Close

Strona 116 z 187 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 151 do 1 160 z 1868
  1. #1151

    Domyślnie

    Sigma jest konkurencją Tamrona, przynajmniej na kilku polach, choć nieco droższą. Oni także mają ciekawe zumy: 14-24, 24-70 są bardzo dobre, w drodze jest 70-200. Co szykuje Tamron nie wiadomo, tym bardziej, że jednym z jego głównych udziałowców jest Sony. Może to będą zupełnie nowe szkła, może zaczną od tych ciemnych stałek, może zaadoptują szkła lustrzankowe, tak jak to wcześniej zrobiła sigma z większością stałek, a może po prostu zaadoptują te bezlusterkowe zumy, które w sumie najlepiej się sprzedają. Ten wariant jest chyba najbardziej prawdopodobny. Tylko wtedy trochę dziwna jest ta zwłoka. Aż tyle chyba nie trwa przeprojektowanie dupki

  2. #1152

    Domyślnie

    Ja to bym chętnie o R-kach pogadał...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Albo o tym, czy będzie 6D3 z normalną migawką i trybem bezlustra, jak w D780.

  3. #1153
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    ahahah... upomnienie dostałem, @Jacek_Z wytrzeźwiej i potem baw się w klikanie na forum !!

  4. #1154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Ja to bym chętnie o R-kach pogadał...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Albo o tym, czy będzie 6D3 z normalną migawką i trybem bezlustra, jak w D780.
    Ja bym pogadał o 5D mk iv i trybie video ale nie ma z kim. A materiały na YT to typowe recenzje gdzie sprzęt ma się chwile lub zaraz po premierze.

    Co do tej nowej serii to widać że się dobrze przyjęła. Stąd pewnie taka fala sprzedaży 5D mkIV.
    https://www.mpb.com/en-uk/used-equip...l-slr-cameras/

  5. #1155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ja bym pogadał o 5D mk iv i trybie video ale nie ma z kim. A materiały na YT to typowe recenzje gdzie sprzęt ma się chwile lub zaraz po premierze.

    Co do tej nowej serii to widać że się dobrze przyjęła. Stąd pewnie taka fala sprzedaży 5D mkIV.
    https://www.mpb.com/en-uk/used-equip...l-slr-cameras/
    Mam ale nie używam wideo. Moim zdaniem matryca 5dmk4 jest dużo lepsza niż w niższych wersjach, DR też.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 19-07-2020 o 11:35
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  6. #1156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Mam ale nie używam wideo. Moim zdaniem matryca 5dmk4 jest dużo lepsza niż w niższych wersjach, DR też.
    Z tego co się doszperałem to bardzo dobra matryca jak i sam aparat. Myślę właśnie aby za jakiś czas mkII nim zastąpić.
    Jak ogólnie się sprawuje w dłuższej perspektywie czasu?

  7. #1157

    Domyślnie

    Ja mam dopiero od czerwca 2019 i jestem zachwycony tym aparatem (obrazem) . No ale wiadomo, ja tylko amatorsko go wykorzystuje. Kupiłem od kolegi bo przechodził na A7r chyba cztery.

    30mpix uważam za strzał w dziesiątkę, pliki są jeszcze nie tak duże a rozdzielczości więcej niż 24.
    LV działa świetnie jak na lustro, śledzi twarz a jak więcej ludzi to pokazujesz palcem lub przeskakujesz dżojem i chyba trzyma. Bliżej tego jakoś nie sprawdzałem.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 19-07-2020 o 14:43
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  8. #1158

    Domyślnie

    A dałbyś radę zobaczysz jak AF w trybie video?
    tzn jak ze śledzeniem obiektu, czy ostrzy płynnie i czy zdarzają się sytuacje że przelecieć całą skalę obiektywu aby wrócić do poprawnego punktu ostrzenia.
    Zwłaszcza przy najazdach i obrazach z bliska.
    Jeszcze odnośnie tego śledzenia to czy punkt zaznaczasz czy dowolnej wielkości obrys.?

    Jakieś wady poza zachwytami? ponad rok to już bardziej rzeczowa opinia

  9. #1159

    Domyślnie

    Dla mnie 5D4 miał dwie wady: brak odchylanego ekranu i zużycie prądu (w stosunku do 5D2 i 3).
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  10. #1160

    Domyślnie

    Jak duże to zużycie, bo na 5d2 to na jednej baterii leci się bez końca.

Strona 116 z 187 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118126166 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •