PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze koty - wątek miłośników kotów wszelakich



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

!AGresT
10-09-2014, 09:57
Świetne zdjęcie!

popi
11-09-2014, 10:44
Świetne zdjęcie!

"Lubię to!"

;)

Athena
17-09-2014, 18:28
https://www.dropbox.com/s/nn5nrioyne3hdn2/Macid.jpg?dl=0 Maciek

Jako, że nie daję rady wrzucić po prostu zdjęcia, podaję link.

shortanna
17-09-2014, 19:42
Słodziaki :)

Feni
29-09-2014, 18:04
Takiego przyczajonego koleżkę ustrzeliłem wczoraj na spacerze z psem

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/Myj3wlrQDz2Er4DH)

shaolin
09-10-2014, 15:00
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/0VSr0R-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/812/0VSr0R.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/NfgNNK-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/6158/NfgNNK.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/eiMVaw-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/3024/eiMVaw.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/wKIXxm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/7162/wKIXxm.jpg)

kazwita
10-10-2014, 00:17
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/wKIXxm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/7162/wKIXxm.jpg)

Twoje koty jak zwykle śliczne. Tak na marginesie właśnie starałem się usunąć ten włos, co się przykleił do ekranu na dole po lewej. Nie chciał zejść, wredne bydle! Aaaa, on jest na zdjęciu. :D

suomi
10-10-2014, 01:39
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/eiMVaw-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/3024/eiMVaw.jpg)
Jaka zapatrzona w swoje zdjęcie :mrgreen:

U nas kociska korzystając z ładnej pogody szaleją w ogrodzie, a czasem łaskawie zapozują do zdjęć ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9226.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9214.jpg)

shaolin
11-10-2014, 09:48
Twoje koty jak zwykle śliczne. Tak na marginesie właśnie starałem się usunąć ten włos, co się przykleił do ekranu na dole po lewej. Nie chciał zejść, wredne bydle! Aaaa, on jest na zdjęciu. :D

Ty moich wlosow lepiej nie usuwaj! :razz: pozniej bede lysy jak Rafal i Borsuk i reszta lysych :razz:


Jaka zapatrzona w swoje zdjęcie :mrgreen:


Dobra fota to sie patrzy ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/PNPt6e-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img909/5553/PNPt6e.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/ahDWzu-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/8017/ahDWzu.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/84uwv0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/5798/84uwv0.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/J4qVi0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img633/6447/J4qVi0.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/Mvn534-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/8834/Mvn534.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/ZvpSWh-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/1381/ZvpSWh.jpg)

kakersik
15-10-2014, 21:07
Po co mnie budzisz? Mam Cię ugryźć?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl-web.dropbox.com/get/ZEUSIASTY%20(Kopiowanie).jpg?_subject_uid=11284896 3&w=AADIenMrZcqJ6LjCAPxP5ifEDf631EkRchq6O0Pd1mTI7g)

fafniak
15-10-2014, 21:11
Tak na co dzień, Szczerbatek jest bardzo miłym kotkiem ale na tym zdjęciu wygląda jak "bandzior" ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10629792_330499143779413_1072367974270427636_n.jpg ?oh=718d15351ab10865c15e405709bff2b6&oe=54D14D31&__gda__=1418669549_d23fd010aa6d23cd91c65cdee49c662 5)

generalnie przeszedł bym chyba na drugą stronę ulicy :)

Feni
16-10-2014, 20:09
Super zdjęcie tego Szczerbatka!

Mój pierwszy kot taki właśnie był.
Na co dzień- do rany zwierzę przyłóż. Przytulaste, miauczące, o nogi się ocierające. Na fotkach jednak zawsze wychodziła, jakby mówiła "szlug, albo wpi****ol!" :D.
Mało mam pamiątek, na których wygląda na słodkiego kotka, serio :D

To jest przykład:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://copy.com/Bpoak8P9ThE6VrME)

darek6902
17-10-2014, 11:33
Pozwolę sobie przedstawić Filusia - wioskowego zawadiakę :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://i59.tinypic.com/k2k3z8.jpg]źródło ([IMG)[/IMG]

suomi
23-10-2014, 00:51
Tosi i Marka zabawy w ogrodzie :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9572.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9570.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9571.jpg)

Tosia solo:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9622.jpg)

I Maru:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_9505.jpg)

foto4deg
25-10-2014, 10:16
Mam taki problem. Zmieniliśmy kotu żwirek na silikonowy.
Przez 1,5 miesiąca było ok, a potem zrobił 3 razy pod rząd kupę przed kuwetą. Myślałem, że może żwirek już jest zużyty, więc wymieniłem całość, oczywiście kuwetę umyłem. Kot niestety znów zrobił 3 razy przed kuwetą, a dwa razy w. Ma ktoś jakiś pomysł, co może być przyczyną takiego zachowania?

!AGresT
25-10-2014, 10:21
Za mała kuweta?
Tak przy okazji polecam żwirek Cat's Best, drzewniany, wywala się go do kibla, co jest niezwykle wygodne. Bardzo wydajny i można kupować w worach po 40l. Pierzowi na jakieś pół roku wystarcza.

foto4deg
25-10-2014, 10:34
Za mała? Najwieksza, jaka może być. Jest zamykana z filtrem, odkryliśmy ją i to samo...

skippy
25-10-2014, 11:01
Napisz więcej o zwierzaku. Kocur? Kastrowany? Zauważyłeś jakieś*inne zmiany w zachowaniu? Raczej z kotem jest coś*nie tak, niż ze żwirkiem.

Psychotrop
25-10-2014, 11:36
a i czy jak już narobi do kuwety, to czy zakopuje ?
jeśli nie, to znaczy, że "walczy" o dominację.
wtedy też od czasu do czasu walnie kupę poza kuwetę (ale tylko jeśli w niej jest choć jeden sik, albo kupal).
zmieniło się coś ostatnio u was w domu ?
nowy potomek? nowe zwierze? jakieś przemeblowanie? nowe zapachy?

shaolin
25-10-2014, 12:28
Waldek to znak, ze kot tez nie lubi Twojego nowego, babskiego auta :twisted:

A tak na powaznie - albo mu sie nie podoba zwirek, albo cos innego sie nie podoba ale raczej by podsikiwal, a nie walil klocka. Na wszelki wypadek mozesz go wziac do weta na zwiady.

kakersik
25-10-2014, 12:34
Za mała kuweta?
Tak przy okazji polecam żwirek Cat's Best, drzewniany, wywala się go do kibla, co jest niezwykle wygodne. Bardzo wydajny i można kupować w worach po 40l. Pierzowi na jakieś pół roku wystarcza.

40l na pół roku?? Zeusowi wystarcza na 6 tygodni.

shaolin
25-10-2014, 12:39
40l na 6 tygodni? Co on to kurna je? Bez przesady... chyba, ze go karmisz jakims sraczkopednym zarciem :twisted:

foto4deg
25-10-2014, 12:53
Czym mogą karmić w Toruniu? Radiem Maryja :D kot z nerwów ma rozwolnienie :mrgreen:

Nie, nic się nie zmieniło w otoczeniu. Kocur kastrowany, nie widzę zmian w zachowaniu, może ma tylko większe głupawki wieczorem i biega jak źrebak.

kakersik
26-10-2014, 09:55
Zeus dostaje dobrą karmę - suchą Orijen i mokrą Gourmet Gold . Kuweta jest wielka, a do tego jak raz w tygodniu mu nie wymienię żwiru to gnój nasika albo i kupę zwali obok kuwety. No i samego żwiru w kuwecie musi być dużo.

shaolin
26-10-2014, 10:22
Jak zes se wychowal tak masz :razz:

vredota
26-10-2014, 13:37
Moja kotka po zmianie na silikon w ogóle odmówiła, łapa nie chciała już na to stawać, zuepłenie jak w zabawie pt. ziemia parzy, wróciłem do żwirku bentonitowego i żaden inny jej już nie podchodzi. Może twój kot powiedział dość? silikon mógł akceptować ale do czasu. Ludziska też tak mają.

foto4deg
26-10-2014, 14:43
Hm... tylko, że sikać tam chodzi. Kupiliśmy normalny żwirek, zobaczymy, co dziś będzie, ale jak znów narobi poza, to będzie żółta kartka od sędziego ;)

vredota
27-10-2014, 00:56
Ja to sobie tłumaczę tak (z kociego punktu widzenia): siku można zrobić i od biedy wyjść a przy kupie trzeba wygrzebać dołek, zrobić, zakopać a to wymaga głębszego grzebania łapą w tym nie-wiadomo-co-to-jest, siku może jeszcze ujść na zasadzie "delikatnie, delikatnie, sik!, katapulta do pokoju" :)

foto4deg
27-10-2014, 01:01
Dziś ostatnia "szansa" dla kota ;) Jak będzie tak samo, to zmiana na normalny żwirek.

shaolin
27-10-2014, 02:02
Ty sie ciesz, ze nie dostales czerwonej kartki za ten badziewiasty zwirek, ktory przyniosles do domu :twisted:

foto4deg
27-10-2014, 02:39
Ty wiesz, ile ten żwirek kasy kosztował? :p
Ten co mu teraz kupiliśmy 95 pln za 7,5 kg....

shaolin
27-10-2014, 03:05
W PL uzywam zwirku Mruczek z Rossmana za 9zl (przynajmniej 9zl kosztowal jak wyjezdzalem :razz:), tutaj uzywam Catsan za 8-10zl (3l). Zadnych wynalazkow za 20-1034297423pln, bo to tylko strata kasy, a totem i tak nie pozna czy spadl do zwirku za 10 czy za 100 :razz:

foto4deg
27-10-2014, 10:14
W PL uzywam zwirku Mruczek z Rossmana za 9zl (przynajmniej 9zl kosztowal jak wyjezdzalem :razz:), tutaj uzywam Catsan za 8-10zl (3l). Zadnych wynalazkow za 20-1034297423pln, bo to tylko strata kasy, a totem i tak nie pozna czy spadl do zwirku za 10 czy za 100 :razz:

Za 9 pln to tu nawet wacików z Kitajcowa nie kupisz :p

Dziś nowy-stary żwirek, ładnie się zbrylający i nie śmierdzi. Zobaczymy.

vredota
27-10-2014, 14:21
Jeśli Ci brzydko pachnie to kup sobie neutralizator zapachów w proszku do kuwet, ja używam taniego za 5zł za pół kilograma, przesiewam kuwetę, wyrzucam brudy, jeśli żwirek jest jeszcze używalny to sypiesz na górę neutralizator zapachów, szuru-buru całą kuwetą aż się wymiesza, voila. Żwirek w połączeniu z neutralizatorem trochę mniej się zużywa (lepiej się brylą nieczystości), nie pachnie kocią latryną w ogóle ale jest minus: neutralizator bez zapachu jest akceptowany, za lawendowy eksperyment dostałem dwa razy czerwoną kartkę na środku koca w wersji "tu będzie stał wielki totem!" ;)

Kuweta zintegrowana z sitkiem: wyjmujesz, przesiewasz, przesypujesz jak w szanującej się żwirowni z kąta w kąt, żadnych łopatek, dzięki temu nawet najbardziej wymagająca perfekcyjna kocia Pani Domu będzie zadowolona a Tobie odpadają zabawy z łopatkami itp. wynalazkami do czyszczenia wychodka.

foto4deg
28-10-2014, 21:21
Kot obraził się na silikonowy żwirek. Od wczoraj jest stary/nowy żwirek zbrylająco/nie śmierdzący/antybakteryjny i jest ok.

foveon
28-10-2014, 21:48
Ja używam peletu 16 zl za 25 kg. Biały i Rudy nie narzekają, a my nie czujemy ich zapaszków.

suomi
30-10-2014, 21:33
Maru ogrodowo:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/L42G9l-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img746/3317/L42G9l.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/jwsqSP-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/1085/jwsqSP.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/En70b5-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img631/8485/En70b5.jpg)

Portrecik na koniec sesji ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/EgujSf-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/7282/EgujSf.jpg)

foto4deg
31-10-2014, 01:49
Super kocisko :) kiedy było robione zdjęcie?

suomi
31-10-2014, 04:13
Super kocisko :) kiedy było robione zdjęcie?
Amarok to przede wszystkim uosobienie dobroci i "kotuś mamusi" - kiedy na dłużej zniknę mu z pola widzenia biega po domu z okrzykami "ma!-ma!" :lol:. Zdjęcia świeżutkie - czwartkowe, póki możemy korzystamy z ładnej pogody i testujemy wygrodzony dla zwierzaków ogródek :)

Jeszcze Tosia żeby nie wyglądało, że faworyzuję chłopaków ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/kviFPS-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/177/kviFPS.jpg)

foto4deg
31-10-2014, 11:15
Lori? :mrgreen:
Tak myślałem, że zdjęcia nowe, futro już zimowe zaczyna się robić. Nasz dostał takiego, jakby zanosiło się na zimę stulecia.

KaleidoStar
31-10-2014, 12:07
Ja używam peletu 16 zl za 25 kg. Biały i Rudy nie narzekają, a my nie czujemy ich zapaszków.

My też ostatnio na pelecie, 15 zł za 15 litrów. Plusy - cena, ładnie pachnie, ale - minus - kołeczki są dość grube i trudniej jest w tym szczelnie obtoczyć urobek, więc on sam w sobie zaraz po zrobieniu mocno wali. W drobnym żwirku śmierdziało tylko przez chwilę, zanim zostało oblepione ;) No i strasznie się rozpada i ciężko wyjąć ten zasikany, idealna bylaby kuweta z podwójnym dnem. Ale taki zasikany o dziwo nie śmierdzi jakoś mocno. Mam jedną (dużą) krytą kuwetę na pięć kotów i jest ok. Ale po ostatnim przemeblowaniu udało mi się trochę miejsca wygospodarować i wcisnę kolejną kuwetę..

suomi
31-10-2014, 12:37
Lori? :mrgreen:
Tak myślałem, że zdjęcia nowe, futro już zimowe zaczyna się robić. Nasz dostał takiego, jakby zanosiło się na zimę stulecia.
Futerko Maru ciągle się zmienia bo to jeszcze dzieciak. Natomiast Tosia zapuściła niesamowite zimowe futro - nasz chudzielec teraz przypomina pluszową maskotkę :D

A w kwestii żwirku: od pierwszych dni w naszym domu koty używają zapachowego silikonowego (zapach to pic na wodę ale nie pyli jak klasyczny) i nie protestują. Cena przystępna - ostatnio płaciłam 60zł za 30l.

foto4deg
31-10-2014, 22:37
Mój z silikonem zastrajkował... Nie będę go zmuszał na siłę do używania.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/10/IMG_0589JPG-2.jpg
źródło (http://waldemarsnela.no/IMG_0589.JPG)

suomi
01-11-2014, 02:00
Jak długo trwa ładowanie akumulatora u Twojego kota? :lol: Ja mam wersję ekologiczną - rano wylegując się przy oknie doładuje się energią słoneczną 8) ale przez to w pochmurne dni ma spore spadki mocy...

foto4deg
01-11-2014, 13:04
To jest iKot. On korzysta bezprzewodowo z zasilania jak brakuje słońca ;)

suomi
01-11-2014, 13:10
To jest iKot. On korzysta bezprzewodowo z zasilania jak brakuje słońca ;)
:mrgreen:

Wojteksw
01-11-2014, 14:00
Moja kotka

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/237064716/WAW_5422i.jpg)

SerU
01-11-2014, 14:04
Poranek na dachu szopki :mrgreen:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/relaxxx-2.jpg
źródło (http://rydosz.com/pic/relaxxx.jpg)

foto4deg
01-11-2014, 15:42
Wojteksw i SerU, piękne te koty!

suomi
01-11-2014, 20:00
Śliczne tygryski :) Pokazujcie więcej zdjęć!

!AGresT
01-11-2014, 20:15
Wojteksw - świetne!

Wojteksw
02-11-2014, 10:33
Wojteksw - świetne!

Tylko muszę się przyznać, że autorem tego zdjęcia jest mój syn. To on ostatnio namówił mnie do zakupu nowego Tamrona 70-200 f2.8

artursw
02-11-2014, 11:29
Te samo zdjęcie ale delikatnie obrobione w Photoshopie :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/11841398/WAW_5422ai.jpg)

!AGresT
02-11-2014, 12:43
A to już nie.

suomi
04-11-2014, 03:09
Maru miał wczoraj pracowity dzień...

nauczyciel:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/GZ6wpG-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/5157/GZ6wpG.jpg)

obrońca granicy (zgadnijcie kto uciekł :lol:)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/1rHy5M-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/9508/1rHy5M.jpg)

serwisant altan ogrodowych:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/ngjoOX-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/9625/ngjoOX.jpg)

wreszcie chwila relaksu! 8)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/ATN1uu-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/6297/ATN1uu.jpg)

foto4deg
04-11-2014, 09:53
:D dobry kocur :)
Jak się ze szczeniakiem "dogaduje" ?

suomi
04-11-2014, 10:44
:D dobry kocur :)
Jak się ze szczeniakiem "dogaduje" ?
Przez pierwsze 2-3 dni miał fochy i twierdził, że wystarczyłoby gdybym przywiozła mu z hodowli psów sam ogonek, który uwielbia gonić, łapać, podgryzać itd. Teraz uwielbia Mikę, a psiak kocha Maru tylko chwilami zbyt ekspansywnie to okazuje - pracujemy intensywnie, żeby nauczyć go delikatności w obyciu z kotem :)

foto4deg
04-11-2014, 22:25
Przez pierwsze 2-3 dni miał fochy i twierdził, że wystarczyłoby gdybym przywiozła mu z hodowli psów sam ogonek, który uwielbia gonić, łapać, podgryzać itd. Teraz uwielbia Mikę, a psiak kocha Maru tylko chwilami zbyt ekspansywnie to okazuje - pracujemy intensywnie, żeby nauczyć go delikatności w obyciu z kotem :)

To super :) Wiesz, kot powinien dać znać łapą, jak pies przekroczy granicę, ale może to być uzależnione od kota :)
Mój na co dzień jest dość uległy, ale jak pojawił się obcy pies i obcy kot, to tylko się za nimi kurzyło.
Na wściekliznę szczepiliście?

suomi
04-11-2014, 22:54
To super :) Wiesz, kot powinien dać znać łapą, jak pies przekroczy granicę, ale może to być uzależnione od kota :)
Mój na co dzień jest dość uległy, ale jak pojawił się obcy pies i obcy kot, to tylko się za nimi kurzyło.
Na wściekliznę szczepiliście?

No właśnie, tu jest problem: Maru jest pacyfistą i kiedy pies mu dokucza opędza się łapką jak od much lub popłakuje na znak protestu. Co innego Tosia - jeśli pies posunie się choćby o 1cm za daleko natychmiast dostaje strzała w czoło więc do kociczki raczej nie podskakuje ;)

Odnośnie szczepień: oba koty mają pełny zestaw szczepień - to była podstawa przed samodzielnymi wyprawami na pole, z "Mikulakiem" jesteśmy w trakcie - za 2 tygodnie 3-cia runda ale zgodę od weterynarza na zwiedzanie świata już dostał ;)

foto4deg
05-11-2014, 00:12
Zastrzyk na wściekliznę w łapę, czy w kark koty dostały?

suomi
05-11-2014, 00:46
A wiesz, że nie pamiętam, najbardziej byliśmy przejęci szczepieniem na białaczkę i możliwymi komplikacjami :oops: Białaczka na 100% w łapkę, a wścieklizna chyba też - zastrzyk uodparniający na 3 lata.

foto4deg
05-11-2014, 01:07
My tak mieliśmy po szczepieniu na wściekliznę, dostał w kark, potem miał gulę przez 3 tygodnie, weterynarz dzwoniła nawet do producenta w Szwajcarii (!) i to ponoć był pierwszy taki przypadek. Kazali rozmasowywać i jeśli nie zniknęłoby po kolejnych 2 tygodniach, to do operacji. Na szczęście zniknęło, ale ile się człowiek nadenerwował...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/v/t1.0-9/1469928_687694027927657_144359125_n.jpg?oh=7b254f3 d6aa1fc1563360fedb4cc4992&oe=54EC4C62&__gda__=1424139670_10248714adc6000e6b9e87926b64bf7 8)

suomi
05-11-2014, 01:46
O kurcze, to mieliście przeżycia :( ale całe szczęście, że z pozytywnym finałem!

U nas same szczepienia minęły bezproblemowo, koty nawet nie były po nich osłabione czy osowiałe. Ale nastraszona przez hodowczynię Maru miałam chwilę zawahania czy nie uwięzić kotów w domu unikając w ten sposób konieczności szczepienia na białaczkę. Za to w lecznicy tłumacząc możliwe komplikacje nastraszyli mnie jeszcze bardziej po czym uspokoili, że takowe występują u jednego kota na kilkadziesiąt tysięcy zaszczepionych. Licząc więc, że żaden z moich podopiecznych nie zostanie pechowcem zdecydowałam się na wszystkie szczepienia i wypuszczanie kotów na pole - na zdjęciach chyba widać że popierają tę decyzję :roll:

shaolin
05-11-2014, 07:28
Kura umywalkowa.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/acF3aH-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img908/4840/acF3aH.jpg)

Waldek takie guzki sa czasem po szczepieniach, ale 3 tygodnie to faktycznie dlugo :shock:

kazwita
05-11-2014, 21:52
Kura umywalkowa.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/acF3aH-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img908/4840/acF3aH.jpg)

A ile ma kocich kosmetyków! :mrgreen:

suomi
05-11-2014, 22:36
A ile ma kocich kosmetyków! :mrgreen:

Nic dziwnego ;) Taka piękność musi przecież pielęgnować swoją urodę :mrgreen:

foto4deg
06-11-2014, 00:45
Tu mi Bonnie zrobił photobomb ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1620581_848790508484674_7670171278525567304_n.jpg? oh=974939e3906253dc7744324a8dc6a333&oe=54DA5B99)

.:Gerard:.
06-11-2014, 19:50
Nie ma działu z innymi zwierzakami,
a ze króliczka gania psy to daje do kotów :smile:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotos-hochladen.net)

!AGresT
06-11-2014, 20:14
Będzie pyszny pasztet, jak mniemam?

.:Gerard:.
06-11-2014, 20:26
Będzie pyszny pasztet, jak mniemam?

W tamtym tygodniu bardzo się naraziła, pogryzła kable i miało zostać samo futro ale dostała ostatnia szanse ;)

!AGresT
06-11-2014, 20:30
Futro. Właśnie, czapeczkę jeszcze można zrobić. Ciepłą.

ithilhin
06-11-2014, 20:38
Waldek takie guzki sa czasem po szczepieniach, ale 3 tygodnie to faktycznie dlugo :shock:

mój rudzielec też sobie takie SPA w umywalce czynił.

A co do guzów na karku po szczepieniu - moja kota regularnie szczepiona byłą i dostała takiej guli, która potem rosła i pękła. Niestety to było raczysko i wiele już nie dało się zrobić :(
więc - uważajcie i sprawdzajcie, ale skoro znikło (mojej po prostu wyrosło i nie po szczepieniu od razu, tylko po iluś miesiącach) to na pewno nic się nie dzieje.
Wet mówił, że jedne kot na bardzodużąliczbętysięcyinnych kotów może tak zareagować na szczepienia przeciw wściekliźnie.
Taka była (fota sprzed 10 lat chyba niedobra, ale kotę*widać)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/BzIpyxSFM0Qh2t0fQX-2.jpg
źródło (http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qg/rj/a1ya/BzIpyxSFM0Qh2t0fQX.jpg)

suomi
06-11-2014, 21:24
Świetne kocisko, w moich ulubionych barwach.
Szczepienia to niestety z jednej strony zabezpieczenie z drugiej - ryzyko różnych powikłań, trzeba się z tym liczyć :|

shaolin
08-11-2014, 08:05
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/yg8wTC-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/2771/yg8wTC.jpg)

:twisted:

Yabby
08-11-2014, 08:58
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s8.postimg.org/tz76ai8l1/DSC_2529a.jpg)

suomi
08-11-2014, 21:47
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/yg8wTC-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/2771/yg8wTC.jpg)

Obłęd w oczach :lol: :mrgreen:

Maru postanowił ostatnio zostać dekarzem :roll:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img674/5964/aQEPnL.jpg)

Feni
09-11-2014, 18:32
shao, widać, że ten kot wie do czego służy drapak. Moja się pobawiła dwa dni i już nie używa... nie chce ktoś kupić drapaka ?:D:D

A do mnie przedwczoraj zawitał chwilowy gość. Ma już nowy dom u moich sąsiadów, bo ja nie mogłem go zatrzymać ;P Świetny kociak. Wszystkie psy zaczepiał do zabawy- zero strachu :P


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/dom5bb-2.jpg
źródło (http://oi60.tinypic.com/dom5bb.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/2iw11f-2.jpg
źródło (http://oi58.tinypic.com/2iw11f.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/1zx8ix-2.jpg
źródło (http://oi61.tinypic.com/1zx8ix.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/imrxnk-2.jpg
źródło (http://oi60.tinypic.com/imrxnk.jpg)

shaolin
10-11-2014, 08:06
Obłęd w oczach :lol: :mrgreen:

Bo to walka z wrogiem! :twisted:


Maru postanowił ostatnio zostać dekarzem :roll:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img674/5964/aQEPnL.jpg)
Tylko, zeby nie skakal jak Malysz ;)


shao, widać, że ten kot wie do czego służy drapak. Moja się pobawiła dwa dni i już nie używa... nie chce ktoś kupić drapaka ?:D:D

:D Ja musze nowy kupic bo ten juz w strzepach, ale wytrzymal ostre ataki... teraz wiekszosc czasu drapia takie panele z pianki bo mam tym wylozona lazienke, kuchnie (bo podloga zimna :D) i pare w pokoju na zapas. Te na zapas to juz przerobione na mielone...


A do mnie przedwczoraj zawitał chwilowy gość. Ma już nowy dom u moich sąsiadów, bo ja nie mogłem go zatrzymać ;P Świetny kociak. Wszystkie psy zaczepiał do zabawy- zero strachu :P

Fajny kociak!

suomi
10-11-2014, 13:42
Tylko, zeby nie skakal jak Malysz ;)

W obawie, że tak właśnie będzie sama zdjęłam łobuza z daszku 8) Możliwe, że zaprzepaściłam szansę na rozwój nowego talentu... :lol:

foto4deg
10-11-2014, 23:38
Bonnie jak zwykle zapracowany.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10712957_862950440402014_6704455462119607298_n.jpg ?oh=6e322dca215f10318ed422e26b67052b&oe=54D1E149)

shaolin
11-11-2014, 05:41
Zima idzie, zamiast sie bic o lezanke to wspolpraca.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/9no0dA-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/3452/9no0dA.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/veCUch-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/7106/veCUch.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/q5NUsO-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/5184/q5NUsO.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/TgfkbI-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/452/TgfkbI.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/wkoMVb-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/5332/wkoMVb.jpg)

grzegorzps
12-11-2014, 20:47
Zima idzie, zamiast sie bic o lezanke to wspolpraca.

No i sadełko w słusznej ilości zawiązane :smile:

shaolin
13-11-2014, 02:42
Bo to sa niedzwiedzie, zbieraja na zime, a pozniej przesypiaja ten okres ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/MfZpQT-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/4790/MfZpQT.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/CXKzjC-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/4834/CXKzjC.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/CoIyoQ-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img674/5246/CoIyoQ.jpg)

Carlos_lo
16-11-2014, 12:36
myslal, ze go nie widze

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/15181120024_5d9c078aea_b-2.jpg
źródło (https://c2.staticflickr.com/6/5608/15181120024_5d9c078aea_b.jpg)

shaolin
17-11-2014, 08:28
Bylo....

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/eLXh4c-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/4942/eLXh4c.jpg)
Jest :twisted:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/gunoEl-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/9518/gunoEl.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/tUppXc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/3072/tUppXc.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/goZwuK-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/5219/goZwuK.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/lSmUXE-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img633/4451/lSmUXE.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/FGTURt-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img909/3039/FGTURt.jpg)

;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/LkZNgM-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img910/1920/LkZNgM.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/cnPGwE-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/590/cnPGwE.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/wer48d-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/2939/wer48d.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/OkFcqW-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img911/407/OkFcqW.jpg)

foto4deg
17-11-2014, 10:19
Rudy chyba się nie endżoinguje? Gdzieś kupił i za ile?

shaolin
17-11-2014, 10:26
Rudy sie obrazil na odkurzacz, ktorym musialem przejechac po okolicy :twisted: kupilem tam gdzie zawsze, za 80zl :twisted:

suomi
17-11-2014, 12:12
Świetna ta drapako-rezydencja, koty też wglądają na zadowolone z nowego sprzętu :twisted:

foto4deg
17-11-2014, 15:37
Rudy sie obrazil na odkurzacz, ktorym musialem przejechac po okolicy :twisted: kupilem tam gdzie zawsze, za 80zl :twisted:

Podrzucisz link?

shaolin
17-11-2014, 16:51
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z09.2.9.95.D7GtJN&id=41376431390&_u=h217i4h7b87a

foto4deg
17-11-2014, 19:20
Engliszowej wersji nie ma? Myślałem, ze może wysyłają w dob4ych cenach do Norwegii.

shaolin
18-11-2014, 05:08
Nie ma.

popi
27-11-2014, 22:59
Muszę takie "drzewko" sprezentować kotom rezydującym u mojej mamy, będą miały niezły fan!

Nie wszytkie koty uwielbiają jednak takie harce; są wyjątki, tzw.wschodzące gwiazdy ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10553739_368575823305078_594840130484991257_o.jpg)

fafniak
27-11-2014, 23:23
uuuułaaaaa
bajka !

shaolin
28-11-2014, 06:34
Swietnie wyszlo!

Moi na razie zamiast dewastowac nowa drapanke (chociaz z niej korzystaja) to mecza karton po niej :mrgreen: ale to bylo do przewidzenia, kartony to najlepsza zabawka w kosmosie (choc wiemy, ze w polskich serialach sa grozniejsze niz wybuch bomby atomowej) ;)

popi
28-11-2014, 08:45
Rosyjski arystokrata "musiał" wyjść fajnie ;)

Ale faktycznie, coś w tych kartonach jest dla zwierzat intrygującego :) Znane mi koty (i psy) uwielbiają rozwłóczać je po kątach.

mOSAd
28-11-2014, 15:22
Ktoś szukał fajnego mebelka? Takie coś znalazłem. Wielogatunkowy. :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/10506795_10152615763483737_5588034544400297511_o.j pg)

foto4deg
28-11-2014, 18:37
Ktoś szukał fajnego mebelka? Takie coś znalazłem. Wielogatunkowy. :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/10506795_10152615763483737_5588034544400297511_o.j pg)

Oszukane! Widać, że ten pies to balon na hel, rurka z boku poprowadzona :p

Czornyj
29-11-2014, 18:30
Ketnik

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Mikus.jpg)

shaolin
07-12-2014, 13:11
Najs! A jeszcze przed chwila byl tak maly, ze przebiegal pod drzwiami... ale ten czas leci...


http://imageshack.com/a/img540/7623/MTItTP.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/7623/MTItTP.jpg)

http://imageshack.com/a/img538/1585/vHM9DL.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/1585/vHM9DL.jpg)

http://imageshack.com/a/img540/420/FPF4EY.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/420/FPF4EY.jpg)

http://imageshack.com/a/img633/8022/B9jwo5.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img633/8022/B9jwo5.jpg)

http://imageshack.com/a/img537/4498/DInGCi.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/4498/DInGCi.jpg)

http://imageshack.com/a/img538/7097/WPFqW1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/7097/WPFqW1.jpg)

http://imageshack.com/a/img540/8629/qsAAbf.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/8629/qsAAbf.jpg)

http://imageshack.com/a/img538/769/V808Am.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/769/V808Am.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/idDU8s-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img911/6773/idDU8s.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/WYmrL0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img910/5143/WYmrL0.jpg)

;)

funky
07-12-2014, 14:46
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/WYmrL0-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img910/5143/WYmrL0.jpg)[/center]

;)

Coś z tego będzie ?

kazwita
07-12-2014, 15:13
<fotki>

Cóż za seria! Zaczyna się od nieśmiałego kokietowania, później delikatne smyrnie pozornie niezainteresowanego rudzielca, dalej całuski oraz lizuski, aż finalnie para ląduje w swych objęciach.

shaolin
07-12-2014, 15:18
Coś z tego będzie ?

Tylko zdjecia ;)


Cóż za seria! Zaczyna się od nieśmiałego kokietowania, później delikatne smyrnie pozornie niezainteresowanego rudzielca, dalej całuski oraz lizuski, aż finalnie para ląduje w swych objęciach.

Prawie, to byla bitwa o lezanke ale pozniej musialem interweniowac ;)

Zaczynam dokarmiac koty na podworku bo troche zimno, bede musial wykombinowac jakies lepsze spanie dla nich bo widze, ze jedna kotka ma mlode (ale nie jakies mikrusy, juz lekko podrosniete). Jeden kot w marnym stanie, ale moze jak dostanie porzadne zarcie to mu sie troche poprawi bo wyglada tak samo od roku chyba wiec moze ten model tak ma. Musze sie rozejrzec na taobao czy nie maja jakichs malych budek albo golebnika dla kotow ;)

Umbra
09-12-2014, 00:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/1491258_709808195755155_5562256458621215129_o.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10733845_709808202421821_1072182552838338105_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10333393_709808259088482_1044183170944228415_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/1272468_709808265755148_4397995213433872373_o.jpg)

shaolin
15-12-2014, 11:11
Dobry czarniawiec nawet jak ma ucho przyciete (i foty troche za duze :razz:).

Warstwowo z dzisiejszego poranka.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/tkOIxa-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img912/2182/tkOIxa.jpg)

MC_
15-12-2014, 11:15
Niezmiernie i niezmiennie te dwa koty azjatyckie mi się podobają.

foto4deg
15-12-2014, 11:38
Jakie tam azjatyckie, nawet skośnych oczu nie mają :)

shaolin
19-12-2014, 15:08
Tak mam od paru dni... :twisted:

nq-6MpKKPT0

EDIT: Wrzucilem jak sie ludzie bija o karpia w Lidlu :D zamiast kotow :twisted:

!AGresT
19-12-2014, 15:26
Uśmiałem się :)

stock
19-12-2014, 22:13
na tapczanie leży leń :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/2vlsmq0-2.jpg
źródło (http://i61.tinypic.com/2vlsmq0.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/fegqwp-1.jpg
źródło (http://i59.tinypic.com/fegqwp.jpg)

suomi
20-12-2014, 00:29
U nas choinka pojawi się dopiero w wigilię więc w zastępstwie w ruch poszły nowe meble kuchenne...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/eQPHVJ-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img903/4272/eQPHVJ.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/iYaQRc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/9656/iYaQRc.jpg)

W święta rok temu było tak:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/fovo-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img51/9172/fovo.jpg)

Teraz wśród gałęzi będą co najmniej dwie pary oczu, oby drzewko jakoś to przetrwało :lol:

suomi
21-12-2014, 18:39
Zwiedzania ciąg dalszy, tym razem w akcji Tosia ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/d8XIte-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img908/6/d8XIte.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/nivELc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img901/2153/nivELc.jpg)

I wymiana spostrzeżeń...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/Q8Y09z-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img540/235/Q8Y09z.jpg)

shaolin
25-12-2014, 04:01
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/cH4owl-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img913/2821/cH4owl.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/XkgrCa-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img901/893/XkgrCa.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/AjKoWe-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/7664/AjKoWe.jpg)

Wesolych!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/OFeHAu-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/912/OFeHAu.jpg)

shaolin
25-12-2014, 09:27
Se spie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/MwtDjW-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/3341/MwtDjW.jpg)

Dawac sledzia swiatecznego!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/PJ59l0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/6399/PJ59l0.jpg)

Feni
26-12-2014, 21:05
Juhuuu! Odgrzebałem folder ze starymi zdjęciami :D:D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/106m55f-2.jpg
źródło (http://oi59.tinypic.com/106m55f.jpg)



Czy Lei zeżarł Mikołaja, że na zdjęciu jest tylko czapka? :D

Suomi, widze że zapaskocone masz nawet kafelki na ścianie :p

suomi
26-12-2014, 21:53
Juhuuu! Odgrzebałem folder ze starymi zdjęciami :D:D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/106m55f-1.jpg
źródło (http://oi59.tinypic.com/106m55f.jpg)
Super zdjęcie, świetnie pasuje do dzikiego wglądu kociska :D


Czy Lei zeżarł Mikołaja, że na zdjęciu jest tylko czapka? :D
To by tłumaczyło rozleniwiony wygląd rudzielca :lol:


Suomi, widze że zapaskocone masz nawet kafelki na ścianie :p
No ba! To najważniejsza część wystroju kuchni... obok żywych kotów oczywiście ;)

A do nas przyszła zima, zwierzaki są w siódmym niebie :mrgreen:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/n1vZOv-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/5121/n1vZOv.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/aEmVAb-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/4844/aEmVAb.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/EWETOe-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/1858/EWETOe.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/2OhmB8-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img912/3170/2OhmB8.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/hfXK2H-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img904/8093/hfXK2H.jpg)

Feni
26-12-2014, 22:23
suomi, rewelacja ;) Kama na dwór nie wychodzi i na takie fajne fotki na śniegu jak u Ciebie liczyć nie mogę

A tak na marginesie, to spora dysproporcja jest pomiędzy Amarokiem, a Tosią. Człowiek się przyzwyczaił do ogromnych rozmiarów maine coona i teraz jak widzę kota "europejskiego", to nie wiem czy go włożyć do kieszeni, czy schować pod czapkę :D

suomi
26-12-2014, 22:47
Choć Maru jest jeszcze drobniutki jak na kocura MCO bo waży ciut powyżej 6kg to dysproporcja jest ogromna - Tosia na zimę przytyła do 2,8kg! :cool:

A jeśli chodzi o wychodzenie na pole to w brzydkie, zimne dni nie wypuszczam młodego albo wychodzi tylko na chwilę - jesienne nieograniczone zabawy na polu szybko przerwało zapalenie oskrzeli... Ale dziś nie mogłam odmówić mu tej przyjemności widząc z jakim zaciekawieniem obserwuje przez okno spadające płatki śniegu ;)

Feni
26-12-2014, 23:38
No drobnica... :D:D 6,100 kg waży moja dorosła kotka, hehe. Drobniutkie te nasze zwierzaczki :p
Przecież to jest jakaś masakra. Do tej pory miałem tylko dachowce ~2kg :D:D


ekhem,
film właśnie się zaczyna ma TVN :D:D
może i już było już wrzucane, ale dam jeszcze raz

znajdź dwie różnice:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/a/img191/1744/1oa3.jpg)

suomi
27-12-2014, 20:39
Zima trwa, koty się cieszą :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/0PIhr2-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img911/5784/0PIhr2.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/3l11jI-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/505/3l11jI.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/2Q0vIE-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img673/1026/2Q0vIE.jpg)


Maru melancholijnie:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/Pe4pVn-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/1530/Pe4pVn.jpg)

bognik
27-12-2014, 22:30
A mojego Hektora nie ma już ze mną od ponad miesiąca - jego nerki przestały pracować :( Miał 17 lat ...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://pics.tinypic.pl/i/00612/lrfo86n81jd2.jpg)

ASAHI
27-12-2014, 22:41
Fajny był herbatnik.. Niby obserwował, nie narzucał się, ale powoli podchodził i pozwalał się głaskać...
Teraz z Czaro biega po łące...

kazwita
27-12-2014, 22:44
To bardzo przykre, współczuję :(

bognik
27-12-2014, 22:56
Teraz z Czaro biega po łące...
Na pewno biegają razem ...
To był dla mnie trudny rok - najpierw Czaro, potem Hektor ...


To bardzo przykre, współczuję :(
Przykre ...

Dlatego apeluję - róbcie badania kontrolne swoim zwierzakom. Wystarczy krew. Minimum raz w roku. Ja Hektorowi robiłam, przez co jeszcze 2 lata przeżył ze słabo funkcjonującymi nerkami. Mimo to i tak mam żal do siebie, że pół roku temu mu ich nie powtórzyłam (minął ponad rok od ostatnich badań). Może by się dało jeszcze przedłużyć mu życie ...

Feni
28-12-2014, 01:13
Bognik, przykro mi. Bardzo lubilem Hektora, mimo ze znalem go tylko ze zdjec i Twoich opowiesci o nim.
Trzymaj sie.

KaleidoStar
28-12-2014, 01:25
Ehh, przeżywałam razem z Bogną odejście Hektora... chlipiąc w poduszkę..

To może coś pozytywnego - mój "wieczny tymczas" Brus po niezłych perypetiach znalazł w końcu swój stały dom. I to u mojej znajomej... poniekąd "został w rodzinie" :) Dobrze mu tam...i im z nim też dobrze :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/rrsi05-2.jpg
źródło (http://i59.tinypic.com/rrsi05.jpg)

To jedno z ostatnich zdjęć zrobionych u nas...

Feni
31-12-2014, 17:24
UJPJUaZZOss

... czyli tok myślenia kota w esencji...

thorcik
31-12-2014, 19:18
Dzidziunia w wózeczku.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/DSF0826jp_wrxrwsr-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/DSF0826jp_wrxrwsr.jpg)

KaleidoStar
01-01-2015, 23:08
Brus w nowym domku :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/256wj2r-2.jpg
źródło (http://i57.tinypic.com/256wj2r.jpg)

suomi
02-01-2015, 01:27
Ale szczęśliwy, wreszcie we własnym domku :)

@ Bognik dopiero teraz tu zajrzałam, wyrazy współczucia :(

Ja zdjęć Maru jeszcze przez jakiś czas nie pokażę, bo zaliczałyby się do drastycznych :|. Ale na szczęście poprawia mu się: sam je, pije, załatwia sprawy kuwetowe i dużo śpi. Względem ostatniego załamującego wyniku ważenia: 5,53kg przybyło mu 24dag - jeszcze drugie tyle i wróci do i tak zbyt niskiej na jego wiek wagi sprzed choroby.

KaleidoStar
02-01-2015, 17:27
I jeszcze jedno


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/nbxlbq-2.jpg
źródło (http://i60.tinypic.com/nbxlbq.jpg)

Notoryczna
02-01-2015, 19:45
Dobry wieczór,
Powitają się z Państwem dzisiej:

Malina von Saty i Chrupertina von Saty, zwana popularnie Chrupką

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/11502672084_e7d5d6c184_b-1.jpg
źródło (https://farm6.staticflickr.com/5534/11502672084_e7d5d6c184_b.jpg)

Malina w detalach:

fig.2

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/16174287791_7308f1cd08_o-1.jpg
źródło (https://farm8.staticflickr.com/7518/16174287791_7308f1cd08_o.jpg)

fig.3

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/15988846460_a3794bca5b_z-1.jpg
źródło (https://farm9.staticflickr.com/8627/15988846460_a3794bca5b_z.jpg)

fig.4 (stan bieżący)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/15556377603_b8196fdf9b_c-1.jpg
źródło (https://farm8.staticflickr.com/7577/15556377603_b8196fdf9b_c.jpg)


Chrupka w detalach:

fig.5

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/2a2e383084ee1f8d2054b0c4a5afc30b-1.jpg
źródło (http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2a/2e/38/2a2e383084ee1f8d2054b0c4a5afc30b.jpg)

fig.6

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/9938187235_64445bcd7b_b-2.jpg
źródło (https://farm8.staticflickr.com/7365/9938187235_64445bcd7b_b.jpg)

fig.7

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/11386202943_9a59dc2354_b-2.jpg
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3834/11386202943_9a59dc2354_b.jpg)

Żadne ze zdjęć nie zostało wykonane Nikonem, czego bardzo żałuję i postaram się szybko odrobić.


świeżo upieczony użytkownik D7100
ukłon, ukłon


Notto

suomi
02-01-2015, 20:04
Witam uroczą parkę :mrgreen: Malina wygląda mi na energiczną psotnicę jak nasza Tosia, a Chrupka - samą słodycz do schrupania ;)

Notoryczna
02-01-2015, 20:36
No cóż, prawda jest taka, że obydwie są psotnicami (patrz: rajdy o północy) i obydwie słodziakują, kiedy miska pusta.

ekonet
02-01-2015, 23:14
No cóż, prawda jest taka, że obydwie są psotnicami (patrz: rajdy o północy) i obydwie słodziakują, kiedy miska pusta.
Czyli typowy koci marketing. :)

kakersik
05-01-2015, 00:58
Mam pytanie do kociarzy z większym doświadczeniem - czy kotu mogą drętwieć łapki?? Parę dni temu zauważyłem, że jak mój diabeł wstanie po dłuższej drzemce, to czasem ma problem z ustaniem na jedną tylną łapkę. Trwa to chwilę. Powolne rozciąganie i wszystko wraca do normy. Nie za każdym razem tak jest i nie zawsze jest to ta sama łapka. Czasami wstanie i od razu biega jak opętany. Jest bardzo żywym i skocznym kotem. Wskoczenie na stół i ze stołu na drzwi nie stanowi dla Zeusa wyzwania. Organoleptycznie nie stwierdziłem urazów. W środę postaram się zabrać go do weta.

ekonet
05-01-2015, 01:04
A myślisz, że kot jest z innej gliny, niż człowiek?

kakersik
05-01-2015, 01:08
Krzysiek, podejrzewam, że nie, ale wolę się upewnić. A Ty w ogóle masz kota/y??

ekonet
05-01-2015, 01:09
Tylko pięć aktualnie. Liczy się? :)

Czornyj
05-01-2015, 01:09
A myślisz, że kot jest z innej gliny, niż człowiek?

Prześpij się na szafie zwisając głową w dół spoza jej krawędzi, to pogadamy ;)

Ja też bym się zaniepokoił tym drętwieniem...

kakersik
05-01-2015, 01:43
Tylko pięć aktualnie. Liczy się? :)

Skąd mogłem wiedzieć ;)


Prześpij się na szafie zwisając głową w dół spoza jej krawędzi, to pogadamy ;)

Ja też bym się zaniepokoił tym drętwieniem...

Siedzę w domu od paru dni i ze 3 razy widziałem takie zachowanie.

thorcik
05-01-2015, 08:00
A myślisz, że kot jest z innej gliny, niż człowiek?
Sugerujesz, że jesteś równy kotu? :twisted:

A tak na serio to choćby nerki kota pracują trochę inaczej niż np. nasze.

Notoryczna
06-01-2015, 00:20
czy kotu mogą drętwieć łapki?? Parę dni temu zauważyłem, że jak mój diabeł wstanie po dłuższej drzemce, to czasem ma problem z ustaniem na jedną tylną łapkę. Trwa to chwilę.

Jak rozumiem łapka została obejrzana? Nie ma pęknięć poduszeczek, zaognień wokół mieszków pazurkowych?

kakersik
06-01-2015, 01:21
Jak rozumiem łapka została obejrzana? Nie ma pęknięć poduszeczek, zaognień wokół mieszków pazurkowych?

Łapkę obejrzałem i nie zauważyłem żadnych pęknięć poduszeczek czy też zaognień.

shaolin
06-01-2015, 07:20
Sugerujesz, że jesteś równy kotu? :twisted:


Chyba wzrostem :twisted:

Karol, moze to faktycznie nic bo ja tez czasem wstaje polamany z lozka (a nawet czesto :twisted:) ale niech sprawdzi lekarz. Powodzenia!

stachmuszel
06-01-2015, 08:33
Se spie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/MwtDjW-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/3341/MwtDjW.jpg)

Dawac sledzia swiatecznego!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/PJ59l0-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img661/6399/PJ59l0.jpg)

Shao, wybacz, ale myślałem ze w CRL nie ma kociaków? A tu masz:-)

shaolin
06-01-2015, 08:43
Jakby nie bylo kotow w ChRL to by ten kraj zostal zezarty przez myszy/szczury/ninje jak Popiel :mrgreen:

foto4deg
06-01-2015, 10:38
Shao, ile godzin dziennie spędzasz śledząc koty? 8-10?

shaolin
06-01-2015, 10:41
Niewiele bo jestem w pracy wiekszosc czasu. Dlatego mam zawsze minimum dwa koty, zeby sie same sledzily :twisted:

stachmuszel
06-01-2015, 13:25
A ja myślałem, ze większość czasu siedzisz przed komputerem :-)

thorcik
06-01-2015, 13:25
A ja myślałem, ze większość czasu siedzisz przed komputerem :-)

Farmi złoto w WoWie.

shaolin
06-01-2015, 13:28
A ja myślałem, ze większość czasu siedzisz przed komputerem :-)

Bo niestety tak jest :cry:

thorcik, farmic to ja moge tylko z pania thorcikowa na sianie! :mrgreen:

thorcik
06-01-2015, 13:30
Bo niestety tak jest :cry:

thorcik, farmic to ja moge tylko z pania thorcikowa na sianie! :mrgreen:

A chcesz w tubę(TM)? :evil::twisted:

foto4deg
06-01-2015, 15:04
Bo niestety tak jest :cry:

thorcik, farmic to ja moge tylko z pania thorcikowa na sianie! :mrgreen:

Ten jak się rozhulał... Widać, że daleko mieszka, dlatego taki kozak :p

Rafał_Sz
07-01-2015, 12:14
Prześpij się na szafie zwisając głową w dół spoza jej krawędzi, to pogadamy ;)


Nie takie imprezy się w życiu przerabiało. ;)

thorcik
07-01-2015, 12:20
Nie takie imprezy się w życiu przerabiało. ;)

Hahahahahahahaha, racja :mrgreen:

!AGresT
07-01-2015, 12:32
Spanie na imprezach?
Cieniasy.

Rafał_Sz
07-01-2015, 13:15
Po kilku dniach zabawy każdy ma prawo się trochę zdrzemnąć. ;)

!AGresT
07-01-2015, 13:23
Phi.

shaolin
07-01-2015, 13:27
Po kilku dniach zabawy każdy ma prawo się trochę zdrzemnąć. ;)

Adama nikt nie zapraszal na imprezy, dlatego na nich nie spal :mrgreen:

thorcik
07-01-2015, 13:39
Adama nikt nie zapraszal na imprezy, dlatego na nich nie spal :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

!AGresT
07-01-2015, 13:41
Co Wy, dzieci, wiecie o imprezach.
Rozumiem, że Shao wszyscy zapraszali i dlatego na nich spał?

shaolin
07-01-2015, 13:47
Spalem tylko na tych organizowanych przez miniacza... :mrgreen:

Koniec OT! Dawac kota jakiegos!

thorcik
07-01-2015, 13:49
Spalem tylko na tych organizowanych przez miniacza... :mrgreen:

Zapomniałeś już o nocy u szefowej? :cry:

!AGresT
07-01-2015, 13:56
Koniec OT! Dawac kota jakiegos!

Proszszsz:

=^.^=

Notoryczna
07-01-2015, 14:05
Spalem tylko na tych organizowanych przez miniacza... :mrgreen:

Koniec OT! Dawac kota jakiegos!

Kićkot 2010

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/4342674093_0c39719e80_o-1.jpg
źródło (https://farm5.staticflickr.com/4056/4342674093_0c39719e80_o.jpg)

shaolin
07-01-2015, 14:13
Zapomniałeś już o nocy u szefowej? :cry:

Probowalem wymazac z mojej pamieci obraz psokota z mojej glowy, dzieki za przypomnienie, teraz znowu spedze 10 lat na terapiach, zeby spac spokojnie... :mrgreen:

Tak sie spi PO (a nie w trakcie) imprezie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/poimprezie-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/546/poimprezie.jpg)

artman
07-01-2015, 14:14
To i ja przedstawię moją nową modelkę ;-)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/105z4nk-1.jpg
źródło (http://i60.tinypic.com/105z4nk.jpg)

thorcik
07-01-2015, 14:15
Probowalem wymazac z mojej pamieci obraz psokota z mojej glowy, dzieki za przypomnienie, teraz znowu spedze 10 lat na terapiach, zeby spac spokojnie... :mrgreen:

Do usług :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Powinien kiedyś poznać psomopa :twisted:

Notoryczna
07-01-2015, 22:13
To i ja przedstawię moją nową modelkę ;-)[/IMG]

A imię jakieś ma ta fajnota?

artman
08-01-2015, 16:30
A imię jakieś ma ta fajnota?

bardzo lubi się obrażać więc daliśmy jej na imię "Focha" ;-)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/ni8-2.jpg
źródło (http://i61.tinypic.com/ni8.jpg)

Notoryczna
08-01-2015, 16:59
Fochna - dobre, słowiańskie imię :)

Notoryczna
12-01-2015, 19:45
Może trochę adrenaliny w wątku?

1. Chrupertina, odważna dziewczyna

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/16264149552_b15edab588_c-2.jpg
źródło (https://farm8.staticflickr.com/7472/16264149552_b15edab588_c.jpg)

2. Pociąg jednoszynowy, Malinowy

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/16079167057_183461d83a_b-2.jpg
źródło (https://farm9.staticflickr.com/8609/16079167057_183461d83a_b.jpg)

(znalezione podczas porządków na smarkfonie)

rudatonie
14-01-2015, 13:39
Witam wszystkich,

w moim przypadku koty towarzysza mi od zawsze i w sumie nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich nie być, mimo, że czasem potrafią pokazać swoją ciemną stronę:)

Moje kicie to egzemplarze z odzysku, mama z córką, choć trudno to zauważyć:P

1. Ziuta - prawdziwa dama i klasyczny kot chodzący własnymi ścieżkami (mama)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl-web.dropbox.com/get/public/DSC_0133m.jpg?_subject_uid=171602384&w=AACjAQEoyG9aqJkTWFWVVLDoGTFIZiSWKCQTjLpiLEfE7w)

2. Mycha - terrorystka i zagorzała przeciwniczka picia z miski, za to herbatka z kubka jak najbardziej:P


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl-web.dropbox.com/get/public/DSC_0032m.jpg?_subject_uid=171602384&w=AACnTrz0czuD9PnhdjS42CMD-NeXRHqf03HNiTHyAH7GIA)

Pozdrawiamy kociarzy:)

Notoryczna
14-01-2015, 21:40
Czemuś nie widzę Twoich zdjęć. Czy są dostępne tylko dla zalogowanych na Dropboxie?

suomi
15-01-2015, 19:45
Maru - rekonwalescent jest już w całkiem niezłej formie :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/z81r6e-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img905/6749/z81r6e.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/vBlLXX-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img538/2866/vBlLXX.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/7eii7j-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img909/5007/7eii7j.jpg)

Umbra
16-01-2015, 01:33
Wie ktoś co to za rasa? Zdjęcie znalezione w sieci.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/cotozarasa-2.jpg
źródło (https://gombrowitch.files.wordpress.com/2015/01/cotozarasa.jpg)

suomi
16-01-2015, 11:51
Wie ktoś co to za rasa?
Burmilla? :roll:

Feni
16-01-2015, 23:09
oddaj papiera

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/f1fqxj-2.jpg
źródło (http://oi62.tinypic.com/f1fqxj.jpg)

Feni
18-01-2015, 21:19
taki przypadkowy koteł spotkany na drodze :D:D

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/iwnixc-2.jpg
źródło (http://oi62.tinypic.com/iwnixc.jpg)




https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/29m16ah-2.jpg
źródło (http://oi62.tinypic.com/29m16ah.jpg)

Notoryczna
18-01-2015, 21:39
Tyle dzisiaj kotów w sieci :DDDDD

foto4deg
18-01-2015, 23:08
iCat :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/q85/s480x480/10527260_903901576306900_3317407467916345274_n.jpg ?oh=ae08387d92efd5082c28da4d3e7bcfd3&oe=5523E96C&__gda__=1433055850_023673d7a085564ed1d1f6cc7d65fbb 1)

Notoryczna
18-01-2015, 23:32
Obecnie mój MB stoi w pionie, bo zalegujące na nim iCaty powodowały wzmożoną pracę wentylatorów :D

foto4deg
23-01-2015, 00:16
Black&White ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10934069_905775339452857_4053584798139675457_n.jpg ?oh=5932b285e9d9a5e8e27b2a7a54340862&oe=555D5A37&__gda__=1433238671_aa5048a25041dfe48b8390cd985ae8c 1)

Notoryczna
23-01-2015, 00:18
Misio :)

shaolin
24-01-2015, 10:14
Dzisiaj polazlem do weterynarza bo Lei ostatnio nagle zwolnil, nie chcial sie bawic, nic nie mowil, najchetniej by lezal w jednym miejscu i sie nie ruszal w ogole. Do tego jego ulubione miejsce do drapania na plecach stalo sie jego najwiekszym wrogiem :twisted: i za kazdym razem jak chcialem go poglasakac/podrapac to sie bronil. Jako, ze dopiero dzisiaj mialem czas to mozna bylo wyskoczyc i zalatwic przeglad kotowy. Wbijamy do lekarza, zolty mnie przyjal, wszystko git. Wyciagam kota, lekarz go bada, niby wyglada w miare ok. Termometr w zad, a tu temperatura z kosmosu... puszczamy go, zeby polazil. Wyglada, ze chodzi lepiej niz w chacie. Po 5s zaczal se skakac do zlewu, do komputera, na lodowke, itd... Ogolnie nagle ozdrowial :mrgreen: Jako, ze nie wyglada to na nic turbopowaznego to dostal przeciwzapalny, do tego dostanie przeciwzapalny nastepny za 3 dni i trzeba przypilnowac czy jest poprawa czy nie.

Dokumentacja wizyty:

Gdzie ja jestem do uja pana?!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/RF9o8P-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/538/RF9o8P.jpg)

A, u doktora...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/5b29Y3-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/537/5b29Y3.jpg)

Co tam piszesz?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/SkaTkc-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/631/SkaTkc.jpg)

Sam se cos przepisze, znam sione!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/Omriev-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/633/Omriev.jpg)

Ale najsmieszniejsza akcja byla dzis taka. Zolty polazl po lekarstwa, czekam w gabinecie, a tu jakas biala laska kuka przez okienko w drzwiach. Otwiera i mowi - dzien dobry :mrgreen: :shock: to ja na to - o, dzien dobry :mrgreen: Okazalo sie, ze to Polka i teraz tam pracuje :shock: Chirurg na dodatek wiec jak cos to wiadomo gdzie uderzac ;)

Teraz kot se odpoczywa ale od razu +5 do kotowania, jest szansa ze przeciwzapalny zalatwi sprawe. Dam znac jak sprawa sie rozwija.

grunia99
24-01-2015, 10:49
Ja się na weterynarii nie znam, ale sądząc z opisu to wydaje się, że kluczowym dla procesu ozdrowienia było

...Termometr w zad, bo zaraz potem nastąpiło
... puszczamy go, zeby polazil. Wyglada, ze chodzi lepiej niz w chacie. Po 5s zaczal se skakac do zlewu...
Kiedyś na wszystkie problemy upuszczało się krew, teraz wypuszcza się gazy. O próbę molestowania kota was nie podejrzewam, chociaż ze skośnookimi to nic nie wiadomo, albo zjedzą, albo... :) .

PS. Pozdrowienia dla Lei.

thorcik
24-01-2015, 11:18
Shao, zaprowadziłeś kota do żółtego weta i pewnie się biedak o mało co nie obfajdał ze strachu, że jak nie wykaże poprawy to dostąpi zaszczytu reinkarnacji jako sajgonki :twisted:

Notoryczna
24-01-2015, 12:47
Inwazja Polaków na Chiny? Kto by się spodziewał...

shaolin
24-01-2015, 12:48
On nie zna innego veta niz zoltego, w koncu to Chinczyk 100%! Poza tym zolty 130pln, a bialy ponad 200 (w tej samej klinice) :shock: dlatego chodze do zoltych :mrgreen:

Notoryczna
24-01-2015, 12:49
Cooo?? 130 za wizytę? Z lekarstwami czy liczone osobno?

shaolin
24-01-2015, 12:53
Oczywiscie, ze osobno, dzisiaj poszlo ponad 300plnow. Zeby tu miec zwierza to trzeba byc bogaczem.

Notoryczna
24-01-2015, 12:55
Japierdykam.
No, najważniejsze, żeby zwirz wydobrzał.

shaolin
24-01-2015, 12:58
Za to wizyta u zwyklego lekarza kosztuje 5zl, niewazne czy to specjalista czy nie, a wszystkie badania (wlacznie z CT i innymi powaznymi) sa robione od reki i tez kosztuja marne grosze porownujac do cen w PL (no dobra, czasem trzeba poczekac 20min jak jest kolejka :mrgreen:).

Zwierz ma sie lepiej, oby szlo dalej w ta strone.

KaleidoStar
24-01-2015, 13:42
U nas takie zachowanie było jak Troja miała kłopoty z wątrobą. Sprawdzaj, czy kot-chińczyk żółty się nie robi (uszy najłatwiej ocenić). Na szczęście nerki względnie pracowały, o co się mocno bałam, jako że Tro w ogóle nie jadła i nie piła. Musiałam jej robić masę kroplówek w domu, a przez miesiąc jej maksimum jeśli chodzi o karmę to było pół łyżeczki herbacianej dwa razy dziennie. A i to tylko dlatego, że dostawała narkotyki :P (po których włącza się gastrofaza, u ludzi podobno też).

shaolin
24-01-2015, 14:29
On jest zolty bo jest Chinczykiem! :razz: Juz mu lepiej ale dzieki za sugestie.

Feni
28-01-2015, 15:05
Podstępność tego mojego sierścia nie zna granic...

Najpierw tylko jedna łapka- tak żeby czasami nie przeszkadzać za bardzo

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/oj4e2v-1.jpg
źródło (http://oi60.tinypic.com/oj4e2v.jpg)

Potem nagle połowa kota znajduje się zupełnie przypadkowo w najbardziej strategicznym miejscu

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/x2m3xs-1.jpg
źródło (http://oi58.tinypic.com/x2m3xs.jpg)

W końcu, tracę klawiaturę, tablet... myszki to nawet nie wspomnę...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/28k3l76-1.jpg
źródło (http://oi61.tinypic.com/28k3l76.jpg)

Notoryczna
28-01-2015, 16:01
To oczywiste. "Jestę pienkny i proszę mnie nieustannie podziwiać" :D

suomi
28-01-2015, 17:20
No pewnie, czemu Pan zajmuje się jakiś głupim komputerem? To JA mam być w centrum uwagi! :cool:

Maru w takich momentach układa mi się na ręce w roli ocieplacza od łokcia aż po palce i spogląda znacząco w monitor :lol: A od wczoraj próbuje mnie doprowadzić do ataku serca w taki oto sposób:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/EoyJ0X-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img911/3858/EoyJ0X.jpg)

popi
28-01-2015, 22:34
A że koty lubią wszystkie "myszki" (łącznie z okablowanymi) wiadomo nie od dziś ;)

Wasze kociaki wyglądaja mi na typowych Arystohratów, za dobrze im u Was :)

A to Titek, zaprawiony w boju kocur, co z niejednego garnka (czyt.śmietnika) jadł:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10947157_396705697158757_4068178199298667621_n.jpg ?oh=9b6d2ee70dc7e2c6c5b1dddee03405e3&oe=55615BE0&__gda__=1433058364_07e30372c8a8108f45c92d4b4d8af65 3)
Obecnie stołuje się u mojej mamy. Tzn.czasem. Jak ma ochotę.

Notoryczna
28-01-2015, 23:03
Szacowny gość.

Feni
29-01-2015, 19:41
Wasze kociaki wyglądaja mi na typowych Arystohratów, za dobrze im u Was :)
E tam... Kama, poza wybrednym podniebieniem nie ma nic wspólnego z kocią arystohracją :D:D Wariat i śmietnikarz, dobnie jak reszta jej psiego towarzystwa :D:D
Ale nie powiem, bo Maru wygląda dostojnie.



A to Titek, zaprawiony w boju kocur, co z niejednego garnka (czyt.śmietnika) jadł:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10947157_396705697158757_4068178199298667621_n.jpg ?oh=9b6d2ee70dc7e2c6c5b1dddee03405e3&oe=55615BE0&__gda__=1433058364_07e30372c8a8108f45c92d4b4d8af65 3
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10947157_396705697158757_4068178199298667621_n.jpg ?oh=9b6d2ee70dc7e2c6c5b1dddee03405e3&oe=55615BE0&__gda__=1433058364_07e30372c8a8108f45c92d4b4d8af65 3)

Ale fajny :) Z wyglądu taki "trzy lata bez wyroku" :D:D

popi
29-01-2015, 20:38
Szef kociej mafii :)

Umbra
29-01-2015, 20:41
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/056_1634-1.jpg
źródło (https://gombrowitch.files.wordpress.com/2015/01/056_1634.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/01/kot2-1.jpg
źródło (https://gombrowitch.files.wordpress.com/2015/01/kot2.jpg)

Władca Pixeli
29-01-2015, 20:49
Kocia natura :mrgreen:


https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Kot.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/174190675/Forum/Kot.jpg)

popi
30-01-2015, 23:15
Umbra, zrób mu zdjęcie na czarnym tle i lekko podświetl od tyłu :)

"Kocia natura" - jakbym siebie czasem widział :P

Umbra
31-01-2015, 15:23
Kot niespecjalnie jest chętny do współpracy. :P Nie mam czarnego tła i lampy też nie.

grunia99
08-02-2015, 13:27
Dzień nam nastał, trzeba więc iść spać.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10931633_779800125407785_5233088977175165666_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/1956803_779800328741098_3598405691559854372_o.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10258594_779800362074428_7791344617856039190_o.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/10974394_779800392074425_1446191313096683678_o.jpg )

Czarna_Offca
08-02-2015, 16:02
eh... piękny kotek :)

Czornyj
08-02-2015, 22:58
Ćwiczenia z zakresu survivalu śnieżycowego

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Zdj%C4%99cie%2008.02.2015%2C%2011%2017%2051.jpg)

Nagły atak zmęczenia po odwiedzinach w kuwecie

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Zdj%C4%99cie%2008.02.2015%2C%2012%2020%2046.jpg)

Czyścioszek

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Zdj%C4%99cie%2008.02.2015%2C%2016%2022%2000.jpg)

Ketnik

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Mikus.jpg)

Notoryczna
09-02-2015, 01:42
Jaki dramat na pierwszym zdjęściu! Wpuuuuuu!

ekonet
09-02-2015, 10:37
zdjęściu
:)

Notoryczna
09-02-2015, 11:05
Może być "fottogramie".

foto4deg
09-02-2015, 21:46
Koty pałacowe :)

film (http://vimeo.com/20176304)

foto4deg
10-02-2015, 11:03
Uczył ktoś kota załatwiać się do toalety? Od dziś próbujemy naszego nauczyć, jestem ciekaw, jak się to zakończy.

suomi
10-02-2015, 16:23
Nasz poprzedni kot sam z siebie nauczył się korzystać z toalety i załatwiał się raz do kuwety, raz do naszego kibelka. Obecnych kotów tego nie uczymy - Tosia dzielnie biega na pole, a Maru jeszcze zrobiłby sobie krzywdę. Na razie stara się obczaić obsługę okapu (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3509307&postcount=1949) i zmywarki :lol:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/02/mNWENG-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/a/img911/6923/mNWENG.jpg)

maniak666
17-02-2015, 13:09
Dzisiaj Swiatowy Dzien Kota. Oby nie w takim anturażu


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://www.iv.pl/images/28753311311428605729.jpg]źródło ([URL=http://www.iv.pl/)[/URL]

RomanZWrocławia
17-02-2015, 14:11
maniak666 normalnie klimat kina noir :)

popi
24-02-2015, 22:59
Ćwiczenia z zakresu survivalu śnieżycowego

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Zdj%C4%99cie%2008.02.2015%2C%2011%2017%2051.jpg)
[...]

One pewnie myślą, że to Ty masz "gorzej" ;)

dorota34
03-03-2015, 22:11
Mój ogrodowy pomocnik

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/DSC_1328JPG-1.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-iJMN9En3Iug/VPNCj3y_RkI/AAAAAAAAPjg/lvcqHOvBIKM/w855-h570-no/DSC_1328.JPG)

foto4deg
04-03-2015, 01:03
Dorota fajny ten koteł :) Norweg?
Tu mój na wycieczce



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=926871284009929&set=a.782185785145147.1073741831.100000611980570&type=1&theater)

dorota34
04-03-2015, 20:08
Trochę 'skundlony' ;) Norweg
Zdjęcie nie widzę :(

foto4deg
05-03-2015, 02:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10456815_926871284009929_4323078003580041654_n.jpg ?oh=0e3d3f1c00120e71bb64be635533c5a5&oe=557B973B)

!AGresT
05-03-2015, 07:52
Kota luzem wozisz?

foto4deg
05-03-2015, 08:20
Nie, tu tylko chwilowo na postoju dałem mu odpocząć od transporterka.

!AGresT
05-03-2015, 08:47
Weterynarz mi opowiadał, że przez kilka lat woził kota na tylnej półce. Aż któregoś razu kot ten się czegoś wystraszył i szybkim susem postanowił schować się w bezpiecznym miejscu - pod pedałami. Przed skrzyżowaniem, na którym właśnie zmieniało się światło. Na czerwone. No i trzeba było decydować - przelecieć na czerwonym, czy zmiażdżyć kota.

foto4deg
05-03-2015, 10:32
I co zrobił?
Kota zawsze wożę albo w torbie albowiem transportery, ewentualnie jak jadę razem z narzeczoną, to czasami trzyma go na kolanach, ale wtedy ma na sobie szelki i trzyma go tak, aby przypadkiem nie nawiał gdzieś.

!AGresT
05-03-2015, 10:38
I co zrobił?

Przeleciał z klaksonem na czerwonym :) I się udało.

thorcik
05-03-2015, 10:41
I co zrobił?
Kota zawsze wożę albo w torbie albowiem transportery, ewentualnie jak jadę razem z narzeczoną, to czasami trzyma go na kolanach, ale wtedy ma na sobie szelki i trzyma go tak, aby przypadkiem nie nawiał gdzieś.

Po co narzeczonej szelki zakładasz? Taki norweski zwyczaj? :twisted: :mrgreen:

!AGresT
05-03-2015, 10:53
:mrgreen:

foto4deg
05-03-2015, 10:56
Po co narzeczonej szelki zakładasz? Taki norweski zwyczaj? :twisted: :mrgreen:

Thorcik, mało domyślny jesteś :p spadaj do Cafe :p

thorcik
05-03-2015, 10:59
Thorcik, mało domyślny jesteś :p spadaj do Cafe :p

Przecież ten wątek jest w Cafe :twisted:


Nikoniarze.pl - Forum fotograficzne > Różności > Cafe NIKON > Nasze koty - wątek miłośników kotów wszelakich

foto4deg
05-03-2015, 15:32
Przecież ten wątek jest w Cafe :twisted:


Nikoniarze.pl - Forum fotograficzne > Różności > Cafe NIKON > Nasze koty - wątek miłośników kotów wszelakich

Znów mało domyślny jesteś :p to było pytanie na inteligencję, każdy z odpowiednim IQ wiedziałby, że mowa o SHOUT :p

Koniec offtop!

kzkzg
06-03-2015, 18:17
ups...

Czornyj
06-03-2015, 19:41
Weterynarz mi opowiadał, że przez kilka lat woził kota na tylnej półce. Aż któregoś razu kot ten się czegoś wystraszył i szybkim susem postanowił schować się w bezpiecznym miejscu - pod pedałami. Przed skrzyżowaniem, na którym właśnie zmieniało się światło. Na czerwone. No i trzeba było decydować - przelecieć na czerwonym, czy zmiażdżyć kota.

Koty uwielbiają to miejsce ;) Wszystklie jakie wiozłem jak tylko udało im się w aucie oswobodzić to nic, tylko momentalnie prosto pod pedał hamulca. Zawsze jednak udało mi się*je stamtąd w porę*wykopać 3:)

foto4deg
19-03-2015, 04:23
Jak często trzeba zmieniać kotu wodę do picia? Wyjeżdżam na kilka dni, nie mogę zabrać kota ze sobą i zastanawiam się, czy 4-5 dni to nie jest zbyt długo...

shaolin
19-03-2015, 05:19
Za dlugo.

EDIT:
Ostatnio mialem takiego szczura na przechowanie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/qcB64s-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/538/qcB64s.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/rCLwpX-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/537/rCLwpX.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/NJOBUI-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/540/NJOBUI.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/QdZsvP-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/909/QdZsvP.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/OIlJCU-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/673/OIlJCU.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/8YTNbs-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/538/8YTNbs.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/kBLpYC-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/905/kBLpYC.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/IK3TWs-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/540/IK3TWs.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/GHLMLV-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/538/GHLMLV.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/fPr901-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/661/fPr901.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/540/FtZ4t8.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/46so3T-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/661/46so3T.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/gaHGvw-1.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/661/gaHGvw.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/DWaWWI-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/538/DWaWWI.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/rlIAeX-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/661/rlIAeX.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/03/NxhE88-2.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/901/NxhE88.jpg)

Rowerowa laska :twisted:

Czornyj
19-03-2015, 10:51
Niezły kitler! :lol:

shaolin
19-03-2015, 13:08
Kitlerka!

foto4deg
19-03-2015, 21:02
Liczba kotów musi się równać liczbie rowerów? ;)

Czornyj
19-03-2015, 21:35
Kitlerka!

niom :D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/kitler.jpg)

foto4deg
19-03-2015, 22:50
Nie, no bez jaj :p

grunia99
21-03-2015, 20:03
Wiosna przyszła. Czas na słoneczne kąpiele.
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11069435_799036700150794_1691746168699682603_n.jpg ?oh=05e5a29465e0f7805f7dc7378a13c6ed&oe=55732A1A)
2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/10475218_799036706817460_7308384016596316370_n.jpg ?oh=ecf7967245c8b4c2c8cfe2ecfcd79c78&oe=55AC6CB6&__gda__=1438472809_416402b9269ad259bfe98db236b3c84 c)
3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11009970_799036756817455_7257366652281763951_n.jpg ?oh=6087397a26eb02b459160217db787940&oe=557A2AB0)
4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/11083686_799036776817453_5427928787750891760_n.jpg ?oh=45bafd898d61038f70b132eb1655638d&oe=55B93BF0&__gda__=1433778297_014fc8130777eb5512a64164eff1718 3)

foto4deg
22-03-2015, 00:29
Świetny koteł :) Choć na pierwszym zdjęciu nie jest zachwycony ;)

Feni
23-03-2015, 18:17
Bejla od znajomego.
Na razie jest bardzo nieśmiała, ale co raz bardziej się przekonuje i oswaja :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

popi
29-03-2015, 13:15
Świetny!

Feni
30-03-2015, 17:19
Dzięki, w imieniu kolegi.

Ogólnie to chciałbym się podzielić historią adopcji Bejli
Wiadomo, że schroniska są przepełnione kotami, które potrzebują domów i tam powinno się kierować pierwsze kroki. Miałem kiedyś kota ze schroniska i miał świetny charakter.
Jednak zamarzyło mi się mieć kota rasy Maine Coon, a na kota z hodowli nie miałem pieniędzy. Zamiast szukać "tańszej" alternatywy, czyli kociaka bez papierów z pseudo szukałem na portalach typu olx ogłoszeń w dziale darmowe.
I tak trafiła do mnie Kama. Kot z całkiem porządnej hodowli, rodowodowy i zdrowy. Identyczna sytuacja była z Bejlą ze zdjęć powyżej. Kot nawet jeździł na wystawy i dostawał dyplomy.
Właścicielka Bejli coraz dłużej zostawała w pracy i ostatecznie kot spędzał coraz więcej czasu samotnie, więc podjęła trudną decyzję o oddaniu i myślę, że w takich przypadkach nie ma w tym nic złego, a stwierdzenie, że "ja bym nigdy przyjaciela nie oddał" nie jest do końca prawdziwe.

Tak już czasem bywa, że mimo najszczerszych chęci właściciel musi poszukać podopiecznemu nowego domu.
Dodam, że jak adoptowałem moją kotke byłem konkretnie przez hodowcę zlustrowany i prześwietlony pod kątem zamiarów, a w umowie miałem nakaz sterylizacji pod groźbą całkiem niezłej kary finansowej gdybym się nie wywiązał ;)

Zatem jeśli już się chce zwierzaka jakiejś rasy, to nie warto napędzać pseudohodowli i kupować taniej. Można znaleźć takie perełki- one też czasem potrzebują nowego domu

kjeld
13-04-2015, 22:44
Gdzie są koty?
Czy koty mnie słyszą???!!! ;)

suomi
14-04-2015, 00:35
Zatem jeśli już się chce zwierzaka jakiejś rasy, to nie warto napędzać pseudohodowli i kupować taniej. Można znaleźć takie perełki - one też czasem potrzebują nowego domu
Popieram! Kupując zwierzaka w pseudohodowli wspieramy rozmnażanie nieprzebadanych, często wykluczonych z oficjalnej hodowli zwierzaków. A u maine coonów badania kardiologiczne przyszłych rodziców to podstawa - znam rodzinę, która nie zdając sobie sprawy z możliwych zagrożeń kupiła (w legalnie działającej hodowli :|) kociaka po nieprzebadanych rodzicach. Kot w młodym wieku zachorował na HCM i mimo leczenia niedługo później zmarł, każdy kto traktuje swoje zwierzaki jak członków rodziny może sobie wyobrazić przeżycia i rozpacz tej rodziny...


Gdzie są koty?
Czy koty mnie słyszą???!!! ;)
Śpią żeby nad ranem być w pełni sił i szalonymi harcami obudzić swoich właścicieli :twisted:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/y39kUG-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img537/6290/y39kUG.jpg)

foto4deg
14-04-2015, 20:15
Koty odpoczywają, jak zwykle ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11150593_948110191886038_4334481962044159333_n.jpg ?oh=fcbc135de85e3d0dd2ddd9b3fbb2b79e&oe=559FFE15)