Zobacz pełną wersję : co pijecie?
Strony :
1
2
3
4
5
6
[
7]
8
9
10
11
12
13
14
15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img707.imageshack.us/img707/8708/20ud.jpg)
korporacyjniak
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/1TnVGn8-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/1TnVGn8.jpg)
Dozynkowe jest calkiem spoko jak na okocima :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
http://www.marekkondrat.pl/olivares-dulce-monastrell-jumilla-do
zacne!
Wino wlasnego wyrobu. Calkiem niezle.
korporacyjniak
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/1TnVGn8-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/1TnVGn8.jpg)
Jedno ledwo zmęczyłem, drugie skończyło w zlewie. Wyjątkowo mi nie smakowało.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/raki)
Polimiks11
24-09-2013, 17:40
Połakomiłem się na zakup piwa 'Amber' w Piotrze i Pawle. Ładna etykieta to jedyny plus tego piwa, w smaku kompletnie mi nie podchodzi :/
Ja dziś niekoncernowo... ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img856.imageshack.us/img856/8249/4m7a.jpg)
czornyj oliwę wchłaniasz ? ;)
Miodowa Raki, choć czystą (Tsikoudia) też mają*prima prima sort. Nie mogę niestety dopaść innych rodzajów, o których słyszałem że są pędzone na Krecie - np. lubianej przeze mnie mirtówki oraz morwówki, której jeszcze nie kosztowałem.
Miodowa Raki, choć czystą (Tsikoudia) też mają*prima prima sort. Nie mogę niestety dopaść innych rodzajów, o których słyszałem że są pędzone na Krecie - np. lubianej przeze mnie mirtówki oraz morwówki, której jeszcze nie kosztowałem.
miodowej nie pilem (daje rade?) ale u jednego z wlascicieli hotelu w Chani zostalem poczestowany domowa raki o mocy dobrych 70koni ... ciezko bylo to zmeczyc w 35stopniowym upale.. przy czym poczestowanie oznaczalo butelke 0.7 :D
.. morwowa smakowalem od tegoz samego goscia ale jakos nei zapamietalem .. widocznie nic szczegolnego.. :D:D:D
... oraz morwówki, której jeszcze nie kosztowałem.
o morwówce pisałem niedawno, miałem okazję nadużyć w sporych ilościach podczas pobytu w armenii, nazywają to tam "tutowka" kupić można wszędzie, wystarczy wejść do jakiegoś sklepiku na wiosce i zapytać o wódkę domasznają ;)
ma 60 %, kosztuje 2000 dram za litr (ok 15 pln ) poniewiera strasznie, udało się przemycić samolotem do polski litra w plecaku ;)
login_87
24-09-2013, 22:20
Weź kiedyś na jakiś plener od piersiówki ;)
no co ty, już dawno nie ma ;)
poniewiera strasznie
mzoe dlatego nie zapamietalem :D
swoja droga .. jakbyscie chcieli napic sie znakomitego marcowego piwa, mocno aromatycznego, dlugo lezakowanego z mocno wyczuwalnym aromatem chmielu, z wyczuwlanym aromatem slodu, z pieknym zapachem i smakiem to jest piwo ktore nazywa sie Ciechan Marcowy - jesli chcecie poczuc wszystkie wymienione smaki i aromaty - kupcie jakies inne.
ma 60 %, kosztuje 2000 dram za litr (ok 15 pln ) poniewiera strasznie, udało się przemycić samolotem do polski litra w plecaku ;)
Ja z Gruzji przemyciłem w plecaku w butelkach po wodzie mineralnej po litrze czaczy i koniaku :)
Chwilka strachu na lotnisku i masa przyjemności!
hehe ;) z gruzji też przytargałem czaczę w butelkach po coli
Pewnie kupiona w znanym sklepiku w Tbilisi :)
Mi najbardziej smakowała w Wardzi u lokalsa, który nas nocował - znaczy była bez smaku i szła w nogi. Głowa ok., nogi przestają działać :)
ruski standard jest bardzo dobry, szczególnie złoty, mój ulubiony :-P
Muszę potwierdzić. Wódka bardzo dobra. Jak tylko dorwę u siebie złotą to nie omieszkam wypróbować.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Piwo niepasteryzowane z rocznym terminem ważności ;) Smakowo szału nima, moim zdaniem. Może trochę Żywe udaje, ale cieńsze w smaku, nie?
Piwo niepasteryzowane z rocznym terminem ważności ;) Smakowo szału nima, moim zdaniem. Może trochę Żywe udaje, ale cieńsze w smaku, nie?
dokładnie, bez szału....ale piłem gorsze :-P
panowie, rzecz straszna się stała, jestem uczulony na piwo, całe życie piłem piwo i nagle bach, muszę iść do alergologa, masakra jakaś
panowie, rzecz straszna się stała, jestem uczulony na piwo, całe życie piłem piwo i nagle bach, muszę iść do alergologa, masakra jakaś
Niekoniecznie na piwo. Może masz jaką krzyżówkę - znaczy połączenie z czymś działa źle.
(chipsy chemiczne/chrupki kukurydziane).
Weź też pod uwagę że aktualnie dość dużo piw koncernowych ma w składzie jakiś udział zasypu surowców niesłodowych - być może one Cię uczulają.
sprawa wygląda tak, że nagle w armenii dostałem uczulenia jakiegoś (mega katar, kaszel) i trzyma mnie do teraz, po powrocie zacząłem brać jakieś leki antyhistaminowe to mi się polepszyło raz nie wziąłem tablety wypiłem piwo i masakra, potem brałem tablet i piłem piwo było ok, wczoraj znów nie wziąłem tablety wypiłem piwo myślałem że wykorkuję (mega katar, kaszel) po tablecie przeszło (czipsów i innych badziewi nie jem) muszę się przejść do alergologa
masakra jakaś
Odstaw na pół roku i samo przejdzie.
Po piwie Ci tak jest na pewno? Jęczmień zawiera gluten, czy inne produkty wysokoglutenowe nie uczulają?
(weź najedz się białego pieczywa i zobaczysz jaki będzie efekt).
Moim zdaniem po prostu zakwasiłeś organizm i teraz z pół roku musisz uważać z piwem.
hm, nigdy nie miałem żadnego uczulenia
Uczulenie często nabywasz przez ciągłe dostarczanie organizmowi alergenów.
W pewnym momencie następuje bunt. To nic odkrywczego i nic nowego.
Może masz ogólnie uczulenie teraz na etanol? Po innych trunkach też tak masz?
Jeśli tak to wątroba do badania i regeneracji ;)
nie wiem, jak mi trochę przejdzie, odstawię pigułę i spróbuję czegoś mocniejszego
Aktualnie piję piwko na tzw. klina xD
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
borregaard
26-09-2013, 23:01
Piję gorzałę z ICE TEA ....green, zresztą..;)
Jest ktoś do "prób" w Zakopanym,aktualnie ....? :) :)
Grabasimo
27-09-2013, 11:43
ja pije na kaca - nie kaca - czteropak Corona - a za 4 h trzeba sie stawic w robocie... ogolnie to jak piatek 13-go
Relentless... energy drink :)
Boryszuk
27-09-2013, 15:33
ja pije na kaca - nie kaca - czteropak Corona - a za 4 h trzeba sie stawic w robocie... ogolnie to jak piatek 13-go
To chyba jednak kac bo dziś jest 27my
login_87
27-09-2013, 19:11
a ja tak :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/img716/9455/s1gt.jpg)
Władca Pixeli
27-09-2013, 19:42
Dobra wiadomość dla czytelników tego tematu. :mrgreen:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzadka-choroba-organizm-sam-wytwarza-alkohol/bqwz1
Dobra wiadomość dla czytelników tego tematu. :mrgreen:
[...]
Ja tam należę chyba do klasycznej odmiany hopheadów :D
Piwko mogłoby być nawet bezalkoholowe aby tylko goryczka i aromaty chmielowo-cytrusowe były ;)
piwa nie ryzykuję po ostatnim, spróbuję co będzie po winie
lipa, nie jest dobrze, po połowie lampki wina mega kaszel, katar, łzawienie, ... masakra nabyłem uczulenie na alkohol :/
adolfik9501
27-09-2013, 22:05
piwa nie ryzykuję po ostatnim, spróbuję co będzie po winie
Pięć minut minęło... Żyjesz? ;)
EDYTA:
lipa, nie jest dobrze, po połowie lampki wina mega kaszel, katar, łzawienie, ... masakra nabyłem uczulenie na alkohol :/
Życie bywa okrutne...
jak żyć ?
Próbuj i nie marudź ;)
http://gotowenapiwo.pl/wielki-test-piw-bezalkoholowych/
Boryszuk
28-09-2013, 11:51
Picie piwa bezalkoholowego to jak całowanie się z własną siostrą. Smakuje niby tak samo ale wiesz, że coś jest nie w porządku.
wczoraj 4 litry faxe strong 10 % ma moc :beer:
Picie piwa bezalkoholowego to jak całowanie się z własną siostrą. Smakuje niby tak samo ale wiesz, że coś jest nie w porządku.
No ale jak nie może to trza znaleźć jakiś substytut żeby się chłop nie załamał tak już do końca... :mrgreen:
pod walkę najpierw poczęstowałem znajomych tym nowym Bolsem Platinum- piece od shit
na szczęscie Finlandia Platinum załagodziła goryczkę ;-)
kefir wypiłem i herbatę melisowo mietową :/
login_87
29-09-2013, 10:29
:(
kefir wypiłem i herbatę melisowo mietową :/
Kolego!
W tym wątku się nie przeklina ;>
przepraszam sam go założyłem, a teraz niech moc będzie ze mną i niech mi przejdzie to cholerstwo !
login_87
01-10-2013, 10:18
Może trzeba się na jakieś wspólne piwo umówić? W grupie raźniej :)
jak żyć ?
Zostało Ci zioło!
Obołoń:)
Nie sądziłem, że kiedyś z czystym sumieniem będę mógł polecić komuś ukraińskie piwo, ale polecam. Pyszny pszeniczniak.
Pianka jak marzenie, zapach banana i do tego niedrogi (3,40zł))
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img194/5346/vhr3.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/4ubazy9u-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/10/02/4ubazy9u.jpg)
Przywiezione prosto z Harmeryki w nierdzielę. Nawet smaczne...
U mnie niestety marne piwo z poznanskiego browaru, ale darowanemu koniowi....... :P
Grabasimo
02-10-2013, 03:08
Dziś był Desperados Red w szt 4. Nawet nawet. Po ostatnich szaleństwach redukcja spożywania %.
Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk 4
wczoraj była herbata earl grey a potem sok winogronowy z wodą mineralną ...
login_87
02-10-2013, 09:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/1635/ulye.jpg)
A mi bock wpadł w rękę...
Grabasimo
02-10-2013, 11:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/1635/ulye.jpg)
A mi bock wpadł w rękę...
Całkiem przyjemne piwko. Ba nawet ma swój klimat.
adolfik9501
02-10-2013, 12:37
Zostało Ci zioło!
Zdecydowanie ziele uzdrowieniem narodu: https://www.youtube.com/watch?v=D6sl6PoXR_M
chaos musisz prenumeratę zamówić :)
Mam gdzieś kasetę (bodaj Stilon Gorzów) z tymi nagraniami. Stare dzieje.
EDYTA: Właśnie się zorientowałem, że mam też tego bootlega w wersji cyfrowej. Sclerozis postempus.
pogromca przeziębienia :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Podobno jakas limitowana edycja niefiltrowanego Staropramena :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img823.imageshack.us/img823/4476/k46x.jpg)
herbata zielona z jaśminem i miodkiem (brzmi dobrze ale smakuje bleee)
herbata zielona z jaśminem i miodkiem (brzmi dobrze ale smakuje bleee)
brzmi też bleee :-P
herbata zielona z jaśminem i miodkiem (brzmi dobrze ale smakuje bleee)
To trzeba jakoś leczyć, a nie tak łatwo ulegać patologii. Cytując Jerzego Pilcha - "prawdziwy mężczyzna może od wódki umrzeć, zgłupieć - nie śmie"
Grabasimo
03-10-2013, 17:18
pogromca przeziębienia :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
To jest dopiero killer. W 2009 przerobiłem go trochę aż po dziś dzień na samą myśl mnie trzęsie. Na trasie DM opiłem chyba wszystkich właścicieli pensjonatów w których stacjonowalismy. (Bratysława, Mediolan i San Remo - tu juz odpoczynek).
Ostatnio z tych mocniejszych to polska śliwowice w jakiejś żółtej etykietce. Nazwy nie pamiętam bo mnie tak sponiewierała.
black tea with sparkling mineral water
Boryszuk
03-10-2013, 22:12
Wolalbym chyba sobie palnac w leb.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/h03PMeO-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/h03PMeO.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
ależ to niedobre....................
Fakt, cholernie słodkie. Ja dałem radę tylko szklaneczke wypić i odpuscilem temat.
pietia79
03-10-2013, 23:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img854.imageshack.us/img854/1635/ulye.jpg)
A mi bock wpadł w rękę...
A gdzie to można kupić? Smakowało mi to, ale od chyba dwóch lat nigdzie tego nie moge dostać. Przynajmniej w stolicy :/
Grabasimo
04-10-2013, 00:59
A gdzie to można kupić? Smakowało mi to, ale od chyba dwóch lat nigdzie tego nie moge dostać. Przynajmniej w stolicy :/
Na wyspie jest dostępne.
Dzisiaj Ale i Bitter, oba całkiem udane
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img543.imageshack.us/img543/7776/8wky.jpg)
A ja na dobry początek weekendu popijam kolejne Tyskie Klasyczne :D
Grabasimo
04-10-2013, 14:44
Żubr w parku cmentarnym
http://i43.tinypic.com/2z9bp60.jpg
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Rzniete całkiem przyjemne jest :)
login_87
05-10-2013, 09:06
A gdzie to można kupić? Smakowało mi to, ale od chyba dwóch lat nigdzie tego nie moge dostać. Przynajmniej w stolicy :/
W sumie niewiem czy można to u nas gdzieś kupić. To była puszka eksportowa ( zreszta widać po napisach). Dostałem od kogoś kto pracuje w Żywcu...
Raciborskie rządzi, uwielbiam ten browar.
A gdzie to można kupić? Smakowało mi to, ale od chyba dwóch lat nigdzie tego nie moge dostać. Przynajmniej w stolicy :/
ciezko pisac ze od 2 lat jest nie do dostania skoro premiera byla na 155 lecie browaru zywieckiego w grudniu 2011 :)
przez caly sezon byla dostepna. teraz juz chyba tylko resztki bo akcja byla jednorazowa - a szkoda bo co prawda nie bylo to jakies cudo ale calkiem przyzwoity kozlak biorac pod uwage piwa komercyjne
Na wieczor mam taki wynalazek:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/9143/29v9.jpg)
Mam nadzieje, ze sie nie potruje :P
Na wieczor mam taki wynalazek:
Mam nadzieje, ze sie nie potruje :P
widziałem to ostatnio w Macro :-P ale bałem się kupić :-P
u mnie dzisiaj Caol Ila 12 YO
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Wypilem że szwagrem szklaneczke i przerzucilismy się na jacka ;)
Wypilem że szwagrem szklaneczke i przerzucilismy się na jacka ;)
JD to nie whiskey, pedza toto z kukurydzy i nazywa sie burbon, bez coli nie wypijesz...
Jedyne co dobre w Jacku to marketing.
Inna sprawa ze szkockie single sprzedawane w polsce to najczesciej jakies pomyje niestety.
Inna sprawa ze szkockie single sprzedawane w polsce to najczesciej jakies pomyje niestety.
podstawki zapewne tak...ale można spokojnie kupić na prawdę dobre whisky..a jak tego mało to kupić coś bezpośrednio z wysp ;)
Gatunek dobrej whiskey zawsze powinien zostać kwestią gustu... Można pić amerykańską whiskey, albo pić irlandzką whisky i z tego czerpać przyjemność... wsio ryba. Ja np. whiskey bez coli, albo soku jabłkowego nie wypiję, bo aromat jest dla mnie zbyt intensywny- odpychający.
Problem z dostępem do lepszej jakości alkoholi w naszym kraju nie wynika ani z braku dostępności, ani z z wysokiej ich ceny. Wynika najczęściej z niewiedzy kosumenta. Idąc do marketu ludzie stukają się często w głowę "dlaczego rum do herbaty kosztuje 80zł, skoro rum lubelski kosztuje 20zł"..."to wino za 8zł, a to za 70zł, a w banię ryje tak samo"... "piwo harnaś ma 6% alc. i kosztuje 1,80 a a franziskaner ma 5% i kosztuje 6zł, to kto ma nierówno pod sufitem?".
Marketing- mocna sprawa ;) W momencie jak nie oferuje się jakości, to skupia się na procentach, ładnej etykiecie... ewentualnie na "micie" dopowiedzianym do kampanii reklamowej ;)
Ja pije wishkey z spritem/7 up + ewn vermut i czasem campari do tego. Możecie polecić jakąś w rozsądnej cenie :D może wrócę do picia tylko z lodem.
Boryszuk
06-10-2013, 06:08
Jeśli z lodem to jakakolwiek ;-)
JD to nie whiskey, pedza toto z kukurydzy i nazywa sie burbon, bez coli nie wypijesz...
Jedyne co dobre w Jacku to marketing.
Inna sprawa ze szkockie single sprzedawane w polsce to najczesciej jakies pomyje niestety.
Ameryki nie odkryles ;)
Old Virginia to też bourbon, ale niestety do Jacka mu daleko.
Problem z dostępem do lepszej jakości alkoholi w naszym kraju nie wynika ani z braku dostępności, ani z z wysokiej ich ceny. Wynika najczęściej z niewiedzy kosumenta. Idąc do marketu ludzie stukają się często w głowę "dlaczego rum do herbaty kosztuje 80zł, skoro rum lubelski kosztuje 20zł"..."to wino za 8zł, a to za 70zł, a w banię ryje tak samo"... "piwo harnaś ma 6% alc. i kosztuje 1,80 a a franziskaner ma 5% i kosztuje 6zł, to kto ma nierówno pod sufitem?".
Marketing- mocna sprawa ;) W momencie jak nie oferuje się jakości, to skupia się na procentach, ładnej etykiecie... ewentualnie na "micie" dopowiedzianym do kampanii reklamowej ;)
co ma niewiedza do jakości alkoholu albo marketing? Jak kupisz coś ładnie zapakowanego, a obżydliwego to wiadomo, że drugi raz tego nie kupisz...słaby ten marketing ;)
Dostępność do na prawdę dobrych, luksusowych alkoholi w naszym kraju na szczęście jest i to bardzo duża. Praktycznie można kupić wszystko. A czynnikiem decydującym o zakupie jest zazwyczaj właśnie cena...bo po płacić za Beluge 140 zeta jak można kupić Czystą de luxe za 20 parę złotych i niby efekt en sam...tylko że po de luxe zdychasz jak pies, a po beludze chce się wstawać ;)
To nie niewiedza decyduje o tym co pijemy a raczej grubość portfela...a niestety dobry (jakościowo) alkohol kosztuje
ide na herbatę ;)
Boryszuk
06-10-2013, 10:00
tylko że po de luxe zdychasz jak pies,
Bo pić to trzeba umić.
co ma niewiedza do jakości alkoholu albo marketing? Jak kupisz coś ładnie zapakowanego, a obżydliwego to wiadomo, że drugi raz tego nie kupisz...słaby ten marketing ;)
Ano ma :) Nie znam się na whisky- butelkę kupuję raz na dwa lata, bo na tyle mi wystarcza ;)
Jasne, że grubość portfela, tez ma znaczenie, ale kwestia też tego jak często pije się dobry, drogi alkohol. Ja piję go rzadko, bo oprócz piwa alkoholu nie pijam często, więc skoro to inwestycja na tak długi czas, to mogę dołożyć te 50zł, ale tylko jeśli wiem czego chcę, a nie dlatego, że JD w reklamie pije jakiś twardziel pokroju bonda
Gdybym wcześniej nie poczytał w internecie , albo kogoś nie zapytał jaką whisky kupić, to poszedłbym do marketu ze 150zł w kieszeni (kupa forsy, ale jak na whisky to i tak przecież nie jest dużo ) i marketing, ułożenie towaru na półce- najlepiej na końcu alejki :), kształt butelki, obowiązkowe pudełko i dołączone szklaneczki zrobiłyby swoje, bo gatunki są bardzo różne. Konsument ustala pułap cenowy i wychodzi z założenia, że jeżeli produkt A kosztuje 150zł to odpowiada wartością produktowi B, który jest w podobnej cenie.
Przez swoją niewiedzę, mogę kupić coś obrzydliwego, za dwa lata znowu wydać kupę forsy i kupić coś innego, ale równie obrzydliwego, a trzeciej flachy już prawdopodobnie bym nie kupił. A przecież jak się wie czego szuka, to można w tej cenie wybrać coś dobrego :)
Ile razy w sklepie ktoś w kolejce prosił sprzedawcę o pomoc w wyborze wina i za kryterium podawał tylko, że ma być do 40zł, a czy ma być słodkie, wytrawne, na deser, czy do mięsa itp. to tak na prawdę nie wiedział. Wino to wino, ale chce takie lepsze, więc do 40zł. I te 40zł wyda, a dostanie siuśki ;)
herbata czarna + torebka mięty + woda mineralna gazowana
Koniec weekendu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img822.imageshack.us/img822/6811/ruad.jpg)
herbata czarna + torebka mięty + woda mineralna gazowana
ciekawe połączenie...
ale na chłodne jesienne popołudnia preferuję kocyk + herbata z brązowym cukrem i cytrynką :)
Władca Pixeli
06-10-2013, 22:28
:mrgreen:
http://img694.imageshack.us/img694/584/ydtm.jpg
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/584/ydtm.jpg)
Grabasimo
07-10-2013, 03:07
Taka tam przerwa w pracy ;-)
ps; nawet smakuje.. bo dokupilem jeszcze 4 wiecej.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/25rhvex-1.jpg
źródło (http://i39.tinypic.com/25rhvex.jpg)
:mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/584/ydtm.jpg)
zatem żeby efektywnie pracować należy 12 piwek przyswoić w ciągu dnia pracy
Grabasimo
09-10-2013, 10:46
Corona Extra z limonka
Jakieś dziwne frugo z kiwango
Grabasimo
09-10-2013, 18:41
Dzis dzien wolny od roboty wiec loje - Wodka + Tonic. Jeszcze 6 dni i ENG - PL :D
JD to nie whiskey, pedza toto z kukurydzy i nazywa sie burbon, bez coli nie wypijesz...
Mów/pisz za siebie.
Już na wspomnienie o Coli mam wyobrażenie jaki z Ciebie smakosz.
Daleko budżetowym wyspiarskim Whisky'aczom do równie budżetowego, kukurydzianego Danielsa.
Bardzo daleko.
JD to whiskey właśnie....nie whisky ;-)
Mów/pisz za siebie.
[...]
Jakoś tak się w wątku przyjęło że staramy się nie ganić/dobijać/chwalić userów wlewających w siebie przeróżne wynalazki :razz:
Wiadomo że 'A' jest bardziej szpiczaste a 'B' na cycki :lol:
Piszemy co pijemy i niech tak zostanie... bo nam wątek skasują :mrgreen:
wczoraj zrobiłem test na wiśniówce domowej roboty, dalej jestem uczulony, nic nie puszcza, tracę nadzieję ...
wczoraj zalana cytrynówka, teraz 2 tygodnie oczekiwania :rolleyes:
Sendilkelm
10-10-2013, 11:50
JD to whiskey właśnie....nie whisky ;-)
i do tego nie Bourbon tylko Tennessy :)
Grabasimo
10-10-2013, 17:55
A ja się dobijam Żywcem po 0.7 Ruski Standard. Tyko nie mogą za bardzo szalec bo robocie siedza ;-)
Ja wczoraj dwa razy ALE, w tym IPA :)
Jutro do pracy na 12, więc zaraz trzeba ruszyć w miasto na parę browarków :D
pietia79
11-10-2013, 18:12
ciezko pisac ze od 2 lat jest nie do dostania skoro premiera byla na 155 lecie browaru zywieckiego w grudniu 2011 :)
przez caly sezon byla dostepna. teraz juz chyba tylko resztki bo akcja byla jednorazowa - a szkoda bo co prawda nie bylo to jakies cudo ale calkiem przyzwoity kozlak biorac pod uwage piwa komercyjne
no to 1,5 roku, z kalendarzem nie siedze i nie notuje kiedy piłem. ;)
A szkoda że już nie ma, bo mi podeszło, a żabce pod blokiem już i koźlaka nie ma i koźlaka z miłosławia, któy też był niezły.
Spróbujemy "zacne ciemne". Zdjecia niet :)
Ten OPAT po lewej strasznie niedobry, pewnie dlatego, ze z dodatkiem pieprzu. Samkowal jak rosol zmieszany z piwem po plukaniu miski po salatce warzywnej :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img10.imageshack.us/img10/6938/x7ck.jpg)
ja dzisiaj po staropolsku ugościłem ekipę co mi bramę i furtkę montowali :-P
gorzłka się lała (smirnoff black) a dla niedobitych browary....
ja się jeszcze trzymam :D
Mały haust z Hausta ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img407.imageshack.us/img407/1374/r8ru.jpg)
Na wieczor mam taki wynalazek:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/9143/29v9.jpg)
Mam nadzieje, ze sie nie potruje :P
O w mordę jeża, żebyś wiedział jak za pierwszym spojrzeniem odczytałem nazwę tego trunku! :mrgreen:
Chyba już czas założyć okulary. :)
Grabasimo
12-10-2013, 22:31
Stronga:)
na ta chwile zazdroszcze.... sam bym go spozyl..
O w mordę jeża, żebyś wiedział jak za pierwszym spojrzeniem odczytałem nazwę tego trunku! :mrgreen:
nie Ty jeden :D
Nie jestescie sami, tez tak mialem i moi goscie rowniez :)
Baltazar80
13-10-2013, 01:12
A to ja mam akurat strongi w chacie :D
Grabasimo
13-10-2013, 11:15
Żywiec Bock x2 później będą jeszcze dwa.. Aha rowery dwa ...
Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalk
Grabasimo
13-10-2013, 15:43
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/mr3huu-1.jpg
źródło (http://i44.tinypic.com/mr3huu.jpg)
a tak to wyglada na polce.
Sendilkelm
13-10-2013, 22:39
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q85/s720x720/1385318_713814321967125_620261436_n.jpg)
Widzę że niektórzy piją na bogato xD A ja i tak pijam swoją ukochaną Tatrę xD
Kawa z mlekiem i pralinką :D
login_87
14-10-2013, 16:25
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/mr3huu-1.jpg
źródło (http://i44.tinypic.com/mr3huu.jpg)
a tak to wyglada na polce.
apropo zywca bocka z wiarygodnych zródeł wiem, że pojawi się w tym roku w biedronce.
pietia79
14-10-2013, 17:51
apropo zywca bocka z wiarygodnych zródeł wiem, że pojawi się w tym roku w biedronce.
I to jest dobry news :)
ja dzisiaj po staropolsku ugościłem ekipę co mi bramę i furtkę montowali :-P
gorzłka się lała (smirnoff black) a dla niedobitych browary....
ja się jeszcze trzymam :D
Nie mów mi o czarnuchu - w sobotę byłem na czterdziestce kumpla i wypiłem wiadro tego napitku popijając domowymi nalewkami spirytusowymi: agrestówką, wiśniówką, jarzębiakiem, cytrynówką, orzechówką, pigwówką, malinówką, śliwkówką, oraz miltiwitaminówką na piętnastu rodzajach owoców, testując różne roczniki owych wytworów.
Doprowadziłem się do takiego stanu, że całą noc przetańczyłem najpierw z żoną, a jak ta odmówiła współpracy to z żoną kolegi (choć literalnie nie potrafię i nie lubię tańczyć).
Wytrzeźwiałem dopiero wieczorem dnia następnego, acz nadal koję delirę delikatnym łiskaczykiem z mineralką...
Grabasimo
15-10-2013, 01:21
I to jest dobry news :)
O tak, to dobry news.. tylko jak juz ktos wczesnie wspomnial na export jest dalej produkowany bo ten ktory kupuje date waznosci ma do lata 2014.
Naszczescie mam jeszzcze polskie sklepy z warka strong na stanie (chodz juz teraz coraz ciezej jest ja dostac. prawo en sie klania)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/imagesqtbnANd9GcQHdl26uK_IXvx43Jbf8rf_1V-1.jpg
źródło (https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHdl26uK_IXvx43Jbf8rf_1VyPbbTqv tQENBzeTTPLgvZORYDlMA)
Całkiem niezłe, jak dla mnie. Taka cola owocowa :).
eristoff
16-10-2013, 18:55
Nie mów mi o czarnuchu .......
Pamiętaj że zgodnie z ostatnio panującym trendem pisze/mówi się - "afroamerykaninem" :D :D
dość, fakit, zobaczymy czy przeżyję
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/7shivah-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/7shivah.jpg)
Powinieneś trzymać ograniczenia minimum pół roku... a nie kilka tygodni.
Ale napisz czy przeżyłeś :D
Choćby posta z jaką kropką w treści :D
Drugi dzień nie gaszę pod kotłem. Co 5 godzin dolewka. Theraflu extra grip. Jego mać.
Powinieneś trzymać ograniczenia minimum pół roku... a nie kilka tygodni.
Ale napisz czy przeżyłeś :D
Choćby posta z jaką kropką w treści :D
po paru łyczkach leje mi się z nosa ale na razie nie kaszlę, robiłem badania mam w krwi czegoś tam więcej 4x niż norma co niby świadczy o alergii
edyta:
dupa, po paru kolejnych wypluwam płuca ...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/pa7a3yda-1.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/10/17/pa7a3yda.jpg)
Mój wieczorny przysmak.
dzisiaj kawusia z pół na pół z mlekiem ;-) a'la latte.
całą noc przetańczyłem
biorac pod uwage twoje opowiesci na temat tanczenia to nalezaloby ten post zachowac na jakims serwerze zabezpieczonym przed atakiem nuklearnym :)
Ile kefirów dzisiaj wypiłeś?
Wlasnie otworzylem Raciborskie Rzniete i jest calkowicie bez gazu, danwo go nei pilem ale to chyba nie powinno byc tak co nie? :P Bo strasznie niesmaczne jest, a pamietam, ze mi smakowalo kiedys.
całą noc przetańczyłem
Byłem jakiś czas temu na wyjeździe bardzo integracyjnym z chemikami. Główny pirotechnik świętował 60 urodziny, więc była pigwówka 60%. I dużo innych samoróbek oscylujących w podobnym zakresie. Oczywiście za kieliszki służyły zlewki chemiczne (nawet pisząc ten post popijam rum z takowej). Doprowadziłem się do stanu, w którym (ponoć) tańczyłem przy disco-polo. Moja żona stwierdziła, że jeśli nie ma filmu z tego wydarzenia, to znaczy że to ludzkie złe języki, zwykłe pomówienia. Od naszej imprezy ślubnej (12 lat) nie tańczyłem. Jak mówi Poniedzielski - jeżeli taniec jest językiem ciała, to ten język jest mi obcy.
Wlasnie otworzylem Raciborskie Rzniete i jest calkowicie bez gazu, danwo go nei pilem ale to chyba nie powinno byc tak co nie? :P Bo strasznie niesmaczne jest, a pamietam, ze mi smakowalo kiedys.
Do wylania. Nie ma co się męczyć. W piciu piwa powinna być przyjemność a nie przymus. :twisted:
Pilsa z Raciborza sam wylałem bez cienia wątpliwości - tak zwalonego piwa dawno nie próbowałem...
Mają chyba jakieś przejściowe (mam nadzieję) problemy w browarze.
Wziąłem tylko lyka i wylalem. Nie ma co się męczyć.
z okazji bez okazji wypiłem dzisiaj wraz ze swoimi dwoma ziomalami 2L smirnoffa black :D
...i mało.... łeeee
Może ktoś chce kupić? ;-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/p6275_extra1_column_grid_12-2.jpg
źródło (http://media.firebox.com/pic/p6275_extra1_column_grid_12.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/p6275_column_grid_12-2.jpg
źródło (http://media.firebox.com/pic/p6275_column_grid_12.jpg)
eristoff
21-10-2013, 16:02
Tutaj ta informacja chyba pasuje najbardziej
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/1382291210_by_cenot_500-2.jpg?1382346651
źródło (http://faktopedia.pl/uimages/services/faktopedia/i18n/pl_PL/201310/1382291210_by_cenot_500.jpg?1382346651)
Panowie ! Sensacja !
Chyba mi przeszło !
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/u7r7zdx-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/u7r7zdx.jpg)
Rudy kot lepszy :P
Fajnie, że wróciłes do formy ;)
właśnie wypiłem dwa i żyję :) **********
(rudy dla mnie za mocny)
wczoraj wrocilem tak padniety z firmy ze nie zdazylem otworzyc wiec schlodzi sie na dzis. mam nadzieje ze nie zawiedze moich oczekiwan
http://farm9.staticflickr.com/8509/8503922967_5aa7747c42_z.jpg
źródło (http://farm9.staticflickr.com/8509/8503922967_5aa7747c42_z.jpg)
login_87
24-10-2013, 12:57
:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/1251/gdnu.jpg)
i
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img513.imageshack.us/img513/3636/h2gt.jpg)
PS .
Pił już ktoś Czarna dziure z Pinty??
Z racji, że nie piję alkoholu to szukam sobie ciekawych napitków niekoniecznie alkoholowych :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img132.imageshack.us/img132/9998/zms2.png)
Pił już ktoś Czarna dziure z Pinty??
pilem z pierwszej warki ale od tego czasu troche minelo - nie zrobila na mnie wrazenia, kompletnie nie moj typ piwa, za delikatne. w porownaniu do tego co masz na stole odpadnie w przedbiegach w szczegolnosci przy perelkach od brewdoga :)
PS .
Pił już ktoś Czarna dziure z Pinty??
ja pił w zeszłym roku chyba ale już nie pamiętam, generalnie nie podchodzą mi piwa z pinty
Patryk546
24-10-2013, 16:12
Standardowo herbatka i ciasteczko
Rafał_Sz
25-10-2013, 18:58
Standardowo herbatka i ciasteczko
sok malinowy dzisiaj:)
Sio! ;)
domowej roboty porto .. zastanawiam sie jedynie czy przetrwa probowanie i bedzie mialo czas polezakowac.
Eksperymenty.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/10479792796_60a61c8a0b_c_d-2.jpg
źródło (http://farm3.staticflickr.com/2890/10479792796_60a61c8a0b_c_d.jpg)
Oj wspolczuje... O ile jablko i gruszka da sie wypic to pozostale to.masakra ;)
Eksperymenty.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/10479792796_60a61c8a0b_c_d-2.jpg
źródło (http://farm3.staticflickr.com/2890/10479792796_60a61c8a0b_c_d.jpg)
Oj wspolczuje... O ile jablko i gruszka da sie wypic to pozostale to.masakra ;)
Piłem to kiedyś na Łotwie... dużo tego wypiłem... następnego dnia tylko kwas chlebowy i mała drzemka mnie uratowały ;)
A ja dziś pije prezent. Taki lekki smaczek Guinnessa...
sztender
25-10-2013, 22:49
Ostatnio miody pitne. Własne się robią będą za około rok :smile:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/10/ybaryvym-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/10/26/ybaryvym.jpg)
Ten nowy Tapatalk jest tak gowniany ze szok...
Fajna szklanka EB, szkoda, że już go nie produkują pod tym brandem. Teraz właśnie jak u Ciebie na zdjęciu podobno nazywa się Specjal.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/191/98gu.jpg/)
login_87
26-10-2013, 09:41
pilem z pierwszej warki ale od tego czasu troche minelo - nie zrobila na mnie wrazenia, kompletnie nie moj typ piwa, za delikatne. w porownaniu do tego co masz na stole odpadnie w przedbiegach w szczegolnosci przy perelkach od brewdoga :)
brewdog rządzi :)
brewdog rządzi :)
W ogóle dogi rządzą :razz:
Ciekawe piwka mają z FlyingDoga również... i psychodeliczne etykiety na butelkach :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/96/phzm.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img546.imageshack.us/img546/6986/khpb.jpg)
Nie podzielam zachwytów nad tym piwem.
Dla mnie jest nudne i męczące.
Za słodowe bez kontrującej goryczki..
Z okazji wczorajszych urodzin przyjaciela: absolut + sok pomidorowy + pieprz + tabasco + lód = krwawa Mary
i do tego przez internet na FB ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/96/phzm.jpg/)
czemu pijesz whisky w kieliszku do grappy? :)
czemu pijesz whisky w kieliszku do grappy? :)
coś słabo się orientujesz bo to jest specjalny kieliszek do whisky...
Konstancin Pszeniczne - chyba najgorsze piwo jakie do tej pory piłem. Wg mnie to zwykłe pomyje i skończyło tam gdzie jego miejsce - w zlewie :(.
Konstancin już prawdopodobnie nie istnieje. To co jest w sklepach to końcówki produkcyjne zrobione... no bez polotu niestety.
mleko z miodem :D chory jestem :/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/6926/dymv.jpg)
'świątecznie' ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img17.imageshack.us/img17/6918/atdi.jpg)
Sebastianito
01-11-2013, 18:05
:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/1251/gdnu.jpg)
i
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img513.imageshack.us/img513/3636/h2gt.jpg)
PS .
Pił już ktoś Czarna dziure z Pinty??
Punk IPA! Toż to perfumy! A kac za to masakryczny... Ale w Edinburghu ten bar polecam, mega ludzie przebywają!
:mrgreen:
http://img694.imageshack.us/img694/584/ydtm.jpg
źródło (http://img694.imageshack.us/img694/584/ydtm.jpg)
Piwa z taka etykietą.... mmmmm,... rozmarzyłem śię!
Gracek90
02-11-2013, 00:21
Obecnie? Zwykłą herbatkę.
Zestaw filmowy, tylko jeszcze nie wiem do jakiego filmu bedzie :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img198.imageshack.us/img198/8804/m1u1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img543.imageshack.us/img543/1418/ndty.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/819/wo8x.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img853.imageshack.us/img853/5404/rmw8.jpg)
Daszbord
03-11-2013, 21:44
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/detoks_sokjablkowy-2.jpg
źródło (http://www.wrozka.com.pl/images/website/2011/03/detoks/detoks_sok-jablkowy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img855.imageshack.us/img855/4495/hbvq.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/detoks_sokjablkowy-1.jpg
źródło (http://www.wrozka.com.pl/images/website/2011/03/detoks/detoks_sok-jablkowy.jpg)
Taka zagadka. Tymbark, jabol czy jednak calvados ;]
Herbata z miodem i cytryna (duuuzo) - przez tydzien juz, chory jestem.
Patryk546
05-11-2013, 22:09
Ja dziś kompot malinowy hehe . Kolego @Martink ja bym sie zastanowił czy mieszać herbatę z cytryną i miodem bo tam jakieś związki rakotwórcze powstają po takim połączeniu naukowcy coś odkryli niedawno.
coś słabo się orientujesz bo to jest specjalny kieliszek do whisky...
zwracam honor :) choc do tej pory szczerze przyznaje ze si enie spotkalem .. ze szklanka w tym ksztalcie owszem ale nie myslalem ze ktos to wsadzi na kieliszkowa stopke. dobrze sie czasem czegos nauczyc.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img59.imageshack.us/img59/2884/l1p3.jpg)
Nawet ujdzie jak na piwo "dla zabki" :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img14.imageshack.us/img14/7292/xgcj.jpg)
urlopowo z żoneczką :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/842/52cb.jpg/)
superlama
07-11-2013, 00:01
Kuchnie świata:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/10714945945_c9d2890589_o-2.jpg
źródło (http://farm4.staticflickr.com/3796/10714945945_c9d2890589_o.jpg)
Piłem Hobgoblin i było pyszne. Jak smakuje King Goblin?
superlama
07-11-2013, 15:41
Piłem Hobgoblin i było pyszne. Jak smakuje King Goblin?
Trochę ostrzejszy, ale też całkiem przyzwoity:)
Z tamtejszych wynalazków jeszcze Spitfire mi smakował.
niedobre to to...ale darmowe więc nie wypada odmówić i wybrzydzać :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Pamiętacie że dziś międzynarodowy dzień stoutu?
Ja tam pamiętam... :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img27.imageshack.us/img27/3497/t4be.jpg)
ech....znajomi :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Pamiętacie że dziś międzynarodowy dzień stoutu?
Oczywiście :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img707.imageshack.us/img707/2162/wrqz.jpg)
Sebastianito
09-11-2013, 04:24
A sięNaebałem...
1 Hajneken i 4 Tysie...
A sięNaebałem...
1 Hajneken i 4 Tysie...
Trzepaczami beretu ;)
Dziś z serii... produkcji własnej ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img34.imageshack.us/img34/7949/oovj.jpg)
Późno już... a rano trzeba wstać. Więc noalko z Ukrainy przed snem ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/6659/zldc.jpg)
atak chmielu i ortodox polecę
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img855.imageshack.us/img855/2933/kxbz.jpg)
A ze mnie jest dziwaczny jakiś stwór, bo piwa nie lubię...sam nie wiem dlaczego :shock:.
Za to uwielbiam whsky i nie odmawiam sobie małej szklaneczki z colą przed snem - podobno wydłuża życie.
Dołuje mnie natomiast pewien text, który miałem nieprzyjemność przeczytać - wg. tego artykułu to już alkoholizm :mad:.
Trudno :).
A ze mnie jest dziwaczny jakiś stwór, bo piwa nie lubię...sam nie wiem dlaczego :shock:.
Za to uwielbiam whsky i nie odmawiam sobie małej szklaneczki z colą przed snem - podobno wydłuża życie.
Dołuje mnie natomiast pewien text, który miałem nieprzyjemność przeczytać - wg. tego artykułu to już alkoholizm :mad:.
Trudno :).
Rzucisz linkiem? Sam chętnie poczytam...
Alkoholizm to zaczyna się moim zdaniem jak regularnie się upijasz do zrycia beretu.
Jak lubisz wychylić małą szklaneczkę whsky to moim zdaniem uzależnienie psychiczne tylko...
Ale to śliski temat... bo można być równie dobrze uzależnionym od masła orzechowego (albo jak ja od wasabi na kanapkach) i jakoś nikt tego nie potępia :p
Link? Bardzo proszę: http://natemat.pl/42117,i-ty-mozesz-byc-alkoholikiem-nie-musisz-sie-upijac-wystarczy-kieliszek-wina-lub-szklanka-whisky-co-wieczor
Link? Bardzo proszę: http://natemat.pl/42117,i-ty-mozesz-byc-alkoholikiem-nie-musisz-sie-upijac-wystarczy-kieliszek-wina-lub-szklanka-whisky-co-wieczor (http://http://natemat.pl/42117,i-ty-mozesz-byc-alkoholikiem-nie-musisz-sie-upijac-wystarczy-kieliszek-wina-lub-szklanka-whisky-co-wieczor)
Powiem krótko aby nie zakłócać głównego wątku tematu: farmazony.
Nie przejmuj się (jesteś aż tak podatny na takie artykuły?)
Dla równowagi oglądnij ten materiał osoby ze sceny piwnej:
http://blog.kopyra.com/index.php/2013/11/13/czy-regularne-picie-piwa-prowadzi-do-alkoholizmu/
(wiem, Tomek jest tak samo nielubiany jak i lubiany w pewnych kręgach, ale skoro przekonuje Cię zdanie redaktora wpisu przytaczanego przez Ciebie, to obejrzyj też ten materiał przytoczony przeze mnie, w końcu to zupełnie odmienne zdanie dla równowagi) :mrgreen:
jak to się mawia za Tomka zawsze piwo! :D
Zestaw na sobotni wieczor :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img706.imageshack.us/img706/854/wvri.jpg)
oj będzie męczarnia w sobotę widzę :-P
ten stock to przekręci CIę na lewą stronę, piłem go jakiś czas temu i myślałem że nie doczekam świtu :D
A widzisz, stock nie dla mnie tylko dla zenskiej czesci imprezy :P
Poza tym ja podaje go ze spritem, odrobina soku zurawinowego i cytryna ;) Nie wyczujesz alkoholu nawet jak sie polowe szklanki wodki naleje :P
Mam tylko nadzieje, ze 2 litry whisky wystarczy na 6 chlopa :P zapewne jeszcze goscie cos doniosa, jeden znajomy sie odgrazal maltem (ciekawe co przyniesie) :P
Sendilkelm
15-11-2013, 10:25
odgrazal maltem (ciekawe co przyniesie) :P
Daj znać co to będzie, bo picie maltów na umór nie ma większego sensu. Szkoda malta na sponiewieranie się, chyba, że jest to podstawka :)
Zestaw na sobotni wieczor :P
Ten Tullamore kiedyś mnie niemiłosiernie sponiewierał. Od samego patrzenia na niego przechodzą nie ciary. :)
Nie lubię alkoholu. Pijam tylko herbatę i kawę.
Nie lubię alkoholu. Pijam tylko herbatę i kawę.
No to w dobie wszystkoholizmu jesteś:
herbatoholikiem i kawoholikiem :mrgreen:
Daj znać co to będzie, bo picie maltów na umór nie ma większego sensu. Szkoda malta na sponiewieranie się, chyba, że jest to podstawka :)
Napewno się pochwale ;) do sponiewierania się mam to co na zdjęciu, malta zostawię na narodziny syna za dwa tygodnie :)
login_87
15-11-2013, 14:34
Szykuje się kilka nowości do spróbowania
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img443.imageshack.us/img443/218/j80o.jpg)
Powiem krótko aby nie zakłócać głównego wątku tematu: farmazony.
Nie przejmuj się (jesteś aż tak podatny na takie artykuły?)
Spoko :lol:. Daleko mi do brania wypocin niektórych pismaków serio i wierz mi, że mam do tego ( do siebie zresztą też) spory dystans.
Nieco odbiegnę od tematu, ale pewnie nie tylko mnie wkurza poziom mediów w ogóle: tv, internetowe portale,
radio, gazety roją się od pseudo-sensacji, pseudo-newsów i innych farmazonów, mających na celu ... no właśnie co?
Co mnie obchodzi, że pani X nie założyła majtek, panią Y zdradza mąż, a pan Z nie lubi blondynek?
Ja lubię :D.
Nawiązując już do tematu tego wątku: na trzeźwo nie da się tego czytać, oglądać i słuchać :D.
Zatem Wasze zdrowie, Panie Nikoniarki i Panowie Nikoniarze :).
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img20.imageshack.us/img20/1721/s7sb.jpg)
porter z chili? czemu nie... ;)
adolfik9501
15-11-2013, 21:14
(...)
porter z chili? czemu nie... ;)
Szukałem go ostatnio bez skutku. Będę się musiał znowu rozglądnąć. Standardowy GIP mi bardzo podchodzi.
Szukałem go ostatnio bez skutku. Będę się musiał znowu rozglądnąć. Standardowy GIP mi bardzo podchodzi.
Określę go jako... mało pijalny.
Mogli by sprzedawać w butelkach 0,33l.
W aromacie pustka - zero porterowych nut. W smaku też pustka - wrażenie rozwodnienia, zero porterowej treściwości. Papryczka wyczuwalna, pali lekko przełyk i usta (co ciekawe nie od razu, dopiero po paru sekundach).
No i do tego dołożyło się to, że trafiłem na butelkę z DMSem. Przeszkadza mi to w degustacji. Od zamieszczenia posta z fotką do teraz wypiłem niecałą połowę przedstawionego na fotce pokala 0,33... i nie wiem czy reszty nie wyleję.
Ten porter to taka... ciekawostka jedynie... d..y mi nie urwało. :lol:
adolfik9501
15-11-2013, 21:35
Spróbować nie zaszkodzi (chyba) ;)
DonMaliniacco
15-11-2013, 21:38
Dzisiaj odbył się mój debiut w dziedzinie pędzenia domowej śliwki. 6,7 litra o mocy 70% :)
Epilog dnia dzisiejszego:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img703/8281/u938.jpg)
Spróbować nie zaszkodzi (chyba) ;)
Pewnie :)
Osobiście nie spróbujesz to nie będziesz wiedział jak je ocenić :grin:
Dzisiaj odbył się mój debiut w dziedzinie pędzenia domowej śliwki. 6,7 litra o mocy 70% :)
Epilog dnia dzisiejszego:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img703/8281/u938.jpg)
Oł jea :)
Dzisiaj odbył się mój debiut w dziedzinie pędzenia domowej śliwki. 6,7 litra o mocy 70% :)
[...]
wow... gratulacje... choć to akurat nie moje klimaty ;)
dzisiaj z ziomkiem wstawiałem nowe drzwi do kotłowni,w zamian wypiliśmy 1L smirnoffa black i po 3 piwa....ale nie mogę spać bo mam airwolfa jak siępołożę :P
Nie wiem czy było, ale nareszcie fajnie przygotowany spot reklamowy polskiego (niegdyś) produktu. W tym przypadku nowej szklanki.
A Żywca nie lubię- nie przepadam za zbyt goryczkowymi piwami.
ayqj_993ssY
http://youtu.be/ayqj_993ssY
pioter m
16-11-2013, 16:45
A my z żoną "walimy" jabola ze szklanki. Pełna kulturka.
A na poważnie - pijemy cydr. Na szczęście zaczął się u nas pokazywać w sklepach. Cydr lubelski jest zupełnie przyzwoity. Do kupienia w tesco, czasem lewiatan i real. Nie polecam cydru z kauflanda, ponieważ zalatuje czymś, co różnie może się kojarzyć (mnie uryną, komuś jeszcze iglakiem).
Nie rozumiem tylko, dlaczego pijawki Rostowskiego każą na cydr naklejać banderolę, kiedy to ma tylko 4.5 volta, czyli mniej niż piwo.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/4994/ets9.jpg)
po wczorajszej porażce jaką był Chili Porter z Ambera dziś porter z Ukrainy.
Bardzo dobry, aksamitny i kawowy.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img6.imageshack.us/img6/4994/ets9.jpg)
po wczorajszej porażce jaką był Chili Porter z Ambera dziś porter z Ukrainy.
Bardzo dobry, aksamitny i kawowy.
W 100% się zgadzam, bardzo dobry porter.
Przed otwarciem pierwszej butelki powiekszylo sie grono i zestaw wygladal tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img844.imageshack.us/img844/6120/81tm.jpg)
A to wspomniany przeze mnie prezent z ktorym przybyl znajomy
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img802.imageshack.us/img802/8498/tlnb.jpg)
Belgia
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img62.imageshack.us/img62/5254/bszg.jpg)
Sendilkelm
17-11-2013, 19:56
A to wspomniany przeze mnie prezent z ktorym przybyl znajomy
Otwierałeś? Mnie nie smakuje żaden Bowmore podstawowy, a ten to już w ogóle.
Nie otwieralem. Zostawilem na narodziny syna ;)
Sebastianito
17-11-2013, 23:26
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/11/1711-1.2013+-+1
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-ZJue4l731xw/Uokx1o-x5OI/AAAAAAAAAyA/xbap7PgR9P8/w1325-h994-no/17.11.2013+-+1)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
U mnie dzisiaj poznanskie paskudztwo w zielonej butelce. niestety nic ciekawszego nie ma w moim osiedlowym sklepie :P
A ja dziś na 'letko' ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img24.imageshack.us/img24/2575/1z9n.jpg)
Sebastianito
21-11-2013, 23:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://distilleryimage7.ak.instagram.com/eaf1ecbe527711e3963312bb693d77b1_7.jpg)
Brew Dog - Mix Tape 8, Indian Pale Ale dojrzewające w beczkach po whisky przez 2 lata... 14,5%
Dżizas, do tego trzeba mieć podniebienie!
.:Gerard:.
22-11-2013, 00:37
Szantrape, Chantre
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.infodienst.de/files/artikel/chantre_herbstpromo09.jpg)
login_87
22-11-2013, 11:47
http://distilleryimage7.ak.instagram.com/eaf1ecbe527711e3963312bb693d77b1_7.jpg
źródło (http://distilleryimage7.ak.instagram.com/eaf1ecbe527711e3963312bb693d77b1_7.jpg)
Brew Dog - Mix Tape 8, Indian Pale Ale dojrzewające w beczkach po whisky przez 2 lata... 14,5%
Dżizas, do tego trzeba mieć podniebienie!
Ja chce takie!!!!!
a to moje wczorajsze...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img812/3870/7zul.jpg)
co tu robi harnaś ??
a to moje na dzisiaj :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img69/9985/ot6e.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.