Zobacz pełną wersję : Nasze koty - wątek miłośników kotów wszelakich
Strony :
1
2
3
4
5
6
[
7]
8
9
10
11
12
Rany, Shao, czym Ty go karmisz???
Swieta sa i masa poszla w gore, jak u czlowieka ;)
Shao jeszcze trochę i będzie pyszny obiadek :D
Po swietach bedzie dobry gulasz :twisted:
Ryżem. Dlatego taki ryży.
Ostatnio podjada jakies dziwne rzeczy - np. czipsy.
Jeszcze trochę i będzie polował na świnie.
Nie mam zamiaru sprowadzac swin do chaty wiec raczej mu sie to nie uda ;)
Czypsy to zuo. Za dużo kalorii, za dużo oleju palmowego, za dużo wypalania lasów tropikalnych.
Ale do tych hot&spicy, od Calbee, mam słabość… Szczególnie do Asahi Super Dry...
A właściciel mieszkania jakie wynajmuję jest nadal nieugięty. Żadnych zwierzaków. Na moją uwagę, że są dzikie gekony, stwierdził: "they are pests, not pets. No cats, no dogs, no other hairy things". Czas się przeprowadzić...
no other hairy things".
Depilujesz się?
Nie muszę. Matka Natura zabrała mi większość owłosienia. A z tym co zostało, to się publicznie nie obnoszę.
Hibernatus bornealis
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img827/9785/y8p3.jpg)
Darek przeprowadzaj sie bo szkoda zycia na zycie bez zwierza.
Dzisiaj bede jadl kasztana...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/4o1r-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img202/4585/4o1r.jpg)
To jest prawdziwy chinski kot... zezarl cala paczke.
To nie ja opierzam wam ubrania
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/img594/4080/2as0.jpg)
Wyglada jakby Twoj kot wpadl do damskiej torebki...
Dzisiaj w nocy Lei zostal inzynierem i wykombinowal perforowany papier toaletowy...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ppkw-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img824/5986/ppkw.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img855/1544/1kpj.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/94so-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img30/5549/94so.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/j9gb-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/4196/j9gb.jpg)
Od 20 minut mam takie cos w domu... przez 3h mokla na dworze, drac gebe, nikt sie nie interesowal (jak to w Chinach), moja kobieta oczywiscie nie mogla przejsc obojetnie... kot wyglada, ze jest w niezlej formie, brudny (w koncu pada od 3 dni, a kij wie ile jest na zewnatrz)... Miala na sobie jakies szmaciane szelki wlasnej roboty (ludzkiej, nie kociej), jutro trzeba bedzie isc do roboty, druknac fote z tekstem i rozwiesic pare ogloszen, ze znaleziono kota. Mam tylko nadzieje, ze nie jest w ciazy...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/f39q-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/5169/f39q.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/znt2-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/5153/znt2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/pnvn-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img196/9236/pnvn.jpg)
Testowanie...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zgtp-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img853/164/zgtp.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/pvdy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img560/1593/pvdy.jpg)
Takie miala 'szelki' na sobie...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img33/3028/09az.jpg)
Na razie Lei zachowuje sie jak dzentelmen, co jest pozytywne bo normalnie to lobuz nad lobuzy.
Na testowych - białe kotki widzę. Niedobrze. Uff, ten jest prawdziwy...
W sumie to pierwszy kot jakiego widzi od momentu zabrania go do domu (czyli od 17 lipca 2013)...
Laska troche zaczyna przysypiac, wyschla i +5 do ladnosci, chociaz dalej turbobrudas ale tym moze zajmie sie weterynarzofryzjeroumywaczkotowy... Lei chodzi jak kolo jeza, ale mruczy jakby zobaczyl jakas niezla sztuke wiec pewnie mysli sobie co to za biale cudo... :mrgreen:
No nic... mam nadzieje, ze sie nie pobija/zabija w nocy ;)
Laska na razie idzie spac, zaparkowala w najdrozszym miejscu w mieszkaniu czyli na moim plecaku foto... dobrze, ze aparat wyjety to przynajmniej mozna jakiegos kasztana trzasnac ;)
Jak nie z dolu...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/g7kb-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img33/4539/g7kb.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/p04t-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img32/5199/p04t.jpg)
...to z gory... ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/lak3-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/1720/lak3.jpg)
Sorry za bajzel, ale taki mamy klimat ;)
Aktualizacja.
Kot sie wyspal troche, wyschnal, teraz lazi i pakuje sie na czlowieki ;) Niestety zauwazylem, ze kuleje, jakis problem z przednia, lewa lapa. Mam nadzieje, ze to tylko jakas mala ranka albo cos w tym guscie. No nic, rano do weterynarza... i teraz zagadka - szukac wlasciciela? Czy zostawic sobie skoro i tak ja zafunduje SPA i leczenie...
Lei dalej bardzo ciekawski, laska troche syczy na niego bo jej spac nie dawal ;)
miron19j
06-02-2014, 18:29
Lei dalej bardzo ciekawski, laska troche syczy na niego bo jej spac nie dawal ;)
normalne, nie tylko u lotów
:-D
Znajdziesz jeszcze kilka, odkarmisz i możesz jadłodajnię zakładać.
Ja bym jednak, dla spokoju, wywiesił kilka ogłoszeń. Tak ze względu na te szelki - mogą na jakiegoś dzieciaka wskazywać. A jak nie, to będziesz miał czyste sumienie.
Adam sumienie mam czystsze niz 0.7 czystej ;) W koncu nie ukradlem tego kota wyrywajac go z reki jakiejs 8-latce ;) Wyglada na to, ze zamiast ogloszenia to zostanie z nami... zwlaszcza, ze trzeba sie nia zajac przez najblizszy miesiac przynajmniej (szczepienia, itd). Tutaj adopcje/zwroty kotow dzialaja troche inaczej niz w Polsce wiec moze to i lepiej, ze trafila w dobre rece. Sa plusy i minusy tego wydarzenia. Plusem jest towarzystwo dla Lejmana, minusem problemy logistyczne jak bedzie trzeba wracac do PL ale raz sie zyje...
Wrocilem od weterynarza i oczywiscie 100mld RMB za wizyte ale...
Kot wyglada ok, oczywiscie ufajdana ale tym sie zajmiemy jutro bo dzisiaj juz terminy na SPA zajete ;) Z lapa problem jakis maly bo nie czuc, zeby bylo zlamanie lub pekniete bo kot tak bardzo tego nie przezywa, wyglada na jakis maly problem miesniowy. Do obserwacji przez najblizszy tydzien. Laska jest mniej wiecej w wieku Lejka, mimo ze jest 10x mniejsza. Nie wyglada, zeby byla w ciazy ale tez trzeba poobserwowac, bo moze ledwo co ja ktos zapylil ;)
Na razie dostanie Drontala (i Lejek tez) i antypchlarski srodek na karczycho, jutro po wypraniu powinna dostac +5 do ladnosci bo dalej wali od niej padnietymi rybami moczonymi w rozpuszczalniku ;) chociaz przez noc zapach zostal dosc mocno ograniczony ;)
I tyle. Na razie laska poszla spac gdzies... Lejek lazi i cos kombinuje ale jestem pozytywnie zaskoczony jego zachowaniem, myslalem ze bedzie bitwa jak Imbir vs Mroowek w Warszawie jak sie spotkali pierwszych pare razy...
Przy okazji:
so long suckers! pryskam na klatke i nikt mnie nie zlapie! :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zz8a-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img854/6569/zz8a.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/djly-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/3028/djly.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1doa-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img827/4779/1doa.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/pfd5-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6635/pfd5.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img163/7581/jdvw.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/9mhc-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img716/618/9mhc.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ri12-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/1345/ri12.jpg)
bardzo podoba mi sie jego spojrzenie próby zaczepiania :)
Świetne futra. Wiedzą do kogo się przygarnąć.
Spie przez chwile.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/09i3-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img854/4266/09i3.jpg)
A pozniej sprawdzam o co chodzi z tym bialym czyms, szkoda ze nie dali instrukcji obslugi.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/nkc4-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img819/9799/nkc4.jpg)
PS. Sorry za zad w prawie mocnym punkcie ale raki mamy klimat ;)
EDIT:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/4p76-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img849/2613/4p76.jpg)
EDIT:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ipni-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img600/2418/ipni.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1gtz-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img546/3720/1gtz.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/qdqg-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img545/3636/qdqg.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/kgnm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img36/8490/kgnm.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zaez-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img607/7870/zaez.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1qh0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img36/6985/1qh0.jpg)
Stworzenie Adama - Michal Aniol... wersja chinsko-kocia...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/g5yq-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img513/4747/g5yq.jpg)
Boryszuk
07-02-2014, 23:00
Ekstra!
Borsuk lubi moje zdjecie! Swiat sie konczy! Albo dopiero zaczyna :mrgreen:
Wstalem rano i zabralem laske na umowiona wizyte do SPA...
Przed:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/40g5-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/2972/40g5.jpg)
Po:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ovtm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img849/8716/ovtm.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/e89t-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img196/2119/e89t.jpg)
Jest roznica, ale nie tak wielka jak u rudego po kapaniu...
A tu pan i wladca tej okolicy ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/tehl-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img812/6488/tehl.jpg)
Takie tam...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/frcg-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img196/699/frcg.jpg)
chyba musisz fundnąć większe łoże - wersję małżeńską ;)
W poniedzialek cos zamowie bo musze pomierzyc tu i tam. Oni leza na szafce, z ktorej czesto korzystam ;) Drzwiczki w szafce sa otwierane do gory wiec przynajmniej jedno skrzydlo musi byc uchylne bez potrzeby przekladania lezanki co 10s ;)
Proba zaaplikowania mlodej Drontala troche sie nie udala, z Lejoslawem poszlo szybciej ;) No nic, pozniej podejme kolejna probe ;)
Takie tam...
W Chinach są więc układają się w yin-yang :mrgreen:
W Chinach są więc układają się w yin-yang :mrgreen:
o cholera... faktycznie !
Juz laska wygonila Lejoslawa z lezanki... ten lezy na kanapie, a krolewna w najwazniejszym miejscu... ;)
Chcialem dac tytul yin i yang ale pomyslalem, ze skoro to Chiny to bedzie to zbyt proste wiec napisalem "takie tam...", ktorego wymyslenie zajelo mi dobre pol godziny :mrgreen:
W sumie musze wymyslic jakies imie temu bialemu szczurowi, u lekarza na razie nazywa sie - New cat :mrgreen:
EDIT: Fota zanim Lei poszedl na kanape...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img856/3066/i7mz.jpg)
przemas-J
08-02-2014, 17:29
taki jeden maluszek
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/12351404995_4e27e0ece3_c-2.jpg
źródło (http://farm4.staticflickr.com/3708/12351404995_4e27e0ece3_c.jpg)
pszemson
08-02-2014, 18:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img36/2306/84w1.jpg)
Co tam? :)
przemas-J
08-02-2014, 21:11
miłe bydle
i jeszcze 1 taki smutas
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/12351861824_67aa9df59b_c-1.jpg
źródło (http://farm8.staticflickr.com/7325/12351861824_67aa9df59b_c.jpg)
Ostatnio zrobilem fajne zdjecie kotu kolezanki. Tez szary:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1625594_656316834432824_119159168_n.jpg)
a tu jak kolezanka przez przypadek go za nisko glaskala :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1622640_656316487766192_332169473_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/jhar-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img513/9121/jhar.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/r4sc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/1570/r4sc.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/twdr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img208/989/twdr.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/3zks-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img30/9238/3zks.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/82o4-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img849/5019/82o4.jpg)
pszemson
09-02-2014, 23:20
Te twoje koty to shao, to tylko czekaja na sesje. :)
foto4deg
10-02-2014, 01:28
Shao dla Ciebie i Twoich kotów należałoby założyć osobny wątek :p
Te twoje koty to shao, to tylko czekaja na sesje. :)
Na sesje... przebrane za gulasz... plywajace w sosie... mniam! :twisted: :mrgreen:
Shao dla Ciebie i Twoich kotów należałoby założyć osobny wątek :p
Spokojnie... jakbym mial dostep do YT to byscie jeszcze filmiki dostali :razz:
miron19j
10-02-2014, 09:50
Spokojnie... jakbym mial dostep do YT to byscie jeszcze filmiki dostali :razz:
a masz jakiegoś Dropboxa? Ktoś mógłby wrzucać za Ciebie
Normalnie Bogna za mnie wrzucala ale gdzies zaginela ;) i nie mam zadnej porzadnej produkcji, ot filmiki z telefonu. Moze kiedys cos nakrece wartego wrzucenia i dam znac, ze potrzebuje pomocy uploadowej ;)
Nie zaginęła, nie zaginęła ... :twisted: :p
Po prostu już Cię nie lubi.
Bogna mnie kocha :twisted:
Boniek gdzies Ty sie chowala?
Ale że co? Toć na forum jestem codziennie :D
Oj Shao, Shao :p Chyba za dużo kotów zjadłeś :mrgreen:
Pics or it didn't happen! Jak moj nowy kot Ci sie podoba? :razz:
A co ma mi się nie podobać :D
A tak na poważnie, to białe cudo! Śliczna jest. Masz szczęście, że się z młodym kochają :p
PS Chyba sobie też sprowadzę do Katowic kota ... :D
Kazda lubi sie kochac z mlodym... :twisted: ;) :mrgreen:
Za 2 tygodnie szczepienia, pozniej trzeba bedzie pomyslec o sterylizacji... ale to grubsza robota tutaj. Na razie musi nabrac masy bo jakis maly pokurcz z niej ;)
Załóż im wątek zdjęciowy ;)
miron19j
10-02-2014, 15:08
Ten wystarczy :razz:
ale jakbyś nie spostrzegł, to jest wątek nie tylko o Twoich kotach ;-) :razz:
I tak rzadko wrzucam bo nie chce mi sie latac za nimi, za stary jestem :razz:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/l1z3-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img208/3713/l1z3.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/g3oo-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/1874/g3oo.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/d3yd-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/8938/d3yd.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1hg0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img833/4156/1hg0.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/wx8w-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img607/6219/wx8w.jpg)
No to się chyba polubiły.
Shao, Twoje foty to już prawdziwa catmasutra! ;)
Zebrało się dzisiaj na wspomnienia. Tak więc - młode Pierzo:
Nasz kot z IKEA. Były kłopoty ze złożeniem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/3564/7lsj.jpg)
Ale się udało.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/8817/4kbf.jpg)
Okazało się, że nie wszystkie produkty z IKEA nadają się do zmywarki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img607.imageshack.us/img607/8657/8eti.jpg)
Więc umył się sam:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/3462/y3rx.jpg)
I git.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img850.imageshack.us/img850/6995/ovbm.jpg)
przemas-J
13-02-2014, 11:35
miłe bydle :)
Był.
Ale urósł i teraz siedmiokilowy jest. Nie gruby - duży.
I git.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img850.imageshack.us/img850/6995/ovbm.jpg)
Mina nr 1 pod tytułem "Właśnie nasrałem ci do kapcia". :mrgreen:
Nie sra do butów. Zagryza i rozszarpuje.
Jeszcze widok na maleństwo:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/7116/gz05.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/img842/6771/wmou.jpg)
I widok na dziś:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img401.imageshack.us/img401/6471/bdnv.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/img842/1933/kvhl.jpg)
Widze, ze firmowa pulapka na koty. Tutaj sie lapia rowniez w tansze wersje ;)
Pułapka pewnie mejdinczajna, także tego...
Twoj kot moze tez, moje na pewno...
Solo:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/7xaj-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img607/8420/7xaj.jpg)
Walentynkowo ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/2ihs-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img594/7728/2ihs.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/qitm-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img547/290/qitm.jpg)
Burkinafaso
17-02-2014, 13:17
Dziś Dzień Kota (swoją drogą, kto to urwał wymyśla???), a to moje leniwce. :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/0022-1.jpg
źródło (http://www.fibrochem.lublin.pl/0022.jpg)
U mnie dzien kota jest caly rok ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://pyld3q.dm2301.livefilestore.com/y2pKow89_A6awhyWpXKiRVyYKHx3oc1eaaXP_PK2twgzXuyg7i 2ZLENlJb6HpieqLFAg9eScYmlZkYI1M6D7aOO33kjWdytzW4TR NevxVoeZtM/kocia03.jpg)
:)
Musieliśmy dzisiaj pożegnać naszego ukochanego małego przyjaciela
Złodziejaszka i przytulaka
Fafcia 1995-2014
Mam nadzieję że jest w kocim raju
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/154609385-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/154609385.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/154277617-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/154277617.jpg)
i jest nam strasznie smutno...
foto4deg
25-02-2014, 00:54
Fafniak współczuję...
Marcinie moje kondolencje...
przykra sprawa, współczuje. Szkoda futrzaczka :(
Psychotrop
25-02-2014, 11:21
współczucia
ale żył 19 lat w szczęściu
Bez kota mieszkanie robi się puste... współczuję :(
Moi domownicy:
1. Koko
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/DSC_3225_zpsafc6e5da.jpg)
2. Luna
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_3225_zps53c5fde5.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img837/465/uwz9.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/brba-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/3592/brba.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/v8dy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/9132/v8dy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/9bzw-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img809/5263/9bzw.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/f43r-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img89/7667/f43r.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/DSC_3125_zpsb35a9ebd.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_3191_zps90936924.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743672_725477237482895_2028089564_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img837/465/uwz9.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/brba-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/3592/brba.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/v8dy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/9132/v8dy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/9bzw-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img809/5263/9bzw.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/f43r-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img89/7667/f43r.jpg)
śliczne :)
Shao! A po jakiemu ona miauczą ? :)
Podoba mi się poza na focie stocka i pierwsza fotka skorpki - świetnie wyszła Luna w tle :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743672_725477237482895_2028089564_n.jpg)
Napijesz się...?
Pogoda zrobiła się wiosenna więc moje dwie panny spędziły dzisiaj trochę czasu na świeżym powietrzu :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_4310_zpsf8901759.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_4355_zpsbca89b17.jpg)
Miczio:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/9480/7diw.jpg)
Witam wszystkich kociarzy!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/DSC_0685ab-2.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-TKXMHVWGNq0/UyVqzHTrKMI/AAAAAAAABsY/f-0jIZZOOF8/s800/DSC_0685ab.jpg)
Kino...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/30n8-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img59/5278/30n8.jpg)
Kratos.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13401919415_2bc65de7f3_b-1.jpg
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3713/13401919415_2bc65de7f3_b.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/kicia_1jpgblog-1.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-1ydJe3JU-0w/UzHfyDrzKLI/AAAAAAAAE4M/lU1yquCZFM0/s750/kicia_1.jpgblog.jpg)
Złomek
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/r2tw-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/526/r2tw.jpg)
grunia99
28-03-2014, 08:21
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/r2tw-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/526/r2tw.jpg)
Wytęż wzrok i znajdź jednego kota, którym wyróżnia się ta łazienka.
Czy do porannego mycia zębów wyjmujesz kota, czy Ci nie przeszkadza?
Jest biala+pasta do zebow jest biala = nie wyciagam bo i tak nie bedzie widac plam na kocie ;)
O, ona też ma zepsuty sterownik od wody? ;)
Raczej GPSa ma zepsutego bo chyba pierwszy raz tam trafila ;) chociaz juz biegala ostatnio po blacie, bo zazdroscila rudemu, ze tam wskakuje i wykombinowala jak sie teleportowac na gore ;)
Zalejesz wrzątkiem, dodasz makaron i włala!
Najpierw musialbys oskubac z futra...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/7a2f-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img62/534/7a2f.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/xr7e-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/3364/xr7e.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/8g37-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img69/265/8g37.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/j828-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img62/3641/j828.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/j828-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img62/3641/j828.jpg)
Ten to ma siłę przebicia. :mrgreen:
foto4deg
01-04-2014, 06:16
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl-web.dropbox.com/get/bonnie_1.jpg?_subject_uid=117361034&w=AAAN1LLQlCkr0uA7LoPf2GlobinF4sFVzDiNTdnpvyFBwg)
"yyy....no dobra, to ja pisałem te posty na forum...''
mój hello kitty, 1 z 5:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/356Ub3c-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/356Ub3c.jpg)
grunia99
10-04-2014, 18:10
1. To dla mnie, to dla mnie, prawda, że to dla mnie?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/MCP_2016Edit-2.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-TvcI3DNFC3U/U0a-8Gt8ClI/AAAAAAAAJ94/1jowow4AbNE/w538-h808-no/MCP_2016-Edit.jpg)
2. O, obrane nawet będzie...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/MCP_2024Edit-2.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-zxqfd6sjjic/U0a_AAaYf-I/AAAAAAAAJ-E/dbPbHzNxWMM/w1214-h808-no/MCP_2024-Edit.jpg)
3. No i nic, sami zjedli...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/MCP_2027Edit-3.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-U7stjwXOQPo/U0a_B2gOMBI/AAAAAAAAJ-M/oyiISfeS2zg/w1214-h808-no/MCP_2027-Edit.jpg)
no musiałem :)
https://www.facebook.com/photo.php?v=814266045269765&set=vb.109191125777264&type=2&theater
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/2ukcu-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/8119/2ukcu.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/j8mj-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3002/j8mj.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/8apr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/9753/8apr.jpg)
Wlasnie nic nie przyjechalo i tu jest problem ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/gn3v-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3204/gn3v.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/z8vj-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/5646/z8vj.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9id5-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/218/9id5.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/6fni-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/588/6fni.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/8apr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/9753/8apr.jpg)
Łobuz musiał nieźle nagrzeszyć, że wysłałeś go do spowiedzi. Pewnie coś tam wykombinował z Królewną Śnieżką. Zeżarły kwiatki czy cuś? ;)
Sliczna parka.
Dzieki.
Łobuz musiał nieźle nagrzeszyć, że wysłałeś go do spowiedzi. Pewnie coś tam wykombinował z Królewną Śnieżką. Zeżarły kwiatki czy cuś? ;)
Biorac pod uwage ile razy kwiatki zostaly zezarte to prosciej bylo uznac taka akcje za jeden z sakramentow niz grzech ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/5f0q-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/7427/5f0q.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13041605774_309ecbe983_b-1.jpg
źródło (https://www.flickr.com/photos/mkei77/13041605774/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13041758944_f05c90a401_b-1.jpg
źródło (https://www.flickr.com/photos/mkei77/13041758944/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13041907554_273db1de40_b-1.jpg
źródło (https://www.flickr.com/photos/mkei77/13041907554/)
Rufus
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/10333288_684476151612878_9182681713029972990_o.jpg )
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9pdrk-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/2755/9pdrk.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/c0y33-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/4284/c0y33.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/wg2de-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img835/1645/wg2de.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/lgvt-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/6128/lgvt.jpg)
foto4deg
10-05-2014, 12:19
Shao, Twoje koty to anorektycy? :p Mówiłeś coś o tygrysach, a tu takie maleństwa :D Białka na trójce ma świetne oczy, jak po dużej dawce kocimiętki :D
Shao, Twoje koty to anorektycy? :p Mówiłeś coś o tygrysach, a tu takie maleństwa :D Białka na trójce ma świetne oczy, jak po dużej dawce kocimiętki :D
Pewnie jedzą tylko to, co upolują... ;)
Zazdroscicie, bo moje koty sa w lepszej formie niz Wasze :twisted:
foto4deg
10-05-2014, 16:31
Zazdroscicie, bo moje koty sa w lepszej formie niz Wasze :twisted:
Jak polują, to powinny być w lepszej formie :p
Cicho! :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9x58-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6841/9x58.jpg)
Jak dobrze pojdzie to w srode wielki dzien - sterylizacja... drogo jak pierun, ale trzeba...
Jedzenie trzyma się w lodówce. ;)
Białka na trójce ma świetne oczy, jak po dużej dawce kocimiętki :D
kolega chyba oczu po kocimietce nie widział :P :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1231242_630335486997071_162852713_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/8560_630335536997066_1647654521_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1622160_748061591891126_2013530722968502984_n.jpg)
:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/majk)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/ad81-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/9427/ad81.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/o5frz-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/7928/o5frz.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/jvmul-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/5631/jvmul.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/7a6h-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/4263/7a6h.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/t639-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6941/t639.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/21hqu-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/2229/21hqu.jpg)
foto4deg
18-05-2014, 09:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/ad81-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/9427/ad81.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/t639-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6941/t639.jpg)
Teraz wiadomo skąd ten kot - ze spożywczaka :mrgreen:
A rudy już podgryza należną mu część :p
Marcin, kiedy Ci ten kot tak urósł?
Shao - jak Ty to robisz, że Ci tak pozują? Mój na widok aparatu od razu się odwraca i wychodzi.
Teraz wiadomo skąd ten kot - ze spożywczaka
A rudy już podgryza należną mu część
Sam jestes ze spozywczaka :razz: to jest torba z restauracji, w ktorej wczoraj bylem :razz: A rudy szarpal ogon jak Reksio szynke.
Marcin, kiedy Ci ten kot tak urósł?
Pewnie wtedy co moj - czyli jak nikt nie widzial...
Shao - jak Ty to robisz, że Ci tak pozują? Mój na widok aparatu od razu się odwraca i wychodzi.
Nie wiem, zaden moj kot nie uciekal przed aparatem (chyba, ze po godzinnej sesji :twisted:), nie zeby przychodzil sam i sie dopraszal o foty ale da rade cos tam pstryknac.
Shao, tymi fotami zabiłeś wszystkich :mrgreen:
foto4deg
18-05-2014, 13:03
Sam jestes ze spozywczaka :razz: to jest torba z restauracji, w ktorej wczoraj bylem :razz: A rudy szarpal ogon jak Reksio szynke.
Wiemy jaką Shao ma pracę! Dostarcza żywy towar do restauracji :twisted: :mrgreen:
Hahaha, rewelacyjna foty :D Uwielbiam tę z ryjkiem wystającym z torby (nr 2 wg kolejności).
A rudy to już cielak niezły, urósł spory :)
Shao, tymi fotami zabiłeś wszystkich :mrgreen:
Czyli od momentu wrzucenia fot jestescie oficjalnie zombie? :razz:
Wiemy jaką Shao ma pracę! Dostarcza żywy towar do restauracji :twisted: :mrgreen:
Ju ar nekst! :twisted:
Hahaha, rewelacyjna foty :D Uwielbiam tę z ryjkiem wystającym z torby (nr 2 wg kolejności).
A rudy to już cielak niezły, urósł spory :)
Jak tak dalej pojdzie to bedzie za ciezki, zeby wziac go do samolotu ;) Chyba, ze w torbie papierowej, ktora nic nie wazy :razz:
foto4deg
19-05-2014, 11:18
Ju ar nekst! :twisted:
Zapraszam :razz::mrgreen: Aczkolwiek smaczny nie będę :p
Jak tak dalej pojdzie to bedzie za ciezki, zeby wziac go do samolotu ;) Chyba, ze w torbie papierowej, ktora nic nie wazy :razz:
Nie trza było mu jajców obcinać :p
Dobra, trzeba jakieś zdjęcie wrzucić :)
Czy te oczy mogę kłamać?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/bonnie-2.jpg
źródło (http://waldemarsnela.no/bonnie.jpg)
Oczywiscie, ze moga. To kot :razz: Nie takie oczy klamaly... :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/16mb-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3488/16mb.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/apjb-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/7791/apjb.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/gqvnn-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/2252/gqvnn.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9ym0t-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/1779/9ym0t.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/76hg-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/5881/76hg.jpg)
Dzisiejszy poranek a'la bezdomny:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0hkv-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/6432/0hkv.jpg)
A tu po sterylizacji... powrot do domu:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/bx7b-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/6351/bx7b.jpg)
Sama zalozyla bo miala w kontenerku...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/kfrt-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/948/kfrt.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/p8bh9-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/860/p8bh9.jpg)
Test kuwety (bo powinienem odseparowac koty wiec mloda dostala swoja kuwete)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/qmcy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/5476/qmcy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/j9yr7-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/7516/j9yr7.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/tluu-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/5995/tluu.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/38uk-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/448/38uk.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/ns0oh-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/2272/ns0oh.jpg)
Odseparowywanie...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/hkpjy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/6683/hkpjy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/yw8fy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3629/yw8fy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/tqssc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/7483/tqssc.jpg)
Lei znalazl nowa zabawke... chociaz stara w sumie bo kiedys mial to na szyi (przez 2s).
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/2oww-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/1261/2oww.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/2d997-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/7320/2d997.jpg)
Ten rudy to jest jednak walnięty :D
foto4deg
21-05-2014, 19:17
Ten rudy to jest jednak walnięty :D
Kot upodabnia się do właściciela ;)
Łooo, ile zdjęć!
Ale nieee, jak mogłeś?! Mogłyby być takie piękne kotecccki! :twisted:
Fajny kaftanik ma młoda :mrgreen:
A rudy mi mojego Hektora przypomina, gdy ten był młody :D
Ten rudy to jest jednak walnięty :D
Jak widzi swiezy zwir to leci do niego jak koszatnik i sie tarza, moze to Tarzan :twisted:
Kot upodabnia się do właściciela ;)
Chyba Ty :razz: chociaz nie wiem kto jest Twoim wlascicielem :mrgreen:
Łooo, ile zdjęć!
Ile? :razz:
Ale nieee, jak mogłeś?! Mogłyby być takie piękne kotecccki! :twisted:
Wszystkie sa :razz:
Fajny kaftanik ma młoda :mrgreen:
W sumie kolnierz byl ok, bo ona tak bardzo sie nie przejmowala jego obecnoscia, ale lepiej miec kaftan bo przynajmniej mozna jesc i pic w spokoju.
A rudy mi mojego Hektora przypomina, gdy ten był młody :D
Dobrze, ze nie Hectora Salamanca z Breaking Bad :razz:
Boryszuk
22-05-2014, 12:36
Jak widzi swiezy zwir to leci do niego jak koszatnik i sie tarza, moze to Tarzan :twisted:
Szynszyle tez tak robia. :)
Tylko, ze to ani szynszyl ani koszatnik wiec nie wiem skad ten pomysl, zeby sie tarzac w klopie ;)
Z tej okazji maly gif:
http://imagizer.imageshack.us/a/img842/2074/plr.gif
Boryszuk
22-05-2014, 13:27
Jaki pan taki kran :P
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3375796&postcount=165
Chyba Wy... :razz:
Dzisiaj rano Bai wyszla z pokoju z kubraczku, a 2s pozniej lazila bez kubraczka :twisted: przynajmniej widac, ze ciecie ok i wszystko sie ladnie goi. Kubraczek wrocil na swoje miejsce (czyli na kota) i zostal mocniej podwiazany, moze teraz go nie zdejmie ;)
Chyba Wy... :razz:
Dzisiaj rano Bai wyszla z pokoju z kubraczku, a 2s pozniej lazila bez kubraczka :twisted: przynajmniej widac, ze ciecie ok i wszystko sie ladnie goi. Kubraczek wrocil na swoje miejsce (czyli na kota) i zostal mocniej podwiazany, moze teraz go nie zdejmie ;)
Optymista. Jakby pierwszy raz Ciebie kot miał ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/pifu5-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img835/6845/pifu5.jpg)
Panienka z okienka
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/14243374927_5f504b8cc7_b-2.jpg
źródło (https://farm6.staticflickr.com/5487/14243374927_5f504b8cc7_b.jpg)
i z przed kilku tygodni (coś mnie naszło na "stare kolory")
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/14243368827_d7a7c5f303_b-2.jpg
źródło (https://farm3.staticflickr.com/2909/14243368827_d7a7c5f303_b.jpg)
Przedstawiam nasze żywe sreberko: 11-miesięczną Tosię :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_7515.jpg)
Jestę skorupiakię (krabem czy innym slimakiem ;)):
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/0y1y-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img819/4232/0y1y.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/5upcm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img822/6816/5upcm.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/x7y7-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img853/5302/x7y7.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/14472079932_cfeee24f6e_c-2.jpg
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3866/14472079932_cfeee24f6e_c.jpg)
W ubiegły weekend do naszej rodziny dołączył drugi kociak, Amarok:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_7692.jpg)
Tosia i Amarok w jednym stali domu ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_7725.jpg)
fajna parka :)
ycp - nie jestem pewien czy bać się czy nie ? ;)
rodzeństwo hello kitty #2 i #3
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/mwomdpk-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/mwomdpk.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/gxfx-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/4769/gxfx.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/fygy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/2386/fygy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/eoyg-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img823/8695/eoyg.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/rqkgf-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/8548/rqkgf.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/zb706-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/9650/zb706.jpg)
Nie, ale to byla najlepsza zabawka w kosmosie. Musze zrobic wiecej ;)
foto4deg
09-07-2014, 23:26
Tak właśnie chciałem zapytać, czy to tajkonałta :D
Nie, ale to byla najlepsza zabawka w kosmosie. Musze zrobic wiecej ;)
Kartony plus czerwona laserowa kropka i mamy koci absolut.
Kartonowa rura > pudlo kartonowe.
Laserow nie bedziemy rozdrabniac, bo laser to laser.
Tak właśnie chciałem zapytać, czy to tajkonałta :D
Raczej tajKOTnałta ;)
Czy wasze koty też uwielbiają tą formę zabawy ? :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/Zrzutekranu20140430123347_zps9129f39c-1.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Zrzut-ekranu-2014-04-30-123347_zps9129f39c.jpg)
Masowe robienie opisów na stronach to monotonne zajęcie :)
Może mają takiego kota:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/124122552ae4b70tumblr_n5vzif5pdt1re-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qlj/124122552ae4b70tumblr_n5vzif5pdt1re.jpg)
Boryszuk
18-07-2014, 18:00
Lub sponsoruje ich O2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://consumerama.co.uk/wordpress/wp-content/uploads/2013/08/bemoredog.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10463913_783414461689172_5482778700359051652_n.jpg )
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10511372_783543721676246_1439371788981856788_n.jpg ?oh=e3bc0b7e999d8ccd28a2c96cb8a29396&oe=5433510F&__gda__=1414444727_b4ec1517fbfe5988620880eabc3f042 1)
kakersik
18-07-2014, 18:42
Marcin, cierpliwa ta kocica. Mój Zeus dostaje szału jak tylko próbuję mu coś założyć.
Boryszuk
18-07-2014, 18:44
Tak, zwłaszcza dźwignię! ;)
Marcin, cierpliwa ta kocica. Mój Zeus dostaje szału jak tylko próbuję mu coś założyć.
z nią pełen luzik - mófłbym wokół niej małe studio zrobić a ona by tak leżała. Żeby nie skłamac to poewiem ze po fotach leżała tak z 10 minut. Potem zabrałem jej korekcyjne bo to moje osobiste. Mam -2 więc ciężko bez nich funkcjonować :)
Masz więcej niż jednego kota? Ten siakiś taki bez wytrzeszczu...
Przypomniał mi się, że mamy na forum kotopsa, przeszukałem otchłanie internetów i włala:
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3172981&postcount=690
Przyczajony zgryz, ukryty ćwok...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/_DX25647_zps0f2a8a54-2.jpg
źródło (http://i1034.photobucket.com/albums/a427/DarkRaptorMacro/_DX25647_zps0f2a8a54.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/_DSC1016_zps73614410-2.jpg
źródło (http://i1034.photobucket.com/albums/a427/DarkRaptorMacro/_DSC1016_zps73614410.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/_DSC1005_zps24676839-2.jpg
źródło (http://i1034.photobucket.com/albums/a427/DarkRaptorMacro/_DSC1005_zps24676839.jpg)
haha, kocia wersja roll-dog'a
dokociłem się ostatnio Main Coonem, Mija równo tydzień jak jest u mnie i dopiero, żeby nie skłamać od dwóch dni zachowuje się swobodnie. Wcześniej całe dnie spędzała pod łóżkiem, gdzie czuła się względnie bezpiecznie.
Teraz czas na zapoznawanie w moimi psami :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0024_zpse0449b90-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0024_zpse0449b90.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0028_zpsf7087abd-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0028_zpsf7087abd.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0031_zps72fa90d6-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0031_zps72fa90d6.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0001_zps1288ffd1-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0001_zps1288ffd1.jpg)
to ostatnie z gatunku: "...ooo a to co weszło... to niby co jest..?"
Stare ale jare:
http://vimeo.com/24328632
foto4deg
20-07-2014, 14:38
Stare ale jare:
http://vimeo.com/24328632
Daj mu Wyborczą i Gazetę Polską ;)
foto4deg
29-07-2014, 09:13
Schronisko niedaleko mnie szuka domów tymczasowych dla kotów na okres od kilku tygodni do 3 miesięcy. Myśleliśmy, aby zaopiekować się w ten sposób kocurami.
Jak to może wpłynąć na naszego kota? Istnieje prawdopodobieństwo, że się zdąży zaprzyjaźnić i później będzie, nazwijmy to, tęsknił? Nie chciałbym własnemu kotu krzywdy wyrządzić...
Czy będzie tęsknił? Wątpię.
Zastanów się nad innym problemem. Jak kilka lat temu dołączył do domu szczeniak, to młodszy kocur (kastrat, wtedy miał jeszcze niecały rok) obraził się i nie jadł przez jakiś tydzień, przez co strasznie schudł. Później i tak omijał psa łukiem. Jeśli nie spodziewasz się takiego problemu, to raczej nie spodziewał bym się też innych ;-)
U mnie jak przyszedl drugi kot do domu to bylo najwieksze swieto w kosmosie. Tylko, ze kot zostal (mimo, ze poczatkowo mial zostac ogloszony jako zaginiony i jakby znalazl sie wlasciciel to oddany) wiec nikt nie teskni tylko zamienili sie w grupe uderzeniowa i razem robia bajzel w chacie ;)
foto4deg
29-07-2014, 10:08
O tym, że mógłby się obrazić, nie pomyślałem. Nie ma opcji, aby drugi kot został, przynajmniej nie teraz. Jakby co, wybierzemy najbrzydszego ;)
Najbrzydsze sa najfajniejsze.
Ogolnie jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz bo ciezko tutaj cos radzic. Nikt oprocz Ciebie nie zna Twojego kota. Taki dom zastepczy to tez nie jest Guantanamo, zeby mialo zlamac Twojego kota i zeby nadawal sie do smieci, da se rade jak cos.
wielkomysz ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8000.jpg)
nooo, posprzątane! 8)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8010.jpg)
nie rób zdjęć tylko wsiadaj na rower i w drogę! :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8008.jpg)
zbyszekD7000
03-08-2014, 18:30
Nie, no to w tym koszyku jest super, zapozował tak dostojnie ;-)
koszykowe jest fanatastyczne
Koszyk bardzo mu się spodobał, a najfajniejsza zabawa jest kiedy właścicielka wsiada na rower. Wtedy Amarok opiera się przednimi łapkami na kierownicy i nie spuszcza mnie z oka - zyskałam osobistego trenera ;)
Chyba przyszedł czas na zakup drugiego kosza :lol:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8012.jpg)
Dobre kombo! Czarnobielce rzadza kosmosem!
Pierwsze zdjęcia zamieszczone na Waszym forum...Nowy "nabytek"
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/18231e08f3c4444cb554ed38af2024f2_zpsd276-2.jpg
źródło (http://s1354.photobucket.com/user/wito749/media/18231e08-f3c4-444c-b554-ed38af2024f2_zpsd27668d8.jpg.html)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s1354.photobucket.com/user/wito749/media/b2df67e2-e8a2-486d-8e64-2a2d3934eef4_zpsd685c0d9.jpg.html)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s1354.photobucket.com/user/wito749/media/27a57416-0f03-4507-ad3e-6e582ffe627b_zpsdffba3b4.jpg.html)
Pod napięciem
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/majki2)
Fotografowanie rudych kotów w cz-b, to przestępstwo.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_8944.jpg)
foto4deg
15-08-2014, 14:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_8944.jpg)
Suomi, ile ma ten Twój sierściuch?
Tu mój przygotowuje się do drzemki na prototypie legowiska :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/bon-2.jpg
źródło (http://waldemarsnela.no/bon.jpg)
Ziewając wyglądają jak dzikie bestie :lol: a to przecież takie słodkie przytulaki :D
Amarok vel Mareczek we środę skończył 5 miesięcy, a Tosia - nasz kochany pokurcz 12,5 miesiąca.
foto4deg
15-08-2014, 14:38
Ziewając wyglądają jak dzikie bestie :lol: a to przecież takie słodkie przytulaki :D
Amarok vel Mareczek we środę skończył 5 miesięcy, a Tosia - nasz kochany pokurcz 12,5 miesiąca.
Takie młode? Mój ma 8 lat i 7kg, a wielkościowo podobny.
Szczerze mówiąc już nie wiem ile waży bo domowa waga już nie wyrabia ;) 30.07 przy okazji szczepień ważył 3,72kg więc teraz pewnie powyżej 4kg. Amarok bardzo lubi noszenie na rękach, chyba będę się musiała zapisać na siłownię żeby go udźwignąć kiedy urośnie :lol:
Moj kot wazy 4.5, a wyglada na 10x mniejszego ;)
Tosia zaledwie 2,6kg - to taki kurczaczek ;) Natomiast tata Amaroka waży 12kg więc mam pewne obawy czy udźwignę moje kocisko kiedy dorośnie ;)
KaleidoStar
15-08-2014, 21:04
Ja kiedyś spadłam z fotela podnosząc..tzn próbując podnieść norwega :P Przeważył mnie...
foto4deg
15-08-2014, 22:31
Ja kiedyś spadłam z fotela podnosząc..tzn próbując podnieść norwega :P Przeważył mnie...
Masakra w tym Gdańsku, ani samochodów, ani jedzenia ;)
Mój jest mieszanką norwega z main coonem :D takie dwa w jednym :mrgreen: Cięższy już nie będzie i całe szczęście, bo legowisko musiałby mieć z betonu robione :D
KaleidoStar
15-08-2014, 22:52
Masakra w tym Gdańsku, ani samochodów, ani jedzenia ;)
Daj spokój, ja jem bez przerwy...lepiej mnie ubierać niż żywic (zwłaszcza że i tak prawie wszystkie ciuchy mam za darmo z lumpeksu, w którym pracuje moja koleżanka a ja pomagam przy dostawach :P
A Mareczek to 100% Maine Coon więc chyba mogę zacząć szykować betonowy drapak ze zbrojeniami :mrgreen: :lol:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8936.jpg)
foto4deg
15-08-2014, 22:57
A Mareczek to 100% Maine Coon więc chyba mogę zacząć szykować betonowy drapak ze zbrojeniami :mrgreen: :lol:
Jak 12 kg osiągnie, to nie tylko betonowy drapak ze zbrojeniami, ale 4 kg karmy na tydzień i sporą kuwetę :mrgreen:
Kuwety to my już mamy wielkości pojemników murarskich :lol: Koty mają tak mocny wykop, że przy kibelkach standardowych rozmiarów więcej żwirku było na podłodze niż w kuwecie ;)
foto4deg
15-08-2014, 23:37
To może zamkniętą? Mój taką ma - nie ma żwirku za kuwetą, są filtry, dzięki czemu zapachy nie rozchodzą się po mieszkaniu. Najlepsza jest narożna.
Z zamkniętych najbardziej podoba mi się CleverCat z wejściem od góry - Tosi z pewnością by się spodobała ale młody prawdopodobnie by się z niej nie wydostał. Trzeba będzie pomyśleć nad bardziej klasycznym modelem ;)
lepiej mnie ubierać
Chyba rozbierac... :twisted:
Ja mam zwykle kuwety z daszkiem (drzwiczki sa zdemontowane), a zeby nie bylo dziwnego zapachu to trzeba sprzatac i tyle :razz: ;)
Waldek buduje jakies wynalazki, a tu wystarczylo...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/aS4sx3-3.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/a/img537/3258/aS4sx3.jpg)
:twisted:
Boryszuk
16-08-2014, 09:30
Ale masz fajne paputy! Masz pasującą kieckę?
foto4deg
16-08-2014, 09:36
Cieszę się, że przydały się kartony, które Ci wysłałem. Jak widać, na PAH zawsze można liczyć :)
Zabawa to będzie większa, jak jeszcze azbest odbierzesz :mrgreen:
Ale masz fajne paputy! Masz pasującą kieckę?
To prezent dla Ciebie, jeszcze niespakowany wiec juz niespodzianki nie bedzie :cry:
Cieszę się, że przydały się kartony, które Ci wysłałem. Jak widać, na PAH zawsze można liczyć :)
Zabawa to będzie większa, jak jeszcze azbest odbierzesz :mrgreen:
Zazdroscisz i tyle :twisted:
KaleidoStar
19-08-2014, 01:13
Tadzio-szajba
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/2usah4j-2.jpg
źródło (http://i58.tinypic.com/2usah4j.jpg)
Mój rudo-biały czort
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastianmachnik.pl/blog/wp-content/uploads/2014/08/DSC_1056.jpg)
Lei rowerowo ->
Z opaska na nogawe:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/dbpkyb-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img903/7567/dbpkyb.jpg)
Z widlami:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/76cVzl-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img913/1883/76cVzl.jpg)
<wzdycha> Ach jooo.
1. Koty lubią spać wysoko.
2. Koty jednak nie zawsze spadają na cztery łapy.
3. Koty nie czują się komfortowo gdy mają łapę w gipsie.
Ehhh.
Kota wczoraj wróciła z naprawy i przez minimum 3 tygodnie będzie zagipsowana.
Da se rade. Tylko dbaj o bestie.
Zapewnij mu odpowiednie warunki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.madaboutcats.com/Images/stpics/fs-cat-get-well-card-3.jpg)
teraz to już zamiast gazety to laptopa a przynajmniej tablet ;)
Tylko nie wiem jakiego typu gazetkę jej dostarczyć, z kocurami czy myszami?
A Ty byś wolał gazetkę z dziewczynami, czy kucharską :D empatii trochę :p
Niech szybko wraca do sprawności :smile:
A może ktoś poleci konkretny model drapaka dla dorosłego Maine Coona?
Oglądam i oglądam te drapaki w internecie, ale nie wiem, czy lepsze z półkami, tubami, domkami, drabinkami... zwariować można :lol: Nigdy drapak u mnie w domu nie stał.
Wolałbym coś sprawdzonego, co już koci pazur sprawdził osobiście.
Budżet to ok. 150zł
A to Kama, potencjalny użytkownik sprzętu
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodzie078jakoObiektinteligentny1-1.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-078-jako-Obiekt-inteligentny-1_zps8c6fb653.jpg)
U nas kot nie zbliżył się nawet do kupnego drapaka.
Korzysta z sosnowego regału.
Tego sie boje, ale mus to mus. Musze sprobowac, bo z mojego siedziska obitego czyms weluro-podobnym, coraz bardziej stercza postrzepione nitki. O kanapie nie wspomne... ;)
Burkinafaso
21-08-2014, 15:08
Wraz z kotem bierzesz w komplecie postrzępione nitki z obić, drzazgi z podłogi i mebli drewnianych oraz resztki firan pozostałe po polowaniu na muchy bądź inne osy. Nikt Cię nie uprzedzał...? :mrgreen:
Z doświadczenia, którym obdarzyło mnie nielekkie życie z moimi sierściuchami odradzam wszelkie tuby, domki i drabinki. Każdy chodnik, koc czy kartonowe pudełko będzie lepsze niż wypasiony i udziwniony drapak. A sam drapak - jak najbardziej - ale prosty i stabilny, żeby stworzenie wiedziało do czego służy. Z elementów dodatkowych ewentualnie koci hamak może się przydać - urządzenie to jest wielce przydatne do leniwego kociego żywota. Ale to, jak pisałem wcześniej, testowane tylko i wyłącznie na moich "szczurach". :grin:
Moje skrobia drapak kupny i puzzlowe kostki z pianki (mata do cwiczen, ale sluzy za podloge w kuchni :D) :D
Psychotrop
21-08-2014, 17:30
Tego sie boje, ale mus to mus. Musze sprobowac, bo z mojego siedziska obitego czyms weluro-podobnym, coraz bardziej stercza postrzepione nitki. O kanapie nie wspomne... ;)
raz w tygodniu chlastam pazurki obu moim sierściom i jest gitarra ;)
drapak mają i czasem używają, ale nie ma to jak obcinaczka :)
Dla Amaroka zamówiłam drapak - tubę XXL, jest ciężki więc nawet duży kot drapiąc go nie przesunie i ma 3 posłania, które koty bardzo lubią ;). Tak to wygląda (a raczej wyglądał w dniu dostarczenia :lol: )
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_7898.jpg)
O, ta tuba jest całkiem, całkiem. Wcześniej na takie nie patrzyłem. Dzięki :)
A moja, wczoraj miała sterylkę robioną. Dzisiaj już jest z nią dobrze- nawet jej to chyba nie boli, bo chodzi normalnie i (nie wiem po co) skacze po parapetach jakby nigdy nic ;)
Tyle, że na boku ma wygolone futro o wielkości dłoni i nie przymierzając, jej wygląd nieco przypomina :D:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_vQINiBC2jPdTY7pWcRBaylZOPQAG7ALo.jpg)
Ciągle szukam odpowiedniego drapaka ... ;)
suomi, jaką wysokość ma ta tuba? Poświęciłem sporo czasu na szukanie drapaka w kształcie tuby, ale wszystkie mają wysokość ok. 80-112cm.
Mam w domu owczarka niemieckiego i chciałbym coś wyższego, żeby pies nie mógł dosięgnąć do miejsca, w którym śpi kot, bez stawania na tylne łapy.
A póki co, mój kot szkoli się w kamuflażu, żeby owczarek miał utrudnione zadanie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodzie0892_zps80e5a069-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-089-2_zps80e5a069.jpg)
Ciągle szukam odpowiedniego drapaka ... ;)
suomi, jaką wysokość ma ta tuba? Poświęciłem sporo czasu na szukanie drapaka w kształcie tuby, ale wszystkie mają wysokość ok. 80-112cm.
Nasza Aza nie zaczepiała kotów w czasie drzemki więc nie szukałam szczególnie wysokiego drapaka, ten ma 60cm wysokości i 45cm średnicy. Też nie widziałam wyższych tub niż 113cm pewnie dlatego, że im większa wysokość tym większa powinna być też średnica aby drapak był stabilny.
Wydaje mi się, że jeśli potrzebujesz wysokiego drapaka to jedynym wyjściem będzie taki z półkami i budkami na różnych poziomach i mocowaniem do ściany dla większej stabilności ;)
2pompony
25-08-2014, 12:24
Feni - żywcem jakbym zobaczył swojego kota! :)
suomi, chyba masz rację i muszę szukać słupków.
Dzisiaj dzwoniłem do gościa z allegro, spytać czy może zmodyfikować wystawiony przez niego drapak. Tuby, co prawda nie będzie, ale za niewielką dopłatą będzie wygodne, powiększone legowisko na samej górze :)
Feni - żywcem jakbym zobaczył swojego kota! :)
To masz fajnego kota :twisted: 8)
@Suomi - Twój kocur to NOrweski Leśny? Przepiękny. :)
Prawda. Amarok, to piekny kot :)
Feni, piękna dziewczynka, pokaż więcej zdjęć bez kamuflażu :D I oczywiście czekam na recenzję drapaka, który wybrałeś.
@Suomi - Twój kocur to NOrweski Leśny? Przepiękny. :)
Amarok to Maine Coon, obecnie ma 5,5 miesiąca (na zdjęciu z drapakiem 3)
No i się zdenerwowałem...
Kurier dzisiaj przywiózł mi drapak. Jest super, kot zadowolony- wszystko pięknie, tylko że drapak się chwieje i przewraca :(
Sprawdzam podstawę, a tam pęknięcie i dlatego drapak jest niestabilny. Od razu telefon do gościa sprzedawcy, który jakoś niby próbował sprawę załatwić, ale generalnie trzeba by zgłosić reklamacje do firmy kurierskiej.
Chyba po prostu przykręcę od dołu płytę meblową, co przy okazji dociąży dół żeby się drapak nie przewrócił :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/drapak056_zpsf4358845-1.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/drapak-056_zpsf4358845.jpg)
Bardzo fajnie prezentuje się ten drapak! Nic dziwnego, że kotka zadowolona, moim sierściuchom też przypadłyby do gustu dziupla-tunel i platforma widokowa ;) Szkoda tylko, że już na wstępie czeka Cię naprawa ale płyta meblowa to dobry pomysł - im cięższa będzie podstawa tym bezpieczniej dla kotki.
Fajne są te taśmy, którymi owinięty jest słupek i fala. Sizal podobno szybko się strzępi, a te taśmy są z jakiegoś rodzaju nylonu, więc chyba dłużej posłużą kocim pazurom.
Góra była przerabiana na większy wymiar żeby się zmieściła i mogła rozłożyć :D
Feni, piękna dziewczynka, pokaż więcej zdjęć bez kamuflażu :D)
Ależ Proszę :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodzie014_zps43ebd6b7-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-014_zps43ebd6b7.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodziepieczone005_zpsbe0c9108-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-pieczone-005_zpsbe0c9108.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodziepieczone023_zps3df450f5-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-pieczone-023_zps3df450f5.jpg)
PS Kama strasznie polubiła swoje nowe legowisko. Dużo czasu spędza na doprowadzeniu go do stanu w jakim przestanie być całkiem przyzwoicie wyglądającym meblem, a zacznie przypominać drapak :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/1_zpsdd8611e7-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/1_zpsdd8611e7.jpg)
Masz wspaniałą modelkę, jak ładnie zaprezentowała ogród ;) Macie jakoś zabezpieczony ogród czy Kama wychodzi poza jego teren?
Nasz drapak jest pokryty prążkowaną wykładziną i choć koty drapią go namiętnie po 2 miesiącach ma tylko lekkie zmechacenia. Gorzej z pokrowcem szafy po którym na wyścigi wspinają się na górę - niedługo będę musiała kupić nowy :lol:
grunia99
02-09-2014, 00:09
Sezon na jesienną depresję czas zacząć.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/110619184/MCK_4630_maly.jpg)
Taki offtop... wyczytałem że:
"Sbierbank, największy rosyjski bank, postanowił dołączać do każdego zaciągniętego kredytu hipotecznego... kota.
W Rosji to zwierzę jest bowiem symbolem szczęścia"
Śmiać się czy płakać... ale jak ktoś chętny na kota a niezdecydowany to kredycik i sprawa sam się rozwiąże ;)
Tyle, że oni tego kota wypożyczają na dwie godziny, co by połaził, zostawił trochę szczęścia w nowym domu, fotka i do widzenia.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8973.jpg)
:)
Mam chyba teraz taki wyraz pyska
5jZ-R-RS2ls
A co to tam spitala? Szarańcza? :)
Nie, przyssawka do telefonu robiaca za podstawke, zostala przejeta przez koty (ulubiona zabawka Bajki).
Dziś w ogrodzie...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_9014.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_9022.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_9030.jpg)
ithilhin
09-09-2014, 14:27
Śliczne kotki, ja mam takiego:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10660381_10204291036813281_1598041652952750244_n.j pg?oh=cf72422ce2b875cf8b373c42b33de4fb&oe=549D62BC)
żartowałam :D
Tak naprawdę to mam dwa koty - kastraty, dachowce. Jeden bury, drugi rudy, o taki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s30.postimg.org/od1cxc3g1/Screen_Shot_2014_09_09_at_14_32_43.png)
Też dam kota.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/DSCF4719a-2.jpg
źródło (http://mirekkania.com/zdjecia/WAZON-Agrest/DSCF4719a.jpg)
Przejal kontrole nad rzadem i ukulele.
A wygląda przy tym, jakby się nie przejmował.
Tak na co dzień, Szczerbatek jest bardzo miłym kotkiem ale na tym zdjęciu wygląda jak "bandzior" ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10629792_330499143779413_1072367974270427636_n.jpg ?oh=718d15351ab10865c15e405709bff2b6&oe=54D14D31&__gda__=1418669549_d23fd010aa6d23cd91c65cdee49c662 5)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.