PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze koty - wątek miłośników kotów wszelakich



Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

shaolin
01-02-2014, 03:58
Rany, Shao, czym Ty go karmisz???

Swieta sa i masa poszla w gore, jak u czlowieka ;)


Shao jeszcze trochę i będzie pyszny obiadek :D

Po swietach bedzie dobry gulasz :twisted:


Ryżem. Dlatego taki ryży.

Ostatnio podjada jakies dziwne rzeczy - np. czipsy.


Jeszcze trochę i będzie polował na świnie.

Nie mam zamiaru sprowadzac swin do chaty wiec raczej mu sie to nie uda ;)

ycp
01-02-2014, 20:33
Czypsy to zuo. Za dużo kalorii, za dużo oleju palmowego, za dużo wypalania lasów tropikalnych.
Ale do tych hot&spicy, od Calbee, mam słabość… Szczególnie do Asahi Super Dry...

A właściciel mieszkania jakie wynajmuję jest nadal nieugięty. Żadnych zwierzaków. Na moją uwagę, że są dzikie gekony, stwierdził: "they are pests, not pets. No cats, no dogs, no other hairy things". Czas się przeprowadzić...

!AGresT
02-02-2014, 10:49
no other hairy things".

Depilujesz się?

ycp
02-02-2014, 12:06
Nie muszę. Matka Natura zabrała mi większość owłosienia. A z tym co zostało, to się publicznie nie obnoszę.

ycp
02-02-2014, 17:53
Hibernatus bornealis


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img827/9785/y8p3.jpg)

shaolin
03-02-2014, 05:54
Darek przeprowadzaj sie bo szkoda zycia na zycie bez zwierza.

Dzisiaj bede jadl kasztana...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/4o1r-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img202/4585/4o1r.jpg)

To jest prawdziwy chinski kot... zezarl cala paczke.

!AGresT
04-02-2014, 22:45
To nie ja opierzam wam ubrania


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/img594/4080/2as0.jpg)

shaolin
06-02-2014, 05:38
Wyglada jakby Twoj kot wpadl do damskiej torebki...

Dzisiaj w nocy Lei zostal inzynierem i wykombinowal perforowany papier toaletowy...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ppkw-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img824/5986/ppkw.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img855/1544/1kpj.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/94so-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img30/5549/94so.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/j9gb-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/4196/j9gb.jpg)

shaolin
06-02-2014, 13:52
Od 20 minut mam takie cos w domu... przez 3h mokla na dworze, drac gebe, nikt sie nie interesowal (jak to w Chinach), moja kobieta oczywiscie nie mogla przejsc obojetnie... kot wyglada, ze jest w niezlej formie, brudny (w koncu pada od 3 dni, a kij wie ile jest na zewnatrz)... Miala na sobie jakies szmaciane szelki wlasnej roboty (ludzkiej, nie kociej), jutro trzeba bedzie isc do roboty, druknac fote z tekstem i rozwiesic pare ogloszen, ze znaleziono kota. Mam tylko nadzieje, ze nie jest w ciazy...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/f39q-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/5169/f39q.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/znt2-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/5153/znt2.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/pnvn-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img196/9236/pnvn.jpg)

Testowanie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zgtp-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img853/164/zgtp.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/pvdy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img560/1593/pvdy.jpg)

Takie miala 'szelki' na sobie...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img33/3028/09az.jpg)

Na razie Lei zachowuje sie jak dzentelmen, co jest pozytywne bo normalnie to lobuz nad lobuzy.

!AGresT
06-02-2014, 14:06
Na testowych - białe kotki widzę. Niedobrze. Uff, ten jest prawdziwy...

shaolin
06-02-2014, 14:11
W sumie to pierwszy kot jakiego widzi od momentu zabrania go do domu (czyli od 17 lipca 2013)...

shaolin
06-02-2014, 15:01
Laska troche zaczyna przysypiac, wyschla i +5 do ladnosci, chociaz dalej turbobrudas ale tym moze zajmie sie weterynarzofryzjeroumywaczkotowy... Lei chodzi jak kolo jeza, ale mruczy jakby zobaczyl jakas niezla sztuke wiec pewnie mysli sobie co to za biale cudo... :mrgreen:

No nic... mam nadzieje, ze sie nie pobija/zabija w nocy ;)

Laska na razie idzie spac, zaparkowala w najdrozszym miejscu w mieszkaniu czyli na moim plecaku foto... dobrze, ze aparat wyjety to przynajmniej mozna jakiegos kasztana trzasnac ;)

Jak nie z dolu...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/g7kb-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img33/4539/g7kb.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/p04t-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img32/5199/p04t.jpg)

...to z gory... ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/lak3-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/1720/lak3.jpg)

Sorry za bajzel, ale taki mamy klimat ;)

shaolin
06-02-2014, 18:11
Aktualizacja.
Kot sie wyspal troche, wyschnal, teraz lazi i pakuje sie na czlowieki ;) Niestety zauwazylem, ze kuleje, jakis problem z przednia, lewa lapa. Mam nadzieje, ze to tylko jakas mala ranka albo cos w tym guscie. No nic, rano do weterynarza... i teraz zagadka - szukac wlasciciela? Czy zostawic sobie skoro i tak ja zafunduje SPA i leczenie...

Lei dalej bardzo ciekawski, laska troche syczy na niego bo jej spac nie dawal ;)

miron19j
06-02-2014, 18:29
Lei dalej bardzo ciekawski, laska troche syczy na niego bo jej spac nie dawal ;)

normalne, nie tylko u lotów
:-D

!AGresT
06-02-2014, 20:22
Znajdziesz jeszcze kilka, odkarmisz i możesz jadłodajnię zakładać.
Ja bym jednak, dla spokoju, wywiesił kilka ogłoszeń. Tak ze względu na te szelki - mogą na jakiegoś dzieciaka wskazywać. A jak nie, to będziesz miał czyste sumienie.

shaolin
07-02-2014, 05:20
Adam sumienie mam czystsze niz 0.7 czystej ;) W koncu nie ukradlem tego kota wyrywajac go z reki jakiejs 8-latce ;) Wyglada na to, ze zamiast ogloszenia to zostanie z nami... zwlaszcza, ze trzeba sie nia zajac przez najblizszy miesiac przynajmniej (szczepienia, itd). Tutaj adopcje/zwroty kotow dzialaja troche inaczej niz w Polsce wiec moze to i lepiej, ze trafila w dobre rece. Sa plusy i minusy tego wydarzenia. Plusem jest towarzystwo dla Lejmana, minusem problemy logistyczne jak bedzie trzeba wracac do PL ale raz sie zyje...

Wrocilem od weterynarza i oczywiscie 100mld RMB za wizyte ale...

Kot wyglada ok, oczywiscie ufajdana ale tym sie zajmiemy jutro bo dzisiaj juz terminy na SPA zajete ;) Z lapa problem jakis maly bo nie czuc, zeby bylo zlamanie lub pekniete bo kot tak bardzo tego nie przezywa, wyglada na jakis maly problem miesniowy. Do obserwacji przez najblizszy tydzien. Laska jest mniej wiecej w wieku Lejka, mimo ze jest 10x mniejsza. Nie wyglada, zeby byla w ciazy ale tez trzeba poobserwowac, bo moze ledwo co ja ktos zapylil ;)

Na razie dostanie Drontala (i Lejek tez) i antypchlarski srodek na karczycho, jutro po wypraniu powinna dostac +5 do ladnosci bo dalej wali od niej padnietymi rybami moczonymi w rozpuszczalniku ;) chociaz przez noc zapach zostal dosc mocno ograniczony ;)

I tyle. Na razie laska poszla spac gdzies... Lejek lazi i cos kombinuje ale jestem pozytywnie zaskoczony jego zachowaniem, myslalem ze bedzie bitwa jak Imbir vs Mroowek w Warszawie jak sie spotkali pierwszych pare razy...

Przy okazji:
so long suckers! pryskam na klatke i nikt mnie nie zlapie! :twisted:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zz8a-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img854/6569/zz8a.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/djly-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/3028/djly.jpg)

shaolin
07-02-2014, 10:40
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1doa-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img827/4779/1doa.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/pfd5-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6635/pfd5.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img163/7581/jdvw.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/9mhc-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img716/618/9mhc.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ri12-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/1345/ri12.jpg)

fafniak
07-02-2014, 11:36
bardzo podoba mi sie jego spojrzenie próby zaczepiania :)

MC_
07-02-2014, 11:45
Świetne futra. Wiedzą do kogo się przygarnąć.

shaolin
07-02-2014, 12:47
Spie przez chwile.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/09i3-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img854/4266/09i3.jpg)

A pozniej sprawdzam o co chodzi z tym bialym czyms, szkoda ze nie dali instrukcji obslugi.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/nkc4-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img819/9799/nkc4.jpg)

PS. Sorry za zad w prawie mocnym punkcie ale raki mamy klimat ;)

EDIT:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/4p76-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img849/2613/4p76.jpg)

EDIT:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ipni-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img600/2418/ipni.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1gtz-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img546/3720/1gtz.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/qdqg-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img545/3636/qdqg.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/kgnm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img36/8490/kgnm.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/zaez-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img607/7870/zaez.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1qh0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img36/6985/1qh0.jpg)

shaolin
07-02-2014, 20:39
Stworzenie Adama - Michal Aniol... wersja chinsko-kocia...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/g5yq-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img513/4747/g5yq.jpg)

Boryszuk
07-02-2014, 23:00
Ekstra!

shaolin
08-02-2014, 05:26
Borsuk lubi moje zdjecie! Swiat sie konczy! Albo dopiero zaczyna :mrgreen:

Wstalem rano i zabralem laske na umowiona wizyte do SPA...
Przed:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/40g5-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img802/2972/40g5.jpg)

Po:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/ovtm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img849/8716/ovtm.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/e89t-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img196/2119/e89t.jpg)

Jest roznica, ale nie tak wielka jak u rudego po kapaniu...

A tu pan i wladca tej okolicy ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/tehl-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img812/6488/tehl.jpg)

shaolin
08-02-2014, 08:04
Takie tam...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/frcg-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img196/699/frcg.jpg)

fafniak
08-02-2014, 10:46
chyba musisz fundnąć większe łoże - wersję małżeńską ;)

shaolin
08-02-2014, 11:18
W poniedzialek cos zamowie bo musze pomierzyc tu i tam. Oni leza na szafce, z ktorej czesto korzystam ;) Drzwiczki w szafce sa otwierane do gory wiec przynajmniej jedno skrzydlo musi byc uchylne bez potrzeby przekladania lezanki co 10s ;)

Proba zaaplikowania mlodej Drontala troche sie nie udala, z Lejoslawem poszlo szybciej ;) No nic, pozniej podejme kolejna probe ;)

roofman
08-02-2014, 11:20
Takie tam...

W Chinach są więc układają się w yin-yang :mrgreen:

fafniak
08-02-2014, 12:04
W Chinach są więc układają się w yin-yang :mrgreen:

o cholera... faktycznie !

shaolin
08-02-2014, 12:05
Juz laska wygonila Lejoslawa z lezanki... ten lezy na kanapie, a krolewna w najwazniejszym miejscu... ;)

Chcialem dac tytul yin i yang ale pomyslalem, ze skoro to Chiny to bedzie to zbyt proste wiec napisalem "takie tam...", ktorego wymyslenie zajelo mi dobre pol godziny :mrgreen:

W sumie musze wymyslic jakies imie temu bialemu szczurowi, u lekarza na razie nazywa sie - New cat :mrgreen:

EDIT: Fota zanim Lei poszedl na kanape...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img856/3066/i7mz.jpg)

przemas-J
08-02-2014, 17:29
taki jeden maluszek


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/12351404995_4e27e0ece3_c-2.jpg
źródło (http://farm4.staticflickr.com/3708/12351404995_4e27e0ece3_c.jpg)

pszemson
08-02-2014, 18:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img36/2306/84w1.jpg)

Co tam? :)

darjo1
08-02-2014, 18:59
No piękny ci on.

przemas-J
08-02-2014, 21:11
miłe bydle
i jeszcze 1 taki smutas


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/12351861824_67aa9df59b_c-1.jpg
źródło (http://farm8.staticflickr.com/7325/12351861824_67aa9df59b_c.jpg)

Borgan
08-02-2014, 21:27
Ostatnio zrobilem fajne zdjecie kotu kolezanki. Tez szary:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1625594_656316834432824_119159168_n.jpg)
a tu jak kolezanka przez przypadek go za nisko glaskala :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1622640_656316487766192_332169473_n.jpg)

shaolin
09-02-2014, 05:29
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/jhar-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img513/9121/jhar.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/r4sc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/1570/r4sc.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/twdr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img208/989/twdr.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/3zks-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img30/9238/3zks.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/82o4-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img849/5019/82o4.jpg)

pszemson
09-02-2014, 23:20
Te twoje koty to shao, to tylko czekaja na sesje. :)

foto4deg
10-02-2014, 01:28
Shao dla Ciebie i Twoich kotów należałoby założyć osobny wątek :p

shaolin
10-02-2014, 03:33
Te twoje koty to shao, to tylko czekaja na sesje. :)

Na sesje... przebrane za gulasz... plywajace w sosie... mniam! :twisted: :mrgreen:


Shao dla Ciebie i Twoich kotów należałoby założyć osobny wątek :p

Spokojnie... jakbym mial dostep do YT to byscie jeszcze filmiki dostali :razz:

miron19j
10-02-2014, 09:50
Spokojnie... jakbym mial dostep do YT to byscie jeszcze filmiki dostali :razz:

a masz jakiegoś Dropboxa? Ktoś mógłby wrzucać za Ciebie

shaolin
10-02-2014, 10:00
Normalnie Bogna za mnie wrzucala ale gdzies zaginela ;) i nie mam zadnej porzadnej produkcji, ot filmiki z telefonu. Moze kiedys cos nakrece wartego wrzucenia i dam znac, ze potrzebuje pomocy uploadowej ;)

bognik
10-02-2014, 11:03
Nie zaginęła, nie zaginęła ... :twisted: :p

!AGresT
10-02-2014, 11:06
Po prostu już Cię nie lubi.

shaolin
10-02-2014, 11:10
Bogna mnie kocha :twisted:

Boniek gdzies Ty sie chowala?

bognik
10-02-2014, 13:06
Ale że co? Toć na forum jestem codziennie :D
Oj Shao, Shao :p Chyba za dużo kotów zjadłeś :mrgreen:

shaolin
10-02-2014, 13:07
Pics or it didn't happen! Jak moj nowy kot Ci sie podoba? :razz:

bognik
10-02-2014, 13:10
A co ma mi się nie podobać :D
A tak na poważnie, to białe cudo! Śliczna jest. Masz szczęście, że się z młodym kochają :p

PS Chyba sobie też sprowadzę do Katowic kota ... :D

shaolin
10-02-2014, 13:14
Kazda lubi sie kochac z mlodym... :twisted: ;) :mrgreen:

Za 2 tygodnie szczepienia, pozniej trzeba bedzie pomyslec o sterylizacji... ale to grubsza robota tutaj. Na razie musi nabrac masy bo jakis maly pokurcz z niej ;)

bognik
10-02-2014, 13:21
Załóż im wątek zdjęciowy ;)

shaolin
10-02-2014, 13:36
Ten wystarczy :razz:

miron19j
10-02-2014, 15:08
Ten wystarczy :razz:

ale jakbyś nie spostrzegł, to jest wątek nie tylko o Twoich kotach ;-) :razz:

shaolin
10-02-2014, 15:16
I tak rzadko wrzucam bo nie chce mi sie latac za nimi, za stary jestem :razz:

shaolin
11-02-2014, 10:18
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/l1z3-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img208/3713/l1z3.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/g3oo-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/1874/g3oo.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/d3yd-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/8938/d3yd.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/1hg0-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img833/4156/1hg0.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/wx8w-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img607/6219/wx8w.jpg)

MC_
11-02-2014, 10:21
No to się chyba polubiły.

kazwita
11-02-2014, 14:17
Shao, Twoje foty to już prawdziwa catmasutra! ;)

!AGresT
11-02-2014, 21:44
Zebrało się dzisiaj na wspomnienia. Tak więc - młode Pierzo:

Nasz kot z IKEA. Były kłopoty ze złożeniem.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/3564/7lsj.jpg)

Ale się udało.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/8817/4kbf.jpg)

Okazało się, że nie wszystkie produkty z IKEA nadają się do zmywarki:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img607.imageshack.us/img607/8657/8eti.jpg)

Więc umył się sam:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/3462/y3rx.jpg)

I git.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img850.imageshack.us/img850/6995/ovbm.jpg)

przemas-J
13-02-2014, 11:35
miłe bydle :)

shaolin
13-02-2014, 12:21
Adam dobry siersciuch!

!AGresT
13-02-2014, 12:48
Był.
Ale urósł i teraz siedmiokilowy jest. Nie gruby - duży.

ekonet
13-02-2014, 15:26
I git.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img850.imageshack.us/img850/6995/ovbm.jpg)
Mina nr 1 pod tytułem "Właśnie nasrałem ci do kapcia". :mrgreen:

!AGresT
13-02-2014, 17:11
Nie sra do butów. Zagryza i rozszarpuje.
Jeszcze widok na maleństwo:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/7116/gz05.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/img842/6771/wmou.jpg)

I widok na dziś:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img401.imageshack.us/img401/6471/bdnv.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/img842/1933/kvhl.jpg)

shaolin
13-02-2014, 18:10
Widze, ze firmowa pulapka na koty. Tutaj sie lapia rowniez w tansze wersje ;)

!AGresT
13-02-2014, 18:22
Pułapka pewnie mejdinczajna, także tego...

shaolin
13-02-2014, 18:26
Twoj kot moze tez, moje na pewno...

shaolin
14-02-2014, 11:30
Solo:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/7xaj-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img607/8420/7xaj.jpg)

Walentynkowo ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/2ihs-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img594/7728/2ihs.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/qitm-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img547/290/qitm.jpg)

Burkinafaso
17-02-2014, 13:17
Dziś Dzień Kota (swoją drogą, kto to urwał wymyśla???), a to moje leniwce. :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/0022-1.jpg
źródło (http://www.fibrochem.lublin.pl/0022.jpg)

shaolin
17-02-2014, 13:22
U mnie dzien kota jest caly rok ;)

elarco
17-02-2014, 18:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://pyld3q.dm2301.livefilestore.com/y2pKow89_A6awhyWpXKiRVyYKHx3oc1eaaXP_PK2twgzXuyg7i 2ZLENlJb6HpieqLFAg9eScYmlZkYI1M6D7aOO33kjWdytzW4TR NevxVoeZtM/kocia03.jpg)

:)

fafniak
25-02-2014, 00:13
Musieliśmy dzisiaj pożegnać naszego ukochanego małego przyjaciela
Złodziejaszka i przytulaka
Fafcia 1995-2014
Mam nadzieję że jest w kocim raju

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/154609385-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/154609385.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/01/154277617-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/154277617.jpg)

i jest nam strasznie smutno...

foto4deg
25-02-2014, 00:54
Fafniak współczuję...

shaolin
25-02-2014, 07:53
Marcinie moje kondolencje...

Czornyj
25-02-2014, 11:17
kondolencje :(

stock
25-02-2014, 11:19
przykra sprawa, współczuje. Szkoda futrzaczka :(

Psychotrop
25-02-2014, 11:21
współczucia

ale żył 19 lat w szczęściu

Dark
26-02-2014, 10:56
Bez kota mieszkanie robi się puste... współczuję :(

skorpka
01-03-2014, 11:11
Moi domownicy:
1. Koko

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/DSC_3225_zpsafc6e5da.jpg)
2. Luna

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_3225_zps53c5fde5.jpg)

shaolin
02-03-2014, 09:42
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img837/465/uwz9.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/brba-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/3592/brba.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/v8dy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/9132/v8dy.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/9bzw-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img809/5263/9bzw.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/f43r-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img89/7667/f43r.jpg)

skorpka
02-03-2014, 15:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/DSC_3125_zpsb35a9ebd.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_3191_zps90936924.jpg)

stock
08-03-2014, 15:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743672_725477237482895_2028089564_n.jpg)

fafniak
08-03-2014, 16:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img837/465/uwz9.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/brba-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/3592/brba.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/v8dy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/9132/v8dy.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/9bzw-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img809/5263/9bzw.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/f43r-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img89/7667/f43r.jpg)
śliczne :)

SerU
08-03-2014, 19:26
Shao! A po jakiemu ona miauczą ? :)
Podoba mi się poza na focie stocka i pierwsza fotka skorpki - świetnie wyszła Luna w tle :)

fafniak
08-03-2014, 19:30
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743672_725477237482895_2028089564_n.jpg)

Napijesz się...?

skorpka
11-03-2014, 21:57
Pogoda zrobiła się wiosenna więc moje dwie panny spędziły dzisiaj trochę czasu na świeżym powietrzu :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_4310_zpsf8901759.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i182.photobucket.com/albums/x118/skorpka/Koko%20i%20Luna/ANA_4355_zpsbca89b17.jpg)

!AGresT
16-03-2014, 00:23
Miczio:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/9480/7diw.jpg)

astridh
16-03-2014, 11:15
Witam wszystkich kociarzy!


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/DSC_0685ab-2.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-TKXMHVWGNq0/UyVqzHTrKMI/AAAAAAAABsY/f-0jIZZOOF8/s800/DSC_0685ab.jpg)

shaolin
21-03-2014, 05:48
Kino...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/30n8-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img59/5278/30n8.jpg)

Chondro
25-03-2014, 14:07
Kratos.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13401919415_2bc65de7f3_b-1.jpg
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3713/13401919415_2bc65de7f3_b.jpg)

iwab
25-03-2014, 22:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/kicia_1jpgblog-1.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-1ydJe3JU-0w/UzHfyDrzKLI/AAAAAAAAE4M/lU1yquCZFM0/s750/kicia_1.jpgblog.jpg)
Złomek

shaolin
28-03-2014, 07:00
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/r2tw-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/526/r2tw.jpg)

grunia99
28-03-2014, 08:21
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/r2tw-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img703/526/r2tw.jpg)

Wytęż wzrok i znajdź jednego kota, którym wyróżnia się ta łazienka.

Czy do porannego mycia zębów wyjmujesz kota, czy Ci nie przeszkadza?

shaolin
28-03-2014, 09:33
Jest biala+pasta do zebow jest biala = nie wyciagam bo i tak nie bedzie widac plam na kocie ;)

ku6i
28-03-2014, 10:17
O, ona też ma zepsuty sterownik od wody? ;)

shaolin
28-03-2014, 10:33
Raczej GPSa ma zepsutego bo chyba pierwszy raz tam trafila ;) chociaz juz biegala ostatnio po blacie, bo zazdroscila rudemu, ze tam wskakuje i wykombinowala jak sie teleportowac na gore ;)

!AGresT
28-03-2014, 11:23
Zalejesz wrzątkiem, dodasz makaron i włala!

shaolin
31-03-2014, 05:28
Najpierw musialbys oskubac z futra...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/7a2f-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img62/534/7a2f.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/xr7e-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/3364/xr7e.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/8g37-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img69/265/8g37.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/j828-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img62/3641/j828.jpg)

ekonet
31-03-2014, 10:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/j828-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img62/3641/j828.jpg)
Ten to ma siłę przebicia. :mrgreen:

shaolin
31-03-2014, 10:14
Ktos musi ;)

foto4deg
01-04-2014, 06:16
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl-web.dropbox.com/get/bonnie_1.jpg?_subject_uid=117361034&w=AAAN1LLQlCkr0uA7LoPf2GlobinF4sFVzDiNTdnpvyFBwg)

"yyy....no dobra, to ja pisałem te posty na forum...''

Jacol
06-04-2014, 14:38
mój hello kitty, 1 z 5:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/356Ub3c-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/356Ub3c.jpg)

grunia99
10-04-2014, 18:10
1. To dla mnie, to dla mnie, prawda, że to dla mnie?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/MCP_2016Edit-2.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-TvcI3DNFC3U/U0a-8Gt8ClI/AAAAAAAAJ94/1jowow4AbNE/w538-h808-no/MCP_2016-Edit.jpg)

2. O, obrane nawet będzie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/MCP_2024Edit-2.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-zxqfd6sjjic/U0a_AAaYf-I/AAAAAAAAJ-E/dbPbHzNxWMM/w1214-h808-no/MCP_2024-Edit.jpg)

3. No i nic, sami zjedli...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/MCP_2027Edit-3.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-U7stjwXOQPo/U0a_B2gOMBI/AAAAAAAAJ-M/oyiISfeS2zg/w1214-h808-no/MCP_2027-Edit.jpg)

fafniak
26-04-2014, 19:38
no musiałem :)
https://www.facebook.com/photo.php?v=814266045269765&set=vb.109191125777264&type=2&theater

shaolin
29-04-2014, 03:37
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/2ukcu-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/8119/2ukcu.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/j8mj-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3002/j8mj.jpg)

shaolin
02-05-2014, 05:00
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/8apr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/9753/8apr.jpg)

MC_
02-05-2014, 08:29
Pizza przyjechala?

shaolin
02-05-2014, 08:31
Wlasnie nic nie przyjechalo i tu jest problem ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/gn3v-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3204/gn3v.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/z8vj-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/5646/z8vj.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9id5-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/218/9id5.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/6fni-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/588/6fni.jpg)

MC_
02-05-2014, 08:45
Sliczna parka.

kazwita
02-05-2014, 12:10
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/8apr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/9753/8apr.jpg)

Łobuz musiał nieźle nagrzeszyć, że wysłałeś go do spowiedzi. Pewnie coś tam wykombinował z Królewną Śnieżką. Zeżarły kwiatki czy cuś? ;)

shaolin
03-05-2014, 04:22
Sliczna parka.
Dzieki.


Łobuz musiał nieźle nagrzeszyć, że wysłałeś go do spowiedzi. Pewnie coś tam wykombinował z Królewną Śnieżką. Zeżarły kwiatki czy cuś? ;)

Biorac pod uwage ile razy kwiatki zostaly zezarte to prosciej bylo uznac taka akcje za jeden z sakramentow niz grzech ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/5f0q-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/7427/5f0q.jpg)

Mkei
05-05-2014, 18:21
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13041605774_309ecbe983_b-1.jpg
źródło (https://www.flickr.com/photos/mkei77/13041605774/)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13041758944_f05c90a401_b-1.jpg
źródło (https://www.flickr.com/photos/mkei77/13041758944/)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/03/13041907554_273db1de40_b-1.jpg
źródło (https://www.flickr.com/photos/mkei77/13041907554/)

kzkzg
05-05-2014, 18:56
Rufus


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/10333288_684476151612878_9182681713029972990_o.jpg )

shaolin
08-05-2014, 04:14
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9pdrk-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/2755/9pdrk.jpg)

shaolin
10-05-2014, 03:44
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/c0y33-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/4284/c0y33.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/wg2de-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img835/1645/wg2de.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/lgvt-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/6128/lgvt.jpg)

foto4deg
10-05-2014, 12:19
Shao, Twoje koty to anorektycy? :p Mówiłeś coś o tygrysach, a tu takie maleństwa :D Białka na trójce ma świetne oczy, jak po dużej dawce kocimiętki :D

mOSAd
10-05-2014, 12:34
Shao, Twoje koty to anorektycy? :p Mówiłeś coś o tygrysach, a tu takie maleństwa :D Białka na trójce ma świetne oczy, jak po dużej dawce kocimiętki :D

Pewnie jedzą tylko to, co upolują... ;)

shaolin
10-05-2014, 14:00
Zazdroscicie, bo moje koty sa w lepszej formie niz Wasze :twisted:

foto4deg
10-05-2014, 16:31
Zazdroscicie, bo moje koty sa w lepszej formie niz Wasze :twisted:
Jak polują, to powinny być w lepszej formie :p

shaolin
16-05-2014, 13:47
Cicho! :twisted:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9x58-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6841/9x58.jpg)

Jak dobrze pojdzie to w srode wielki dzien - sterylizacja... drogo jak pierun, ale trzeba...

ekonet
16-05-2014, 13:48
Jedzenie trzyma się w lodówce. ;)

shaolin
16-05-2014, 13:50
Chyba Ty... ;)

stock
16-05-2014, 13:52
Białka na trójce ma świetne oczy, jak po dużej dawce kocimiętki :D

kolega chyba oczu po kocimietce nie widział :P :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1231242_630335486997071_162852713_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/8560_630335536997066_1647654521_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1622160_748061591891126_2013530722968502984_n.jpg)

:)

Czornyj
17-05-2014, 17:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/majk)

shaolin
18-05-2014, 04:18
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/ad81-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/9427/ad81.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/o5frz-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/7928/o5frz.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/jvmul-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/5631/jvmul.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/7a6h-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/4263/7a6h.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/t639-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6941/t639.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/21hqu-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/2229/21hqu.jpg)

foto4deg
18-05-2014, 09:30
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/ad81-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/9427/ad81.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/t639-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img839/6941/t639.jpg)


Teraz wiadomo skąd ten kot - ze spożywczaka :mrgreen:
A rudy już podgryza należną mu część :p

!AGresT
18-05-2014, 10:30
Marcin, kiedy Ci ten kot tak urósł?
Shao - jak Ty to robisz, że Ci tak pozują? Mój na widok aparatu od razu się odwraca i wychodzi.

shaolin
18-05-2014, 11:16
Teraz wiadomo skąd ten kot - ze spożywczaka
A rudy już podgryza należną mu część

Sam jestes ze spozywczaka :razz: to jest torba z restauracji, w ktorej wczoraj bylem :razz: A rudy szarpal ogon jak Reksio szynke.


Marcin, kiedy Ci ten kot tak urósł?
Pewnie wtedy co moj - czyli jak nikt nie widzial...


Shao - jak Ty to robisz, że Ci tak pozują? Mój na widok aparatu od razu się odwraca i wychodzi.

Nie wiem, zaden moj kot nie uciekal przed aparatem (chyba, ze po godzinnej sesji :twisted:), nie zeby przychodzil sam i sie dopraszal o foty ale da rade cos tam pstryknac.

bognik
18-05-2014, 12:07
Shao, tymi fotami zabiłeś wszystkich :mrgreen:

foto4deg
18-05-2014, 13:03
Sam jestes ze spozywczaka :razz: to jest torba z restauracji, w ktorej wczoraj bylem :razz: A rudy szarpal ogon jak Reksio szynke.

Wiemy jaką Shao ma pracę! Dostarcza żywy towar do restauracji :twisted: :mrgreen:

Sławol
18-05-2014, 19:03
Hahaha, rewelacyjna foty :D Uwielbiam tę z ryjkiem wystającym z torby (nr 2 wg kolejności).

A rudy to już cielak niezły, urósł spory :)

shaolin
19-05-2014, 02:44
Shao, tymi fotami zabiłeś wszystkich :mrgreen:

Czyli od momentu wrzucenia fot jestescie oficjalnie zombie? :razz:


Wiemy jaką Shao ma pracę! Dostarcza żywy towar do restauracji :twisted: :mrgreen:

Ju ar nekst! :twisted:


Hahaha, rewelacyjna foty :D Uwielbiam tę z ryjkiem wystającym z torby (nr 2 wg kolejności).

A rudy to już cielak niezły, urósł spory :)

Jak tak dalej pojdzie to bedzie za ciezki, zeby wziac go do samolotu ;) Chyba, ze w torbie papierowej, ktora nic nie wazy :razz:

foto4deg
19-05-2014, 11:18
Ju ar nekst! :twisted:
Zapraszam :razz::mrgreen: Aczkolwiek smaczny nie będę :p

Jak tak dalej pojdzie to bedzie za ciezki, zeby wziac go do samolotu ;) Chyba, ze w torbie papierowej, ktora nic nie wazy :razz:
Nie trza było mu jajców obcinać :p

Dobra, trzeba jakieś zdjęcie wrzucić :)

Czy te oczy mogę kłamać?


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/bonnie-2.jpg
źródło (http://waldemarsnela.no/bonnie.jpg)

shaolin
19-05-2014, 11:47
Oczywiscie, ze moga. To kot :razz: Nie takie oczy klamaly... :twisted:

shaolin
20-05-2014, 15:09
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/16mb-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3488/16mb.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/apjb-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/7791/apjb.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/gqvnn-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/2252/gqvnn.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/9ym0t-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/1779/9ym0t.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/76hg-3.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/5881/76hg.jpg)

shaolin
21-05-2014, 12:43
Dzisiejszy poranek a'la bezdomny:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/0hkv-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img844/6432/0hkv.jpg)

A tu po sterylizacji... powrot do domu:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/bx7b-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/6351/bx7b.jpg)

Sama zalozyla bo miala w kontenerku...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/kfrt-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/948/kfrt.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/p8bh9-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/860/p8bh9.jpg)

Test kuwety (bo powinienem odseparowac koty wiec mloda dostala swoja kuwete)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/qmcy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/5476/qmcy.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/j9yr7-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/7516/j9yr7.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/tluu-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/5995/tluu.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/38uk-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/448/38uk.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/ns0oh-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img838/2272/ns0oh.jpg)

Odseparowywanie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/hkpjy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/6683/hkpjy.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/yw8fy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img836/3629/yw8fy.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/tqssc-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img845/7483/tqssc.jpg)

shaolin
21-05-2014, 14:34
Lei znalazl nowa zabawke... chociaz stara w sumie bo kiedys mial to na szyi (przez 2s).

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/2oww-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img841/1261/2oww.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/2d997-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/7320/2d997.jpg)

Sławol
21-05-2014, 18:37
Ten rudy to jest jednak walnięty :D

foto4deg
21-05-2014, 19:17
Ten rudy to jest jednak walnięty :D

Kot upodabnia się do właściciela ;)

bognik
21-05-2014, 19:57
Łooo, ile zdjęć!

Ale nieee, jak mogłeś?! Mogłyby być takie piękne kotecccki! :twisted:
Fajny kaftanik ma młoda :mrgreen:
A rudy mi mojego Hektora przypomina, gdy ten był młody :D

shaolin
22-05-2014, 00:51
Ten rudy to jest jednak walnięty :D

Jak widzi swiezy zwir to leci do niego jak koszatnik i sie tarza, moze to Tarzan :twisted:


Kot upodabnia się do właściciela ;)

Chyba Ty :razz: chociaz nie wiem kto jest Twoim wlascicielem :mrgreen:


Łooo, ile zdjęć!
Ile? :razz:


Ale nieee, jak mogłeś?! Mogłyby być takie piękne kotecccki! :twisted:

Wszystkie sa :razz:


Fajny kaftanik ma młoda :mrgreen:
W sumie kolnierz byl ok, bo ona tak bardzo sie nie przejmowala jego obecnoscia, ale lepiej miec kaftan bo przynajmniej mozna jesc i pic w spokoju.


A rudy mi mojego Hektora przypomina, gdy ten był młody :D
Dobrze, ze nie Hectora Salamanca z Breaking Bad :razz:

Boryszuk
22-05-2014, 12:36
Jak widzi swiezy zwir to leci do niego jak koszatnik i sie tarza, moze to Tarzan :twisted:


Szynszyle tez tak robia. :)

shaolin
22-05-2014, 13:07
Tylko, ze to ani szynszyl ani koszatnik wiec nie wiem skad ten pomysl, zeby sie tarzac w klopie ;)

Z tej okazji maly gif:
http://imagizer.imageshack.us/a/img842/2074/plr.gif

Boryszuk
22-05-2014, 13:27
Jaki pan taki kran :P

!AGresT
22-05-2014, 14:17
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3375796&postcount=165

shaolin
23-05-2014, 01:08
Chyba Wy... :razz:
Dzisiaj rano Bai wyszla z pokoju z kubraczku, a 2s pozniej lazila bez kubraczka :twisted: przynajmniej widac, ze ciecie ok i wszystko sie ladnie goi. Kubraczek wrocil na swoje miejsce (czyli na kota) i zostal mocniej podwiazany, moze teraz go nie zdejmie ;)

kjeld
24-05-2014, 23:22
Chyba Wy... :razz:
Dzisiaj rano Bai wyszla z pokoju z kubraczku, a 2s pozniej lazila bez kubraczka :twisted: przynajmniej widac, ze ciecie ok i wszystko sie ladnie goi. Kubraczek wrocil na swoje miejsce (czyli na kota) i zostal mocniej podwiazany, moze teraz go nie zdejmie ;)

Optymista. Jakby pierwszy raz Ciebie kot miał ;)

shaolin
29-05-2014, 14:38
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/05/pifu5-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img835/6845/pifu5.jpg)

Mkei
15-06-2014, 21:31
Panienka z okienka

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/14243374927_5f504b8cc7_b-2.jpg
źródło (https://farm6.staticflickr.com/5487/14243374927_5f504b8cc7_b.jpg)

i z przed kilku tygodni (coś mnie naszło na "stare kolory")

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/14243368827_d7a7c5f303_b-2.jpg
źródło (https://farm3.staticflickr.com/2909/14243368827_d7a7c5f303_b.jpg)

suomi
17-06-2014, 13:10
Przedstawiam nasze żywe sreberko: 11-miesięczną Tosię :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_7515.jpg)

shaolin
17-06-2014, 13:31
Jestę skorupiakię (krabem czy innym slimakiem ;)):

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/0y1y-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img819/4232/0y1y.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/5upcm-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img822/6816/5upcm.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/x7y7-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img853/5302/x7y7.jpg)

ycp
21-06-2014, 19:12
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/14472079932_cfeee24f6e_c-2.jpg
źródło (https://farm4.staticflickr.com/3866/14472079932_cfeee24f6e_c.jpg)

suomi
27-06-2014, 23:10
W ubiegły weekend do naszej rodziny dołączył drugi kociak, Amarok:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_7692.jpg)

Tosia i Amarok w jednym stali domu ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_7725.jpg)

fafniak
28-06-2014, 00:54
fajna parka :)

ycp - nie jestem pewien czy bać się czy nie ? ;)

Jacol
06-07-2014, 16:58
rodzeństwo hello kitty #2 i #3


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/mwomdpk-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/mwomdpk.jpg)

shaolin
09-07-2014, 15:04
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/gxfx-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/4769/gxfx.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/fygy-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img855/2386/fygy.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/eoyg-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img823/8695/eoyg.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/rqkgf-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img842/8548/rqkgf.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/zb706-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img834/9650/zb706.jpg)

roofman
09-07-2014, 17:17
Spakowany do wysyłki? ;)

shaolin
09-07-2014, 22:33
Nie, ale to byla najlepsza zabawka w kosmosie. Musze zrobic wiecej ;)

foto4deg
09-07-2014, 23:26
Tak właśnie chciałem zapytać, czy to tajkonałta :D

!AGresT
10-07-2014, 07:32
Nie, ale to byla najlepsza zabawka w kosmosie. Musze zrobic wiecej ;)

Kartony plus czerwona laserowa kropka i mamy koci absolut.

shaolin
10-07-2014, 08:31
Kartonowa rura > pudlo kartonowe.

Laserow nie bedziemy rozdrabniac, bo laser to laser.

Dark
18-07-2014, 09:02
Tak właśnie chciałem zapytać, czy to tajkonałta :D

Raczej tajKOTnałta ;)

Feni
18-07-2014, 17:13
Czy wasze koty też uwielbiają tą formę zabawy ? :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/Zrzutekranu20140430123347_zps9129f39c-1.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Zrzut-ekranu-2014-04-30-123347_zps9129f39c.jpg)

Masowe robienie opisów na stronach to monotonne zajęcie :)

!AGresT
18-07-2014, 17:55
Może mają takiego kota:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/124122552ae4b70tumblr_n5vzif5pdt1re-1.jpg
źródło (http://vader.joemonster.org/upload/qlj/124122552ae4b70tumblr_n5vzif5pdt1re.jpg)

Boryszuk
18-07-2014, 18:00
Lub sponsoruje ich O2


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://consumerama.co.uk/wordpress/wp-content/uploads/2013/08/bemoredog.jpg)

stock
18-07-2014, 18:06
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10463913_783414461689172_5482778700359051652_n.jpg )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10511372_783543721676246_1439371788981856788_n.jpg ?oh=e3bc0b7e999d8ccd28a2c96cb8a29396&oe=5433510F&__gda__=1414444727_b4ec1517fbfe5988620880eabc3f042 1)

kakersik
18-07-2014, 18:42
Marcin, cierpliwa ta kocica. Mój Zeus dostaje szału jak tylko próbuję mu coś założyć.

Boryszuk
18-07-2014, 18:44
Tak, zwłaszcza dźwignię! ;)

stock
18-07-2014, 19:14
Marcin, cierpliwa ta kocica. Mój Zeus dostaje szału jak tylko próbuję mu coś założyć.

z nią pełen luzik - mófłbym wokół niej małe studio zrobić a ona by tak leżała. Żeby nie skłamac to poewiem ze po fotach leżała tak z 10 minut. Potem zabrałem jej korekcyjne bo to moje osobiste. Mam -2 więc ciężko bez nich funkcjonować :)

!AGresT
18-07-2014, 19:50
Masz więcej niż jednego kota? Ten siakiś taki bez wytrzeszczu...
Przypomniał mi się, że mamy na forum kotopsa, przeszukałem otchłanie internetów i włala:
http://www.forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3172981&postcount=690

Dark
19-07-2014, 12:22
Przyczajony zgryz, ukryty ćwok...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/_DX25647_zps0f2a8a54-2.jpg
źródło (http://i1034.photobucket.com/albums/a427/DarkRaptorMacro/_DX25647_zps0f2a8a54.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/_DSC1016_zps73614410-2.jpg
źródło (http://i1034.photobucket.com/albums/a427/DarkRaptorMacro/_DSC1016_zps73614410.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/_DSC1005_zps24676839-2.jpg
źródło (http://i1034.photobucket.com/albums/a427/DarkRaptorMacro/_DSC1005_zps24676839.jpg)

Feni
19-07-2014, 12:34
haha, kocia wersja roll-dog'a

Feni
19-07-2014, 14:20
dokociłem się ostatnio Main Coonem, Mija równo tydzień jak jest u mnie i dopiero, żeby nie skłamać od dwóch dni zachowuje się swobodnie. Wcześniej całe dnie spędzała pod łóżkiem, gdzie czuła się względnie bezpiecznie.
Teraz czas na zapoznawanie w moimi psami :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0024_zpse0449b90-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0024_zpse0449b90.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0028_zpsf7087abd-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0028_zpsf7087abd.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0031_zps72fa90d6-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0031_zps72fa90d6.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/DSC_0001_zps1288ffd1-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/DSC_0001_zps1288ffd1.jpg)

fafniak
19-07-2014, 15:56
to ostatnie z gatunku: "...ooo a to co weszło... to niby co jest..?"

shaolin
20-07-2014, 09:22
Stare ale jare:
http://vimeo.com/24328632

foto4deg
20-07-2014, 14:38
Stare ale jare:
http://vimeo.com/24328632

Daj mu Wyborczą i Gazetę Polską ;)

foto4deg
29-07-2014, 09:13
Schronisko niedaleko mnie szuka domów tymczasowych dla kotów na okres od kilku tygodni do 3 miesięcy. Myśleliśmy, aby zaopiekować się w ten sposób kocurami.
Jak to może wpłynąć na naszego kota? Istnieje prawdopodobieństwo, że się zdąży zaprzyjaźnić i później będzie, nazwijmy to, tęsknił? Nie chciałbym własnemu kotu krzywdy wyrządzić...

kjakub
29-07-2014, 09:21
Czy będzie tęsknił? Wątpię.
Zastanów się nad innym problemem. Jak kilka lat temu dołączył do domu szczeniak, to młodszy kocur (kastrat, wtedy miał jeszcze niecały rok) obraził się i nie jadł przez jakiś tydzień, przez co strasznie schudł. Później i tak omijał psa łukiem. Jeśli nie spodziewasz się takiego problemu, to raczej nie spodziewał bym się też innych ;-)

shaolin
29-07-2014, 09:26
U mnie jak przyszedl drugi kot do domu to bylo najwieksze swieto w kosmosie. Tylko, ze kot zostal (mimo, ze poczatkowo mial zostac ogloszony jako zaginiony i jakby znalazl sie wlasciciel to oddany) wiec nikt nie teskni tylko zamienili sie w grupe uderzeniowa i razem robia bajzel w chacie ;)

foto4deg
29-07-2014, 10:08
O tym, że mógłby się obrazić, nie pomyślałem. Nie ma opcji, aby drugi kot został, przynajmniej nie teraz. Jakby co, wybierzemy najbrzydszego ;)

shaolin
29-07-2014, 10:47
Najbrzydsze sa najfajniejsze.

Ogolnie jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz bo ciezko tutaj cos radzic. Nikt oprocz Ciebie nie zna Twojego kota. Taki dom zastepczy to tez nie jest Guantanamo, zeby mialo zlamac Twojego kota i zeby nadawal sie do smieci, da se rade jak cos.

suomi
03-08-2014, 18:17
wielkomysz ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8000.jpg)

nooo, posprzątane! 8)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8010.jpg)

nie rób zdjęć tylko wsiadaj na rower i w drogę! :twisted:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8008.jpg)

zbyszekD7000
03-08-2014, 18:30
Nie, no to w tym koszyku jest super, zapozował tak dostojnie ;-)

fafniak
03-08-2014, 19:19
koszykowe jest fanatastyczne

suomi
03-08-2014, 19:35
Koszyk bardzo mu się spodobał, a najfajniejsza zabawa jest kiedy właścicielka wsiada na rower. Wtedy Amarok opiera się przednimi łapkami na kierownicy i nie spuszcza mnie z oka - zyskałam osobistego trenera ;)

suomi
06-08-2014, 14:52
Chyba przyszedł czas na zakup drugiego kosza :lol:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8012.jpg)

shaolin
06-08-2014, 16:43
Dobre kombo! Czarnobielce rzadza kosmosem!

rapala
08-08-2014, 18:37
Pierwsze zdjęcia zamieszczone na Waszym forum...Nowy "nabytek"


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/18231e08f3c4444cb554ed38af2024f2_zpsd276-2.jpg
źródło (http://s1354.photobucket.com/user/wito749/media/18231e08-f3c4-444c-b554-ed38af2024f2_zpsd27668d8.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s1354.photobucket.com/user/wito749/media/b2df67e2-e8a2-486d-8e64-2a2d3934eef4_zpsd685c0d9.jpg.html)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s1354.photobucket.com/user/wito749/media/27a57416-0f03-4507-ad3e-6e582ffe627b_zpsdffba3b4.jpg.html)

Czornyj
10-08-2014, 14:41
Pod napięciem


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/majki2)

!AGresT
10-08-2014, 15:06
Fotografowanie rudych kotów w cz-b, to przestępstwo.

suomi
15-08-2014, 00:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_8944.jpg)

foto4deg
15-08-2014, 14:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_8944.jpg)
Suomi, ile ma ten Twój sierściuch?

Tu mój przygotowuje się do drzemki na prototypie legowiska :)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/bon-2.jpg
źródło (http://waldemarsnela.no/bon.jpg)

suomi
15-08-2014, 14:31
Ziewając wyglądają jak dzikie bestie :lol: a to przecież takie słodkie przytulaki :D

Amarok vel Mareczek we środę skończył 5 miesięcy, a Tosia - nasz kochany pokurcz 12,5 miesiąca.

foto4deg
15-08-2014, 14:38
Ziewając wyglądają jak dzikie bestie :lol: a to przecież takie słodkie przytulaki :D

Amarok vel Mareczek we środę skończył 5 miesięcy, a Tosia - nasz kochany pokurcz 12,5 miesiąca.

Takie młode? Mój ma 8 lat i 7kg, a wielkościowo podobny.

suomi
15-08-2014, 14:52
Szczerze mówiąc już nie wiem ile waży bo domowa waga już nie wyrabia ;) 30.07 przy okazji szczepień ważył 3,72kg więc teraz pewnie powyżej 4kg. Amarok bardzo lubi noszenie na rękach, chyba będę się musiała zapisać na siłownię żeby go udźwignąć kiedy urośnie :lol:

shaolin
15-08-2014, 15:04
Moj kot wazy 4.5, a wyglada na 10x mniejszego ;)

suomi
15-08-2014, 15:29
Tosia zaledwie 2,6kg - to taki kurczaczek ;) Natomiast tata Amaroka waży 12kg więc mam pewne obawy czy udźwignę moje kocisko kiedy dorośnie ;)

KaleidoStar
15-08-2014, 21:04
Ja kiedyś spadłam z fotela podnosząc..tzn próbując podnieść norwega :P Przeważył mnie...

foto4deg
15-08-2014, 22:31
Ja kiedyś spadłam z fotela podnosząc..tzn próbując podnieść norwega :P Przeważył mnie...
Masakra w tym Gdańsku, ani samochodów, ani jedzenia ;)

Mój jest mieszanką norwega z main coonem :D takie dwa w jednym :mrgreen: Cięższy już nie będzie i całe szczęście, bo legowisko musiałby mieć z betonu robione :D

KaleidoStar
15-08-2014, 22:52
Masakra w tym Gdańsku, ani samochodów, ani jedzenia ;)


Daj spokój, ja jem bez przerwy...lepiej mnie ubierać niż żywic (zwłaszcza że i tak prawie wszystkie ciuchy mam za darmo z lumpeksu, w którym pracuje moja koleżanka a ja pomagam przy dostawach :P

suomi
15-08-2014, 22:54
A Mareczek to 100% Maine Coon więc chyba mogę zacząć szykować betonowy drapak ze zbrojeniami :mrgreen: :lol:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8936.jpg)

foto4deg
15-08-2014, 22:57
A Mareczek to 100% Maine Coon więc chyba mogę zacząć szykować betonowy drapak ze zbrojeniami :mrgreen: :lol:

Jak 12 kg osiągnie, to nie tylko betonowy drapak ze zbrojeniami, ale 4 kg karmy na tydzień i sporą kuwetę :mrgreen:

suomi
15-08-2014, 23:19
Kuwety to my już mamy wielkości pojemników murarskich :lol: Koty mają tak mocny wykop, że przy kibelkach standardowych rozmiarów więcej żwirku było na podłodze niż w kuwecie ;)

foto4deg
15-08-2014, 23:37
To może zamkniętą? Mój taką ma - nie ma żwirku za kuwetą, są filtry, dzięki czemu zapachy nie rozchodzą się po mieszkaniu. Najlepsza jest narożna.

suomi
15-08-2014, 23:56
Z zamkniętych najbardziej podoba mi się CleverCat z wejściem od góry - Tosi z pewnością by się spodobała ale młody prawdopodobnie by się z niej nie wydostał. Trzeba będzie pomyśleć nad bardziej klasycznym modelem ;)

shaolin
16-08-2014, 01:48
lepiej mnie ubierać
Chyba rozbierac... :twisted:

Ja mam zwykle kuwety z daszkiem (drzwiczki sa zdemontowane), a zeby nie bylo dziwnego zapachu to trzeba sprzatac i tyle :razz: ;)

shaolin
16-08-2014, 05:53
Waldek buduje jakies wynalazki, a tu wystarczylo...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/aS4sx3-3.jpg
źródło (http://imagizer.imageshack.us/a/img537/3258/aS4sx3.jpg)

:twisted:

Boryszuk
16-08-2014, 09:30
Ale masz fajne paputy! Masz pasującą kieckę?

foto4deg
16-08-2014, 09:36
Cieszę się, że przydały się kartony, które Ci wysłałem. Jak widać, na PAH zawsze można liczyć :)
Zabawa to będzie większa, jak jeszcze azbest odbierzesz :mrgreen:

shaolin
16-08-2014, 10:17
Ale masz fajne paputy! Masz pasującą kieckę?

To prezent dla Ciebie, jeszcze niespakowany wiec juz niespodzianki nie bedzie :cry:


Cieszę się, że przydały się kartony, które Ci wysłałem. Jak widać, na PAH zawsze można liczyć :)
Zabawa to będzie większa, jak jeszcze azbest odbierzesz :mrgreen:

Zazdroscisz i tyle :twisted:

KaleidoStar
19-08-2014, 01:13
Tadzio-szajba
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/2usah4j-2.jpg
źródło (http://i58.tinypic.com/2usah4j.jpg)

bastek
19-08-2014, 02:58
Mój rudo-biały czort


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastianmachnik.pl/blog/wp-content/uploads/2014/08/DSC_1056.jpg)

shaolin
19-08-2014, 08:48
Lei rowerowo ->

Z opaska na nogawe:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/dbpkyb-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img903/7567/dbpkyb.jpg)

Z widlami:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/76cVzl-2.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img913/1883/76cVzl.jpg)

kazwita
20-08-2014, 22:49
<wzdycha> Ach jooo.

1. Koty lubią spać wysoko.
2. Koty jednak nie zawsze spadają na cztery łapy.
3. Koty nie czują się komfortowo gdy mają łapę w gipsie.

Ehhh.

shaolin
21-08-2014, 01:47
Popsules kota?

kazwita
21-08-2014, 08:55
Kota wczoraj wróciła z naprawy i przez minimum 3 tygodnie będzie zagipsowana.

shaolin
21-08-2014, 09:03
Da se rade. Tylko dbaj o bestie.

!AGresT
21-08-2014, 09:21
Zapewnij mu odpowiednie warunki:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.madaboutcats.com/Images/stpics/fs-cat-get-well-card-3.jpg)

fafniak
21-08-2014, 10:04
teraz to już zamiast gazety to laptopa a przynajmniej tablet ;)

kazwita
21-08-2014, 10:24
Tylko nie wiem jakiego typu gazetkę jej dostarczyć, z kocurami czy myszami?

Feni
21-08-2014, 12:17
A Ty byś wolał gazetkę z dziewczynami, czy kucharską :D empatii trochę :p
Niech szybko wraca do sprawności :smile:


A może ktoś poleci konkretny model drapaka dla dorosłego Maine Coona?
Oglądam i oglądam te drapaki w internecie, ale nie wiem, czy lepsze z półkami, tubami, domkami, drabinkami... zwariować można :lol: Nigdy drapak u mnie w domu nie stał.
Wolałbym coś sprawdzonego, co już koci pazur sprawdził osobiście.
Budżet to ok. 150zł

A to Kama, potencjalny użytkownik sprzętu

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodzie078jakoObiektinteligentny1-1.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-078-jako-Obiekt-inteligentny-1_zps8c6fb653.jpg)

!AGresT
21-08-2014, 13:28
U nas kot nie zbliżył się nawet do kupnego drapaka.
Korzysta z sosnowego regału.

Feni
21-08-2014, 14:08
Tego sie boje, ale mus to mus. Musze sprobowac, bo z mojego siedziska obitego czyms weluro-podobnym, coraz bardziej stercza postrzepione nitki. O kanapie nie wspomne... ;)

Burkinafaso
21-08-2014, 15:08
Wraz z kotem bierzesz w komplecie postrzępione nitki z obić, drzazgi z podłogi i mebli drewnianych oraz resztki firan pozostałe po polowaniu na muchy bądź inne osy. Nikt Cię nie uprzedzał...? :mrgreen:
Z doświadczenia, którym obdarzyło mnie nielekkie życie z moimi sierściuchami odradzam wszelkie tuby, domki i drabinki. Każdy chodnik, koc czy kartonowe pudełko będzie lepsze niż wypasiony i udziwniony drapak. A sam drapak - jak najbardziej - ale prosty i stabilny, żeby stworzenie wiedziało do czego służy. Z elementów dodatkowych ewentualnie koci hamak może się przydać - urządzenie to jest wielce przydatne do leniwego kociego żywota. Ale to, jak pisałem wcześniej, testowane tylko i wyłącznie na moich "szczurach". :grin:

shaolin
21-08-2014, 15:29
Moje skrobia drapak kupny i puzzlowe kostki z pianki (mata do cwiczen, ale sluzy za podloge w kuchni :D) :D

Psychotrop
21-08-2014, 17:30
Tego sie boje, ale mus to mus. Musze sprobowac, bo z mojego siedziska obitego czyms weluro-podobnym, coraz bardziej stercza postrzepione nitki. O kanapie nie wspomne... ;)

raz w tygodniu chlastam pazurki obu moim sierściom i jest gitarra ;)
drapak mają i czasem używają, ale nie ma to jak obcinaczka :)

suomi
21-08-2014, 17:40
Dla Amaroka zamówiłam drapak - tubę XXL, jest ciężki więc nawet duży kot drapiąc go nie przesunie i ma 3 posłania, które koty bardzo lubią ;). Tak to wygląda (a raczej wyglądał w dniu dostarczenia :lol: )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_7898.jpg)

Feni
22-08-2014, 10:59
O, ta tuba jest całkiem, całkiem. Wcześniej na takie nie patrzyłem. Dzięki :)

A moja, wczoraj miała sterylkę robioną. Dzisiaj już jest z nią dobrze- nawet jej to chyba nie boli, bo chodzi normalnie i (nie wiem po co) skacze po parapetach jakby nigdy nic ;)

Tyle, że na boku ma wygolone futro o wielkości dłoni i nie przymierzając, jej wygląd nieco przypomina :D:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_vQINiBC2jPdTY7pWcRBaylZOPQAG7ALo.jpg)

Feni
24-08-2014, 23:29
Ciągle szukam odpowiedniego drapaka ... ;)
suomi, jaką wysokość ma ta tuba? Poświęciłem sporo czasu na szukanie drapaka w kształcie tuby, ale wszystkie mają wysokość ok. 80-112cm.
Mam w domu owczarka niemieckiego i chciałbym coś wyższego, żeby pies nie mógł dosięgnąć do miejsca, w którym śpi kot, bez stawania na tylne łapy.

A póki co, mój kot szkoli się w kamuflażu, żeby owczarek miał utrudnione zadanie

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodzie0892_zps80e5a069-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-089-2_zps80e5a069.jpg)

suomi
25-08-2014, 00:52
Ciągle szukam odpowiedniego drapaka ... ;)
suomi, jaką wysokość ma ta tuba? Poświęciłem sporo czasu na szukanie drapaka w kształcie tuby, ale wszystkie mają wysokość ok. 80-112cm.

Nasza Aza nie zaczepiała kotów w czasie drzemki więc nie szukałam szczególnie wysokiego drapaka, ten ma 60cm wysokości i 45cm średnicy. Też nie widziałam wyższych tub niż 113cm pewnie dlatego, że im większa wysokość tym większa powinna być też średnica aby drapak był stabilny.
Wydaje mi się, że jeśli potrzebujesz wysokiego drapaka to jedynym wyjściem będzie taki z półkami i budkami na różnych poziomach i mocowaniem do ściany dla większej stabilności ;)

2pompony
25-08-2014, 12:24
Feni - żywcem jakbym zobaczył swojego kota! :)

Feni
26-08-2014, 00:11
suomi, chyba masz rację i muszę szukać słupków.
Dzisiaj dzwoniłem do gościa z allegro, spytać czy może zmodyfikować wystawiony przez niego drapak. Tuby, co prawda nie będzie, ale za niewielką dopłatą będzie wygodne, powiększone legowisko na samej górze :)



Feni - żywcem jakbym zobaczył swojego kota! :)
To masz fajnego kota :twisted: 8)

Detleff
27-08-2014, 20:49
@Suomi - Twój kocur to NOrweski Leśny? Przepiękny. :)

Feni
27-08-2014, 21:46
Prawda. Amarok, to piekny kot :)

suomi
27-08-2014, 21:53
Feni, piękna dziewczynka, pokaż więcej zdjęć bez kamuflażu :D I oczywiście czekam na recenzję drapaka, który wybrałeś.


@Suomi - Twój kocur to NOrweski Leśny? Przepiękny. :)
Amarok to Maine Coon, obecnie ma 5,5 miesiąca (na zdjęciu z drapakiem 3)

Feni
29-08-2014, 16:17
No i się zdenerwowałem...
Kurier dzisiaj przywiózł mi drapak. Jest super, kot zadowolony- wszystko pięknie, tylko że drapak się chwieje i przewraca :(
Sprawdzam podstawę, a tam pęknięcie i dlatego drapak jest niestabilny. Od razu telefon do gościa sprzedawcy, który jakoś niby próbował sprawę załatwić, ale generalnie trzeba by zgłosić reklamacje do firmy kurierskiej.
Chyba po prostu przykręcę od dołu płytę meblową, co przy okazji dociąży dół żeby się drapak nie przewrócił :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/drapak056_zpsf4358845-1.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/drapak-056_zpsf4358845.jpg)

suomi
29-08-2014, 16:29
Bardzo fajnie prezentuje się ten drapak! Nic dziwnego, że kotka zadowolona, moim sierściuchom też przypadłyby do gustu dziupla-tunel i platforma widokowa ;) Szkoda tylko, że już na wstępie czeka Cię naprawa ale płyta meblowa to dobry pomysł - im cięższa będzie podstawa tym bezpieczniej dla kotki.

Feni
29-08-2014, 17:46
Fajne są te taśmy, którymi owinięty jest słupek i fala. Sizal podobno szybko się strzępi, a te taśmy są z jakiegoś rodzaju nylonu, więc chyba dłużej posłużą kocim pazurom.
Góra była przerabiana na większy wymiar żeby się zmieściła i mogła rozłożyć :D

Feni
01-09-2014, 01:50
Feni, piękna dziewczynka, pokaż więcej zdjęć bez kamuflażu :D)

Ależ Proszę :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodzie014_zps43ebd6b7-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-014_zps43ebd6b7.jpg)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodziepieczone005_zpsbe0c9108-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-pieczone-005_zpsbe0c9108.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/Kamanaogrodziepieczone023_zps3df450f5-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/Kama-na-ogrodzie-pieczone-023_zps3df450f5.jpg)


PS Kama strasznie polubiła swoje nowe legowisko. Dużo czasu spędza na doprowadzeniu go do stanu w jakim przestanie być całkiem przyzwoicie wyglądającym meblem, a zacznie przypominać drapak :D


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/1_zpsdd8611e7-2.jpg
źródło (http://i1358.photobucket.com/albums/q766/kamil554/1_zpsdd8611e7.jpg)

suomi
01-09-2014, 19:58
Masz wspaniałą modelkę, jak ładnie zaprezentowała ogród ;) Macie jakoś zabezpieczony ogród czy Kama wychodzi poza jego teren?

Nasz drapak jest pokryty prążkowaną wykładziną i choć koty drapią go namiętnie po 2 miesiącach ma tylko lekkie zmechacenia. Gorzej z pokrowcem szafy po którym na wyścigi wspinają się na górę - niedługo będę musiała kupić nowy :lol:

grunia99
02-09-2014, 00:09
Sezon na jesienną depresję czas zacząć.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/110619184/MCK_4630_maly.jpg)

shaolin
02-09-2014, 07:08
5jZ-R-RS2ls

roofman
02-09-2014, 07:16
Taki offtop... wyczytałem że:
"Sbierbank, największy rosyjski bank, postanowił dołączać do każdego zaciągniętego kredytu hipotecznego... kota.
W Rosji to zwierzę jest bowiem symbolem szczęścia"
Śmiać się czy płakać... ale jak ktoś chętny na kota a niezdecydowany to kredycik i sprawa sam się rozwiąże ;)

!AGresT
02-09-2014, 07:42
Tyle, że oni tego kota wypożyczają na dwie godziny, co by połaził, zostawił trochę szczęścia w nowym domu, fotka i do widzenia.

suomi
07-09-2014, 23:24
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/koty/DSC_8973.jpg)

fafniak
08-09-2014, 05:54
:)
Mam chyba teraz taki wyraz pyska

ekonet
08-09-2014, 08:22
5jZ-R-RS2ls
A co to tam spitala? Szarańcza? :)

shaolin
08-09-2014, 09:35
Nie, przyssawka do telefonu robiaca za podstawke, zostala przejeta przez koty (ulubiona zabawka Bajki).

suomi
09-09-2014, 14:15
Dziś w ogrodzie...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_9014.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_9022.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://m.byrtus.w.interii.pl/DSC_9030.jpg)

ithilhin
09-09-2014, 14:27
Śliczne kotki, ja mam takiego:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10660381_10204291036813281_1598041652952750244_n.j pg?oh=cf72422ce2b875cf8b373c42b33de4fb&oe=549D62BC)

żartowałam :D
Tak naprawdę to mam dwa koty - kastraty, dachowce. Jeden bury, drugi rudy, o taki:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s30.postimg.org/od1cxc3g1/Screen_Shot_2014_09_09_at_14_32_43.png)

!AGresT
09-09-2014, 15:42
Też dam kota.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/DSCF4719a-2.jpg
źródło (http://mirekkania.com/zdjecia/WAZON-Agrest/DSCF4719a.jpg)

shaolin
09-09-2014, 16:37
Przejal kontrole nad rzadem i ukulele.

!AGresT
09-09-2014, 17:01
A wygląda przy tym, jakby się nie przejmował.

popi
09-09-2014, 21:58
Tak na co dzień, Szczerbatek jest bardzo miłym kotkiem ale na tym zdjęciu wygląda jak "bandzior" ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10629792_330499143779413_1072367974270427636_n.jpg ?oh=718d15351ab10865c15e405709bff2b6&oe=54D14D31&__gda__=1418669549_d23fd010aa6d23cd91c65cdee49c662 5)