Zobacz pełną wersję : co pijecie?
Strony :
1
2
3
[
4]
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Sądzę że z szafki nad zmywarką w kuchni... ;)
Brawo Turcja...
U mnie szklanki do piwa mają lepsze miejsce niż kuchnia :) :D
Wysłane z N7100 lub N8000
Boryszuk
16-02-2013, 23:35
U mnie dziś Bacardi Oakheart z colą.
popołudniowo...:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/rt3112arv/)
Na zakończenie weekendu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img252.imageshack.us/img252/7307/img7913s.jpg)
Sendilkelm
18-02-2013, 10:02
popołudniowo...:
http://s17.postimage.org/rt3112arv/DSC_0221.jpg
źródło (http://postimage.org/image/rt3112arv/)
Mnie nie przypadło do gustu. Tzn. może inaczej ... po prostu dobre :)
Jak ktos jeszcze nie mial okazji spijac piany JOHN SMITH'S to polecam.Piwko lekkie nie gazowane palone.
Ah widzę, że tu sami koneserzy dobrych trunków ;) Ja tradycyjnie, po polsku, czysta wódka bez popity ;) Najlepiej Absolwent
Grabasimo
18-02-2013, 12:09
Od dzis i ja zaczynam urlopik. Dzis kierunek azja.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/2z707b8-1.jpg
źródło (http://i48.tinypic.com/2z707b8.jpg)
Wczoraj degustowalem Cider - Aspall oraz Henry Westons. Oba dobre i dosc wytrawne.
Mnie nie przypadło do gustu. Tzn. może inaczej ... po prostu dobre :)
wiadomo, to rzecz gustu :) mi Lasanta bardzo smakuje...ale i tak nie przebije Signeta :-P
Elektrimo
18-02-2013, 20:54
wiadomo, to rzecz gustu :) mi Lasanta bardzo smakuje...ale i tak nie przebije Signeta :-P
Dokładnie tak jak mówisz
po ciężkim dniu...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/6cb0xn01z/)
Grabasimo
20-02-2013, 11:33
Dzisiaj delektuje sie Hoegaarden i Asahi
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/208h0zt-2.jpg
źródło (http://i48.tinypic.com/208h0zt.jpg)
Z alkoholu tylko piwko. (Choć Ferdek kiepski twierdzi, że piwo to nie alkohol). Ostatnio zasmakowałem w niepasteryzowanych np. Kasztelan, Tyskie Klasyczne itp.
zimowo ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/dh1btevrd/)
Grabasimo
21-02-2013, 01:37
zimowo ;-)
Jak JD to proponuje skosztować Miodowego. i ma prawie 40vol ;-)
Jak JD to proponuje skosztować Miodowego. i ma prawie 40vol ;-)
mam,piłem, nie smakuje mi niestety :/
Sendilkelm
21-02-2013, 10:21
mam,piłem, nie smakuje mi niestety :/
Kurcze, tyle tego masz ... a ja ostatnio w Wołominie u notariusza byłem :P
PS
W końcu się też zebrałem i po długich przemyśleniach założyłem bloga (i forum) www.smakwhisky.com
świetna sprawa :) też o tym myślałem ale jakoś tak mi to idzie jak krew z nosa....zaraz się zarejestruję :-)
ja wiem czy mam dużo...są lepsi :-P czaje się na okazje i kupuje...mam sprawdzone sklepy, gdzie mam już dobre zniżki, bo jak bym miał płacić tyle za ile na półce stoją to zona by mnie wyeksmitowała :-)
Sendilkelm
21-02-2013, 10:45
świetna sprawa :) też o tym myślałem ale jakoś tak mi to idzie jak krew z nosa....zaraz się zarejestruję :-)
ja wiem czy mam dużo...są lepsi :-P czaje się na okazje i kupuje...mam sprawdzone sklepy, gdzie mam już dobre zniżki, bo jak bym miał płacić tyle za ile na półce stoją to zona by mnie wyeksmitowała :-)
Hmm.. Ja nie mam swoich sklepów :/ Ja czaje się na sobotę, bo u mnie na Tarchominie otwierają Stokrotkę, a z tego co wiem tam tanie podstawki są.
a u mnie na wsi nie ma stokrotki właśnie :P
żeby nie popaść w monotonię...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/87ntw2627/)
Grabasimo
22-02-2013, 12:26
Dzis na degustacje pojawil sie rum
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/x2nour-1.jpg
źródło (http://i45.tinypic.com/x2nour.jpg)
Grabasimo
22-02-2013, 19:57
Ok wieczorna pora czas na bronka.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/3097f37-1.jpg
źródło (http://i49.tinypic.com/3097f37.jpg)
ps; osobiscie wole tego trzymanego w beczkach po rumie
A ja dziś piję "starego" specjalka w nowej szacie!
Rodowód elbląski mu przybył na etykiecie :eek:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/sydutymy-1.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/02/23/sydutymy.jpg)
Podany w ładnym kartoniku...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/edupagu7-1.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/02/23/edupagu7.jpg)
Pzdr
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/Zh3GojF-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/Zh3GojF.jpg)
tani, bardzo dobry blend, niestety nie do dostania u nas...;/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/gittg9con/)
tani, bardzo dobry blend, niestety nie do dostania u nas...;/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/gittg9con/)
lubię, często kupuję tego zwykłego w tesko coś koło 60 zł
lubię, często kupuję tego zwykłego w tesko coś koło 60 zł
nawet taniej spokojnie można kupić :) zwykły też jest doby
famous grouseu nas tak na prawdę znany jest tylko w tej podstawowej wersji , a ma ich więcej i są bardzo dobre (i cenowo przystępne).ja jak na prazie piłem 5 grouse :-P
A ja dzisiaj sączę grzane wino z imbirem i pomarańczą :)
Sendilkelm
25-02-2013, 00:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/541570_594628077219084_1721202987_n.jpg)
to i ja się za 16-stkę zabiorę ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/yvjw0j8mv/)
Grabasimo
25-02-2013, 11:47
Tak jak kiedys mowilem wole tego lezakowanego w beczkach po rumie. Moc 6.8.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/5odrgl-1.jpg
źródło (http://i46.tinypic.com/5odrgl.jpg)
sorevell
25-02-2013, 12:27
Koleżanka poszukuje czterdziestoletniego whisky. Orientujecie się czy i ewentualnie gdzie można coś takiego dostać?
Koleżanka poszukuje czterdziestoletniego whisky. Orientujecie się czy i ewentualnie gdzie można coś takiego dostać?
jak będzie wiedziała konkretnie jakie to mogę pomóc :) ew doradzić ale to na PW
Sendilkelm
25-02-2013, 12:40
Koleżanka poszukuje czterdziestoletniego whisky. Orientujecie się czy i ewentualnie gdzie można coś takiego dostać?
Jak kolega wyżej napisał, wszystko rozchodzi o to, czy po prostu chce 40-letnie czy szuka czegoś konkretnego. Swoją drogą nie wszystkie whisky starsze są lepsze, więc jeśli kieruje się wiekiem to niekoniecznie tędy droga.
Na pewno znajdzie tu: www.domwhisky.pl
Na pewno znajdzie tu: www.domwhisky.pl (http://www.domwhisky.pl)
znajdzie, maja nawet glenfarclas 40 yo ...ale oni maja kosmiczne ceny ;/
Sendilkelm
25-02-2013, 12:51
znajdzie, maja nawet glenfarclas 40 yo ...ale oni maja kosmiczne ceny ;/
No niestety tanio nie jest, ale przynajmniej JEST :) Ale zdarzają się whisky w normalnych cenach, a może inaczej: w zbliżonych do normalnych :) Jak już jesteśmy przy tym, to w Wawie są dwa chyba takie większe:
www.singlemalt.pl (http://www.singlemalt.pl)
http://www.sklep-ballantines.pl/
Nie wiem jak Ball, ale singlemalt ma falami niektóre edycje, za to zazwyczaj w bardzo niskich cenach. W markecie ciężko będzie o 40yo.
EDIT:
Jak już jeteśmy przy cenach etc. to Glenlivet Nadurra kupiłem właśnie wczoraj. http://www.sklep-ballantines.pl/Glenlivet_Nadurra_16_YO-3675.html
Ta wersja jest starsza od mojej, ale uważam, że też w przyzwoitej cenie kupłem. Jakbyś chciał to są 3 sztuki jeszcze w Carrefourze w Arkadii po 249,99 zł
W tej cenie jest też Glenlivet 18yo
40 w markecie na pewno nie dostanie ;-P singlemalt ma duzy wybór, ballantines cenami zabija :)
edit: dzięki za cynk :)
sorevell
25-02-2013, 13:07
Swoją drogą nie wszystkie whisky starsze są lepsze, więc jeśli kieruje się wiekiem to niekoniecznie tędy droga.
Wiek trunku jest o tyle istotny, że chodzi o prezent na 40. urodziny. Dzięki za podlinkowanie sklepów, w wolnej chwili przejrzę ofertę.
Sendilkelm
25-02-2013, 13:11
Wiek trunku jest o tyle istotny, że chodzi o prezent na 40. urodziny. Dzięki za podlinkowanie sklepów, w wolnej chwili przejrzę ofertę.
No tak, że też nie pomyślałem :) Ja na 30' dostałem 5-letnią...
No tak, że też nie pomyślałem :) Ja na 30' dostałem 5-letnią...
w tym roku mnie to czeka...ciekawe co ja dostanę :razz:
Sendilkelm
25-02-2013, 14:06
w tym roku mnie to czeka...ciekawe co ja dostanę :razz:
Ja też miałem w tym roku :) Moja 5-letnią była już prezentowana tu Octomore :)
zacznę się rozglądać za jakąś 30-stka dla siebie... pierwsza myśl - Glenfiddich 30 :)
Sendilkelm
26-02-2013, 16:39
zacznę się rozglądać za jakąś 30-stka dla siebie... pierwsza myśl - Glenfiddich 30 :)
Caol Ila 30 :) http://www.masterofmalt.com/whiskies/caol-ila-30-year-old-single-cask-master-of-malt-whisky/
PS.
Można powoli się przenosić na forum.smakwhisky :) Jest nas już 3 stąd.
Dobra cena tej caoli :-) wieczorem zajrze na smakwhisky bo z tel nie bardzo lubie :-P
Dzisiaj wieczorem...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.beersofeurope.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/pimages/MoorlandHensTooth.jpg)
u mnie:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/4fyrwkwd9/)
.:Gerard:.
27-02-2013, 00:53
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.lebensmittel.de/productpics/bz_1/bnb_s/bn_w20112011c2011azcwa2011cc//w_400/h_400/1194340.jpg)
raczej łyczek leczniczo :) inaczej może sponiewierać :evil:
blizniak53
27-02-2013, 19:15
A ja własnoręcznie urobioną naleweczkę z aronii. Pychotka.
Pozdrawiam
Bogdan
Grabasimo
01-03-2013, 11:46
Byla promocja w Tesco za 0.7 13f
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/281zud1-1.jpg
źródło (http://i48.tinypic.com/281zud1.jpg)
Coz za tragedia :P
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13482817,Tysiace_litrow_whiskey_wylanych_ do_kanalu_przez_pomylke.html
e tam, chivasa nie szkoda :-P
Grabasimo
02-03-2013, 03:36
a znow na promocji.. Whyte & Mackay.... do tego pare zywcow... i zycie plynie...dalej
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/Num6IaP-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/Num6IaP.jpg)
Sebastianito
03-03-2013, 19:24
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img705.imageshack.us/img705/5379/piwa.jpg)
Szkocja, Islandia, Niemcy, Hawaje...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/PBV8Ve5-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/PBV8Ve5.jpg)
sorevell
03-03-2013, 20:01
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img138.imageshack.us/img138/6624/img4528z.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/53ihyni5x/)
Chaos, sam ukladałeś? :-)
U mnie dziś -
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/aty4u7u3-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/03/04/aty4u7u3.jpg)
Chaos, sam ukladałeś? :-)
oczywiście :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/sZFX9ju-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/sZFX9ju.jpg)
eristoff
04-03-2013, 22:08
Panowie i Panie proszę o radę. Szwagierka przylatuje niedługo z livingston koło edynburga (szkocja) . Chciałbym żeby mi jakąś whisky przywiozła, dobrą i niedrogą ale przede wszystkim taką jakiej u nas nie ma w Polsce, jakiegoś "lokalesa". Proszę o propozycje
Ja dzisiaj robiąc wiosenne sprzątanko w garażu znalazłem to arcydzieło ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img822/2917/pgf0068.jpg)
Panowie i Panie proszę o radę. Szwagierka przylatuje niedługo z livingston koło edynburga (szkocja) . Chciałbym żeby mi jakąś whisky przywiozła, dobrą i niedrogą ale przede wszystkim taką jakiej u nas nie ma w Polsce, jakiegoś "lokalesa". Proszę o propozycje
może coś z Glenkinchie lub Auchentoshan? te destylarnie są najbliżej :)
Ja dzisiaj robiąc wiosenne sprzątanko w garażu znalazłem to arcydzieło ;)
zapomniałeś o zakorkowanym ? no proszę cie ...
zapomniałeś o zakorkowanym ? no proszę cie ...
Kupiłem ich w Cisnej chyba ze dwadzieścia i o tym jednym zapomniałem, meakulpa :)
Kupiłem ich w Cisnej chyba ze dwadzieścia i o tym jednym zapomniałem, meakulpa :)
wybaczam, ale żeby mi to było po raz ostatni !
wczoraj machinarium [w tle] +
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/02xjrBt-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/02xjrBt.jpg)
dobry wieczór!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/ynhbgbldz/)
Grabasimo
05-03-2013, 21:14
dobry wieczór!
Dobre to Klasztorne?
Z browaru Jablonkowo pilem juz sporo piw ale tego jeszcze okazji nie mialem.
zacząłem od 8.6 które właśnie sączę..jak otworze klasztorne to skrobne jakieś info:)
Al Koholik
05-03-2013, 21:23
Ja dzisiaj robiąc wiosenne sprzątanko w garażu znalazłem to arcydzieło ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img822/2917/pgf0068.jpg)
:mrgreen: kulawy miś rzondzi :mrgreen:
Dobre to Klasztorne?
już piję więc mogę powiedzieć, że jest o niebo lepsze od 8.6. Delikatne, nie za bardzo czuć goryczkę :)
Grabasimo
06-03-2013, 13:06
już piję więc mogę powiedzieć, że jest o niebo lepsze od 8.6. Delikatne, nie za bardzo czuć goryczkę :)
dzieki. we wtorek bede na slasku i okolicach zawiercia. wiec bedzie szansa znow na degustacje z browaru zawiercianskiego. calkiem przyjemne maja tam browarki.
No a w srode znow zakupie polski exportowy produkt - Miodule (ostatnio na lotnisku kosztowala 110zl za 0.5l)
Dziś ryba z Browaru Widawa.
Jednak niezbyt udana warka... czekam aż uwarzy się następna, powtórzę bo styl niezły tylko narazie wykonanie takie sobie.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img24.imageshack.us/img24/5456/img7916s.jpg)
w osiedlowym przecena była do 0,99 pln ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/fm06UV6-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/fm06UV6.jpg)
Dzisiaj piwkowo
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/e4y5eset-1.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/03/07/e4y5eset.jpg)
Oprócz już znanego goblina oraz Abbot'a pojawiła sie "owieczka" :)
:kulawy miś
...zwany również ,,kalikom" (czyt. kaleka, czyli że bez jednej nóżki:-)), kilka dni temu byłem w Bieszczadach, w jednej z knajp w Cisnej stał misiu i kosztował 15zł !!!!
Innym razem (również w Cisnej), obiecałem miejscowym ,,wyrwigroszom" że im do Misia dołożę ale nie mam drobnych i idę coś zjeść do Łemkowyny, jak rozmienię to po wyjściu się podzielę, no i co, wychodzę a tam cała reprezentacja skanduje : PEKTOWIN JASŁO, PEKTOWIN JASŁO, no i jak im odmówić !
A po za tym u mnie w barku oryginalny wilkowyjski MAMROT stoi 8-)!!!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/4v19tzxoz/)
Matti474
07-03-2013, 20:22
zależy od dnia tygodnia, w piątki organizm nie przyjmuje wody, za to w niedziele pochłania ją litrami :D
adamek22
07-03-2013, 23:42
Jutro piątek, więc pewnie jakieś piwko. Najlepiej z browaru Lwówek Śląski albo Ciechan. Mam też chęć na Whisky, ale na porządną to mnie niestety nie stać za bardzo. Ktoś chwalił jakąś z biedronki, Williams "coś tam" bodajże, ale boję się trochę :)
Sendilkelm
08-03-2013, 12:00
Jutro piątek, więc pewnie jakieś piwko. Najlepiej z browaru Lwówek Śląski albo Ciechan. Mam też chęć na Whisky, ale na porządną to mnie niestety nie stać za bardzo. Ktoś chwalił jakąś z biedronki, Williams "coś tam" bodajże, ale boję się trochę :)
Jeśli masz ochotę na whisky, to podaj budżet, a wybierzemy coś, co może zadowoli Twoje kubki smakowe :)
ze dwa lata temu kupiłem z ciekawości whisky z Lidla , Queen Margot jakoś tak... 37 zł za 0,7...do dzisiaj stoi napoczęte ;-P
Sendilkelm
08-03-2013, 12:17
ze dwa lata temu kupiłem z ciekawości whisky z Lidla , Queen Margot jakoś tak... 37 zł za 0,7...do dzisiaj stoi napoczęte ;-P
Pewnie ma już 30% mocy :P
Wg mnie z tanich kukurydzianki wygrywają ze szkockimi blendami w tych samych cenach.
jak już nie raz tu było wspomniane, dobre whisky nie musi być drogie. Z budżetowych dobre są teacher's, bells, bushmills black bush... itp itd...
Sendilkelm
08-03-2013, 12:43
jak już nie raz tu było wspomniane, dobre whisky nie musi być drogie. Z budżetowych dobre są teacher's, bells, bushmills black bush... itp itd...
itp nie piłem
itd... też nie piłem :)
Black Bush, właśnie wczoraj się zorientowałem, że u mnie stoi. Nawet nie wiem skąd go mam :) Dziś spróbuję.
Jeśli masz ochotę na whisky, to podaj budżet, a wybierzemy coś, co może zadowoli Twoje kubki smakowe :)
nie tyle budżet co smak powinien podać...co lubi...bardziej słomka...owoce...czekolada...miód...dym torfowy czy wodorosty..
jaki smak...to jest pytanie...
budżet od 160 do.....;)
Wlasnie poszla buteleczka :)
portugalskie, rozowe, niezbyt mocne (9,5%) ponoc polslodkie.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img543.imageshack.us/img543/631/img20130308205558.jpg)
my właśnie zaczynamy, białe, wytrawne ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Sobotni wieczór z lekkim porterem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/img96/4249/img7917s.jpg)
a ja dzisiaj wodorosty, morze, dym i jodyna....ulubione klimaty :)
w wersji lymitet
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/5279dc24cd8bf043-2.jpg
źródło (http://images44.fotosik.pl/624/5279dc24cd8bf043.jpg)
dzisiaj na słodko :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/lsl6c1nrh/)
świątecznie :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/ufn4vr6sh/)
pompkin31
10-03-2013, 23:40
Ja dzisiaj grzecznie siedzę przy herbacie, niestety jutro trzeba wstać do pracy :(
Sendilkelm
11-03-2013, 09:55
świątecznie :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/ufn4vr6sh/)
Ciekawa edycja, aż żal otwierać :)
spokojnie, mam dwie sztuki :)
Sendilkelm
11-03-2013, 11:10
spokojnie, mam dwie sztuki :)
Po tylu postach, to już powinienem się domyśleć....
wczoraj dwa takie wieczorkiem i dziś rano nieswojo mi się zrobiło jak mnie na kontrolę oddechu zatrzymali ...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/woYYV5b-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/woYYV5b.jpg)
Sendilkelm
11-03-2013, 21:44
Ja od trze dni delektuję się piwem z browaru KOREB. Żona mi kupiła wszystkie rodzaje i po kolei otwieram :)
pure malt, rzadkość w Ballantinesie...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/fj0h8zc0f/)
Ja jeszcze po Sylwestrze :D nie tykam alkoholu, najwyżej jakieś piwko wieczorem, jedno! Z piw to kasztelan, albo tyskie złote.
Ja dzisiaj robiąc wiosenne sprzątanko w garażu znalazłem to arcydzieło ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img822/2917/pgf0068.jpg)
Podobno się straszna rzecz stała, jak doniósł mi kolega prowadzący schronisko w Bieszczadach.
Marka "Bieszczady" została jakiś czas temu sprzedana przez przez zakłady w Jaśle firmie z drugiego końca Polski (nie pamiętam dokładnie). No i z okolic Bieszczadów zniknęło wino "Bieszczady"! Bo nowy nabywca nie wiedział o sile marki, myślał, że na swoim rynku lokalnym będzie sprzedawał lokalnym żulikom.
W Bieszczadach źle się dzieje. Mój kolega miał ze dwa transportery pod ladą i sprzedawał po cichu co jakiś czas butelkę turystom, którzy traktowali to jako pamiątkę z wakacji. A teraz kaszana.
Zatem mój kolega zadzwonił do nowego właściciela i uświadomił mu, jak wiele szkód uczynił. Obecnie trwają czynności nad reintrodukcją tego trunku.
dzisiaj dym i torf w limitowanej edycji ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/image/8tknk3vfr/)
Dzisiaj jest grane Raciborskie Niefiltrowane
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://esklep.piwazdusza.pl/801-543-large/raciborskie-niefiltrowane.jpg)
Raciborskie Twierdzowe korzenne na miodzie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/twierdzoweciemne-1.png
źródło (http://ocen-piwo.pl/upload/twierdzowe-ciemne.png)
Korzenne mogę z czysty sumieniem polecić :) Zdjęcie podglądowe z internetu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
photo hosting sites (http://postimage.org/)
Wczoraj uczciłem nadchodzący weekend ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/1204/img7918s.jpg)
rocky200
16-03-2013, 11:49
A cóż to za Ciechan i gdzie go zdobyć można? W "moim" sklepiku z 1000 piw nie ma czegoś takiego. Chyba muszę poważnie ze sprzedawcą porozmawiać, żeby sprowadził na próbę. Jeśli to w ogóle możliwe, bo jak widzę, to jakaś limitowana seria.
A cóż to za Ciechan i gdzie go zdobyć można? W "moim" sklepiku z 1000 piw nie ma czegoś takiego. Chyba muszę poważnie ze sprzedawcą porozmawiać, żeby sprowadził na próbę. Jeśli to w ogóle możliwe, bo jak widzę, to jakaś limitowana seria.
To wersja sprzedawana przed nowym rokiem, limitowana edycja leżakowana w browarze około 3 lat.
Można było sobie zamówić w sklepie browaru z własnym numerkiem. Tego było tylko koło 2000 butelek o pojemności 1 litra z zamknięciem kabłąkowym.
Poluj w grudniu, pewnie też będzie do zanabycia.
A u mnie dzisiejszy wieczór sponsoruje Żubrówka Palona w zmrożonych szotach...
A u mnie dzisiejszy wieczór sponsoruje Żubrówka Palona w zmrożonych szotach...
U mnie biała bije w łeb :)
U mnie biała bije w łeb :)
Mi bije dopiero dziś - od rana... Dziwne, bo ilość była nikczemna. Widać żubr barwiony w połączeniu z dużą ilością teorii z forum toksycznym się staje :/
Dziś dzień Św. Patryka. ?
Jak Irlandia to komercyjny Guinness...
Niestety wersja w zbroi :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img405.imageshack.us/img405/4985/img7924su.jpg)
A ja dzisiaj byłem w lecrecu i zakupiłem myślę że w dobrej cenie zestaw 5szt miłosławów. Stoją po 12.99 zł.
Wczoraj oglądałem tego Ciechana grudniowego, chciałem brać ale był tylko w zestawie ze szklanką i cena ok 80zł mnie lekko odstraszyła. U mnie dzisiaj Odsiecz Wiedeńska z Pinty.
no to siup !
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Sendilkelm
21-03-2013, 10:33
Nie no, tego to już szkoda otwierać :P
Sendilkelm
21-03-2013, 11:06
spokojnie :P
A no tak, masz dwie takie butelki :) Tzn. dwóch takich samych nie masz, bo będzie inny numer :P
A no tak, masz dwie takie butelki :) Tzn. dwóch takich samych nie masz, bo będzie inny numer :P
niestety ta była ostania..ale zamówiłem jeszcze jedną, może dowiozą
Carlo Rossi :P mój najbardziej procentowy alkohol !
Piątkową wieczorną porą taki oto wynalazek ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img829.imageshack.us/img829/9282/img7926s.jpg)
olenka1988
25-03-2013, 03:15
Faktycznie wynalazek :D a ja piję yerba mate...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Piątkową wieczorną porą taki oto wynalazek ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img829.imageshack.us/img829/9282/img7926s.jpg)
chętnie bym spróbował, ale sklepik z lokalnymi piwami w moim mieście "kaput" :(
jestem odcięty od lokalnych piw ... pomocy !
chętnie bym spróbował, ale sklepik z lokalnymi piwami w moim mieście "kaput" :sad:
jestem odcięty od lokalnych piw ... pomocy !
Chyba nie masz czego żałować. Nic specjalnego. Takie niewiadomoco. Niby pils podchodzący pod... pszeniczniaka (?)
A jak nie masz dostępu do piw to po raz kolejny polecam sklep internetowy http://piwoteka.pl/ - sam się tam ostatnio zaopatruję, zamawiam netowo, odbieram osobiście. Znajomi z poza Łodzi też sobie chwalą (wysyłka) jak mają na coś chęć a u nich w okolicy niedostępne.
Za oknem biało, w pokalu czarno ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img824.imageshack.us/img824/1760/img7967s.jpg)
Chyba nie masz czego żałować...
dlaczego ? wcześniej się nazywało "krakowiak" - jedno z moich ulubionych jasnych piw
zresztą ;) niebawem się sam przekonam, przejechałem się dziś kawałek i znalazłem TO:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/sun3iJ0-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/sun3iJ0.jpg)
Mnie Krakowiak też nie podchodził, mimo że koledzy bardzo zachwalali.
Rowing Jack widzę będzie... :D Zresetuj kubki smakowe przed jego degustacją :)
Ja dzisiaj raczę się milk stoutem. Niestety trochę za bardzo kawowy mi wyszedł :/
A tymczasem 'przedświąteczną' porą ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img687.imageshack.us/img687/3054/img7968s.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimg.org/image/5kozh3jhv/)
Sebastianito
31-03-2013, 11:29
Nigdy więcej! Myślę, ze watek można zamknąć!
Boryszuk
31-03-2013, 11:42
Weź się wujek...
Sebastianito
31-03-2013, 15:19
Juz mi przeszlo.... wystarczyla szklanica Jacka Danielczyka.
triptykon
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/7RoJOHC-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/7RoJOHC.jpg)
Sebastianito
31-03-2013, 21:56
Dooooosc!!!!!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Safadera
31-03-2013, 23:52
Ja dzisiaj spędziłam wieczór przy pysznej lampce czerwonego wina... :)
Na dzisiejszy wieczor:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://yanluk.com/nikon/fuji1/white.jpg)
Na dzisiejszy wieczor:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://yanluk.com/nikon/fuji1/white.jpg)
ale butelka jest chyba pusta ? :-P
Ta już tak. Kolejna już zreszta też :-)
Ta już tak. Kolejna już z reszta też :-)
Może zwolnić trochę, bo w wątku o X-PRO zaczyna się już ocean przechylać :wink:
U mnie znowu dym i jeszcze raz dym, czyli "Lafrog"
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/tumblr_lomyjqgAAY1qkjfl3-1.jpg
źródło (http://media.tumblr.com/tumblr_lomyjqgAAY1qkjfl3.jpg)
niefiltrowane mniam :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/YrAHfcE-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/YrAHfcE.jpg)
Ostatnio było przedświątecznie, teraz jest poświątecznie :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/img28/6541/img7971s.jpg)
Wlasnie poszla flaszeczka:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/5637/img20130402215101.jpg)
To jakis wynalazek na bazie whiskey lezakowany w debowych beczkach po nalewkach wisniowych.
W smaku calkiem przyjemne, bardzo slodkie, jakby takie whisky o smaku owocowym (wisniowym). Ciekawie sie komponowalo ze spritem, ale samo tez dobrze wchodzi :)
Ma calkiem fajna cene bo 25 zl/0,5litra :)
Środę mamy... ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img839.imageshack.us/img839/7654/img7980s.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimg.org/image/n9a91znb5/)
oglądnę sobie dziś jakiś fimlek
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/iT1CQJc-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/iT1CQJc.jpg)
się mi zepsuł się volvik się zepsuł, to nie jadę jutro nigdzie, więc oglądnę sobie jakiś filmek ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/B1M5d4B-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/B1M5d4B.jpg)
meshsmoth
06-04-2013, 19:59
Oczywiście Martini Bianco + sprite :-)
Wlasnie poszla flaszeczka:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/5637/img20130402215101.jpg)
:)
najlepsza z samym lodem :)
sobotnio...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Na niedziele popoludnie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/miodula-1.jpg
źródło (http://www.yanluk.com/nikon/miodula.jpg)
Grzaniec z biedronki za 11 zł grzany w elektrycznym czajniku z cynamonem i pomarańczą. Czemu z czajnika elektrycznego ? Bo na chacie remont i czekamy na kuchnie ;P
matko jedyna...będą Ci się łapki trzęsły i nieostre focenie zautoryzujesz ;(
O mamusiu... najpierw rozlałem, potem przeczytałem etykietę.
Zawartość alk. 11.5%. Ale goryczka bardzo fajna.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/5187/img7982sb.jpg)
Ciężki był ostatni tydzień. I prywatnie i służbowo. Zestaw dyżurny w pogotowiu - pytanie: będę jechał jutro wiosny w lesie szukać czy niekoniecznie? Bo może tylko coś ze środka i wystarczy...
Obrazek "zohydzony" Fotorem (też mnie wciągnęła zabawa). Zdrowie pgaika w takim razie!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img577.imageshack.us/img577/1580/chytryplan2.jpg)
hydra_nt
14-04-2013, 18:09
Kumulacja - dzień piwny :
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/5858/31463028.jpg)
josephebeloki
14-04-2013, 19:37
A co sądzicie o piwie LEŻAJSK?
Pijem teraz Monte de Sera jakie wytrawne.
Ulubione piwa zwykłe bez bajer:
1. Żywiec
2. Heineken
3. Leżajsk/Calsberg
4. Tyskie
Chmielowe:
1. Perła chmielowa
2. Lech
Niepasteryzowane:
1. Leżajsk niepasteryzowany
2. Perła niepasteryzowana
Przeniczne:
1. Leżajsk przeniczny :)
Smakowe:
1. Perła miodowa
Kaktusowate:
1. Korona
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Polecam ze słodkich win :) posmak granatu.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img829/7182/dsc01911y.jpg)
Widzę tu takie wykwintne smakołyki przedstawione ale czy kosztował któryś "napalmu" z Harty? W takim 70% to tylko pierogi moczyć!!! To jest dopiero koszerny smak!
Z kumplami zazwyczaj tyskie/ tatra, ewentualnie przy wiekszych okazjach leje sie De Lux ;P a ze swoją lubą tylko czerwone Carlo Rossi... mmmmmm
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
:-D
josephebeloki
16-04-2013, 21:58
Z kumplami zazwyczaj tyskie/ tatra, ewentualnie przy wiekszych okazjach leje sie De Lux ;P a ze swoją lubą tylko czerwone Carlo Rossi... mmmmmm
De Lux => chcesz się potruć? Chłopie jak ja wódkę zamawiałem na wesele... to co hurtownia co znajomy to każdy tylko mówił "... De Lux? co Ty chcesz siedzieć, ludzi chcesz potruć i mieć problemy". Każdy gadał to bez ironii tylko na poważnie... kuzyn mi opowiadał historię jak był na weselu to wyglądało to jakby pół wesela miało nagle GRYPĘ ŻOŁĄDKOWĄ :) Na szczęście obyło się bez sanepidu.
Dziwne... zamówiłem Sobieskiego hmm ten to chyba był jakiś rozcieńczony :) O 3:14 w nocy byłem najebany jak szpak, a o 7:30 rano byłem na komisariacie się badać bo miałem autem jechać i 0.0. 2x mi mierzył bo mówię, że nie możliwe... no i 0.0 :) .
buuu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Lucasso11
19-04-2013, 01:50
Wino słodkie Sanchez Hermanos Malaga :)
Malaga jest dobra ale tylko w małych ilościach bo to sałodycz straszna jest :-P
Ufff... nareszcie weekend :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img402.imageshack.us/img402/9578/img7984si.jpg)
a ja wróciłem z tatara i czystej żołądkowej :) mniam :)
Boryszuk
19-04-2013, 23:08
Aahhhhhh... Warto cały tydzień harować dla tej chwili w piątkowy wieczór.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img202.imageshack.us/img202/6238/20130407155901.png)
A aplikację do edycji zdjęć na telefonie nauczę się obsługiwać jutro...
ostatnio zachorzałem i leczyłem się takim: (piwo żywe + dwie łychy miodu + świeży imbir, czasem też cynamon)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/bCYx7qP-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/bCYx7qP.jpg)
ale ...
Ufff... nareszcie weekend :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img402.imageshack.us/img402/9578/img7984si.jpg)
Portera z tego browaru jeszcze nie widzialem. Ogolnie to smaczna oferte maja. Kupowales w jakiejs sieciowce, czy w "farmshopie"?
... ale już jestem zdrowy ;D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/hyqiS0z-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/hyqiS0z.jpg)
Portera z tego browaru jeszcze nie widzialem. Ogolnie to smaczna oferte maja. Kupowales w jakiejs sieciowce, czy w "farmshopie"?
Ostatnio tylko w piwotece łódzkiej się zaopatruję. Tam go kupiłem.
Byłem dziś na premierze Oto Mata IPA z browaru Pinta.
Powiem że... warto. W skrócie: zniewalający zapach, wyrazista choć nieco za długa moim zdaniem goryczka.
Bardzo pijalne :) Piszę o wersji lanej.
Zanabyłem też wersję butelkową to sobie porównam w domowym zaciszu :)
sorevell
20-04-2013, 21:00
Byłem dziś na premierze Oto Mata IPA z browaru Pinta.
Powiem że... warto. W skrócie: zniewalający zapach, wyrazista choć nieco za długa moim zdaniem goryczka.
Bardzo pijalne :) Piszę o wersji lanej.
Zanabyłem też wersję butelkową to sobie porównam w domowym zaciszu :)
O proszę, to dziś była premiera! Ja właśnie kończę pierwszą z butelek, które kupiłem i również polecam ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img812.imageshack.us/img812/643/img4785tj.jpg)
O proszę, to dziś była premiera! Ja właśnie kończę pierwszą z butelek, które kupiłem i również polecam ;)
No tak, lana wersja miała premierę dziś.
Wczoraj gdzieniegdzie była już dostępna wersja butelkowa.
Przy okazji do powolnej degustacji zakupy... ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/4418/img7985s.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/201/dsc3972r.jpg/)
arecki51 zaintrygowało mnie to zdjęcie, co ty tam masz pod sufitem? bo w odbiciu w butli jakieś cuda widać :D
zdjęci jak widać robione jest na schodach nad którymi są kolejne schody, nie wiem czemu taki efekt wyszedł :-P
arecki51 czy ty wynajmujesz jakąś halę do magazynowania tego wszystkiego ? :)
jeszcze nie :-) póki co w domu mam sporo miejsca
Pierwsze z brzega ostatnich zakupów:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img407.imageshack.us/img407/9498/img7986s.jpg)
tydzień zamykam black bush'em... :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Aby z ciężkiego poniedziałku było jednak coś przyjemnego...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img194.imageshack.us/img194/413/img7987s1.jpg)
a byłem wczoraj w zoo w ostrawie z dzieciakami i se piwo czeskie kupiłem, straszne sikacze :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/htnVw3K-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/htnVw3K.jpg)
straszne sikacze :D
Nieładnie tak mówić o dzieciach. :mrgreen:
Nieładnie tak mówić o dzieciach. :mrgreen:
proszę, cię :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc03318www.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc03318www.jpg/)
Grabasimo
23-04-2013, 03:24
Ufff... nareszcie weekend :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img402.imageshack.us/img402/9578/img7984si.jpg)
Ile w PL kosztuje. Obstawiam gdzies 12-14 zl za butelke?
W Waitrose jest w ok 2f za flaszke.
Ile w PL kosztuje. Obstawiam gdzies 12-14 zl za butelke?
W Waitrose jest w ok 2f za flaszke.
Jak pamiętam to coś koło 11zł
Ale w odczuciu podczas spijania raczej stout przypomina. Jest za mało 'gęsty' jak na porter.
Albo ja przywykłem po prostu do tych 'gęstych'.
login_87
23-04-2013, 07:47
Aby z ciężkiego poniedziałku było jednak coś przyjemnego...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img194.imageshack.us/img194/413/img7987s1.jpg)
ooo piłem to :) dobre :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/4ava6ahe-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/04/25/4ava6ahe.jpg)
Obowiązkowy zestaw na drugą połowę meczu. Polska Gola! :D
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/4ava6ahe-2.jpg
źródło (http://img.tapatalk.com/d/13/04/25/4ava6ahe.jpg)
Obowiązkowy zestaw na drugą połowę meczu. Polska Gola! :D
czad, skąd takie masz ?
Fajki produkuja za wschodnia granica czyli w Kaliningradzie. Jedynie co to napisy sa po rosyjsku, a ja mam paczke z dawnych czasow...
to EB nadal produkują? (pytam o browar)
Jasne. Ale tylko na zagramanice (DE, GB, RU, USA...)
Boryszuk
26-04-2013, 18:21
Jasne. Ale tylko na zagramanice (DE, GB, RU, USA...)
Nieprawda - w zeszłym roku piłem W Gdańsku. Ale to już nie to samo piwo co kiedyś, teraz właścicielem jest bodajże Żywiec lub inny duży koncern i wykorzystują markę EB.
sylwek789
27-04-2013, 10:02
Nieprawda - w zeszłym roku piłem W Gdańsku. Ale to już nie to samo piwo co kiedyś, teraz właścicielem jest bodajże Żywiec lub inny duży koncern i wykorzystują markę EB.
A gdzie w Gdańsku można taki rarytasik kupić:) ?
Nieprawda - w zeszłym roku piłem W Gdańsku. Ale to już nie to samo piwo co kiedyś, teraz właścicielem jest bodajże Żywiec lub inny duży koncern i wykorzystują markę EB.
I tak właśnie powstaje plotka... Brewpol czyli właściciel Elbrewery połączył się z Heinekenem. W PL oznaczało spółkę między EB a Żywcem. Powstała Grupa Żywiec która przejęła wszystkie browary. A że w takiej firmie może być produkowane 1 piwo premium postawiono na Żywiec wycofując z PL EB. Na ich nieszczęście a nasze szczęście Elbrewery miało długoterminowe umowy na dostarczanie EB więc dalej jest produkowane w Browarze w Elblągu na export. A to że niektórzy obrotni Polacy ściągają je z DE to jest super bo można się go jeszcze napić w naszym kraju. A co do składu, no cóż weszliśmy do UE która miała lżejsze normy spożywcze to mamy to co mamy. I niestety chodzi o wszystkie produkty spożywcze.
A co do kubków smakowych to uwierz mi, że nie jesteś w stanie odróżnić smaku... Z tego co wiem w całej PL jest kilkadziesiąt osób z takimi zdolnościami... tylko.
Ciekawi mnie tylko co było na etykiecie? Anglik, niemiec czy rosjanin jako dystrybutor...
Można kupić EB w Gdańsku na Morenie w sklepie spożywczo monopolowym Morenowe Wzgórze 4/2
Wysłane z mojego GT-N8000
[...]
A co do kubków smakowych to uwierz mi, że nie jesteś w stanie odróżnić smaku... Z tego co wiem w całej PL jest kilkadziesiąt osób z takimi zdolnościami... tylko.
[...]
Uwierz w siebie ;)
Jesteś w stanie odróżnić.
Nie ma kilkudziesięciu osób w Polsce, jest przynajmniej kilkaset tysięcy osób które zwracają uwagę na smak, zapach i wady piwa.
Kilkadziesiąt osób jedynie może podeprzeć się odpowiednim certyfikatem czy dyplomem że to potrafi :)
Chodzi mi o to, że ktoś kto nie pił kilka czy kilkanaście lat pamięta smak, zapach etc.
Uwierz mi, że ludziom się wydaje, iż znają smak czy zapach do momentu jak dostają piwo w przezroczystych szklankach i jest zagwostka...
Widziałem wiele razy jak polegli wydawało by się znakomici piwosze...
BTW piwo EB miało kilka receptur i kilka browarów go produkowało i już wtedy był inny smak...
Wysłane z mojego GT-N8000
Boryszuk
28-04-2013, 16:34
A gdzie w Gdańsku można taki rarytasik kupić:) ?
W Degustatorni, o ile dobrze pamiętam. A jeśli nie to w tym drugim, zaraz obok (kolo lodziarni Miś).
lodziarni Miś
Chrzanić piwo, zwłaszcza taki sikacz, jak EB (miałem nadzieję, że to paskudztwo dawno skasowano). ;)
Ja chcę do Misia! :)
Boryszuk
28-04-2013, 18:10
Ja chcę do Misia! :)
http://m.trojmiasto.pl/katalog/Lodziarnia-Mis-o37426.html
Polecam piwo LWÓWECKIE! Miód w gębie!:)
Zestaw wieczorny :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img822.imageshack.us/img822/7726/46578810151553747354812.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/ltxdEQd-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ltxdEQd.jpg)
Grabasimo
01-05-2013, 10:15
Dzis na tapete poszlo
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://allaboutbeer.com/files/2009/08/150.07-Brewdog-IPA.jpg)
zaporzyczone z sieci
A w kolejce czeka jeszcze
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.henrywestons.co.uk/images/hero_oak_aged_ciders_gold.png)
rowniez zaporzyczone z sieci
No to za zdrowie ludzi dziś pracujących ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/img96/2158/img7989sh.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Się nawarzyło to trzeba kiedyś zacząć spijać :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img51.imageshack.us/img51/1646/img7991s.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
dużo razy:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/qGW8ZCz-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/qGW8ZCz.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/ytmJ78K-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ytmJ78K.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Ja bezzdjęciowo melduję o spożyciu Golden Slivka. Spirit of Slovakia. Skoro piszę, to znaczy że (jeszcze) widzę. Rano jestem gotów uznać słowacki alkohol za bezpieczny :)
Yorkshire z mlekiem, mniam.
Boryszuk
05-05-2013, 17:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img809.imageshack.us/img809/5899/20130505161701edit0.jpg)
Taki coś wpadło mi do ręki...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/9211/img8004su.jpg)
i raczej nie polecam...
login_87
06-05-2013, 12:38
uu a tego nie znam.. Dobre to?
Mnie nie pasuje.
Jedyny plus jest taki, że nie zalatuje stęchlizną po otwarciu jak reszta z tej serii (i pozostałe z KP i nie tylko)
Takie... popłuczyny. I nie chodzi tu o zawartość alko, piłem piwa z mniejszą zawartością o mniejszym ekstrakcie i były bardziej wyraziste.
Nie będę go powtarzał i na pewno nie skuszę się już na następne z tej serii jeśli takowe wymyślą.
Calkiem pijalne:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/img708/7418/46629310151565715854812.jpg)
nie można zapomnieć o:
http://prodej.pivni.info/data/product/109_142.jpg
teraz ;)
chivas z lodem :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Zastanawiam się kiedy pojawi się wątek "jakiego papieru toaletowego używacie"... ;)
Zastanawiam się kiedy pojawi się wątek "jakiego papieru toaletowego używacie"... ;)
Już był. ;)
sorevell
11-05-2013, 17:40
Widziałem to piwko już dwa tygodnie temu, ale robiłem akurat zakupy na majówkę i nie chciałem eksperymentować...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img803.imageshack.us/img803/7181/img5591sk.jpg)
...i chyba dobrze zrobiłem, bo to jednak nic specjalnego.
Oglądam ceremonię koronowania Bayernu i żal że rozlewają piwko ;-) u mnie to nie do pomyślenia.
Poszlo do obiadu dzisiaj. Nie najgorsze.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img703.imageshack.us/img703/8449/92163910151573181549812.jpg)
login_87
11-05-2013, 21:05
Herbate.... siedze w pracy :/
Boryszuk
11-05-2013, 22:50
Piję Guinnessa w domowym zaciszu, nalałem go sobie z puszki. I wiecie co? Nie smakuje ani trochę jak w pubie. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
XuXu truskawkowe do podwieczorkowych słodyczy ;) tak przed sezonem owocowym ;)
Emilnikon
12-05-2013, 16:21
KAwe
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/big_schofferhoferhefeweizen-2.jpg
źródło (http://www.itqi.com/files/image/photo_galery/big_schofferhofer-hefeweizen.jpg)
5lsGtCEBhvA&feature=share ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/05/4KTTx88-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/4KTTx88.jpg)
Cos w temacie picia :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bzvoZme25so#!
ja dziś to ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/04/j0TDL-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/j0TDL.jpg)
haha dobre..
milej czas na budowie wieczorami mija :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
z Mołdawii ? i czym to trąca ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.