Close

Strona 126 z 187 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 251 do 1 260 z 1868
  1. #1251

    Domyślnie

    W dodatku tu pełno supertele, a system dopiero startuje. Za mało sprzedali body, szczególnie zawodowcom od sportu, by mieć zbyt na takie szkła.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  2. #1252

    Domyślnie

    Jest mała różnica pomiędzy zrobić premierę a wprowadzić do sprzedaży.
    Ostatnie szkło od canona już 3 miesiące od premiery jeszcze nie trafiło do sklepów.
    R | 35 | 50 | 135

  3. #1253

    Domyślnie

    Drogo to już było teraz będzie ekstremalnie drogo
    Nie chce mi się wierzyć że tyle supertele powstanie do końca 2021 r.
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor

  4. #1254

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    Jest mała różnica pomiędzy zrobić premierę a wprowadzić do sprzedaży.
    Ostatnie szkło od canona już 3 miesiące od premiery jeszcze nie trafiło do sklepów.
    Rekord w "szybkości" wprowadzania bije zapewne Olympus 150-400, któremu
    już niewiele brakuje do superrekordu teleskopu Webba.
    Olympus doczekał końca, a obiektywu ni widu ni słychu.

  5. #1255

  6. #1256

    Domyślnie

    R spadnie w okolice 5tys to będzie można myśleć.
    30mpix to niegłupia rozdzielczość, lepsza niż 24/20 i nie tak kłopotliwa jak 45.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 15-10-2020 o 18:39
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  7. #1257

  8. #1258

    Domyślnie

    jest jeszcze wersja powyzszego dla co bardziej klasycznego pokolenia, tego ktore sobie radzi ze slowem pisanym

    https://www.cameralabs.com/canon-rf-...is-stm-review/


    i w zasadzie po doczytaniu wychodzi mi... ze nie chce body z 45Mpix. byc moze moj 85/1.8 jest lepszy niz ten wykorzystany w tescie, ale... matryca o tej ilosci pikseli robi mu z d* jesien sredniowiecza. a focac nim na 20 czy 26Mpix nigdy nie odnioslem wrazenia, ze brakuje mi w tym obiektywie akurat ostrosci. lepszej kontroli aberracji na pewno, i w niektorych zastosowaniach lepszego mikrokontrastu ponizej f/3.5, ale nie ostrosci ogolnej. ale jak sie pooglada na tylu pikselach co robi nowoczesne szklo o tej ogniskowej...

    fajny obiektyw dla kogos, kto chce do RF szklo o tej ogniskowej. kompaktowy, z IS-em, swietna ostroscia, i co najwazniejsze ten IS nie sp* bokehu, jak to wyszlo w EF 28/2.8 czy EF 35/2...
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 22-10-2020 o 12:49

  9. #1259

    Domyślnie

    @akustyk
    Nie masz wrażenia (patrząc na sample z tego testu), że bokeh z ef85 ładniejszy ?
    R | 35 | 50 | 135

  10. #1260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    @akustyk
    Nie masz wrażenia (patrząc na sample z tego testu), że bokeh z ef85 ładniejszy ?
    Tak jest fajniejszy.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

Strona 126 z 187 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •