Sigma jest konkurencją Tamrona, przynajmniej na kilku polach, choć nieco droższą. Oni także mają ciekawe zumy: 14-24, 24-70 są bardzo dobre, w drodze jest 70-200. Co szykuje Tamron nie wiadomo, tym bardziej, że jednym z jego głównych udziałowców jest Sony. Może to będą zupełnie nowe szkła, może zaczną od tych ciemnych stałek, może zaadoptują szkła lustrzankowe, tak jak to wcześniej zrobiła sigma z większością stałek, a może po prostu zaadoptują te bezlusterkowe zumy, które w sumie najlepiej się sprzedają. Ten wariant jest chyba najbardziej prawdopodobny. Tylko wtedy trochę dziwna jest ta zwłoka. Aż tyle chyba nie trwa przeprojektowanie dupki![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami