUY8CkZgy5msWOOlrDgD3SHsNRgfJYxcjg?size=2 048x1536&size_mode=3)
niedzielny chill ;)

Niestety niedzielny error 403

MR
17-08-2017, 21:24
Niestety niedzielny error 403
ups! sorry, poprawiam!


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/IMG201708_qhrqqee-2.jpg
źródło (http://s10.ifotos.pl/img/IMG201708_qhrqqee.jpg)

Nikomat
18-08-2017, 05:47
Wesola czerwona morda z czerwonym nosem ???
Takie wlasnie kochamy :^D

Negev
21-08-2017, 14:03
Witam i załączam trochę wody dla ochłody:

Będąc kiedyś na spacerze w pięknych okolicznościach przyrody gdyńskich lasów, doszedłem nad małe, leśne jeziorko ...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ngjr.pl/naforum/foto/staw%20w%20lesie.jpg)

Podziwianie relaksującego krajobrazu przerwał mi nagły i głośny prysznic z boku.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ngjr.pl/naforum/foto/pies%20w%20wodzie.jpg)

Sprawca tego chlupnięcia był duży, czarny i radosny ...

Pozdrawiam!
Chaim

monika2415
21-08-2017, 15:51
Leah :)
Nikon D5100 35mm 1.8G


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos.smugmug.com/Leah-2017-2/i-C9w5TLv/0/804b3671/X3/DSC_020359-X3.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos.smugmug.com/Leah-2017-2/i-z2gwNQZ/0/d49b08cf/X3/DSC_020361-X3.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://photos.smugmug.com/Leah-2017-2/i-xxWKksd/0/36d4fb8d/X3/DSC_020362-X3.jpg)

madebyzosiek
25-08-2017, 19:30
Witajcie drodzy czterołapni przyjaciele :) Zaczynam powoli realizować swój plan akcji, która będzie nazwana "Nie kupuj... Adoptuj!" Akcja będzie w postaci wystawy zdjęć w szkole, a bohaterowie to podopieczni schroniska Fundacji Mali Bracia. Dziś wreszcie znalazłem czas na wyjazd do nich i zrobienie pierwszego obycia z warunkami na zdjęcia u nich. Przedstawiam dwie wspaniałe sunie na początek :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3136Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/0k3ygcxsh9odbj5/DFX_3136-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3283Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/bu3x3ok58uj6ffs/DFX_3283-Edit.jpg)

Pozdrawiam serdecznie i ściskam wszystkie łapy :)

C_K
26-08-2017, 15:26
Fajne, piękne psiorki...wszystkie !

madebyzosiek
26-08-2017, 16:32
Podrzucam dwa kolejne :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3301Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/c3uiyvc1t2d2rpz/DFX_3301-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3428EditEdit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/b0r5ni94ucobhiw/DFX_3428-Edit-Edit.jpg)

madebyzosiek
27-08-2017, 08:25
Pamiętacie Bonę, którą moja klasa zaadoptowała wirtualnie?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3396Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/w0n24b8j3lfa1bu/DFX_3396-Edit.jpg)

A ten maluch to Czarek... Wspomniana wracają...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3449Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/1a1adnzj7xd97jp/DFX_3449-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3462Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/rddnble1yrd1vdy/DFX_3462-Edit.jpg)

... i jeszcze jeden słodziak...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3558Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/dauht7tyu0fgpwe/DFX_3558-Edit.jpg)

madebyzosiek
27-08-2017, 11:00
Wariatka na odpoczynku :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3261Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/raidir6f14mc4cz/DFX_3261-Edit.jpg)

C_K
27-08-2017, 11:46
jakim szkiełkiem robione Zośku ?
P.S. Na Twoich zdjęciach profilowych (miniaturkach przy nicku) wiecznie kojarzysz mi się z ......Łukaszem Piszczkiem :)

madebyzosiek
27-08-2017, 12:13
jakim szkiełkiem robione Zośku ?

Większość Nikkorem 80-200 New, Czarek z bliska Sigmą 50 1.4 Art :)


P.S. Na Twoich zdjęciach profilowych (miniaturkach przy nicku) wiecznie kojarzysz mi się z ......Łukaszem Piszczkiem :)

Żeby tak mój portfel był podobny do jego :) Ale faktycznie inspiracje na fryzury są trochę podpatrywane u niego ;)

Szarik...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3226Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ukefmsu0kk5zjhk/DFX_3226-Edit.jpg)

Jogi...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3156Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/mkazv7jz9j9cu2u/DFX_3156-Edit.jpg)

Boryszuk
27-08-2017, 15:04
Zośku, który z psiaków będzie Twój? :-)

madebyzosiek
27-08-2017, 16:52
Zośku, który z psiaków będzie Twój? :-)

Chętnie zabrałbym wszystkie... Jeszcze nie teraz, ale z pewnością kiedyś będą znów cztery łapy... :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3180Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/cuntrfioes7cmac/DFX_3180-Edit.jpg)

MR
27-08-2017, 22:10
bardzo fajne kadry, sądzę, że długo nie będą na nową rodzinę czekały!

Dex
27-08-2017, 22:21
Oby czekały jak najmniej, ale różnie bywa, nawet pomimo zdjęć. Mój pluszak blisko 4 lata czekał.

A psaki fajniutkie. Jak masz więcej to wrzucaj Zosiek ;)

darek6902
28-08-2017, 19:31
Przedstawię Wam Lucka. Taki prawie shih tzu (miniaturka):


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/m8ckdx-1.jpg
źródło (http://i67.tinypic.com/m8ckdx.jpg)

madebyzosiek
01-09-2017, 20:20
Mogę powiedzieć, że zdjęcia przygotowane i od wtorku będą kusić dzieci i rodziców :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3127Edit-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/99u9ornufqmkx2i/DFX_3127-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3222Edit-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/96naqqgfdw4dl3m/DFX_3222-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3239Edit-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/2k9zngutrceqbe9/DFX_3239-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3330Edit-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/cknnwcq5hkg9wsv/DFX_3330-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3492Edit-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/zmnqipaqpobxvx3/DFX_3492-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3536Edit-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/kremp2v5t725aqe/DFX_3536-Edit.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DSC_2275-2.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/uyqwhet9o8nb7b2/DSC_2275.jpg)

Kojocisko
01-09-2017, 21:02
Przepraszam za ciut krytyki - zdjęcia zupełnie z przodu kiepsko prezentują prezentują psa (1,3,5 w tej serii), te ciut z boku - dużo lepiej (ostatnie - świetne). I jako, że nie każdy ma psie doświadczenia warto zadbać o jednoznaczne odniesienie, identyfikujące rozmiar psiaka.

madebyzosiek
01-09-2017, 21:45
Kojocisko dzięki za uwagi techniczne, oczywiście z pewnością daleko tym zdjęciom do ideału :) Mało w nich chodzi o prezentowanie psa jak w katalogu, a bardziej o psią radość, o ile tak można wyrazić psie zachowanie w schronisku... Mam nadzieję, że będzie ją widać :) W tej wrzutce tylko ostatnie idzie na wystawę :)

kolorowooka
01-09-2017, 22:21
Zosiek trzymam kciuki za twój projekt, oby te zdjęcia pomogły psiakom znaleźć nowy dom.

madebyzosiek
01-09-2017, 22:51
Zosiek trzymam kciuki za twój projekt, oby te zdjęcia pomogły psiakom znaleźć nowy dom.Bardzo bym się cieszył... Choć z wirtualnych adopcji, a realne byłby sukcesem :)

OjTam
02-09-2017, 16:21
W końcu udało mi się moją z poziomu oczu pstryknąć.

http://i.imgur.com/D6qbvfm.jpg
źródło (http://i.imgur.com/D6qbvfm.jpg)

Nie, nie wiem o co chodzi z tą miną. :p

MR
03-09-2017, 09:07
@Kojocisko (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=73776) dzięki za uwagi techniczne, oczywiście z pewnością daleko tym zdjęciom do ideału :) Mało w nich chodzi o prezentowanie psa jak w katalogu, a bardziej o psią radość, o ile tak można wyrazić psie zachowanie w schronisku... Mam nadzieję, że będzie ją widać :) W tej wrzutce tylko ostatnie idzie na wystawę :)

dla mnie zdjęcia są bomba, mają wywołać uczucia i u mnie to robią. Trzymaj się tego co robisz, jest dobrze!

abru
03-09-2017, 11:57
madebyzosiek, świetne zdjęcia! Na pewno coś tam można by w nich poprawić, ale najważniejsze, że pokazują psiaki takie, jakimi powinny być przez całe swoje psie życie- oby im się udało, trzymam mocno kciuki!

abru
03-09-2017, 18:22
a my powolutku łapa za łapą przez deszczową niedzielę

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/02024092C2017aJPG-2.jpg?
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/krui8kmf7xqfc2c/02024.09%2C2017a.JPG?)

popi
03-09-2017, 18:41
Witajcie drodzy czterołapni przyjaciele :) Zaczynam powoli realizować swój plan akcji, która będzie nazwana "Nie kupuj... Adoptuj!" [...]

Bardzo chwalebny plan! Trzymam kciuki za adopcję wszystkich psiaków :)


To z D700 takie małe pliki wychodzą? :)

Nie śmie podskoczyć młodszym i bardziej wypasionym braciom ;)

abru
30-09-2017, 22:18
przy sobocie po robocie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/02689092C2017aJPG-1.jpg?
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/ilunarb6mrwnehs/02689.09%2C2017a.JPG?)

Ligo
02-10-2017, 22:23
Wydra może być?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/QIFgY2Z-1.jpg
źródło (https://i.imgur.com/QIFgY2Z.jpg)

abru
02-10-2017, 22:33
Potwór z Loch Pies ;)

Ligo
03-10-2017, 03:43
Raczej potworek, nie potwór, bo sympatyczną ma twarz.;-)

Boryszuk
03-10-2017, 09:16
Czy Wasze psy, kiedy myślą, że nikt nie patrzy, też zamieniają się w bobry?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/IMG_20171003_073809-1.jpg
źródło (https://preview.ibb.co/hyOBkb/IMG_20171003_073809.jpg)

foto4deg
03-10-2017, 13:59
Czy Wasze psy, kiedy myślą, że nikt nie patrzy, też zamieniają się w bobry?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/IMG_20171003_073809-1.jpg
źródło (https://preview.ibb.co/hyOBkb/IMG_20171003_073809.jpg)

Taaa, a pózniej w dostawę drewna do domu, tylko w formie wymiotne ;)

madebyzosiek
03-10-2017, 15:42
Mogę się pochwalić, że Abi znalazła nowy dom...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/DFX_3295Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/w6epq2e8v1q1kez/DFX_3295-Edit.jpg)

Nie wiem czy za sprawą wystawy zdjęć z mojej szkoły, czy nie, ale ważne że czeka ją lepsza przyszłość (oby). Przesympatyczna była :)

abru
06-10-2017, 18:36
madebyzosiek, super, oby była pierwszą z całej serii szczęśliwych :)

abru
08-10-2017, 19:00
a co tu taka cisza?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/02693102017aJPG-2.jpg?
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/85g5yzfcffum6ln/02693.10.2017a.JPG?)

suomi
09-10-2017, 14:08
Zosiek, to super że akcja ze zdjęciami i wystawa przyniosły efekt w postaci choć jednego nowego domu :) Oby tak dalej!


We wrześniu mieliśmy uroczego gościa - Mambę z którą czasem umawiamy się na spacery :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22308677_1825123820849899_8750955804598667760_n.jp g?oh=fd126c44887159dbf47cfcf8626edb83&oe=5A3EEDC4)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22365626_1825123954183219_2185067853343908024_n.jp g?oh=d7dd92f6783bb75f697d483653dc6a1d&oe=5A7451C8)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22281687_1825124020849879_1835565596854087800_n.jp g?oh=b902261f0f3895ca4affbb7b1c6a57db&oe=5A3DB640)

Robson_zg
10-10-2017, 02:47
Dawno nie wrzucałem tu mojej Pumy niespełna 1,5 roczna jamnisia królicza. W międzyczasie zrobiła młChPL <3


http://www.image-share.com/upload/3639/16.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3639-16.html)


http://www.image-share.com/upload/3639/17.jpg
źródło (http://www.image-share.com/ijpg-3639-17.html)

Dex
10-10-2017, 07:54
Drugie zdjęcie genialnie uchwycone :D

abru
22-10-2017, 18:21
suomi, fajną ma Mika koleżankę, choć najszczęśliwszej miny na zdjęciach to ona nie ma ;)
Robson_zg super drapieżne kijanki ;)

a u nas miała być urodzinowa impreza, niestety dzień przed Lupek poważnie się pochorował :( do kompletu mój aparat też :/
Na szczęście już czuje się dobrze, jeszcze trochę leczenia i badań przed nami, ale najważniejsze, że, jak widać, humor dopisuje :) I cały świat się wokół Lupka już od 14 lat kręci ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/DSC_004720282292aJPG-1.jpg?
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/44l495u1vf8m2fq/DSC_0047%20%282%29-2a.JPG?)

Kojocisko
22-10-2017, 18:29
Bardzo fajne zdjęcie bardzo fajnego modela :-)

suomi
23-10-2017, 01:03
abru Dużo zdrówka dla Lupka! Niech się chłopak nie daje żadnym choróbskom. Zdjęcie jak zwykle pierwsza klasa :)

Mamba miała niewyraźną minę bo przyjechała o 5 rano i spędziła pod naszą opieką calutki dzień aż do późnego wieczora. Nawet dla tak cudownie kontaktowego i towarzyskiego psiaka wizyta w obcym domu, poznanie nowych ludzi i zwierząt, a przede wszystkim brak ukochanego opiekuna (wspólnego handlera Mamby i Miki) musiały być dużym stresem. Jednak oddając ją odniosłam wrażenie, że mimo wszystko bawiła się u nas całkiem dobrze ;)

czarny75
25-10-2017, 21:54
D 200 i pentacon 50

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/e9140af27f17dbb3med-2.jpg
źródło (https://www.fotosik.pl/zdjecie/e9140af27f17dbb3)

Kojocisko
25-10-2017, 22:48
Oh!Jak zwykle podkreślę swój wyżłoholizm, szczególnie szorstkowłosy :))). Fousek? Młodzież tak z pyska? Piękności!

czarny75
26-10-2017, 07:07
Coś w tym jest kolego..Miałem owczarki,miałem molosy.Tego wyżła(4.5 m-ca) mam od 5 dni i nie przestaje mnie zadziwiać.Idealny pies.

Kojocisko
26-10-2017, 08:47
Mój drugi szorstki dożywa swych dni (14,5 roku). Pies idealny, ale ciut trudniejszy w ułożeniu, bo nie da się go wytresować "na zabawę". Łakomstwo i obroża treningowa. Ale za to piekielnie mocny charakter (w zasadzie nie do sprowokowania), zero agresji, inteligentny, bez istotnych schorzeń genetycznych. Po ułożeniu przez 13 lat nie miałem smyczy w ręku. Zazdroszczę młodzieńca, życzę dłuuugiej przyjaźni.

Tu moja parka 12 lat temu. EOS 300D.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/kundle-2.jpg
źródło (http://www.kokodo.pl/kojotowe/kundle.jpg)

czarny75
07-11-2017, 13:27
Dupa z tym Hostingiem..Nie udało mi sie wrzucic zdjecia.?Musiałem przez fotosika:



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/11/2fee415ba9734e67med-1.jpg
źródło (https://www.fotosik.pl/zdjecie/2fee415ba9734e67)

Kojocisko
07-11-2017, 16:44
Ucięty ogon???? W 2017 roku w Europie? Świetna parka!

czarny75
07-11-2017, 21:27
ogon cały:) Przypatrz się uważnie gdzie jest ogon.588

Kojocisko
07-11-2017, 21:40
No faktycznie, ogon cały. Niezależnie od stanu ogona pozostaję w zachwycie...

czarny75
07-11-2017, 22:08
Dzięki.Rzeczywiście na pierwszej fotce ogon ułożył się na wprost obiektywu .

abru
20-11-2017, 15:35
Fajne łyżwy :)

A psiemeryt pozdrawia jesiennie, patrząc na to co dziś się w pogodzie dzieje, aż trudno uwierzyć, że jeszcze wczoraj listopad był taki kolorowy
1313

czarny75
22-11-2017, 14:53
miodny bokeh..to N85 ?

abru
22-11-2017, 15:32
miodny bokeh..to N85 ?

Nie, najzwyklejsza 50 1.8D ( coś koło 2-2,2 zapewne) :)

jajacek199
23-11-2017, 01:07
Maleństwo 1380

abru
02-12-2017, 00:14
do Was też już przyszła?
1725

MR
02-12-2017, 00:45
no właśnie niestety nie :( jesień w najgorszym wydaniu. Pan Lupek jak zawsze wyjątkowy! świetny kadr :)

czarny75
02-12-2017, 08:54
1726

pierwszy snieg

Pawel92
02-12-2017, 09:16
Super psisko

abru
02-12-2017, 14:21
czarny75, ale się psisko maskuje ;)
MR , u nas chyba też ładną zimą tylko postraszyło, dziś jeszcze niby biało, ale mglisto, szaro i ciemno :(

Feni
04-12-2017, 22:36
Hej, dawno mnie tu nie było :D:D:D

A przychodzę "po prośbie"... znacie może jakąś hodowlę rasy chodsky pes ?
Zamarzył mi się psiak właśnie tej rasy i szukam, ale w Polsce jest ich bardzo mało. Mam to szczęście, że mieszkam stosunkowo niedaleko czeskiej granicy, więc może być hodowla na terenie Czech.
Będę wdzięczny za jakiś namiar :D

A ode mnie, jak zwykle uśmiechnięta Majka :)

1798

1799

Kojocisko
04-12-2017, 22:48
czarny75 10^3 lajków :-)

czarny75
05-12-2017, 07:12
wyżłoholizm jest zaraźliwy.Koleżanka kupiła węgra:)

Kojocisko
05-12-2017, 13:04
Zestaw marzeń: Niemiec (krótkowłosy), Węgier (krótkowłosy), Waimar i Fousek :-). Serdeczności.

suomi
05-12-2017, 13:43
Hej, dawno mnie tu nie było :D:D:D

A przychodzę "po prośbie"... znacie może jakąś hodowlę rasy chodsky pes ?
Zamarzył mi się psiak właśnie tej rasy i szukam, ale w Polsce jest ich bardzo mało. Mam to szczęście, że mieszkam stosunkowo niedaleko czeskiej granicy, więc może być hodowla na terenie Czech.
Będę wdzięczny za jakiś namiar :D


Tu jest spis i kontakty do polskich hodowli tej rasy: klik (http://chodsky-pes.pl/?pl_hodowle,4) :), zagranicznych niestety nie znam.

Feni
05-12-2017, 21:46
Dzięki Suomi :)

abdul
07-12-2017, 08:59
Zastanawiamy się nad pieskiem. Najlepiej jakaś łagodna odmiana. Co powiecie o labradorach?

Dho'ine
07-12-2017, 10:40
Ja polecam jakiegoś pieska ze schroniska, dać mu drugie życie a odwdzięczy się stukrotnie. Odradzam za to psa pod tzw "choinkę" bo setki z nich potem corocznie ląduje właśnie w schroniskach albo co gorsza przywiązane w lesie.

madebyzosiek
07-12-2017, 10:43
Ja polecam jakiegoś pieska ze schroniska, dać mu drugie życie a odwdzięczy się stukrotnie. Odradzam za to psa pod tzw "choinkę" bo setki z nich potem corocznie ląduje właśnie w schroniskach albo co gorsza przywiązane w lesie.Podpisuję się rękami i nogami, a także łapami podopiecznych schroniska, do którego czasem jeżdżę...

Dex
07-12-2017, 11:05
Ja polecam jakiegoś pieska ze schroniska, dać mu drugie życie a odwdzięczy się stukrotnie. Odradzam za to psa pod tzw "choinkę" bo setki z nich potem corocznie ląduje właśnie w schroniskach albo co gorsza przywiązane w lesie.

Mam właśnie takiego ciapka i pojawił sie tuż przed świętami ;)

Czarna_Offca
07-12-2017, 19:43
mam dwa psy adoptowane przeze mnie. Chodząca miłość na czterech łapkach :) Mam też psy tzw od urodzenia, one też kochają, ale już nie tak jak te ze schroniska.

madebyzosiek
07-12-2017, 20:57
Te ze schroniska kochają, nawet jak się je czasem przyjeżdża tylko wyprowadzić :D Hasłem akcji ze swojej szkoły... Nie kupuj... Adoptuj!
Ps. Klasa mojej żony (tak, rodzina nauczycieli ;) ale z innych szkół) zaadoptowała wirtualnie kolegę Neo... Poznajcie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3536Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/kremp2v5t725aqe/DFX_3536-Edit.jpg)

eMGie
07-12-2017, 22:12
abdul co do labków, to ja mam jednego, szwagier dwa, bardzo łagodne psy o niespożytej energii, wieczne szczeniaki, kochają wodę. Nie polecam jak mieszkasz w mieszkaniu i nie ma cię długo w domu, nadmiar energii może powodować straty i niezadowolenie sąsiadów :-) ale to w sumie u większości szczeniaków się zdarza.

Czarna_Offca
07-12-2017, 23:26
eMGie a podobno wszystko zależy od właścicieli, nie od psa :)

- - - - kolejny post - - - - - -
madebyzosiek przygotowuję wyrawkę wraz z Dex dla zwierzaków ze schroniska. Koce, poduszki, kołderki, karmy oraz zabawki :)

madebyzosiek
07-12-2017, 23:43
madebyzosiek przygotowuję wyrawkę wraz z Dex dla zwierzaków ze schroniska. Koce, poduszki, kołderki, karmy oraz zabawki :)

Już staliście się moimi ulubionymi nikoniarzami :D Ja będę robił w szkole zbiórkę po nowym roku, a mam w garażu zbiórkę z drugiej swojej szkoły, którą wkrótce zawiozę do swoich ulubieńców :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/12/DFX_3439Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/81g99sq3ftw16k1/DFX_3439-Edit.jpg)

Czarna_Offca
08-12-2017, 00:00
madebyzosiek robimy to co słuszne po prostu. Zwierzaki nie poradzą sobie tak jak człowiek.

Dex
08-12-2017, 00:15
Już staliście się moimi ulubionymi nikoniarzami :D

Dopiero teraz? :(

madebyzosiek
08-12-2017, 00:16
Dopiero teraz? :(Nie no, będzie już trochę :D

ASAHI
16-12-2017, 11:40
2165

Eragon Urban Team, zimowo :-)

abru
17-12-2017, 17:25
ASAHI, fajny futrzak, tylko czemu go tak mało? ;)

a u nas szaro, buro i ponuro, choć rano przez chwilę było słońce i cukier puder ;)

2199

ASAHI
17-12-2017, 18:28
To wrzucę jeszcze kilka :-)

Tu jako szczeniak, zdjęcie hodowcy:
2202

2203

2204

2205

2206

2207
A na końcu wynurzenie psa podwodnego :-)

abru
17-12-2017, 18:42
To podobno psi wątek, więc co tu wydra robi? :lol:

ASAHI
17-12-2017, 18:59
To podobno psi wątek, więc co tu wydra robi? :lol:

No jest to psiak który nie chce wychodzić z wody :-)

2211

suomi
17-12-2017, 21:14
Eragon i lupek pięknie prezentują się w zimowej scenerii :mrgreen: A my z Miką wracamy myślami do złotej jesieni i niecierpliwie czekamy na nadejście ciepłych wiosennych dni. Zima, mróz i pośniegowa chlapa to nie jest to co lubimy ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22728994_1843266789035602_4440607440475813917_n.jp g?oh=f74e56c42374d842da6fae4d3bde6fb4&oe=5AB9BC0D)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22815146_1843266815702266_307085205644135451_n.jpg ?oh=3cff9085a5eca188be9383acb1dd9823&oe=5AD34C99)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22730202_1843266872368927_2708347729246825422_n.jp g?oh=291bdb879cdbf449179be7c953cf64eb&oe=5AB9FB37)


chłopaki po wystawie w Kilecach:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24131529_1879966375365643_1221631951692909650_n.jp g?oh=0fdfc5ec40a9d6fb3de8dd193955ef31&oe=5AC94FC2)

ASAHI
17-12-2017, 21:25
No typowy psi gentleman :-)
Świetnie wyglądają :-)
Eragon to typowy zbój, pierwszy do wygłupów i zrobienia zadymy a jednocześnie bardzo karny i grzeczny psiak.

2305

madebyzosiek
29-12-2017, 19:36
Święta były, to wypadało odwiedzić schronisko :) Przy okazji zbiórka z jednej mojej szkoły zapakowała całe auto, no i fajnie było, choć oczywiście smutno...

Bona z Czarkiem w szale zabawy :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/12/DDX_6130-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/2bo5rqklwegdske/DDX_6130.jpg)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Waszym czterołapom :)

bryk77
03-01-2018, 04:45
Jakiego psa stróżującego polecacie? Naczytałem się mądrości w internecie i wygląda na to, że pies, który od zawsze mi się podobał po prostu nie pasuje do moich potrzeb - mowa o owczarku niemieckim.

Owczarek kaukaski, środkowoazjatycki, podhalański - te rasy wydają się najbardziej pasować do moich potrzeb. Najwięcej obaw budzi we mnie kaukaz ze względu na jego tendencje do nadmiernej agresji.

Warto dodać, że do tej pory w domu mieliśmy jedynie kundle i kilka psów rasowych ras małych, niegroźnych także brak tu doświadczenia z rasami psów ras potencjalnie niebezpiecznych.

jjj
03-01-2018, 23:05
Polecam kangala. W przeciwienstwie do žkaukaza i CAO jest to pies duzo bardziej zrownowazony.
ps.
...w poscie #2971 i dalej jest 5-miesieczny szczeniak

bryk77
04-01-2018, 17:57
Polecam kangala. W przeciwienstwie do žkaukaza i CAO jest to pies duzo bardziej zrownowazony.
ps.
...w poscie #2971 i dalej jest 5-miesieczny szczeniak

Oo.. poczytam o tej rasie ;)

madebyzosiek
04-01-2018, 19:40
Oj tam rasowy musi być... Ja Wam pokaże takiego, co dogoni każdego obcego na podwórku:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/09/DFX_3222Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/96naqqgfdw4dl3m/DFX_3222-Edit.jpg)

... a swojego Pana ukocha nad życie :)

Ligo
04-01-2018, 20:44
Ja Wam pokaże takiego, co dogoni każdego obcego na podwórku
Ale nie połknie w całości.:-)

madebyzosiek
04-01-2018, 21:09
Ale nie połknie w całości.:-)Kto wie :D

Weasly
04-01-2018, 21:31
3050


Tegoroczna suka Tola moze sie pochwalić 6-ioma szczeniakami

bryk77
05-01-2018, 06:18
Oj tam rasowy musi być... Ja Wam pokaże takiego, co dogoni każdego obcego na podwórku:

... a swojego Pana ukocha nad życie :)


Mój ojciec kiedyś podkarmiał przybłędę - mieszanka jakiegoś wilczura. Stopniowo zdobywał jego zaufanie, a ten do wyjątkowo nieufnych należał. W końcu zwabił go na podwórko, ale nie było mowy o założeniu obroży. Po jakimś czasie się okazało, że uciekł komuś kto go bił i trzymał na łańcuchu. Wychodził kiedy chciał. Był trochę jak kot - własnymi ścieżkami chodził. Na ulicy był niegroźny. Nigdy na nikogo nawet nie zawarczał. Na podwórku natomiast każdego obcego by po prostu zjadł. Nikt nie miał odwagi wejść.
Pamiętam, że jako dziecko bawiłem się z nim uciekając mu. Doganiał mnie łapiąc w zęby moją rękę. Robił to zawsze bardzo delikatnie. Przeżył u nas z 10 lat. To był najmądrzejszy pies z jakim się w życiu spotkałem. Wiele bym oddał za drugiego takiego.

Dex
05-01-2018, 08:57
Ale nie połknie w całości.:-)

Ale po co w całości, od tego ma pana by najpierw pokroił :mrgreen:

madebyzosiek
05-01-2018, 12:20
Wiele bym oddał za drugiego takiego.

Dać Ci namiary na schronisko? :D Szarik jest zwariowany, ale na spacer z nim wychodziły dzieciaki z mojej klasy (w tamtym roku 6 w podstawówce). Poprowadziłem go na smyczy przez chwilę, żeby przestał się wyrywać na lewo i prawo i oddałem drobnej dziewczynce ;) Sądzę, że gdyby ktoś go zobaczył, to bałby się podejść, a to taki fajny i zabawowy pies :)

bryk77
05-01-2018, 14:18
Drugiego psa właśnie wziąłbym ze schroniska. Takie właśnie niedocenione najbardziej się odwdzięczają.

Jurek Ż
05-01-2018, 15:37
Wspaniałe te psiaki.

madebyzosiek
05-01-2018, 17:17
Drugiego psa właśnie wziąłbym ze schroniska. Takie właśnie niedocenione najbardziej się odwdzięczają.Na prawdę polecam. W schronisku, dla którego robię zbiórki w szkole, jest ponad 60 psów i każdy będzie kochającym i wiernym przyjacielem...
Wspaniałe te psiaki.Pieski są najwspanialsze :D

OlgaZ
05-01-2018, 21:12
Szatańskie nasienie...tzn młoda ruda dama zamieszkała z nami miesiąc temu. Docieramy się ;)

Btw. robienie zdjęć takiemu wariatowi dla kogoś kto w 99% fotografuje krajobrazy, to mega wyzwanie :D

3079

3077

3078

MR
06-01-2018, 14:05
Na prawdę polecam. W schronisku, dla którego robię zbiórki w szkole, jest ponad 60 psów i każdy będzie kochającym i wiernym przyjacielem... Pieski są najwspanialsze :D

zgadzam się tylko według mnie trzeba zawsze z tyłu głowy mieć, że to tak jak z ludzmi, te istoty są często po dramatycznych przejściach i to swoje robi. Np. dla mało doświadczonego domu z małym dzieckiem nie poleciłbym.
Pomijając to, uwielbiam Cię @madebyzosiek (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=41572) za to co robisz, szacun!


kto zamawiał bałwana ? :grin:

3093

abru
07-01-2018, 21:04
MR, Smoku zmienił imię na Bouli? ;)

co za zima co jej ni ma :/
3166

3167

na święta obsługa spacerowa przyjechała ;)
3168

Kapsta
08-01-2018, 22:10
Fotografowanie dwóch "szatanów" jest wspaniałym treningiem dla fotografa sportowego :)
3304

emiliamank
10-01-2018, 16:51
Ja mam Cavaliera, tez się pochwalę :D

3363
3364

madebyzosiek
16-01-2018, 21:18
Mogę się czymś pochwalić? No to się pochwalę... Bo Fundacja Małych Braci sobie korzysta z moich zdjęć aż mi miło :D

3667

3668

Więcej wkrótce... :)

abru
16-01-2018, 21:33
madebyzosiek, super! Oby im te zdjęcia nowe domy przyniosły! :)

a my jak zwykle, model na emeryturze, zostało nam tylko dreptanie, ale trzeba się cieszyć z tego co jest

3670

madebyzosiek
16-01-2018, 21:40
abru jak dobrze widzieć tego słodziaka w formie :) Na starość wszystko staje się spokojniejsze... Spacery długie i pełne radości... Ech... Pospacerowałbym :)

czarny75
19-01-2018, 20:12
3726
wyzłowy wzrok

janu3
19-01-2018, 20:43
3728

Gość spotkany na spacerze :)

madebyzosiek
20-01-2018, 08:39
Jest mi niezmiernie miło się pochwalić, że zdjęcie Abi mojego autorstwa:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/08/DFX_3283Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/bu3x3ok58uj6ffs/DFX_3283-Edit.jpg)

... trafiło na jeden z dwóch kalendarzy wydawanych przez fundację:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/01/DFX_9774-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/bv1g47zxf0zo13t/DFX_9774.jpg)

Ps. Oczywiście warto wspomnieć, że Abi jest już szczęśliwa w nowym domku we Wrocławiu :D Pozdrawiam wszystkich czterołapnych z właścicielami :)

abru
21-01-2018, 20:47
Wreszcie ciut białego dali, trzeba było choć na trochę do lasu podreptać

3793

3794

czarny75
13-02-2018, 11:10
4912


Sigma 50

Boryszuk
17-02-2018, 10:14
Google Pixel
5057

OlgaZ
17-02-2018, 11:33
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/mjrade-1.jpg
źródło (http://i68.tinypic.com/mjrade.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/23vkuc1-1.jpg
źródło (http://i64.tinypic.com/23vkuc1.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/2vcsz82-1.jpg
źródło (http://i64.tinypic.com/2vcsz82.jpg)

Antyhaczyk
19-02-2018, 12:38
Piękne zdjęcia i pieski. Ja mam tylko taki mały apel do właścicieli piesków wyprowadzanych w mieście, żeby jednak sprzątać po nich. Dzisiaj rano już 3 raz w tym miesiącu w minę wpadłem.

madebyzosiek
19-02-2018, 13:23
Piękne zdjęcia i pieski. Ja mam tylko taki mały apel do właścicieli piesków wyprowadzanych w mieście, żeby jednak sprzątać po nich. Dzisiaj rano już 3 raz w tym miesiącu w minę wpadłem.

To trzeba chodzić po chodnikach, a nie trawnikami :D

A jak już się zalogowałem, to stwierdzam, że Neo dawno się nie pokazywał :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/DDX_6185-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/bt931twa1e02eb3/DDX_6185.jpg)

Pozdrawiam :)

ku6i
19-02-2018, 15:22
To trzeba chodzić po chodnikach, a nie trawnikami :D

+20 punktów w rankingu "najgłupszy post lutego". Musisz codziennie wychodzić z psem, dbać o niego, to co za problem po nim posprzątać?

OlgaZ
19-02-2018, 17:01
Cóż, mogę się tylko pod tym podpisać, bo i dla mnie to średnia przyjemność gdy muszę non stop pilnować psicy żeby nie wkładała nochala (a nie daj boże zjadła) w odchody innych psów. Jest jeszcze młoda i ryzyko parwowirozy jest wciąż spore. U mnie dochodzi jeszcze problem resztek wyrzucanych nagimnnie na trawniki. Nie rozumiem ludzi, przecież później sami muszą egzystować w takim syfie :/

madebyzosiek
19-02-2018, 17:53
+20 punktów w rankingu "najgłupszy post lutego". Musisz codziennie wychodzić z psem, dbać o niego, to co za problem po nim posprzątać?+50 punktów w rankingu "brak poczucia humoru"... Nie wychodzę z psem, bo już go od roku nie ma, a chętnie bym po nim posprzątał... Z drugiej strony jak wychodziłem i szwędałem się po trawnikach, to jakoś nie wyłapywałem psich odchodów, za to piesek wyłapywał masę szkła z potłuczonych butelek... Może zaapaeluj lepiej do dresów, bo niestety większość się boi zwrócić uwagę na to. Z psią kupą jest łatwiej...
A jak się znów zalogowałem, to przedstawiam Lusi :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/DDX_6174Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/nnpmpk2mmt72rfz/DDX_6174-Edit.jpg)

cz4rnuch
19-02-2018, 19:38
Jedno drugiego nie wyklucza. Można probować upominać dresów, życzę powodzenia, ale jednocześnie apelować też do właścicieli psów by sprzątali po swoich pupilach. U nas to plaga. Więcej szitu na chodnikach widziałem chyba tylko w Tel Avivie. Przy okazji sprzątania chronimy też nasze maluchy, bo czasami może trafić się sąsiad, niekoniecznie miłośnik nawozu na butach, który 3 razy wejdzie na minę a za 4ym już nie daruje i zrobi coś złego (kopniak, zatruta kiełbasa itp.)

madebyzosiek
19-02-2018, 19:59
Jedno drugiego nie wyklucza. Można probować upominać dresów, życzę powodzenia, ale jednocześnie apelować też do właścicieli psów by sprzątali po swoich pupilach.

Czyli obok tabliczek "Posprzątaj po swoim psie" powinny też wisieć "Posprzątaj po swoim dresie" :D
Ja nie wiem jak to zrobili skandynawowie... Tam nawet pety nie leżą na chodnikach... Generalnie powinno się nie brudzić, nie niszczyć, nie palić śmieciami... No ale mandaty najłatwiej wystawić za kupę...

cz4rnuch
19-02-2018, 20:23
Gdy już będę miał swojego dresa to wtedy będę się martwił o jego bajzel, ale póki mam psa to muszę po nim posprzątać, bo sam nie potrafi. Mój co prawda zjada czasami kupy, ale tylko obce, swoich nie rusza. I nic to, że świat jest zły a inni jeszcze gorsi, po psie się sprząta, a jak wlepią komuś mandat za to, że tego nie zrobił to mi to pasuje. Nie wszyscy są wielbicielami psów i powinniśmy to uszanować.

madebyzosiek
19-02-2018, 22:13
Nie wszyscy są wielbicielami psów i powinniśmy to uszanować.

Ale ja to szanuję. Nie rozumiem jednak dlaczego odwiedzają psi wątek, żeby nam powiedzieć o czymś, co każdy w ramach własnej kultury, raczej realizuje... Myślę, że na forum wszechpolskiej nie napisała, że fajnie iż są patriotami, ale mogliby nie psuć Warszawy co roku ;) Ot taki offtop... Proponuję nie śmiecić, bo trzeba będzie posprzątać :D

cz4rnuch
19-02-2018, 23:19
Tyle, że to nie OT i jak najbardziej mieści się to w temacie. A czy wszyscy miłośnicy psów wiedzą, że trzeba po nich posprzątać? Wnosząc po stanie chodników, trawników a nawet klatek schodowych z którymi mam codziennie przyjemność mam co do tego poważne wątpliwości. I jeszcze raz podkreślę, że dla mnie nie jest argumentem to, że ktoś komuś innemu w innym temacie na innym forum nie miał jaj zwrócić uwagi albo, że gdzieś indziej jest gorzej. Problem ze sprzątaniem jest powszechny a psiarze (ci leniwi) mają w nosie, że komuś to uprzykrza życie. A potem się dziwią, że jakiś wariat podpalił psu ogon albo nakarmił go kiełbą z żyletkami.

Dex
20-02-2018, 00:24
Śnieg topnieje to i zahibernowane łajno sie pojawia. Ale nie trzeba śniegu, idzie sie Świętojańską, uhhh ahhh wizytufka* :lol: miasta i albo wielkie kupsko na środku chodnika, albo już ślady migracji pod czyimś butem.


*uprzedzając poczucie humoru, lub jego brak u niektórych osobników - błąd jest specjalny, zamierzony i celowy.

madebyzosiek
20-02-2018, 00:41
Mi jednak przez blisko 25 lat posiadania łącznie dwóch psów dużo bardziej przeszkadzało to, że raz lub razy w miesiącu musiałem gonić z czterołapem na rękach do weta, żeby mu szkło usunąć z łapy, niż to że co drugi dzień musiałem buty z kupy umyć. Czarek miał ksywę "wykrywacz szkła" i na to nie było rady... Nie zmienia to faktu, że jestem człowiekiem szanującym innych i kulturalnym, więc nie wywalam papierów, kiedyś jak paliłem, to nie wywalałem kiepów, nie maluję po murach, nie rozwalam butelek, nawet światło w piwnicy gaszę... No i co z tego, skoro większość otoczenia ma to gdzieś?
Wątek dla miłośników psów... Proponuję tym co nie mają (być może) skoczyć do schroniska, wybrać i pokochać, to pogadamy :)

cz4rnuch
20-02-2018, 09:24
Ale Zośku kochany gadasz właśnie z tymi co psy mają i je kochają. I nikt tu nie ma pretensji do psów, że srają, ale do ludzi, że po nich nie sprzątają. I nie jest ważne, że są na świecie gorsze rzeczy albo, że Tobie coś bardziej przeszkadza. Piszemy o szacunku do naszych sąsiadów a ich może denerwować coś innego niż Ciebie, np. to, że muszą czyścić buty po cudzych psach, muszą komuś zapłacić by posprzątał albo sami zakasać rękawy, bo łajno samo nie wyparuje, muszą pilnować dzieci by do ręki tego nie wzięły lub się tym nie upaprały albo pilnować siebie by nie wywinąć na tym orła. Muszą też za własne pieniądze odnawiać elewacje domów bo psi mocz je niszczy, podobnie jak niszczy młode drzewka i krzewy. A potem my musimy pilnować nasze psy przed zemstą, bo ktoś wysypał na trawnik szkła, zapodał zatrute mięso, albo by nie jadły tych min (bo w takiej kupce mogą być dość niebezpieczne bakterie). Jeśli komuś nie chce się schylić po psią kupkę to może nie powinien mieć w domu pieska skoro nie potrafi się nim zajmować. Działa to na szkodę tych którzy psów nie mają, na szkodę samych psów oraz na szkodę właścicielom, którzy po psach sprzątają a i tak muszą przed sąsiadami świecić oczami. Ja świece przed naszą panią sprzątającą, która sama ma psa, ale mówi, że ręce jej opadają jak widzi codziennie ile ma nawozu do sprzątania. A dla tych, którzy nie potrafią się wczuć w rolę sąsiada filmik instruktażowy:


https://www.youtube.com/watch?v=WUgI6XPK22A

OjTam
27-02-2018, 17:33
Zostałem bez psa...
5588

Kojocisko
27-02-2018, 20:02
Piękna morda. Wyrazy współczucia, mnie to czeka lada chwila...

Boryszuk
27-02-2018, 20:06
O cholera, strasznie smutno. Słodka mordka. Trzymaj się dzielnie.

OjTam
27-02-2018, 21:16
Dzięki panowie.

madebyzosiek
27-02-2018, 21:35
OjTam to bardzo smutne... Niestety wiem co czujesz, już ponad rok jak nie ma Czarka... Trzeba wspominać radosne chwile i mieć świadomość, że dało się kawałek raju na ziemi dla przyjaciela... Trzymaj się dzielnie!

OjTam
27-02-2018, 21:39
madebyzosiek dzięki. A i Czarka pamiętam. W podobnym wieku były jeśli dobrze kojarzę.

abru
27-02-2018, 21:54
OjTam, strasznie mi przykro :( Trzymaj się!

OjTam
27-02-2018, 21:56
Dzięki. Pocieszam się tym, że i tak dało się jeszcze 2.5 roku "wykraść".

madebyzosiek
27-02-2018, 21:57
madebyzosiek dzięki. A i Czarka pamiętam. W podobnym wieku były jeśli dobrze kojarzę.

No Czarek miał skończoną 16... Dla mnie był jak dziecko, oddałbym wszystko, żeby dać mu choć jeden dzień więcej...

OjTam
27-02-2018, 21:59
To Bryza jednak młodsza. 14 w sierpniu by miała.

abru
27-02-2018, 22:05
U nas też już częściej się kryzysy zdarzają, wciąż mam nadzieję, że jeszcze jak najwięcej wspólnych, dobrych chwil da się ukraść, ale to już ten czas, gdy każdy dzień jest prezentem i każdy trochę pożegnaniem... Starość to jednak kiepska jest. I u psów przychodzi stanowczo zbyt wcześnie

OlgaZ
27-02-2018, 22:19
Bardzo mi przykro, wiem co znaczy stracić czworonożnego przyjaciela. Nasz Nero w dodatku odszedł przedwcześnie i nagle, więc ból jeszcze większy. Było to prawie 4 lata temu, a ja nadal bardzo często o nim myślę.
Trzymaj się.

nowart
27-02-2018, 23:53
Cóż, mogę się tylko pod tym podpisać, bo i dla mnie to średnia przyjemność gdy muszę non stop pilnować psicy żeby nie wkładała nochala (a nie daj boże zjadła) w odchody innych psów. Jest jeszcze młoda i ryzyko parwowirozy jest wciąż spore. U mnie dochodzi jeszcze problem resztek wyrzucanych nagimnnie na trawniki. Nie rozumiem ludzi, przecież później sami muszą egzystować w takim syfie :/Porozrzucane kości już mnie przestały dziwić, hitem sezonu są za to takie kwiatki:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/ce889d0b640e109f528ffdfc7086688f-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180227/ce889d0b640e109f528ffdfc7086688f.jpg)

MR
28-02-2018, 00:21
OjTam strasznie mi przykro, ale 14 lat raju na ziemi, z tego trzeba się cieszyć.

O proszę, pełny posiłek, na pewno zwierzaki się ciesza :X

nowart
28-02-2018, 00:29
O proszę, pełny posiłek, na pewno zwierzaki się ciesza :X

Może i by się cieszyły dzikie zwierzęta w środku lasu tylko, że to zdjęcie jest w parku w centrum Poznania gdzie notorycznie rozrzucane są i tak kości i resztki w sporych ilościach...

OjTam
28-02-2018, 00:35
OjTam strasznie mi przykro, ale 14 lat raju na ziemi, z tego trzeba się cieszyć.


Wet mówił, że psy w jej typie max 16 dożywają. No i ze dwa, trzy razy się wymigała, że się tak wyrażę.

Nikomat
28-02-2018, 03:23
Porozrzucane kości już mnie przestały dziwić, hitem sezonu są za to takie kwiatki:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/ce889d0b640e109f528ffdfc7086688f-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180227/ce889d0b640e109f528ffdfc7086688f.jpg)

Zadacie - sprzataj po swoim psie !!
A ja zadam - sprzataj po nieswoim czlowieku !

suomi
28-02-2018, 05:31
OjTam Współczuję Ci straty wiernej przyjaciółki :( Bardzo mi smutno, kiedy tracimy forumowych psich seniorów.

abru uściskaj ode mnie Lupka, wiosna już blisko oby razem z nią nadeszły nowe siły :)


No Czarek miał skończoną 16... Dla mnie był jak dziecko, oddałbym wszystko, żeby dać mu choć jeden dzień więcej...
Miałam i 3,5 roku po stracie Azy wciąż mam takie same odczucia. Żyła ponad 14,5 roku - bardzo dużo jak na psa w typie niufa ale dla mnie to stanowczo za mało, cieszyłam się z każdego wspólnie spędzonego dnia choć w ostatnich miesiącach bywało bardzo ciężko. Nikt i nic nie zdoła zapełnić pustki, którą po sobie zostawiła :( Co ciekawe w pewnym sensie jej następcą został kocur mco Maru, ma bardzo podobny charakter do Azy - jest niesamowicie troskliwy i czuły w stosunku do mnie ale nigdy nie narzuca się na siłę. Mika to zupełnie inny temperament, wieczne fiu-bździu w głowie i ekspresyjnie okazywana miłość do całego świata ale o to chodziło - miał nie przypominać nam poprzedniczki zachowaniem ani wyglądem.

nowart
28-02-2018, 09:58
W takim razie przedstawiam nowego członka rodziny [emoji4]
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/2725133e8bb85559607bd0d9ea9663b1-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180228/2725133e8bb85559607bd0d9ea9663b1.jpg)

ASAHI
28-02-2018, 18:19
Śliczny pieseł :-) Będzie miał dobrze :-)

nowart
28-02-2018, 20:11
Ma dobrze, chyba aż za dobrze... wygonić z łóżka charta raz do niego zaproszonego to trudna sztuka [emoji16]


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/02/8677332283b0b5ee5a7057f29ab377b6-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180228/8677332283b0b5ee5a7057f29ab377b6.jpg)

OjTam
28-02-2018, 20:14
Ciekawe umaszczenie ma ten Twój pieseł. Jak go nazwałeś?

nowart
28-02-2018, 21:50
Robin, jak na Brytyjczyka przystało [emoji6] choć panieńskie w rodowodzie ma Parys [emoji16]

mitsuga
03-03-2018, 22:37
a mój psiak nadziwić się nie może,że ta zima wciąż trzyma


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
https://images82.fotosik.pl/1010/3847f7c587105c73med.jpg]źródło ([URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/3847f7c587105c73)[/URL]

madebyzosiek
04-03-2018, 20:32
Chciałbym mieć zawsze radosne wiadomości od podopiecznych Małych Braci, ale niestety tym razem wiadomość smutna...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DDX_6203-1.jpg?dl=0
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/o0s1naip9luv0j5/DDX_6203.jpg?dl=0)

Neo, który zasłabł w grudniu i u którego wykryto wadę serca podczas badań, już odszedł... Świetny, wesoły piesek, bardzo fajnie się z nim spacerowało, tylko ten czas...

madebyzosiek
11-03-2018, 20:06
Schroniskowe pozdrowienia od Bony


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1401Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/8rgsos4tekbtejl/DFX_1401-Edit.jpg)

Czarka


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1397Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/oo3iihr5vk900zr/DFX_1397-Edit.jpg)

Rambosa


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1413Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/vu0elj9qlu4l4z2/DFX_1413-Edit.jpg)

Lokusia


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1432Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/7e8d81i5julwlqh/DFX_1432-Edit.jpg)

Liska


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1433Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/v4ncy4e2wtheak9/DFX_1433-Edit.jpg)

Zory


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1428Edit-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/yd4a7lv4g0rn9e7/DFX_1428-Edit.jpg)

Odwiedziny były podsumowaniem zbiórki, którą organizowała moja klasa :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/DFX_1351-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/uuz9huizlo4gf5n/DFX_1351.jpg)

MR
13-03-2018, 23:27
piękna robota! Zora cudowna :)

Nikomat
24-03-2018, 13:06
Przywiozlem nieco kapsulek na pchly. Dla psow lub kotow.
Jedna kapsulka zawiera 57mg Nitenpyram
Aktywny skladnik Capstar, Capguard, Fastcaps, ale sporo taniej
6zl za kapsulke
{ja mam bardzo duzego psa - wiec jedna kapsulka,
ale dla szesciu kotow dziele kapsulke na 6 porcji proszku po +- 9mg}
Podawane dopyszczkowo. Efekt jest tragikomiczny :^)

Jak tu nie wolno to nic nie poradze. W sprzedam sprzet foto to jeszcze gorzej :^D
A zdrowie naszych kotow i psow wazniejsze.

OlgaZ
28-03-2018, 20:32
Zimowe ostatki:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/2uomnom-1.jpg
źródło (http://i65.tinypic.com/2uomnom.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/ny5y0g-1.jpg
źródło (http://i68.tinypic.com/ny5y0g.jpg)