Zobacz pełną wersję : Nasze koty - wątek miłośników kotów wszelakich
Strony :
1
2
3
4
[
5]
6
7
8
9
10
11
12
Ja czasem lubię postraszyć koty zapachem, np wczoraj kisiłem ogórki i biegałem za kotem z gałązką kopru, nie lubi :) za to drugi obgryzał :) Fajne miny robią jak wąchają, czasem je przeganiam jakąś farbą lub rozpuszczalnikiem lub zmywaczem do paznokci :) Musze im kiedyś strzelić fote jak robią takie smieszne miny :)
Zamiast robić kotom źle, zrób im dobrze. Wylej walerianę na wycieraczkę sąsiada. Też się ich pozbędziesz ;)
Dho'ine dobrze, ze sarinu nie uzywasz...
Rudy rosnie... jeszcze tylko na kuchenke nie wskoczyl, a tak to juz byl wszedzie, wlacznie z lodowka (do ktorej trzeba wskoczyc bo na dole zamrazalnik wiec jest wyzej niz nizej)... ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/c9ny-2.jpg
źródło (http://img827.imageshack.us/img827/142/c9ny.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/vaow-2.jpg
źródło (http://img812.imageshack.us/img812/4492/vaow.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/86x9-1.jpg
źródło (http://img38.imageshack.us/img38/3856/86x9.jpg)
Nosem wciąga? :D
Nosem tylko "twarde" ;) , kawe bierze pod/na jezyk....
... a i bulka z maslem baardzo smakuje.
Dho'ine dobrze, ze sarinu nie uzywasz...
Rudy rosnie...
moja ruda była taka jakieś rok temu... a teraz bardziej "tygrysowata" - jej ulubione miejsce w te słoneczne dni, to kawałek podlogi przy drzwiach balkonowych
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img545/2289/u3by.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/883/tnwn.jpg)
Rudy rosnie... [fotki]
Ty się lepiej przyznaj, że co tydzień fotografujesz nowego, większego kota. A że są chińskie, to my ich nie rozróżniamy. ;)
@Carac: Kocie śliczości. :)
Kazik biorac pod uwage ile tu rudych ostatnio (lazi taki jeden wielki, moze zdobyl tytul reproduktora miesiaca) moglbym tak robic, ale niestety/stety to ten sam ;)
2pompony
24-08-2013, 18:01
Takiego wątku nei mogłem opuścić: oto co znaczy drzemać w pełnym majestacie. :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/DSC_3372-2.jpg
źródło (http://lh3.googleusercontent.com/-QZdRwVztDdc/US43BiT2oWI/AAAAAAAABW8/q3MomN3Ghqg/s838/DSC_3372.jpg)
...a oto co znaczy drzemać bez krztyny majestatu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/Zdj%C4%99cie%2024.08.2013%2018%2000%2031.jpg)
Toc majestat odslonil caly przeciez...
A ja tak jestem pozbawiany picia od paru dni:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/37z3-2.jpg
źródło (http://img571.imageshack.us/img571/7070/37z3.jpg)
Ciekawe co tam w śródku jest, że mu tak bardzo smakuje :mrgreen:
Wodka, a co niby innego? :mrgreen: Dzisiaj rano stracil szklanke i byla powodz... wczoraj w nocy obudzil mnie jak pil, a wysiorbal tyle, ze juz nie siegal... poszedlem dolac, bo ja tez chce sie napic kurna czasem! Za 10s znowu pil... czyli skubany wiedzial, ze doniose arcyksieciuniowi popitki... ;)
:mrgreen:
Masz z nim wesoło :D
Takiego wątku nei mogłem opuścić: oto co znaczy drzemać w pełnym majestacie. :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/DSC_3372-2.jpg
źródło (http://lh3.googleusercontent.com/-QZdRwVztDdc/US43BiT2oWI/AAAAAAAABW8/q3MomN3Ghqg/s838/DSC_3372.jpg)
Shaolin mógłby coś takiego z Chin wrzucić ;)
Świetne te Wasze koty!
Toc majestat odslonil caly przeciez...
A ja tak jestem pozbawiany picia od paru dni:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/37z3-2.jpg
źródło (http://img571.imageshack.us/img571/7070/37z3.jpg)
Hehe :) Moja Klara herbatke z kubka wypijala..... ale nie tak normalnie, lapke moczyla i oblizywala :) Z cytryna tez lubila :mrgreen:
Magdalena K.
28-08-2013, 12:11
Mój preferuje "świeżą" z kranu :) a umywalka to jedno z ulubionych miejsce do spania pomimo mojego przeganiania...
Psychotrop
29-08-2013, 00:17
a jak wygląda odkręcona, tudzież zakręcona woda ? :mrgreen:
bo odkręcony kot i zakręcony kot, to wiem ;)
To ja chętnie się dowiem jak wygląda odkręcony kot!
Psychotrop
29-08-2013, 00:31
To ja chętnie się dowiem jak wygląda odkręcony kot!
przeciwnie do zakręconego :D
znaczy kręci się nie w te stronę co trzeba ;)
Shaolin mógłby coś takiego z Chin wrzucić ;)
Świetne te Wasze koty!
Przeciez wrzucam z Chin :razz: ale niekoniecznie cos takiego :razz: moje koty nie wychodza na dwor (ani w PL, ani tutaj) wiec ciezko zrobic im fote w krzakach ;)
Hehe :) Moja Klara herbatke z kubka wypijala..... ale nie tak normalnie, lapke moczyla i oblizywala :) Z cytryna tez lubila :mrgreen:
Reszta moich kotow nie ma parcia na picie ze szklanek, wiadomo ze probowaly... ale u Rudego to juz hobby ;)
To ja chętnie się dowiem jak wygląda odkręcony kot!
przeciwnie do zakręconego :D
znaczy kręci się nie w te stronę co trzeba ;)
Chyba, że ma odwrotny spin. Wtedy wygląda na zakręconego, a jest odkręcony. Ale to tylko kot Schrodingera.
@shaolin: miałem na myśli pyszczek z wąskimi szparkami zamiast oczu i wąsami, jak u mistrza sztuk walki, od razu mi się skojarzyło :D
Na razie to sie nie uda bo teraz jest etap bycia mistrzem destrukcji, a nie mistrzem sztuk walki ;) przed chwila wlazl na okno... dobrze, ze bylo zamkniete... musze go zniechecic bo to glupi pomysl, zwlaszcza biorac pod uwage jakosc tych okien...
Okna to kicha, kiedyś u mnie na osiedlu jakiś kot w jakiś sposób wsadził łeb w szczelinę w oknie i się uwiesił (okno było uchylone) i zaczął wyć. Dobrze, że ktoś był w domu, to zaraz zareagował.
A ten Twój rudy to śliczny jest. I te oczy, jak ze "Shreka" :D
Wlasnie upolowal szczura... ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/eabt-2.jpg
źródło (http://img189.imageshack.us/img189/4595/eabt.jpg)
Dzielny Kazimierz (czyt. szczur) to ulubiona zabawka, a Lei jest juz na tyle duzy, ze moze go wziac w zeby i pojsc z nim w swiat (wczesniej zaplatywal mu sie w lapy) ;)
Szczurek z IKEA wymiata :D Lhara ma czarnego :D
A mój Jasiu ma dwa takie :)
Rozwaliłeś tym szczurem - zanim przewinęłam stronę do obrazka, widziałam oczami wyobraźni biedne zakrwawione futrzate resztki z ogonem... :mrgreen:
Brakuje mi na tym forum klikacza LUBIĘ TO!
:mrgreen:
Musze go w koncu wyprac, bo ten rudy potwor wyciera nim podloge caly czas teraz ;)
Nie zapomnij też umyć podłogi :D
Tym sie zajmie Kazimierz targany przez Leia ;)
Dzisiaj probujemy herbaty jasminowej...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/b9yj-2.jpg
źródło (http://img197.imageshack.us/img197/9639/b9yj.jpg)
Szczur Kazimierz? :mrgreen: Btw, moje szczurasy też podpijały z kubków, siadając na krawędzi kubka całym swym ciężarem... nie wiem jakim cudem żaden kubek się nie przewrócił... Z kotem chyba bezpieczniej, przynajmniej dopóki mu się nie zaklinuje... :D
Magdalena K.
31-08-2013, 08:35
Bosko wygląda :) daj mu coś gazowanego zobaczymy jak zareaguje :)
Wysyłam mojego leniwca.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sv002.sendspace.pl/pic/6cd3f4a5a325a6897105ce0/1100x1100)
@shaolin - super zdjęcie, uśmiałem się :D
Szczur Kazimierz? :mrgreen: Btw, moje szczurasy też podpijały z kubków, siadając na krawędzi kubka całym swym ciężarem... nie wiem jakim cudem żaden kubek się nie przewrócił... Z kotem chyba bezpieczniej, przynajmniej dopóki mu się nie zaklinuje... :D
Tak jest - szczur Kazimierz :D to jego pseudonim artystyczny ;) i Lei juz jedna szklanke stracil (wspominalem o tym wczesniej), mam nadzieje, ze to byla pierwsza i ostatnia ;)
Bosko wygląda :) daj mu coś gazowanego zobaczymy jak zareaguje :)
Gazowane testowal jak byl mniejszy ale nie przypadlo mu do gustu ;)
@shaolin - super zdjęcie, uśmiałem się :D
;)
Tym razem M&S Extra Strong z mlekiem...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/bwzr-1.jpg
źródło (http://img853.imageshack.us/img853/4396/bwzr.jpg)
maniak666
01-09-2013, 23:02
Osobiscie nie mam futrzaka żadnego-psiarz raczej jestem, niemniej bylem dzisiaj na wystawie kotów w Mannheim CATS ARENA. Popełniłem kilka pstryków, którymi się chce podzielic. Tutaj raczej bo miłosnicy siersciuchów zagladaja. Na początek dwa, ktorych włascicielka byla tak miła i pozwoliła zapozowac. Jakosc wybaczcie ale iso 2000 puszką, która jak słysze od dobrych dwu lat conajmniej zdjęc nie robi-D90 musi rzutowac. Kadrowo też w tej ciasnocie z krotkim koncem 70mm cięzko było.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Zapraszam.
Jak cos wybiore i obrobie pozwole sobie zapodac, ale trudno o ciekawe kadry jak większosc z nich w klatkach...
Jeśli już przy wystawach jesteśmy, zobaczcie jak to wyglądało w Warszawie zimą.
Byłby ciąg dalszy, gdyby nie fakt, że organizator nie zorganizował szatni dla gości, a że to było zimą, to się trochę gotowaliśmy w nadmiarze ciuchów, więc trzeba było skrócić obecność, zanim impreza się rozkręciła na dobre...
Poglądowo zatem:
http://www.ariene.pl/blog/?p=2901
grzegorzps
02-09-2013, 19:22
Osobiscie nie mam futrzaka żadnego-psiarz raczej jestem, niemniej bylem dzisiaj na wystawie kotów w Mannheim CATS ARENA. Popełniłem kilka pstryków, którymi się chce podzielic. Tutaj raczej bo miłosnicy siersciuchów zagladaja. Na początek dwa, ktorych włascicielka byla tak miła i pozwoliła zapozowac. Jakosc wybaczcie ale iso 2000 puszką, która jak słysze od dobrych dwu lat conajmniej zdjęc nie robi-D90 musi rzutowac. Kadrowo też w tej ciasnocie z krotkim koncem 70mm cięzko było.
Zapraszam.
Jak cos wybiore i obrobie pozwole sobie zapodac, ale trudno o ciekawe kadry jak większosc z nich w klatkach...
Trochę rozumiem te kociaki, po Czarnobylu też część włosów straciłem :grin:
maniak666
02-09-2013, 22:18
Jeszcze dwa, ale w klatkach...żal patrzeć
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Ja ostatnio takiego złapałem w obiektywie - niestety nie mój i choć normalnie kotów nie lubię za bardzo, to ten był niesamowicie grzeczny, ponoć kiedyś nawet się wystawiał, ale że miał jakieś problemy z byciem reproduktorem, to cyk-cyk i został domową przytulanką - nie narzeka, ale niestety jest bardzo niechętny do pozowania, nie to co te chińskie:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img191.imageshack.us/img191/923/2btv.jpg)
No piękny rudzielec, tylko straszny backfocus. I szkoda, że już się nie wystawia :mrgreen:
No piękny rudzielec, tylko straszny backfocus. I szkoda, że już się nie wystawia :mrgreen:Raczej frontfocus... ;-)
Front, front - ale chciałem zauważyć, że to nie o tego kotka chodziło! Nagle się zlecieli (dotychczas milczący, ukryci) wielbiciele! :D I nie rudy, tylko blond, lekko zafałszowany obróbką. A głębi mi nie starczyło w tym wypadku już na oboje (85mm, f/5, ISO 5600, 1/80s, D700), a kolejne zdjęcia (w lepszym ustawieniu modeli) dopiero do wywołania w kolejce. Ale tu już się chyba nie pojawią, bo kot raczej lepiej nie wyszedł. :D
Mru razy dwa...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img199/668/uoin.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img571/4952/7o4r.jpg)
Tylko świr patentowany i kuty (koty?) na cztery łapy :)
Tylko świr patentowany i kuty (koty?) na cztery łapy :)
W młodzieżowym slangu: Kooty na cztery uapy!
Dokładnie. Swoją inwencją może zadziwić, o rozpierającej energii nie wspominając. Właśnie stwierdził, że środek nocy to idealna pora na zabawę grzechocząco-dzwoniącymi zabawkami, a skakanie po łóżku i współlokatorach to jeszcze lepszy pomysł. Wczoraj dorwał mi się do mojej mini hodowli padlinożernych chrząszczy. Nic na szczęście nie zjadł... ale zapachu narobił :>
Słodziak.
Słodziak? Toć bandyta patrzy mu z oczu. ;)
Tylko czeka aby, gdy się odwrócisz, wbić pazury w plecy lub nogę :P
Dzisiaj probujemy herbaty jasminowej...
Polskie koty gustują w innych trunkach:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/ktk1)
He, he. Mój to jednak od alkoholu stroni. Choć muszę zobaczyć co powie na różne nalewki na ziółkach :P
Moj moze nie stroi od alkoholu, ale na razie nie bylo okazji... ;)
Jestem coraz starszy...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/at5p-1.jpg
źródło (http://img59.imageshack.us/img59/1106/at5p.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/rulb-1.jpg
źródło (http://img822.imageshack.us/img822/5921/rulb.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/pv8h-1.jpg
źródło (http://img849.imageshack.us/img849/333/pv8h.jpg)
Dlatego wezme sie za pranie ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/oaak-1.jpg
źródło (http://img827.imageshack.us/img827/3641/oaak.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/45zj-1.jpg
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/2286/45zj.jpg)
Trzeba bedzie zmerdzowac posta...
Jestę kąsaczę.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/7ode-1.jpg
źródło (http://img835.imageshack.us/img835/7830/7ode.jpg)
Jezu, ostatnie mnie rozwala!
No i z wsadzonym ryjem jak zwykle bawią :D
Jaki Jezu? Ja Marcin przeciez... ;)
Moje koty wykazują jakiś dziwny afekt do pralek. Tylko ja mam ładowaną od boku. Zostawisz otwartą, spodziewaj się kota w środku...
Spimy z Kaziem... Dobranoc...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/cle1-1.jpg
źródło (http://img59.imageshack.us/img59/7929/cle1.jpg)
Jestem supergrozny...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/img716/8789/o7ox.jpg)
Chyba superzjeżony :mrgreen:
Buahah, macie nawiedzony dom? Co tam się kotu działo?! :mrgreen:
przyczajony tygrys:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/ktk5.jpg)
grunia99
07-09-2013, 22:29
Malwina.
Dzisiejsze pstryki zawdzięczamy nowemu suchemu pokarmowi. Chwila rozmarzenia na widok saszetki.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img197/7806/3l5w.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img19/7362/b0sw.jpg)
Buahah, macie nawiedzony dom? Co tam się kotu działo?! :mrgreen:
Tak robi jak szaleje poranno-wieczornie, jezy sie i biega po lozku udajac 10x wiekszego kota niz jest, potem skacze na Kazimierza i ucieka z nim lub bez niego, po chwili wraca i powtorka.
Hej, odnośnie kotów i szkła - pozwolę sobie zaprezentować, jak mój Rysiek igrał ze szklanką, przypadkiem przyłapany na gorącym uczynku.
http://imageshack.us/a/img689/1542/jtdr.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img689/1542/jtdr.jpg)
W czasie fotografowania nie ucierpiała żadna szklanka :)
foto4deg
09-09-2013, 12:51
Kupiłem mojej bestii kocimiętkę. Spryskałem nią poduszkę, na której ma spać, a on zamiast się na niej położyć, to wylizał całą i sobie poszedł. To normalne?
Normalne. Kocimietka nie uspokaja kotow, tylko romantycznie rozjusza :twisted: ;)
foto4deg
09-09-2013, 13:33
Mojego to raczej nie, polizał polizał i poszedł spać do łóżka - tylko nie swojego (choć w przypadku kota, to wszystko jest jego) :P
Na opakowaniu było napisane, że kocimiętką popsikać miejsca, gdzie kot ma coś do zabawy lub spania. Jedno się z drugim wyklucza.
Jeszcze jedno, jakiś dobry sposób na obcinanie pazurów? Mój zwykle wścieklizny dostaje przy takiej operacji (mimo, że po udanym zabiegu dostaje przysmak).
A dobrze obcinasz? Trzeba uwazac, zeby nie ciac za gleboko. Jakie masz obcinaczki? Lepsze sa takie z oczkiem (jak do cygara), niz nozyczkowe. 3/5 moich kotow sa bardzo spokojne przy obcinaniu, Ryba sie drze, a Rudego rozpiera energia (ale mu wybaczam bo jeszcze ma jajka :twisted: ). Ja lapie kota, siadam z nim tak, ze mam go w udach, grzbietem dotyka mojego brzucha. Lapie za lapsko, naciskam poduszke, pazur wylazi, ciach i nastepny...
warpman, Rewelacyjny sierściuch. To Norweski leśny, czy taki po prostu się oryginalny trafił ?
foto4deg, można też na śpiocha próbować obcinać, jak wścieku dostaje :)
Numer popisowy Leona- "Jestę Tyranozaurę" :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img32/908/ob3s.jpg)
Ja lapie kota, siadam z nim tak, ze mam go w udach, grzbietem dotyka mojego brzucha. Lapie za lapsko, naciskam poduszke, pazur wylazi, ciach i nastepny...
Przybij piątkę :D Robię tak samo, nie mam z tym (a raczej z kotem :D) problemów.
Wolę obcinać pazury mojego kota, niż psa. Kot nie ma brązowych/czarnych pazurów i dobrze widzę na jaką długość ciąć ;)
Przeciez Ty nie masz psa... :twisted:
No wiem, mam sukę ... :twisted: ;)
Feni, dzieki za komplement w imieniu siersciucha.
To jest Maine Coon, dorosle samce osiagaja znacznie wieksze rozmiary i wage ( do 10 kg) niz norweskie czy syberyjskie. które naleza do tej samej grupy kotów póldlugowlosych. Nazywa sie Rysiek bo wyglada jak maly rys. No, nie taki juz maly - siedem miesiecy. Rozmiarami i waga przescignal swoja kohabitantke a mojego drugiegio siersciucha, szescioletnia Czeslawe (oba wystepuja na fotkach we wczesniejszym moim poscie tego watku (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3138219#post3138219)). Mam z nimi duzo zabawy i radosci. Pozdrawiam.
Tyranozaur Leon wymiata :mrgreen:
Jestę niewiniątkię
http://imageshack.us/a/img844/8124/58tz.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img844/8124/58tz.jpg)
Jestę człowiekę i wchodzę pą drabinię ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/da61-1.jpg
źródło (http://img580.imageshack.us/img580/7049/da61.jpg)
Tyranozaur z poprzedniej strony przezabawny :D
d3b0r43ur071
12-09-2013, 23:28
Śliczne te kociaczki na zdjęciach. Mój jest też przesłodki, zwykły dachowiec ale kochany :)
warpman, Jeśli kiedyś będę miał kota rasowego- z hodowli, to myślę że będzie to właśnie maine coon :) oprócz tego, że te koty są urodziwe, to są mega inteligentne i sporo rzeczy można je nauczyć :)
shao Lei-Lei wygląda jakby pod spódnicę zaglądał :D
Sławol :D
dawaj michę
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img4/5880/rv4n.jpg)
Na zamówienie... dla rodziców, na tapetę, na pulpit :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img189/5233/74xl.jpg)
No i psijaciele :P (południowe słońce załatwiło mi te ostre światła na trawie) :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img202/5915/0x43.jpg)
Jestę śpiochę
http://imageshack.com/a/img843/3346/0lah.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img843/3346/0lah.jpg)
To i ja przedstawię moje potffory :)
Wiesio:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/koty_01-2.jpg
źródło (http://www.joannagrzelak.pl/COTY/SabinaHaakon2/koty_01.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/koty_02-2.jpg
źródło (http://www.joannagrzelak.pl/COTY/SabinaHaakon2/koty_02.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/koty_03-2.jpg
źródło (http://www.joannagrzelak.pl/COTY/SabinaHaakon2/koty_03.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/koty_04-2.jpg
źródło (http://www.joannagrzelak.pl/COTY/SabinaHaakon2/koty_04.jpg)
oraz Sabina:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/koty_05-2.jpg
źródło (http://www.joannagrzelak.pl/COTY/SabinaHaakon2/koty_05.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/koty_06-2.jpg
źródło (http://www.joannagrzelak.pl/COTY/SabinaHaakon2/koty_06.jpg)
foto4deg
14-09-2013, 02:24
Super to twoje potfory :)
Z serii "Jestę".
Jestę wampirę:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/191/i3pg.jpg/)
@Joa, imponujące potfory, zwłaszcza Wiesio, bo mam słabość do MCO.
@foto4deg - wampir najprawdziwszy :mrgreen:
Kontynuacja serii - tym razem urośnięty Rysiek (stan na dziś) i "Jestę czajnikię"
http://imageshack.us/a/img7/7310/ba73.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img7/7310/ba73.jpg)
Aska przeciez Ty uczulona bylas na koty (nie licze Mroowka bo to cud, nie kot :mrgreen:), a tu prosze cale stado :D Dobre siersciuchy!
Super zdjęcia, z przyjemnością Wasze futrzaki oglądam :D
Dzięki za dobre słowo Panowie! Moje MCO są fantastyczne, tak jak i Wasze kociaste - dla mnie wszystkie koty są wyjątkowe, dlatego śledzę ten wątek od dawna :)
Shao - dobrze pamiętasz, byłam uczulona i nadal jestem, ale postanowiłam z tym powalczyć :) I walczę już dwa lata, bo tyle jest u mnie Sabina, Wiesio dołączył nieco później - wyszłam z założenia, że koty muszą być co najmniej dwa :) Liczyłam na to, że organizm się do futer przyzwyczai... i jakoś się udało - do tego stopnia, że futrzaki śpią ze mną w łóżku, a ja ani kichnę :)
Sprawa wygląda tak, że u kota alergenem jest ślina a nie futro. Kot myjąc się rozprowadza ślinę po sierści a włos chłonie wilgoć i pozostaje ona tam przez pewien czas. Ale uwaga - tutaj niespodzianka: koty półdługowłose, które są rasami dzikimi udomowionymi mają włosy okrywowe,nie nasiąkające wodą, bo w naturze było im to potrzebne. Chodziły sobie o po lasach i brodziły po strumykach. Ślina zatem nie nasącza włosa i koty maine coon, norweskie leśne i syberyjskie alergizują bez porównania mniej niż pozostałe rasy czy dachowce.
To dlatego Joa możesz spokojnie spać z nimi w jednym łóżku 8)
dla mnie wszystkie koty są wyjątkowe
A moj najbardziej :mrgreen:
Shao - dobrze pamiętasz, byłam uczulona i nadal jestem, ale postanowiłam z tym powalczyć :) I walczę już dwa lata, bo tyle jest u mnie Sabina, Wiesio dołączył nieco później - wyszłam z założenia, że koty muszą być co najmniej dwa :) Liczyłam na to, że organizm się do futer przyzwyczai... i jakoś się udało - do tego stopnia, że futrzaki śpią ze mną w łóżku, a ja ani kichnę :)
Gratulacje!
warpman, wiem ze to slina uczula, ale o tych dziczyznach to nie wiedzialem, moze dlatego ze u mnie wszystko podworkowce po przejsciach wiec nie wnikalem, a sam nie jestem uczulony ;)
Jestę Pierzakię
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img208.imageshack.us/img208/1551/4yrh.jpg)
Moja Pani mnie kocha
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img843.imageshack.us/img843/412/de1j.jpg)
A mi mój mały sukinkot ostrzył sobie pazurki na nowiuśkich Ecco Biaritz... małe dziurki porobił. Moje pozostałe dwa potfory (starsze kotki) ostrzyły sobie tylko na brzegu kanapy.
Bedziesz mial lepsza wentylacje ;) Polecam drapanki w ilosci min. 100 :D najlepiej takie o duzej powierzchni i bedzie ok ;) Ja mam cala szafe obita wykladzina (Boniek widzial) wiec mozna sobie drapac i drapac i drapac... ;)
foto4deg
15-09-2013, 15:24
On nie ostrzył, tylko sprawdzał, czy dobrze zainwestowałeś :D
Ja kupiłem linę sizalową, do tego nogi od stolika z ikei i drapak jak się patrzy :) Kot zadowolony, choć nie wiedzieć czemu drapie na wysokości swojego łebka...może ma lęk wysokości ;) W stadium projektowania jest cały "plac zabaw" dla kota ;)
Lina sizalowa jest ok. Moje futrzaki mają drapak zrobiony ze sporego pnia drewna wyrzuconego przez morze, ładnie wygładzonego - jest okręcony taką liną. Wytrzymuje dwa koty w trybie heavy duty bez problemu. Drugi drapak ze sklepu, (kupiony dla Ryszarda kiedy był mały) nie ma jeszcze pół roku i ledwo zipie.
Odnośnie butów, to muszę być czujny , bo Rysiek ma poważne inklinacje do ćwiczenia na nich swego uzębienia...
Dobrze, że buty do kosza schowałem, mają sporo lakierowanej skóry...
Jestę modelę
http://imageshack.us/scaled/landing/542/fg9r.jpg
źródło (http://imageshack.us/scaled/landing/542/fg9r.jpg)
Fajna ta modelka; podasz jakiś namiar? ... ;)
A tu z dzisiejszej kocich figli-migli:
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img856.imageshack.us/img856/5562/njrn.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img69.imageshack.us/img69/822/lxi9.jpg)
3. Podejdę i przywitam się z plebsem!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img196.imageshack.us/img196/1531/zghz.jpg)
4. Eee... Jednak nie. Może innym razem...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img209.imageshack.us/img209/3814/pudk.jpg)
5. No bez jaj! (...a tyle razy ćwiczyłem ten numer...)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img14.imageshack.us/img14/6135/t4y5.jpg)
6. "Patrz mi prosto w oczy: NIC NIE WIDZIAŁEŚ!!!"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/7510/gv25.jpg)
7. "Słyszałeś, co powiedział mój kumpel? Nic nie widziałeś..."
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img801.imageshack.us/img801/4411/kbt6.jpg)
8. My, koty, zawsze trwamy na posterunku. Jak te sowy... Puchacze... Jak ci nocni łowcy!"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img9.imageshack.us/img9/4854/0fl4.jpg)
popi, świetna seria i świetne kociaki! Ten szaraczek jest wybitnie urokliwy ;)
Fajna ta modelka; podasz jakiś namiar? ... ;)
Piękne Twoje zdjęcia i Twoje koty, ten jasnoszary w prążki to znana twarz, występował chyba w reklamie Whiskasa? :)
Na poprzednim moim zdjęciu to akurat jest model, Rysiek ma na imię (bo wygląda jak mały ryś :wink:).
Modelkę masz poniżej. Zwie się Czesława. Upolowana wczoraj w ramach przestrzeliwania nowej Sigmy 17-50mm/2.8 :
http://img854.imageshack.us/img854/9459/uj5o.jpg
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/9459/uj5o.jpg)
Kochane kiciaski :) uwielbiam te zwierzaki :D
Rysiek ma na imię
Toż to Rysiek z klanu! ;)
A Czesia, przypadkiem, nie ma rosyjskich korzeni?
Ten szaraczek jest wybitnie urokliwy ;)
To mój dubler :) Ale przyznaj, nie tylko szaraczek:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/4213/2s8i.jpg)
PS. Zdjęcia nie byłyby fajne gdyby nie te dwa małe rozkoszne (i bezdomne wcześniej) kociaki; na szczęście konie "przygarnęły" :)
Toż to Rysiek z klanu! ;)
A Czesia, przypadkiem, nie ma rosyjskich korzeni?
Rysiek od "Klanu" trzyma się jak najdalej :twisted:
Cześka jest brytyjska krótkowłosa, tylko coś ostatnio schudła na pyszczku :wink: i faktycznie wygląda na tamtym zdjęciu jak rosyjski niebieski.
Jej okrągłą brytyjską buźkę widać lepiej tutaj:
http://imageshack.us/a/img818/1240/czesia02zmienazw.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img818/1240/czesia02zmienazw.jpg)
Can I has cheezeburger?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/miki.jpg)
Jak ktoś nie może mieć kota w domu, to łazi po ludziach i próbuje futrzaki zagłaskać... takie oto futrzaki:
Mamba
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/32_zps2177a6ed-2.jpg
źródło (http://i396.photobucket.com/albums/pp49/Ariene7/32_zps2177a6ed.jpg)
Rysiek
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/41_zps51003fea-2.jpg
źródło (http://i396.photobucket.com/albums/pp49/Ariene7/41_zps51003fea.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/40_zps0cadde07-2.jpg
źródło (http://i396.photobucket.com/albums/pp49/Ariene7/40_zps0cadde07.jpg)
Jolandawroc87
18-09-2013, 22:30
Jaki cudowny biały kotek! Jaka to rasa?
Domownicy szeptali coś o angorze, aczkolwiek... oba koty po przejściach, chyba z chodnika się przypałętały... Ludzie wyrzucają futrzaki, na które wydali kilka k pln, ale z różnych powodów zwierzę się znudziło... Brak słów :|
@warpman - czy potwierdzasz, że te piękne koty są spokojne i niezbyt niszczycielskie?
Zuzek - tak normalnie wygląda :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/15mzpna-2.jpg
źródło (http://i39.tinypic.com/15mzpna.jpg)
Śmieszny ten Twój paczaj :D
Warpman, nie podejrzewałbym Ryśka o skoligacenie z typowym Brytyjczykiem, jest za ładny :) I właśnie takiego kota chętnie bym nabył... Gdyby nie psy; a raczej jeden z nich.
Czornyj, czyżbyś nabył futrzaka w Mc-D? ;) Fajny....
Credka, świetne foty; Rysiek wygląda raczej na Panią Rysiową - to na pewno "on"?
Stock, co Ty mu pokazałeś? ;)
Stock, co Ty mu pokazałeś? ;)
nic - ona tak ma zawsze. Weterynarz stwierdził że kot jest ślepy w 70% więc taki wytrzeszcz ma non stop. Poza tym jest kochanym futrzakiem :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/208z0nq-2.jpg
źródło (http://i42.tinypic.com/208z0nq.jpg)
... Credka, świetne foty; Rysiek wygląda raczej na Panią Rysiową - to na pewno "on"?
Właśnie też się zastanawiam... Nie omieszkam sprawdzić przy najbliższej wizycie! :)
Stock, ostatnia fota wyjątkowo przyjemna, ciepło i z klimatem :)
Mały czarny, nieruchomy, wkurzający sznureczek...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/35_zps114f34c0-2.jpg
źródło (http://i396.photobucket.com/albums/pp49/Ariene7/35_zps114f34c0.jpg)
Zmęczonym...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/44_zps06554448-2.jpg
źródło (http://i396.photobucket.com/albums/pp49/Ariene7/44_zps06554448.jpg)
Credka - to Ty kota masz ?
stock, piłeś? Przeczytaj uważnie kilka postów wstecz! :p
dobra dobra - juz się cofam by poznac historie od poczatku :)
http://8000km.tumblr.com/post/61660496131/today-she-doesnt-speak-to-me-at-all ;)
stock, Udana ta Twoja Zuzka, wygląda jakby już nic w tym kraju nie było w stanie jej zdziwić :). Moi rodzice mają słabo widzącego ze starości psa, no ale dla psów stracić wzrok to raczej nic załamującego, bo przecież lepiej "widzą" nosami
a co by OT'u nie było
Jaki Pan,taka kareta
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img9/2276/7vpq.jpg)
Jaki model, taka rama do obrazu :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img713/4158/97yf.jpg)
a z czego ta rama zrobiona? hyhy ;)
http://imageshack.us/a/img692/4582/8h41.jpg
Super futra!
@stock - ten Twój sierściuch to mnie rozbawił oczami :mrgreen:
@Feni - kot jak kot, wiadomo, że ładny, ale jestem fanem Twoich zdjęć :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/254413_218278341536123_766866_n.jpg)
hehe fakt - oczy robią wrażenie :)
Stock, to powyższe to moje ulubione, ale zrobiłbyś nowe kocie focie, co? :)
coś tam robiłem - pomieszam trochę starych z nowymi :)
sfochowana bo mało jedzenia dostała
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1231639_630335440330409_155453856_n.jpg)
stock, Normalnie jak kot ze shreka... ;)
Sławol, moje ego zostało mile podłechtane ;)
kotka :)
No coś w tym jest. Zdziwienie ma na stałe wpisane w rysy pyszczka... :)
Przepraszam za brak polskich znaków, ale pisze z roboty a tutaj nie mam mozliwosci zainstalowania polskich czcionek.
@warpman - czy potwierdzasz, że te piękne koty są spokojne i niezbyt niszczycielskie?
Nie wiem o której rasie mówisz, ale oba moje koty sa spokojne i nie sa niszczycielskie. Tak w ogóle najbardziej niszcza male kociaki, potem wyrastaja z tego. Dobrze tez robi przyuczenie od malego do drapaka. Z czystym sumieniem moge polecic amatorom spokojnych kotów zarówno brytyjczyki (BRI), jak i koty rasy maine coon (MCO). Mój MCO - Rysiek - jest mlody, dopiero konczy ósmy miesiac, ale ma fantastyczny charakter - spokojny, zawsze w poblizu czlowieka, nieagresywny i wielki pieszczoch. Mówi sie o tych kotach "lagodny gigant".
Warpman, nie podejrzewałbym Ryśka o skoligacenie z typowym Brytyjczykiem, jest za ładny :) I właśnie takiego kota chętnie bym nabył... Gdyby nie psy; a raczej jeden z nich.
@popi1612, Rysiek (kudlaty) to kot rasy maine coon, brytyjska jest Czeslawa (ta niebieska). I zadnych watpliwosci co do plci Ryszarda nie ma, w jego wieku atrybuty kociej meskosci sa juz wiecej niz imponujace :wink:
@stock, fantastyczny kot i piekne zdjecia. Spojrzenie Zuzi - bezcenne ...
Swoja droga niezle sie nam watek rozkrecil :)
Pierzalski
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img513.imageshack.us/img513/211/vij1.jpg)
Pierzalski łowi myszy? Podczas ostatnich pstryków miałem okazję podglądać kota podczas polowania... i konsumowania; hm...
Ten akurat czai się na goldena:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img689.imageshack.us/img689/6708/9cwh.jpg)
A tu już bawi się w tropiciela:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img845.imageshack.us/img845/7939/839x.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1235039_638410362856250_821235071_n.jpg)
grunia99
22-09-2013, 17:00
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1235039_638410362856250_821235071_n.jpg)
Zuza ćwiczy przed lustrem grzechotnika?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/image_nature034-2.jpg
źródło (http://e-encyklopedia-demo.pwn.pl/grafika/images/image_nature034.jpg)
Te wrocławskie koty faktycznie lubią uzębienie pokazywać
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/9326387409_cf79d6f1ea_b-2.jpg
źródło (http://farm3.staticflickr.com/2818/9326387409_cf79d6f1ea_b.jpg)
Ziewają kicie bo pewnie nudy na pudy ;)
Jako, że wspomniałem coś o polowaniu to może zdjęcie pt. "Była sobie myszka..."
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img849.imageshack.us/img849/8492/v6j8.jpg)
Jeszcze tylko brakuje, żeby sobie wykałaczką w zębach podłubał.
Nawet będąc na krawędzi koty dobrze sobie radzą znajdując dodatkowy pkt podparcia ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/5800/z3br.jpg)
Może i ja się pochwalę moją rudą bestią - Miszą :)
Mały tryptyk na początek, jak jeszcze roku nie miała.
Kotten attacken.
http://img849.imageshack.us/img849/8316/jo1y.jpg
źródło (http://img849.imageshack.us/img849/8316/jo1y.jpg)
http://img593.imageshack.us/img593/8876/w99c.jpg
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/8876/w99c.jpg)
http://img23.imageshack.us/img23/3378/hlix.jpg
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/3378/hlix.jpg)
Świetnie uchwycone - brawo!
Jak kici na imię? Teraz musisz zapodać aktualne zdjęcie :)
pitu pitu a zdrzemnąć się trzeba :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/574582_638407986189821_1338031394_n.jpg)
Ma na imię Misza :) Wiem, że to męskie imię ale uznaliśmy, że dla kotki również pasuje.
Obecnie to 2 letnia pannica. W tym roku zrobiłem jej raptem kilka zdjęć, ale jak oglądam te stare to obiecuje sobie, że w końcu nadrobię.
To dama z charakterem, poniżej pokazuje, że nawet tri-x ją nie wzrusza ;)
http://img585.imageshack.us/img585/8872/11yl.jpg
źródło (http://img585.imageshack.us/img585/8872/11yl.jpg)
Stock, ta kanapa od nowości była tak artystycznie i z polotem pozaciągana? :D
Wątku nie czytałem więc nie wiem czy taka informacja się pojawiła (trochę stron ten wątek ma :)). Myślę o wzięciu kota. Zastanawiam się tylko w jakim wieku najlepiej przygarnąć takie zwierzątko? Lepiej przygarnąć kotkę czy kocura? Jeżeli ma to znaczenie to powiem że mieszkam w bloku
foto4deg
22-09-2013, 23:45
Kotka czy kocur - jak wykastrujesz, albo weźmiesz wykastrowanego, to wszystko jedno.
Kotka bez kastracji - będziesz miał przyjemność wysłuchiwania długich arii operowych podczas rui.
Kot bez kastracji - wszystko będzie obsikane, oczywiście we wzniosłym celu - to mój teren, więc wypad ;)
Wiek? Wiesz, z małym kociakiem więcej zabawy, w sensie pozytywnym (zachwyt żeńskiej części znajomych - "jaki słodziak" itp, czyli +10 do atrakcyjności) i negatywnym (odrobaczanie, kastracja, chipowanie - -10 dla portfela)
Starszy kot - czasami mają już swoje nawyki - mój był wychowany, że toaletę załatwia poza domem, a my go nie wypuszczamy ( w sumie i tak szybko się przestawił). Jednak jeśli jest nauczony, to ogromny plus, bo po małym będziesz często sprzątał, zanim się nauczy :)
W sumie czego oczekujesz, po przygarnięciu sierściucha? Kupujesz, adoptujesz?
Pierzalski łowi myszy?
Nie miał jeszcze okazji, to domowy kot. Na działkę wychodzi sporadycznie i do tego na uwięzi.
Za to w domu owady pozjadane.
Wczoraj Leilei zaczal bawic sie w ogrodnika i zaatakowal kwiatki, ktore sa na polce w salonie (a polka jest nad jego spaniem). Przenieslismy kwiatki (wszystkie - 5 sztuk) do malego pokoju i dalismy na lozko pietrowe (poziom wysoki)... dzisiaj rano polowa kwiatkow byla przerobiona na mielone... a to oznacza, ze nauczyl sie wchodzic po pionowej drabinie (bylo zdjecie, ze probowal) na wysokosc 1.6m... Czas rozpoczac twardy wychow ;) Musze nakrecic dziada po kryjomu jak tam wlazi bo jak bede w pokoju to oczywiscie bedzie najgrzeczniejszym kotem na swiecie ;)
grunia99
23-09-2013, 08:52
Czas rozpoczac twardy wychow ;) Musze nakrecic dziada po kryjomu jak tam wlazi bo jak bede w pokoju to oczywiscie bedzie najgrzeczniejszym kotem na swiecie ;)
Rozumiem, że po nakręceniu filmu podczas pogadanki-przesłuchania przedstawisz "dziadowi" twarde dowody i wymusisz przyznanie się do winy. Nie zapomnij o lampce skierowanej prosto w oczy i podziale na role dobrego i złego gliniarza.
PS. Moje koty lubią takie przesłuchania. Lampki całkiem nieźle grzeją futro.
Stock, ta kanapa od nowości była tak artystycznie i z polotem pozaciągana? :D
Zasługa kota. Zastanawiam się nad nową ale nie wiem z czego kupić. Chyba z metalu :)
Marcin najlepiej antykotowo dziala kryptonit ;)
A Leilei to lampka w leb powinien dostac za niszczenie roslin, musze mu posadzic w koncu owies, tylko musze skombinowac...
pitu pitu a zdrzemnąć się trzeba
he he, zawsze tak śpi czy tylko od wielkiego dzwona, tzn.obiadu :)
Ma na imię Misza[...]nawet tri-x ją nie wzrusza
Ruskie mało co wzrusza ;)
he he, zawsze tak śpi czy tylko od wielkiego dzwona, tzn.obiadu :)
;)
sporadycznie. Główna pozycja wygląda mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/557411_456737204356901_1993881896_n.jpg)
Biedny kot, nawet kawałka materiału pożałowali... Nic dziwnego, że chciała sobie coś zdrapać z kanapy...
:mrgreen:
Pożałowali, owszem, ale za to śpi na myszach!
a i przez okno czasem wyjrzy :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/189440_456737264356895_1853346321_n.jpg)
Ok, upolowalem dziada... Dowod rzeczowy numer jeden :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/2wn9w82-2.gif
źródło (http://i44.tinypic.com/2wn9w82.gif)
I pomyslec, ze on ma dopiero 3.5 miesiaca... ale kwiatki juz nie sa nigdzie bezpieczne ;) jutro zamawiam owies, moze dojdzie przed swietami.
Boryszuk
24-09-2013, 19:00
Zasługa kota. Zastanawiam się nad nową ale nie wiem z czego kupić. Chyba z metalu :)
Mój pies (10 tyg) przed chwilą próbował zjeść stół. Stół ma nogi z aluminium i szklany blat.
I pomyslec, ze on ma dopiero 3.5 miesiaca...
Pewnie pobierał nauki w Shaolin.
Za pół roku przegryzie Ci krtań.
Mój pies (10 tyg) przed chwilą próbował zjeść stół. Stół ma nogi z aluminium i szklany blat.
Borsuk bo psa sie karmi czasem... RSPCA juz do Ciebie jedzie ;)
Pewnie pobierał nauki w Shaolin.
Za pół roku przegryzie Ci krtań.
W Shaolin to teraz mozna pobierac co najwyzej oplaty od turystow, a nie szkolenie fajtersko-kaskaderskie ;) nie kracz z ta krtania bo ostatnio straszny gryzon, ale ma jeszcze mleczaki wiec pewnie geba go swedzi i gryzie wszystko i wszystkich.
W Shaolin to teraz mozna pobierac co najwyzej oplaty od turystow, a nie szkolenie fajtersko-kaskaderskie
To nie dotyczy kotów.
To znak, ze tam nigdy nie byles ;) wiec cicho.
Najnowsze ofiary ->
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/0gdm-1.jpg
źródło (http://img405.imageshack.us/img405/1694/0gdm.jpg)
Plantacje marihuany skubaniec spacyfikował...? ;)
Oj, ignorancie, sądzisz, ze takie koty dały by się zauważyć?
Wpadasz, chłopie w (nomen omen) lej swojej naiwności.
Plantacje marihuany skubaniec spacyfikował...? ;)
Panie, to sa chabazie z Ikea!
Oj, ignorancie, sądzisz, ze takie koty dały by się zauważyć?
Wpadasz, chłopie w (nomen omen) lej swojej naiwności.
Tu sa Chiny! Tu trzeba sie pokazac, zeby cos osiagnac! :twisted:
Oł, nowa odmiana Marysi? :D
Kotu wie, co jeść :p
stock, zauważyłeś, że łobuz szybę wybił? :)
shaolin, na razie ta wspinaczką jest jedynie poszlaką ;)
...
"A ciebie to się tu raczej nie spodziewałem..."
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img17.imageshack.us/img17/6873/u724.jpg)
Kot mojej Mamy; żyje od pierwszego do pierwszego, przeważnie poza domem.
stock, zauważyłeś, że łobuz szybę wybił? :)
.
gorzej. Tam były stalowe kraty :)
shaolin, na razie ta wspinaczką jest jedynie poszlaką ;)
Nie no, jest dalsza historia ale pokazuje Wam tylko tyle, zebyscie mogli spokojnie spac ;)
Ok, upolowalem dziada... Dowod rzeczowy numer jeden :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/2wn9w82-1.gif
źródło (http://i44.tinypic.com/2wn9w82.gif)
I pomyslec, ze on ma dopiero 3.5 miesiaca... ale kwiatki juz nie sa nigdzie bezpieczne ;) jutro zamawiam owies, moze dojdzie przed swietami.
Toż to cuda i artysta - choć mam już w domu sztuk trzy jakby co i przyjmę a raczej porwę tego cudaka - cud miód i orzeszki ;-)
piter_gie
26-09-2013, 12:43
Ja jestem psiarzem, ale panna mi marudzi, że chce kota. Myślę o mruczącej niespodziance na urodziny ;) Nie znam się na kotach ni chu chu, nawet nie wiedziałem, że jest tyle odmian. Niektóre zresztą mocno odjechane :D Widzieliście kiedyś takiego zwierza jak kot bengalski? Krzyżówka tygrysa z naszym dachowcem :D
Krzyżówka tygrysa z naszym dachowcem :D
Nie tygrysa, tylko dzikiego kota bengalskiego.
A tu jeszcze z "poprzedniego polowania" wprawdzie już nie na mysz ale na palcat.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img600.imageshack.us/img600/8602/ptv3.jpg)
Taaa... Titka czasem lepiej nie ruszać, nie dotykać, nie drażnić ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/3587/76v7.jpg)
Ja jestem psiarzem, ale panna mi marudzi, że chce kota. Myślę o mruczącej niespodziance na urodziny ;) Nie znam się na kotach ni chu chu, nawet nie wiedziałem, że jest tyle odmian.
Polecam schronisko - do wyboru, do koloru.
Wlasnie wrocilem z ruda bestia ze szczepienia, jeszcze jedno go czeka za miesiac, bo przez problem z lapa trzeba bylo wszystko przesunac w czasie. Grzeczny byl... chyba czuje respekt ;) bo w domu szaleje tak, ze prawie wskoczyl do szafki nad glowa, w ktorej sa szklanki i talerze, na szczescie w polowie lotu zostal przechwycony :D ale zna juz sposob - blatu przy zlewie ciach i do kosmosu).
Wczoraj za to kot uratowal sytuacje, bo pralka puscila wode i on zaczal na nia polowac (bo woda z piana, a on lubi piane :D) - dzieki temu my sie zorientowalismy i zniszczenia bardzo male, ale 3-4l wody poszlo w swiat ;) To nic, ze pozniej kot byl caly mokry... ale dal se rade ;)
No dobra, Shao, historia niezwykle ciekawa, ale gdzie foty?! :D
W przypadku powodzi ratuje sie dobytek, a nie robi zdjecia ;)
To ja też się pochwalę nowym nabytkiem. Dyzio, znaleziony razem z bratem w opuszczonym bloku. Niedługo będzie wystawiony do adopcji.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/11/7w5g.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
A brat Dyzia niefotogeniczny?
Jak najbardziej fotogeniczny... Cypisek, brat Dyzia... gdyby ktoś chciał, to też do adopcji.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/708/lybw.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Genialnie piękne. Niestety, nie dość, że daleko, to obawiam się, że jedynak Pierzo by go zeżarł.
No ja nie wiem, czy by go zeżarł... jak Dyzio jest przy misce, to tak warczy, że moje wielkie stare kocice boją się podejść ;)
Jestę wariatę ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/29/7hyj.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Kilkanaście lat temu , mniej więcej o tej porze roku, wracałem po północy do domu i usłyszałem cichutki pisk. Po poszukiwaniach okazało się, że pod schodami leżą trzy trupki i bardzo podobny (po podtuczeniu) do powyższego ślepak. Ślepak został odratowany i po uzyskaniu wzroku okazał się być zezulcem (mam gdzieś foty, ale jeszcze analogowe, więc musiał bym najpierw poskanować). Ponieważ bardzo dużo wtedy pracowałem, maluch po odkarmieniu (nie odpuszczał mnie na pół metra, w kuchni właził na blat po mojej gołej nodze) trafił do domu, gdzie mieszkały już cztery koty i trzy psy. Po pół roku rządził całym towarzystwem :)
foto4deg
01-10-2013, 00:23
W przypadku powodzi ratuje sie dobytek, a nie robi zdjecia ;)
Eee żaden z Ciebie fotoreporter ;)
Nigdy nie mowilem, ze nim jestem ;)
Wow, portret Dyzia przepiękny! Światełko, kolory i ten błysk w oku... pysznie!
Oprocz tego, ze za duzo gory ;) koty z zezem mlodzienczym zawsze mnie przerazaja, takie laleczki Chucky :twisted: ;)
Oprocz tego, ze za duzo gory ;)
Jak się dobrze ustawi obrazek w stosunku do górnej krawędzi ekranu, to nawet nie widać tej wady, a portret pozostaje boski :p
Portretowo Dyzio wypadł znakomicie (kolor sierściucha/tła, kąt, nawet ta góra mi specjalnie nie przeszkadza): super!
Lei. Tak o, po prostu ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/8hb6-2.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img594/7464/8hb6.jpg)
Wazne, zeby noga miala wygodnie... ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/z9qv-2.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img14/1820/z9qv.jpg)
Ale urósł już. A był takim skrzeczkiem ;)
Śliczny jest.
Dyziek z poprzedniej strony to w ogóle świrus :D
Jak go weterynarz ostatnio przed szczepieniem ogladal to sie dziwil, ze taki duzy. Winstrol, tesciu i omka dzialaja... :twisted:
Ale ryja to ma zabójczego, jak tak poważnie patrzy :)
Jak go weterynarz ostatnio przed szczepieniem ogladal to sie dziwil, ze taki duzy.
Ocenił, że już konsumowalny?
Jeszcze ze 2kg musi przytyc bo teraz to cienka zupa co najwyzej...
Polimiks11
03-10-2013, 18:10
shaolin, wspaniale prezentuje się Twój kociak :) Widać, że dbasz o niego. Jeśli można spytać, jaki ma charakter?
Na razie to maly lobuz, ale jeszcze jest bardzo mlody (mimo, ze rozmiar sugeruje co innego) wiec z ostateczna ocena charakteru bym sie wstrzymal poki co ;)
Ten Dyzio jest super :)
Lei nieźle wyrósł, ale zbójecki "look" to prawie na każdym zdjęciu ma. Jakbyś chciał ściemnić, że nie jest łobuzem, to i tak by nikt nie uwierzył po pierwszym spojrzeniu
A tu Leon- ogrodowy Don CorLeonE
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img191/2888/lvbz.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img202/4233/4oo5.jpg)
Pierzalski
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img513.imageshack.us/img513/211/vij1.jpg)
Kiedyś miałem podobnego :( niestety zginął tragicznie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/DSC_8387JPG-1.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/-x6YqJ4k91KM/UUDekPqx-lI/AAAAAAAABjY/WQIeAfVarZ4/s1000/DSC_8387.JPG)
Wszystkie koty i człowieków pozdrawia Pędzelek. Pędzelek to dama, a imię zostało jej nadane od "żbikowych" pędzelków na czubkach uszu.
Została przygarnięta ze schroniska i jak widać ma się dobrze.
"Pochwycona" przy okazji testowania pełnej dziury nowego nabytku N50/1.8G.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/545/mrw8.jpg/)
możę mieć*pilot?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/katz1)
Drugi kot w rodzinie. Zabrana z schroniska na "tymczas", odkarmiona butelką, zostaje :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://rallyfoto.com.pl/nikon/Benia.jpg)
za dużo wypiłę
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/katz2)
Boryszuk
06-10-2013, 21:53
za dużo wypiłę
Jestę bananę ;-)
Jestę bananę ;-)
Dobre, dobre :mrgreen:
Jestę żubrę
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/819/etj0.jpg/)
Przyczajony żubr, ukryty browar?
To jej standardowy ubiór... czasami tylko ubiera się w żywiec. Potrafi tak pół dnia chodzić. Myśli, że jej nikt nie widzi i z ukrycia atakuje inne koty :)
oj, bo strzelą
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/katz3)
Historyjka pokroju: mamooo, tatooo, napadli nas w nocy kosmici, byla wielka walka, udalo mi sie ich przegonic ale niestety dwie roslinki zginely...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/xei7-2.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img12/1875/xei7.jpg)
...JAAAAAASSSNNNEEE... ;)
Na szczescie udalo sie uratowac cos, moze nie bedzie tak zle... skubany teraz wlazi po drabinie na lozko i z lozka skacze na parapet, ktory jest wypchany kwiatkami (bo to bylo jedyne miejsce gdzie nie siegnal... z akcentem na bylo :twisted: ).
Całe szczęście że nie mam kwiatków na parapecie... to pierwszy argument do przygarnięcia jakiegoś kotka :D
Heheh, rudy dokazuje :D
Oczywiście nic nie wie. Nic nie widział.
Jestę kartonę...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/mxfn-1.jpg
źródło (http://imageshack.us/a/img405/4800/mxfn.jpg)
A to jest moj prawdziwy dzienny kolor (i chce sie teleportowac przez okno).
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img692/7678/b0q1.jpg)
To jest moja gałąź!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/5861/typk.jpg)
http://img43.imageshack.us/img43/1867/9kuq.jpg
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/43/9kuq.jpg/)
Rysiek i jego pierwsze kroki w fotografii
http://img11.imageshack.us/img11/8746/zh9u.jpg
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/11/zh9u.jpg/)
Jestę nikonę?
Baltazar80
13-10-2013, 01:20
Bardzo lubie koty a te Wasze sa piękne.
Ja też lubię, ale wczoraj musiałem przez te bydlaki trzy razy zacierać od nowa świeży beton. :)
E tam, zostawiły Ci ślady łap w Alei Sław ;)
foto4deg
15-10-2013, 19:16
Mam taki mały problem z moim futrzakiem. Będę podróżował promem, na którym albo zwierzaka można trzymać w samochodzie, albo na pokładzie samochodowym w specjalnych klatkach. Klatki odpadają, jestem pewien, że towarzystwo rozszczekanych psów kotu się nie przysłuży. Myślicie, że kot wytrzyma 20 (!!!) godzin w samochodzie? Będzie miał oczywiście jedzenie, picie, kuwetę i trochę miejsca do tego, aby rozprostować kości i położyć się na ciepłym posłaniu. Jakieś ewentualne porady?
Może smycz z szelkami i co jakiś czas spacerek?
Nasz jest na tyle dziki, ze nawet na działce jest na szelkach i bardzo długiej lince.
Mam taki mały problem z moim futrzakiem. Będę podróżował promem, na którym albo zwierzaka można trzymać w samochodzie, albo na pokładzie samochodowym w specjalnych klatkach. Klatki odpadają, jestem pewien, że towarzystwo rozszczekanych psów kotu się nie przysłuży. Myślicie, że kot wytrzyma 20 (!!!) godzin w samochodzie? Będzie miał oczywiście jedzenie, picie, kuwetę i trochę miejsca do tego, aby rozprostować kości i położyć się na ciepłym posłaniu. Jakieś ewentualne porady?
A Twój kot to taki sprytny żeby od razu się przestawił i korzystał z kuwety w "obcych" warunkach. Mój to wredna istota i odmawia używania kuwety gdziekolwiek poza "jego" miejscem. Poza tym chyba zamiauczy się na śmierć. Ale czy smyczka jest lepszym rozwiązaniem to też nie wiem... Trudna sprawa.
foto4deg
15-10-2013, 21:11
A Twój kot to taki sprytny żeby od razu się przestawił i korzystał z kuwety w "obcych" warunkach. Mój to wredna istota i odmawia używania kuwety gdziekolwiek poza "jego" miejscem. Poza tym chyba zamiauczy się na śmierć. Ale czy smyczka jest lepszym rozwiązaniem to też nie wiem... Trudna sprawa.
Już pomyślałem o tym: będzie miał dostępną część bagażnika i jedno składane siedzienie (hatchbak - więc miejsca sporo) - oddzielone od reszty siatkę, a zabezpieczone folią i kartonami. Poza tym, jak się go włoży raz, drugi do kuwety, to powinien skumać (w sumie, jak go przygarnęliśmy, to zaczął od razu korzystać z kuwety w nowym miejscu).
Smycz odpada - staramy się go od 3 miesięcy nauczyć, powoli, konsekwentnie i nic - nauczył się siadać i podawać łapę, ale smycz? Pomarzyć.
no, futrzaki na smyczy to dramat jakiś. My naszego od jakiegoś roku czasem na patio wyprowadzamy i nic - siedzi tylko i się gapi. Teraz ma sznurek tak z 8m więc trochę łazi - ale zaraz wlezie w jakieś krzaki, się zaplączę i miauczy :)
Opcja z autem w takim razie najsensowniejsza. Może zaśnie i prześpi cała trasę.
zbieracz-szkła
16-10-2013, 09:48
Już pomyślałem o tym: będzie miał dostępną część bagażnika i jedno składane siedzienie (hatchbak - więc miejsca sporo) - oddzielone od reszty siatkę, a zabezpieczone folią i kartonami. Poza tym, jak się go włoży raz, drugi do kuwety, to powinien skumać (w sumie, jak go przygarnęliśmy, to zaczął od razu korzystać z kuwety w nowym miejscu).
Smycz odpada - staramy się go od 3 miesięcy nauczyć, powoli, konsekwentnie i nic - nauczył się siadać i podawać łapę, ale smycz? Pomarzyć.
Podstawa to cisza i spokój - czyli brak niepokojących bodźców. Niektóre koty cały dzien w podróży bez załatwiania się spędzą inne chętnie skorzystają z kuwety. Warto od czasu do czasu przyjść i się poobcierać ale spacery po promie (czyli potencjalnie wrogim miejscu) raczej nie są dobrym pomysłem.
Gorszy problem z tym, że niektóre koty sa histeryczne i będą sie wydzierać jak same zostaną. Jeśli możesz zrób kilka prób - zostaw go w aucie i zobacz co się będzie działo.
Ale najpierw obetnij i zaokrąglij mu pazurki :)
Ale najpierw obetnij i zaokrąglij mu pazurki :)
Natychmiast zabierze się do ich ostrzenia. :mrgreen:
Jednak robiąc mniej szkód.
foto4deg - małżowinka moja proponuje jeszcze, żeby po konsultacji z weterynarzem, zadragować kotka. Najlepiej czymś w rodzaju relanium - długi czas działania i powolne wybudzanie. Będzie szczęśliwy.
Pacyfikacja kota jakims uspokajaczem wskazana bo 20h to troche za dlugo na wycieczki w zamknieciu. To nie chomik ;)
Przy okazji cos do obejrzenia.
http://www.demilked.com/grandma-and-odd-eyed-cat-miyoko-ihara/
To nie chomik ;)
Kto wie. Podobno jesteśmy tym, co jemy.
foto4deg
17-10-2013, 16:51
Może go przerzucimy na taką dietę, bo teraz po Royal Caninie dla kastratów ma problemy (krew), a karmy dla kotów z problemami przewodu pokarmowego nie można zbyt długo używać - a po niej jest ok.
foto4deg
17-10-2013, 17:28
już nie mogę edytować. Polecilibyście coś innego dla 6,5-letniego kocura? Musimy odstawić tego RC dla sterylizowanych, a nie wiem, która firma produkuje pokarm różniący się składnikami - Briit, Eukanuba?
Nasz wcina royala takiego, którego kupuje się u weterynarzy (głównie urinary, na nerki) i ponoć już można trzymać cały czas na takim (produkują/badają już od kilku lat i podobno jest ok). Nasz nie dostaje zupełnie nic innego (raz, dwa razy na miesiąc saszetkę tego samego) i na razie jest w porządku. Jak kupowaliśmy w sklepach innych producentów, to były kłopoty. Jest drożej, ale bierzemy "na wory" i nie ma zabójczej różnicy.
Pytasz o pokarm dla kotów kastrowanych? Ja mojemu kupowałam karmę Husse.
Teraz kupuję Kattovit i czasem Trovet. Ale mój kot dostaje specjalny pokarm na nerki (z tych dwóch ostatnich firm, które wymieniłam). Wszystkie trzy firmy polecam.
Nasz wcina royala takiego, którego kupuje się u weterynarzy (głównie urinary, na nerki)
Urinary nie wolno podawać kotom z chorymi nerkami.
Urinary nie wolno podawać kotom z chorymi nerkami.
Tak napisałem - ma coś z sikaniem (krwiomocz) jak się zestresuje (biedactwo). Karmę kupuje u weta, który go od kilku lat nadzoruje.
A, kota dawno nie było
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img837.imageshack.us/img837/5061/lu2q.jpg)
Pewnie wyszło. Szczerze mówiąc się nie wgłębiam - organoleptycznie wygląda na to, że go dobrze ustawia. Zresztą ma w okolicy naprawdę dobrą renomę (weterynarz, nie kot). Poprzedni kot, znaczy się kotka, zawdzięcza mu spore przedłużenie życia - zdiagnozował chorobę, której nie zauważyło czterech innych wcześniej (nie wiedzieli, co jej jest). Dlatego mu ufam i nie analizuję wszystkiego co robi.
Boryszuk
17-10-2013, 20:40
I Ty nazywasz siebie Polakiem?? ;)
Ty, Rysiek, ani go nie zjadłem, ani nie zrobiłem pasa nerkowego - czemu mnie od Polaków* wyzywasz!?
___
*nie obrażając Prawdziwych Polaków.
Dopadła mnie kocio-śmiechawka:
PM5BCjNswd0 EHwu-H_KtfU
slimlukas
19-10-2013, 11:09
Witam wszystkich. A to mój Kot Cyborg ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/b7cddd3b52bc0dd7gen-2.jpg
źródło (http://images63.fotosik.pl/294/b7cddd3b52bc0dd7gen.jpg)
Nowy rozrabiaka w domu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img201/3481/mljt.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img7/7569/2txg.jpg)
Nowy rozrabiaka w domu
Jaki słodziak!
darko, gratuluję koteczka. Zdjęcia super
A łobuz z niego, atakuje wszystko co się da, co się nie da też atakuje ;)
Chyba nie włączysz tej pralki..? ;)
http://img823.imageshack.us/img823/9640/al52.jpg
źródło (http://img823.imageshack.us/img823/9640/al52.jpg)
Nowy rozrabiaka w domu
Już sama jego mina zapowiada rozrabiakę :P
A przy okazji YT...
He, he ;)
http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY
Chyba nie włączysz tej pralki..? ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img823.imageshack.us/img823/9640/al52.jpg)
A mi parę lat temu kotka wlazła do pralki kiedy odwracałem się po proszek. Przeprała się parę minut zanim zauważyłem, a raczej usłyszałem miauczenie. Od tej pory pralkę omija :).
Burkinafaso
25-10-2013, 09:18
Bo koty się pierze, ino nie wyżyma... ;-)
Nie mogła ustać na nogach jak wyszła z pralki. Wewnątrz walczyła z zakręcającymi się spodniami i ręcznikami. Włożyłem ją do wanny, wypłukałem ciepłym prysznicem, zawinąłem w suchy ręcznik. Po godzinie była jak nowa. Wyrosła na ludzi.
Mój kot wskakiwał do pralki, do czasu... aż kilka razy, delikatnie zakręciłem nim "na sucho", obracając bęben ręką. Teraz już nie ryzykuje ;)
maciey75
25-10-2013, 18:00
:D http://www.pawbonito.com/compilation-of-cats-stealing-dogs-bed/
Kocia łajza Julian.
Już kiedyś o nim pisałem. Schroniskowa bidula po przejściach: jedno oczko, szczęka krzywa, nie lubi głaskania po grzbiecie. Chude to to było, wymizerniałe. Teraz odpasione kocisko na diecie. Chodzi na smyczy jak pies, tylko strasznie wolno, bo wszystko obwą****e. Lubi jeździć autem. ;)
Oko ma normalne, tylko walnięte z lampy i wyszło zielono.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/8840/1f5g.jpg)
Zaczelo sie... zamienia sie w dzika... ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/4z8q-2.jpg
źródło (http://img405.imageshack.us/img405/6624/4z8q.jpg)
Zaczelo sie... zamienia sie w dzika... ;)
Widzisz? A jak mówiłem, że to pewnie ukryty smok to nie chciałeś uwierzyć!
Wolalbym dzika, przynajmniej moge z nim pozniej poszukac trufli ;)
Smoki też mają wiele zalet. Gromadzą skarby w swojej jaskini, porywają z całej okolicy dziewice. Może uda się go namówić aby nadobnych panien od razu nie zjadał. Skoro akurat mieszkasz u niego, to będziesz miał klawe życie. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.