PDA

Zobacz pełną wersję : co pijecie?



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15

arecki
01-08-2013, 00:07
tak...3 sztuki zostały, niech się tylko jakiś gość trafi :-P

bart1
01-08-2013, 00:17
ja swoje rodzinie rozdałem, i wszyscy z łezką w oku: " o kurcze jak dawno tego nie piłem" :D

RAF7705
01-08-2013, 01:11
Łomża niefiltrowane raz niepasteryzowane raz export raz i kasztan niepasteryzowane.
Pierwsze wygrywa.
Jak na razie najlepsze.
Na urlopie w Polsce robię przegląd polskich browarów.

qualin
01-08-2013, 06:55
To szukaj lokalnych malych browarow, sa o niebo lepsze niz te masowe sikacze :)

roofman
01-08-2013, 09:11
tak...3 sztuki zostały, niech się tylko jakiś gość trafi :-P
Przydadzą się na podlewanie steków na grilu :D
No i zawsze później do puszek można z czegoś postrzelać...

RAF7705
01-08-2013, 09:18
Hehe nie mam czasu na takie luksusy.
Prócz urlopu, jest to czas na załatwianie spraw.
[CIACH!]

RobertMiernik
01-08-2013, 10:47
Ja polecam ten browarek:
http://www.zzbrowar.pl/

Amber Lager bardzo zacny, do tego można sobie kupić 5 litrową beczułkę...

arecki
01-08-2013, 21:00
właśnie skończyłem opijać ze znajomymi nowy stół i krzesła do jadalni :D

dzisiaj - smirnoff black

bart1
01-08-2013, 22:37
a ja po objeździe nadmorskich kurortów trochę się zawiodłem, bo często te prawie miejscowe są 2-3 razy droższe niż w sklepie u mnie, liczyłem na jakieś atrakcje, jakieś degustacje a tu pupa "piwa regionalne" i ceny z kosmosu.... szkoda :/

RAF7705
01-08-2013, 23:04
RobertMiernik.
Właśnie zakończyłem załatwianie spraw w Warszawie i jutro wracam do siebie na Podkarpacie.
Wybieram się też nad Solinę wiec myślę że mogę zajechać do tego browaru po drodze, na degustację:-)
Kierowcę będę miał.
Ps.
Fajna impreza narodowosciowa dzisiaj na starówce w Wawie.

ekonet
02-08-2013, 00:06
To "piwo mleczarza" (tak sie zwie ten Kormoran) ma bardzo bogaty sklad: woda, slod jeczmienny, pszenica, slod pszeniczny, owies, orkisz, chmiel, kolendra, skorki gorzkich pomaranczy, curacao, skorki
Skorki, zwane potocznie szczypawkami, budzą jednak odrazę.
Urwało Ci klawisz "Alt"?

Draxter
02-08-2013, 01:05
Ostatnio w sklepie widziałem Warka Cider (chyba nie pomyliłem nazwy) w Polsce trudno dostać dobry cydr. Ktoś pił ten wymieniony przeze mnie? Warto?

Czornyj
02-08-2013, 11:41
dzisiaj - smirnoff black

Odnoszę ostatnio wrażenie, że czarnuch na początku był znacznie lepszy niż teraz. Wcześniej miał taką specyficzną, orzechową nutę która obecnie jest słabiej wyczuwalna. Albo może po prostu mi się znudził...

stock
02-08-2013, 11:47
Ale "stare" 10,5 było również sikaczem. Więc w sumie nic się nie zmieniło :)

ale lat było mniej i gust tez nie tak wyrobiony - przynajmniej w moim przypadku tak było :)
Kiedyś wychodziełm to brałem 100 000zł to starczało na 5 piwek i fajki. Teraz za dyszke to piwko z okładem ledwo :)

arecki
02-08-2013, 12:50
Odnoszę ostatnio wrażenie, że czarnuch na początku był znacznie lepszy niż teraz. Wcześniej miał taką specyficzną, orzechową nutę która obecnie jest słabiej wyczuwalna. Albo może po prostu mi się znudził...


obecnie to robi się z niego coraz bardziej zwykły smirnoff...kiedyś black by bardzo wyrazisty i można było go z zamkniętymi oczami rozpoznać...dzisiaj się to coraz bardziej zaciera...

chaos
02-08-2013, 20:53
http://biznes.onet.pl/kompania-piwowarska-wycofuje-piwo-lech-free-ze-spr,0,5568152,1,news-detal


zawsze wiedziałem ze piwo 0% to jakieś dziadostwo ;)

roofman
02-08-2013, 21:45
http://biznes.onet.pl/kompania-piwowarska-wycofuje-piwo-lech-free-ze-spr,0,5568152,1,news-detal


zawsze wiedziałem ze piwo 0% to jakieś dziadostwo ;)
Pewnie kraty z piwem na słońcu za długo trzymali i skunks wylazł ponadplanowo :lol:
(a przepraszam... dla wielbicieli Perły/Lecha/Heinekena/Carlsberga to szlachetny zapach jest :mrgreen: )

qualin
03-08-2013, 00:08
Dzis po bieganiu wchlonalem prawie duszkiem:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/9649/4tt8.jpg)

Piwko z Okocimia, ale calkiem smaczne :)

Wilkuu
03-08-2013, 09:19
okocim radler :)

roofman
03-08-2013, 19:36
Ale coś gorąco...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/1943/z4fc.jpg)

chaos
03-08-2013, 21:04
oj upał dziś, po siedmiu godzinach w górach należy się zimne piwko
najpierwej biały obołoń, zimny wchłonąłem chyba w 3 sekundy


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/sbb7mwL-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/sbb7mwL.jpg)

teraz już na spokojnie sączę trzeciego lewa ;) tak zimnego że aż pali żołądek


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/ri6LOwa-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ri6LOwa.jpg)

qualin
03-08-2013, 23:01
Obolony calkiem spoko sa :)

roofman
04-08-2013, 07:06
Obolony calkiem spoko sa :)
No... ale też mają rozrzut. Kiedyś sie napaliłem, wypiłem jednego a później niedobrze mi po nim było...

roofman
04-08-2013, 18:01
W duchotę dałem szansę Kormoranowi:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img850.imageshack.us/img850/4977/jf1k.jpg)
Po dwu łykach urządziłem w domu konkurs beków... zbyt mocno wysycone i jakieś takie zatęchłe zapaszki.
Po raz kolejny mimo achów i ochów w necie Kormoran mnie rozczarował :-?

chaos
04-08-2013, 20:11
a czemu takimi małymi literkami ? nie bój się ;)

ja bachnąłem Brackie (po upalnym dniu mono schłodzone weszło szybko miło i smakowicie ;) )
pozwolę sobie jeszcze dziś na jedno Żywe (bo jutro praca

roofman
04-08-2013, 20:19
a czemu takimi małymi literkami ? nie bój się ;)

Dopisek robię tylko wtedy gdy odbiór mam bardzo negatywny :p
(albo bardzo pozytywny)
Zainteresowani przeczytają, a zwolenników nie koli tak w oczy. :lol:

arecki
05-08-2013, 23:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Wawi
06-08-2013, 00:08
Dzisiaj piłem Radlery od Warki. Ten cytrynowy jeszcze ok, ale jabłkowy normalnie śmierdzi chemią.

qualin
06-08-2013, 01:16
Bo to jest chemia, czego sie spodziewales po mixie piwa z lemoniada? :P

Namyslow calkiem ok, ale bez rewelacji :)

GeparD
08-08-2013, 22:57
Ostatnio miałem wieczór z ALE, ale chyba wrzucony post został wywalony w kosmos bo zdjęcie dodane przez Tapatalk było zbyt duże.
Wiec dodaje jeszcze raz...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/ALE-1.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/ALE.jpg)

Pyszne piwka. Szczególnie na uwagę zasługuje IPA oraz Champion, mimo swojej zawartości alkoholu, której nie wyczułem w smaku.

Keltar
09-08-2013, 09:42
Ja lubuje się w carlsbergach. Może dlatego, że w mojej okolicy nie ma niczego godnego uwagi :(

chaos
09-08-2013, 21:43
ile ci płacą za posta ?


na dziś mam zestaw rozrywkowy: 4 żywe, dwa czarne koty i dwa jurajskie ...

edyta: jeden czarny, jeden rudy i dwa żywe już pękły


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/PBWeU6C-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/PBWeU6C.jpg)

Boryszuk
09-08-2013, 22:18
To może delikatnej je następnym razem odstawiaj :-P

chaos
09-08-2013, 22:21
oj tam oj tam

arecki
09-08-2013, 23:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

mała zaprawa przed jutrzejszym weselem ;)

chaos
10-08-2013, 09:43
kailaszka grozdowa rakija ? coto ?

roofman
10-08-2013, 09:47
kailaszka grozdowa rakija ? coto ?
Ichniejszy bimber :mrgreen:

login_87
10-08-2013, 10:30
a ja znalazlem nowy sklep z piwami na stawowej :) podróże kormorana - weizenbock rzadzi :)

chaos
10-08-2013, 18:33
Ichniejszy bimber :mrgreen:
czyjsiejszy ? bułgarski ?

roofman
10-08-2013, 18:36
czyjsiejszy ? bułgarski ?
Zdaje się że tak.

roofman
10-08-2013, 21:39
:-D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/9418/hebq.jpg)

chaos
10-08-2013, 21:57
nie lubię cię, skąd to wszystko bierzesz

roofman
10-08-2013, 22:10
Butelka ta przyjechała ze mną z Ambasady Piwa w Poznaniu gdzie byłem na urlopowym wypadzie :)
Przy okazji pozdrawiam Poznaniaków przesiadujących w Setka Pub - byłem tam codziennie, bardzo fajną atmosferę do sączenia piwka mają :)

roofman
11-08-2013, 18:06
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/8955/4a82.jpg)
Niezbyt udany coś ten Stout... :neutral:

chaos
11-08-2013, 21:09
to całkiem fajne

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/gMFhw5X-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/gMFhw5X.jpg)

arecki
11-08-2013, 22:35
Zdaje się że tak.

tak, przywiozłem to z Bułgarii

a dzisiaj delikatnie, prosto z Madrytu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

roofman
12-08-2013, 17:12
A dziś...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img580.imageshack.us/img580/2834/m1ro.jpg)

qualin
12-08-2013, 17:25
Kurcze, albo mi sie smaki pozmienialy od picia lokalnych browarow, albo Lech sie totalnie zepsul. Kupilem dzisiaj do obiadu bo nic ciekawszego nie bylo w osiedlowym sklepiku. Ledwie zmeczylem butelke, ohydne to jakies, a kiedys pijalem glownie Leszki.

roofman
12-08-2013, 17:34
Chyba po prostu zauważyłeś że piwo powinno mieć jakiś smak/zapach. ;)

GeparD
12-08-2013, 17:59
+1:D

arecki
12-08-2013, 18:17
urlopowania ciąg dalszy...biedna wątroba :D

dzisiaj patriotycznie :-P


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

GeparD
12-08-2013, 18:21
Z butelki przypomina mi krupnik :D

arecki
12-08-2013, 18:22
krupnik ma płaską butelkę, ta jest kwadratowa :)

GeparD
12-08-2013, 18:25
Była również kwadratowa: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/17/Krupnik.jpg/603px-Krupnik.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/80/Krupnik_vodka.jpg/750px-Krupnik_vodka.jpg

roofman
12-08-2013, 18:29
urlopowania ciąg dalszy...biedna wątroba :D

U mnie już ostatni tydzień... niestety.
Na wątrobę sobie zrób kanapki z ostropestem plamistym i się zregeneruje :D

arecki
12-08-2013, 19:34
Była również kwadratowa:
a to sorry...

U mnie już ostatni tydzień... niestety.
Na wątrobę sobie zrób kanapki z ostropestem plamistym i się zregeneruje :D

ja ostropest wcinam hurtowo :D

login_87
13-08-2013, 15:47
Takie tam z weekendu :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/8899/rqdx.jpg)

Rycerz
13-08-2013, 18:39
Takie tam z weekendu :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/8899/rqdx.jpg)

coś krótki ten twoj weekend ;-)

pietrobas
13-08-2013, 22:29
Ale różorodny :)

bastek
13-08-2013, 23:57
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1185899_572744289456931_653517004_n.jpg?oh=4656064 dae70bf14fda72055587ef554&oe=520CA2EB&__gda__=1376589255_9bf369f831fb5efa926f851130b3132 0)

login_87
14-08-2013, 14:54
coś krótki ten twoj weekend ;-)

Bo niestety to był weekend pracujacy... Na szczęście w najbliższy mam wolne :)

chaos
14-08-2013, 21:20
Bo niestety to był weekend pracujacy... Na szczęście w najbliższy mam wolne :)

myślę że to był sarkazm :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/C1tdXPa-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/C1tdXPa.jpg)

qualin
14-08-2013, 22:34
Czarnego lubie, ale moglby byc nieslodzony bo za kaloryczny jest :P

ixeska
14-08-2013, 22:37
Kasztelan brow <3

arecki
14-08-2013, 23:35
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

szakunec....! ;-)

Cosnek
15-08-2013, 00:15
Wypilem Debowe ale lepiej dzisiaj smakuje mi:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/18/cr87.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Nowak
15-08-2013, 12:00
u mnie rządzi "Żywe" ;)

roofman
15-08-2013, 19:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img824.imageshack.us/img824/2907/q7ie.jpg)

arecki
17-08-2013, 01:24
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Magiks
17-08-2013, 15:28
Zwykłe piwko w butelce do grilla. Póki jeszcze pogoda jest dobra.

sailor
17-08-2013, 18:49
Przy okazji pozdrawiam Poznaniaków przesiadujących w Setka Pub - byłem tam codziennie, bardzo fajną atmosferę do sączenia piwka mają :)

hmmm czyli moglo sie zdarzyc ze pilismy obok siebie :)

roofman
17-08-2013, 19:05
hmmm czyli moglo sie zdarzyc ze pilismy obok siebie :)
Bywałem raczej zawsze niedługo po otwarciu (z reguły około 16:30), zawsze w pomieszczeniu z namalowanym Rowing Jackiem na ścianie.
Przesiadywałem sobie z towarzyszką w kąciku na tej miękkiej kanapie przy ławie :D

sailor
17-08-2013, 19:57
uuuu o tych godzinach to nie ma szans :) ja z firmy wychodze ok 21-22 wiec jak trafiam do baru to wieczorem .. z reguly przy barze lub w pierwszej sali..

Sendilkelm
17-08-2013, 21:22
Samplowe miniaturki :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.smakwhisky.com/images/DSC_8448_smallx2.jpg)

arecki
17-08-2013, 21:29
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
17-08-2013, 22:18
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
17-08-2013, 22:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
17-08-2013, 23:18
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

roofman
18-08-2013, 18:09
W ostatni dzień urlopu

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/2513/uxbq.jpg)

zako
18-08-2013, 20:08
U mnie też już po wakacjach :( Trójcę w kolorze nadziei (na bezbolesny poniedziałek w fabryce) zapodaję: Ciechan Wyborne, Perła chmielowa i Bohemia Pilsner...

Grabasimo
19-08-2013, 02:03
dzis juz 13


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.sammymalones.com/beers/Stella_Artois.jpg)

i na tym koniec. trzeba isc juz spac.

Major87
19-08-2013, 03:17
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. Nie mogę bez tego, dzień bez choćby jednej butelki to jak najgorsza choroba czy odwyk. No i czasami troszkę wódki się doleje... :D

Cosnek
19-08-2013, 21:10
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. :D

Nie wiem czy to takie wesole, to tak jak jechac na speedzie. Jestes rocznik 87 czyli masz 26 lat, w takim tempie nie dociagniesz chlopie do 40stki! Jak Ci brakuje energii to zmien diete, fast-foody sobie odpusc i wcinaj zielenizne.

zako
19-08-2013, 21:16
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. Nie mogę bez tego, dzień bez choćby jednej butelki to jak najgorsza choroba czy odwyk. No i czasami troszkę wódki się doleje... :D

Uuuuuu... To Ty na ebayu nie Nikkorów tylko wątroby szukaj :D

Art Erie
19-08-2013, 21:17
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. Nie mogę bez tego, dzień bez choćby jednej butelki to jak najgorsza choroba czy odwyk. No i czasami troszkę wódki się doleje... :D

Nie ma się czym chwalić, chyba pora na odwyk pod nadzorem lekarza. To robi Ci większe guano z mózgu niż możesz sobie wyobrazić. Piszę bardzo poważnie.

GeparD
20-08-2013, 12:18
Uwielbiam Pepsi, nie przechodzi mi przez myśl by wypić jej 4 litry dziennie, nie mówiąc już o napojach energetycznych. Nie mnie oceniać, ale jak piszą koledzy, chyba czas się poważnie nad tym zastanowić.

Rudolf1
23-08-2013, 12:18
Alkoholu staram się nie pić. Czasem jakiegoś carlsberga butlekowego łyknę i to wszystko ;]

chaos
23-08-2013, 21:05
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/WM4jgJt-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/WM4jgJt.jpg)

chaos
23-08-2013, 21:06
Właśnie przed chwila wyslalem zdjęcie przez jakiegoś tapatalka z imgura na telefonie. Widać cos ?

roofman
23-08-2013, 21:12
Właśnie przed chwila wyslalem zdjęcie przez jakiegoś tapatalka z imgura na telefonie. Widać cos ?
Nie, źle linka wstawiłeś.
Ale zdjęcie można zobaczyć klikając...

chaos
23-08-2013, 21:18
Chyba poprawilem. Testuje telefon bo jade do Armenii i może cos wkleje stamtąd :)

roofman
23-08-2013, 21:21
Chyba poprawilem. Testuje telefon bo jade do Armenii i może cos wkleje stamtąd :)
Tera przegłeś pałke z rozmiarem :lol:
Albo mod przeskaluje za Ciebie albo posta wywali w kosmos :twisted:

qualin
23-08-2013, 21:29
Kuzwa, Panie slepi to my nie jestesmy zeby takie plakaty wstawiac :P

chaos
23-08-2013, 21:32
A ja wiem co te androidy robią :)

Boryszuk
23-08-2013, 21:37
Kuzwa, Panie slepi to my nie jestesmy zeby takie plakaty wstawiac :P

Wystarczy raz lewej gorzałki się napić... ;-)

chaos
23-08-2013, 21:37
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/WM4jgJt-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/WM4jgJt.jpg)

roofman
23-08-2013, 21:37
Wróć do pierwszej wersji, kto będzie chciał to se kliknie.
Rozmiar zdjęcia dałeś 1944 x 1944 piksele.
Pokazywarka w andku zdaje się potrafi skalować i zapisywać kopię to poszukaj tej opcji.

chaos
23-08-2013, 21:39
Poleglem ide się napic piwa

roofman
23-08-2013, 21:43
Słuszna decyzja ;)
Tylko beretu zanadto nie zryj :D

kazwita
23-08-2013, 23:23
Poleglem ide się napic piwa

Ależ te Twoje piwa szumią! ;)

arecki
23-08-2013, 23:40
żona mnie namówiła... :-P


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Boryszuk
23-08-2013, 23:43
To rum?

arecki
23-08-2013, 23:45
nie, to likier pomarańczowo imbirowy...na prawdę dobry :)

Boryszuk
23-08-2013, 23:48
A, bo ja właśnie tankuję Captain Morgan spiced rum.

arecki
23-08-2013, 23:50
mi bardziej smakuje captain morgan black :-P

arecki
23-08-2013, 23:55
o ten: :-P

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Boryszuk
23-08-2013, 23:56
Ja uwielbiam Sailor Jerry spiced ale cena w Tesco podskoczyła do góry, pewnie niedługo będzie w promocji ;-)

arecki
23-08-2013, 23:57
jak to w tesco ;-)

arecki
24-08-2013, 00:04
jak juz przy rumach jesteśmy to przedstawię swoje ulubione:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

picia78
24-08-2013, 00:33
szóste tyskie gronie dobrze schłodzone :)
ja zwykły chłop a nie snob jakiś :) coby pić jakieś wynalazki :)

Onsajt
24-08-2013, 00:36
6 gównianych piw to prawie jak lot bojowy dywizjonu 303.

picia78
24-08-2013, 00:41
6 gównianych piw to prawie jak lot bojowy dywizjonu 303.

pytał się Ciebie, kiedyś o coś ktoś ?
wątek jest co pijecie, a nie co komentujecie, więc szat ap !

arecki
24-08-2013, 00:42
szóste tyskie gronie dobrze schłodzone :)
ja zwykły chłop a nie snob jakiś :) coby pić jakieś wynalazki :)
zwykły chłop pije bimber...a nie coś co piwo przypomina ;-)

picia78
24-08-2013, 00:50
zwykły chłop pije bimber...a nie coś co piwo przypomina ;-)

następny elokwentny komentator, zazdrościsz ?
bimbru mam pełną szfkę, nie bój.
piłeś kiedyś "ducha puszczy" ?

arecki
24-08-2013, 00:52
jak byś spojrzał parę stron wstecz to byś zobaczył ducha puszczy którego piłem :)
poza tym czego mam Ci zadrościć...tyskiego? chyba Tobie żyłka pękła...z zadrości ;)

picia78
24-08-2013, 01:00
jak byś spojrzał parę stron wstecz to byś zobaczył ducha puszczy którego piłem :)
poza tym czego mam Ci zadrościć...tyskiego? chyba Tobie żyłka pękła...z zadrości ;)


hahahahahahhahah
żarty, oplułem monitor, odcinam się od tej rozmowy, się kur..a koneserzy znaleźli,
a może nigdy Tyskiego nie piłeś i nie pijasz ? nie bądź śmieszny.
p.s co Ty możesz wiedzieć o duchu puszczy?

arecki
24-08-2013, 01:03
picia78 (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=56359) zajrzyj tu rano i napisz coś mądrego bo widzę że te 6 tyskich Cię ścieło ;-)
ja piłem Tyskie ale już nie pijam bo to siki :)

dobrej nocy i małego kaca Ci życzę ;)

Onsajt
24-08-2013, 01:04
hahahahahahhahah
żarty, oplułem monitor, odcinam się od tej rozmowy, się kur..a koneserzy znaleźli,
a może nigdy Tyskiego nie piłeś i nie pijasz ? nie bądź śmieszny.
p.s co Ty możesz wiedzieć o duchu puszczy?

Ty jesteś śmieszny robiąc z siebie twardziela pijąc jednocześnie jakiś shit w ilości 6 sztuk ( wrzuć to na FB - pewnie masz).

picia78
24-08-2013, 01:08
picia78 (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=56359) zajrzyj tu rano i napisz coś mądrego bo widzę że te 6 tyskich Cię ścieło ;-)
ja piłem Tyskie ale nie już nie pijam bo to siki :)

dobrej nocy i małego kaca Ci życzę ;)


chyba Ty :)
skoro to siki to skąd ten kac ? to się zdecyduj siki /nie siki ?
chyba Cię ścina piszesz to z autopsji, a ścinać to może Ciebie

picia78
24-08-2013, 01:10
Ty jesteś śmieszny robiąc z siebie twardziela pijąc jednocześnie jakiś shit w ilości 6 sztuk ( wrzuć to na FB - pewnie masz).
aTy nie masz FB ? nie pitol.
sam jesteś śmieszny, a twardzielem nie jestem, ale myślę, że takim bobkiem bym sobie poradził !

to jest post "co pijecie " i napisałem co piję w chwili obecnej, i to Wy najechaliście ze to szit i w ogóle, więc ja tylko się bonie.

Onsajt
24-08-2013, 01:23
Ok -luz.
Nie mam FB.
Jak Ci dobrze to najważniejsze.

roofman
24-08-2013, 08:29
chyba Ty :)
skoro to siki to skąd ten kac ? to się zdecyduj siki /nie siki ?

Ostygłeś już pewnie to może coś dopiszę. :wink:
Klasyczny KAC po wypiciu piwa powstaje właśnie od tych piw podłej jakości jakbyś nie wiedział.
Można wychylić parę piw uwarzonych tak jak się to powinno robić i wtedy nie masz tego objawu.
Kiedyś (zanim nie wyedukowałem się co to jest piwo) zastanawiałem się co takiego w sobie ma LECH skoro po jednym na drugi dzień głowa mnie łupała...

chaos
24-08-2013, 10:56
ale mnie dyskusja minęła ;)

nieporozumienie wynikło z faktu niefortunnego nazwania przez kolegę picia78 wszystkich niepijących tyskiego - snobami

każdy se pije co mu pasuje
proszę nie szykanować lubiących napoje piwopodobne czy inne enerdżydrinki
jak również nie wyzywać od snobów mających inne gusta

wracając do tematu:
<kawa> ;)

picia78
24-08-2013, 14:12
ale mnie dyskusja minęła ;)

nieporozumienie wynikło z faktu niefortunnego nazwania przez kolegę picia78 wszystkich niepijących tyskiego - snobami

każdy se pije co mu pasuje
proszę nie szykanować lubiących napoje piwopodobne czy inne enerdżydrinki
jak również nie wyzywać od snobów mających inne gusta

wracając do tematu:
<kawa> ;)


i tej wersji się trzymajmy
Wszystkim zdrówka życzę i pijmy sobie co chcemy :)
I nie piętnujmy pijących sikacze :)

arecki
24-08-2013, 14:15
I nie piętnujmy pijących sikacze :)
ani snobów pijących inne trunki :-P :mrgreen:

RobertMiernik
24-08-2013, 14:45
Ja mam słabość do adwokata. Nie wiem czemu ale uwielbiam <3

Spora część kobiet ma...
To chyba przez połączenie alkoholu i jajek...

roofman
24-08-2013, 18:32
Na lekko po szwedzku

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/6813/u4o6.jpg)

sz_t
24-08-2013, 19:05
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/303bb75-2.jpg
źródło (http://i42.tinypic.com/303bb75.jpg)
chłodzi się na wieczór :)

Cosnek
24-08-2013, 19:36
Dzisiaj bedzie wodeczka bo wygralem przepychanke z taka jedna niesforna/nieplacacaca/wredna. Potem wrzuce foto.

Cosnek
24-08-2013, 19:52
Za zwyciestwo
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/443/s7ss.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

arecki
24-08-2013, 21:21
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

;-)

chaos
24-08-2013, 21:32
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/7FX7tQs-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/7FX7tQs.jpg)

arecki
24-08-2013, 21:50
:-P


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

chaos
24-08-2013, 22:17
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/GvciXw3-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/GvciXw3.jpg)

arecki
24-08-2013, 22:33
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

josephebeloki
24-08-2013, 23:39
Ja pijem mineralną ..., mam dość straconych niedziel :)

picia78
25-08-2013, 20:14
Ja już po nalewce z aronii, serwowanej przez teściową :) i na razie żyję :)

arecki
25-08-2013, 21:14
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
25-08-2013, 21:52
i ostatnie na dzisiaj ;-)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

login_87
26-08-2013, 01:47
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/GvciXw3-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/GvciXw3.jpg)

Piłem dzisiaj to samo :) zakupione w tesco ...

qualin
26-08-2013, 01:52
JA dziabnalem wieczorkiem do filmu takie cus :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img15.imageshack.us/img15/8127/22fc.jpg)

A pozniej czerwony jas z pepsiakiem :P

Stasiu1
26-08-2013, 09:46
Niedzielne popołudnie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/riojamontebuena-2.jpg
źródło (http://www.natemat.com.pl/media/wino/riojamontebuena.jpg)

Grabasimo
26-08-2013, 11:25
jak juz przy rumach jesteśmy to przedstawię swoje ulubione:



Moj ulubiony i the best of ... 1919 Angostura z Trinidad & Tobago.

ps; na kaca Desperados i Strongbow Dark Fruit

Djmiks
26-08-2013, 19:54
A ja lubię piwo "Dębowe Mocne" :)

Cosnek
26-08-2013, 20:00
A ja lubię piwo "Dębowe Mocne" :)

Nie tylko Ty:D Jedno z lepszych obecnie dostepnych piw.

Boryszuk
26-08-2013, 20:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561928_10201866062918494_825389087_n.jpg)
Obróbka w Instagramie przez moją squaw...

qualin
26-08-2013, 20:42
Nie tylko Ty:D Jedno z lepszych obecnie dostepnych piw.

Lepszych wg Ciebie zapomniales dodac :P To taki sam sikacz jak Lech, Tyskie i cala reszta "gigantow" :P

Boryszuk
26-08-2013, 20:45
De gustibus non disputandum est...

arecki
26-08-2013, 22:20
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

qualin
26-08-2013, 22:27
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Takie sobie jest, w ogole sie nie pieni :P

arecki
26-08-2013, 22:29
smak ma ciekawy ale nie zdążyłem wrócić z aparatem a piane mi ktoś podprowadził :-P

bart1
26-08-2013, 22:46
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/86b344786ca7dca4m-3.jpg
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=86b344786ca7dca4)

a ja po weekendzie ciągle myślę które było dobre....

arecki
26-08-2013, 23:04
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Kona
30-08-2013, 09:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561928_10201866062918494_825389087_n.jpg)
Obróbka w Instagramie przez moją squaw...

Świetni pasażerowie :)

arecki
30-08-2013, 20:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
30-08-2013, 21:29
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
31-08-2013, 21:59
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

qualin
02-09-2013, 20:20
Wlasnie wstawilem do lodoweczki zeby sie schlodzilo :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img407.imageshack.us/img407/5505/arx9.jpg)

arecki
02-09-2013, 20:48
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

qualin
02-09-2013, 21:45
Co to? ani babelkow, ani pianki, a na cydr za mocne :P

arecki
02-09-2013, 21:48
jakieś ananasowo-grejpfrutowe badziewie...fujjj!!!
żona wypiła :-P

picia78
02-09-2013, 22:20
De gustibus non disputandum est...

Święte słowa :)

sailor
03-09-2013, 12:49
jak juz przy rumach jesteśmy to przedstawię swoje ulubione

jak bedizesz mial okazje to polecam upolowac np matuzalema, jest juz do dostania w Polsce, bialy bije na glowe biale bacardi, gold ma kolor od beczki a nie od karmelu a reserva po 15 latach w beczce jest obledna.
ceny przyzwoite i porownywalne z konkurencja.
z ciekawych rumow polecam dominikanskiego Dictatora - piekny design butelki na prezent i znakomita zawartosc .. niestety cena ciezsza do przelkniecia. jako ciekawostka - jest oznaczoany znacznikami koniakowymi a nie latami lezenia w beczce.
no i niesmiertelna havana - niestety nie wiadomo czemu z polskiej dystrybucji zniknela biala havana i jako podstawowa dostepna jest zolta - 3 letnia - imho smakuje jak plyn dentystyczny. za to czarna 7 letnia to juz klasa.
powyzej raczej ciezko dostac ale czasem omzna trafic np niebieska - ilosc aromatow jak w najlepszej klasy brandy.

arecki
03-09-2013, 20:52
jak bedizesz mial okazje to polecam upolowac np matuzalema, jest juz do dostania w Polsce, bialy bije na glowe biale bacardi, gold ma kolor od beczki a nie od karmelu a reserva po 15 latach w beczce jest obledna.
piłem ostatnio Matusalem Platin, świetny rum!

Boryszuk
03-09-2013, 22:48
Szkoda mi trochę szklankę brudzić...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/4353/w667.jpg)

GeparD
04-09-2013, 01:36
Smakował ci ten LP? Bo na mnie szału nie zrobił.

bart1
04-09-2013, 23:19
ale butelka zacna :D

Boryszuk
05-09-2013, 01:36
Smakował ci ten LP? Bo na mnie szału nie zrobił.

Przepraszam, miałem wcześniej odpisać ale zapomniałem. Chyba mi się London Pride na mózg rzuciło.

Kiedyś mi smakował bardzo, wczoraj jakoś się nie przyjął. Bardzo wyraźna gorycz, aż dominującą. Ale ja ostatnimi czasy pan głównie owocowe ciderki więc i smak mam spaczony.

foto4deg
05-09-2013, 01:40
Herbatę z imbirem :P

Grabasimo
05-09-2013, 11:43
Dziś na degustacje trafił się Coopers Brewery Sparkling Ale z Australii oraz Brookyn Lager z USA

GeparD
05-09-2013, 14:19
Przepraszam, miałem wcześniej odpisać ale zapomniałem. Chyba mi się London Pride na mózg rzuciło.

Kiedyś mi smakował bardzo, wczoraj jakoś się nie przyjął. Bardzo wyraźna gorycz, aż dominującą. Ale ja ostatnimi czasy pan głównie owocowe ciderki więc i smak mam spaczony.

U mnie to samo z tymi cydrami i mimo iż lubię piwa z goryczą, to LP nie za bardzo mi się przyjął.


Dziś na degustacje trafił się Coopers Brewery Sparkling Ale z Australii oraz Brookyn Lager z USA

"Browarzysz" sam, czy ktoś dał spróbować? Pytam się bo chodzi mi po łepetynie kupno Brew Starter Kit od Coopers ;)

roofman
05-09-2013, 14:40
"Browarzysz" sam, czy ktoś dał spróbować? Pytam się bo chodzi mi po łepetynie kupno Brew Starter Kit od Coopers ;)
Poprzeglądaj ten wątek:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=182097
może znajdziesz odpowiedź ;)

Grabasimo
05-09-2013, 15:35
"Browarzysz" sam, czy ktoś dał spróbować? Pytam się bo chodzi mi po łepetynie kupno Brew Starter Kit od Coopers ;)


Niestety to byl zakup kontrolowany ale browarek piewsza klasa. Niepasteryzowany i niefiltrowany


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.beer-pages.com/images/coopers-ice.jpg)
(to ten czerwony)

arecki
05-09-2013, 22:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
05-09-2013, 22:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

qualin
05-09-2013, 23:54
Ja sącze sobie czerwonego jaska z cola. Trzeba wypić resztki: P

Czornyj
06-09-2013, 02:03
Ja kończę litr Rakiji od mirte :cry:

roofman
06-09-2013, 18:41
Ufff... weekend... :D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img198.imageshack.us/img198/7160/3xx1.jpg)

Kinio
06-09-2013, 22:31
A na dzisiejszy wieczór mam tylko wodę ...

Krawc
07-09-2013, 14:14
A czy ktoś z Was pił piwo Cortes? Jest teraz na promocji w jednym z marketów (nie napiszę którym, bo będzie kryptoreklama) i zastanawiam się czy warto kupić, bo bym chciał na dziś wieczór większą ilość.

chaos
07-09-2013, 15:45
Właśnie jestem w Goris na południu Armenii i wczoraj pilem zresztą dziś tez będę berbeluche z morwy "tutu vodka" zdjęcia nie ma bo damasznaja z butelki po koli ;)

Poza tym rożne odmiany wina tez domasznaje. Piwo maja takie se lokalnych browarów nie spotkałem.

GeparD
07-09-2013, 16:57
Po irlandzku i nie po kolei ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/mcgraths01-3.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/mcgraths01.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/mcgraths02-3.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/mcgraths02.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/mcgraths04-3.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/mcgraths04.jpg)

roofman
07-09-2013, 19:09
Miałem ja dziś ochotę na coś w stylu pilsa:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2990/j6cz.jpg)
Niestety dałem radę tylko łyka zrobić.
Warka nieudana, warzywka tak wyczuwalne że aż mdliło przy chęci wzięcia łyka.
Klasyczny DMS znaczy :(
Poszło do zlewu.

arecki
07-09-2013, 23:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
07-09-2013, 23:51
Miałem ja dziś ochotę na coś w stylu pilsa:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2990/j6cz.jpg)
Niestety dałem radę tylko łyka zrobić.
Warka nieudana, warzywka tak wyczuwalne że aż mdliło przy chęci wzięcia łyka.
Klasyczny DMS znaczy :(
Poszło do zlewu.



podpisuję się pod tym...niestety

arecki
08-09-2013, 01:11
i na sen....

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

roofman
08-09-2013, 09:15
podpisuję się pod tym...niestety
A dla potomnych i chętnych na próbę jak pachnie DMS:
warka z datą do 24.12.2013.
Wcześniejsze podobno nie są złe... zapoluję na inną to sam się przekonam.

arecki
08-09-2013, 12:08
na lepsze trawienie przed obiadem ;-)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Grabasimo
09-09-2013, 11:32
Trzeba sie ogarnac - jutro glowna dyrektorka kompani zawita do nas... Na ogarniecie Nastro Azuro Peroni 0.66

Grzegorio
09-09-2013, 17:01
A ja sobie popijam Lecha Premium :)

arecki
09-09-2013, 21:04
ciężki dzisiaj był dzień...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Czornyj
11-09-2013, 19:52
Właśnie po raz pierwszy na świecie odkryłem nowego, genialnego, w dodatku lokalnego drinka - cydrubrówkę? żubrydra?:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/cydrubr%C3%B3wka)

Czuję, że długo będę fetował swój wszechświatowy sukces spełniając toasty nowym wynalazkiem :D

GeparD
11-09-2013, 20:29
ciekawe połączenie :D

blaise1973
11-09-2013, 20:53
Żubrówka OK, ale na tym polskim cydrze to same psy wieszają...

Czornyj
11-09-2013, 21:08
Żubrówka OK, ale na tym polskim cydrze to same psy wieszają...

Cydr nie powala, ale to bez znaczenia - Żubrówa utylizuje go idealnie :mrgreen:

qualin
11-09-2013, 21:30
Ten cydr lubelski to szambo jakich malo, chyba najgorszy jaki pilem :/

Czornyj
11-09-2013, 21:36
Potrzeba matką wynalazków ;)

GeparD
11-09-2013, 21:46
Nie ważne, że lubelski. Przetestuję się na lepszym... ważne, że pomysł jest. Uwielbiam żubrówkę i ubolewam, że przeszła pod strzechy Rosjan, cydr też uwielbiam wiec połączenie musi być ciekawe :D

zako
11-09-2013, 22:16
Właśnie po raz pierwszy na świecie odkryłem nowego, genialnego, w dodatku lokalnego drinka - cydrubrówkę? żubrydra?:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/cydrubr%C3%B3wka)

Czuję, że długo będę fetował swój wszechświatowy sukces spełniając toasty nowym wynalazkiem :D


Napisz coś jutro, retrospekcją z mariażu (mezaliansu?) żywo zainteresowanym :)

Czornyj
11-09-2013, 22:30
Jestem zaprawionym w bojach chlorem, kac jest dla mnie kategorią zapomnianą od wieków, najprawdopodobniej rano mnie to nie sponiewiera. Nie ręczę jednak, że kogoś ten zajzajer nie zabije :mrgreen:

d3b0r43ur071
12-09-2013, 23:31
Zapomniany kac? Super by było :D Ja po moich imprezach miewam potężnego kaca. A co do alkoholi to uwielbiam mohito :)

Grabasimo
13-09-2013, 10:48
Wczoraj Smirnoff Lime oraz DeLuxe bialy a teraz moj zestaw 2KC


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/10dfwn7-3.jpg
źródło (http://oi39.tinypic.com/10dfwn7.jpg)

4r74BC90
13-09-2013, 13:03
Ja jestem fanem wszelakich miodów potnych ; ) Nawet sam zrobiłem porcję w beczułce dojrzewa lecz zanim będzie gotowy do picia to mnie ślinka zaleje ;) Ale już projektuję etykietę na butelki ;)

matomi
13-09-2013, 14:18
Ja jestem fanem wszelakich miodów potnych

Wierzę na słowo, ale spróbować bym się nie odważył ;)

roofman
13-09-2013, 18:28
Wreszcie weekend... :D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img163.imageshack.us/img163/9638/1e5k.jpg)

chaos
13-09-2013, 20:41
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/ONs4ZdD-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ONs4ZdD.jpg)

sikacz jakich mało, nie dopiłem, najgorsza pinta

roofman
13-09-2013, 20:45
Grodziskie jest specyficzne, trzeba je lubić. Z założenia ma być słabe i bardzo lekkie.
Inna sprawa że interpretacja Pinty wyszła średnio udana...

arecki
13-09-2013, 22:34
właśnie wyszedł ode mnie kumpel...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

sz_t
13-09-2013, 23:09
o, ja też dzisiaj a'la grodziskiego próbowałem. Ogólnie zgodzę się z roofman'em.
Mojej dziewczynie smakowało.

roofman
14-09-2013, 17:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/1492/mnsy.jpg)

GeparD
14-09-2013, 21:40
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/sm_pale_ale-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/sm_pale_ale.jpg)

Uwielbiam Smithwicks Ale. Pale Ale też ujdzie.

oraz


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/headless_dog-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/headless_dog.jpg)

Pies mi nie podszedł...

Boryszuk
14-09-2013, 21:59
Też robiłeś zakupy w Sainsburym? :-D

arecki
14-09-2013, 22:12
eat, sleep,rave ,repeat....


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

GeparD
14-09-2013, 23:26
Też robiłeś zakupy w Sainsburym? :-D

Nie, w pobliskim Off License :)

roofman
15-09-2013, 16:41
No to koniec weekendu...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img849.imageshack.us/img849/153/ivav.jpg)

Aleksander28
15-09-2013, 21:03
A ja popijam zieloną herbatę :)

dalu
15-09-2013, 21:25
a ja zasysam wlasnorecznie zrobiony sok marchewkowo-jablkowy, polecam - kupujemy najtansze jablka 1zl/kg + troche marchewek do tego sokowirowka, 10 min roboty i mamy podklad pod zoladkowa gorzką ;-)

arecki
15-09-2013, 21:32
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

ekophuong96
16-09-2013, 18:57
http://4.bp.blogspot.com/-MUT0w8f2NFk/UN9E2dSloII/AAAAAAAACQA/DcCFnLZYX30/s1600/IMG_4370_lebskie2.jpg

pamiątka znad morza ;)

qualin
16-09-2013, 19:13
Lebski browar robi same ochydne piwa, jeszcze nie wypuscili piwa ktore daloby sie wypic :P

chaos
16-09-2013, 19:32
takie se


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/KxmBVJo-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/KxmBVJo.jpg)

maj0nez
16-09-2013, 21:36
Nigdzie nie mogę znaleźć ale podobno Kuflowe mocne daje rade?

Banrur
17-09-2013, 20:17
Ostatnio kupiliśmy LITEWSKI KWAS CHLEBOWY :) jutro pewnie spróbujemy go :D

roofman
18-09-2013, 18:35
Aaa... tak w środku tygodnie wpadło w szklankę... ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/3473/agl7.jpg)

Grabasimo
18-09-2013, 21:05
Czas na LM z


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/29lbkty-2.jpg
źródło (http://oi43.tinypic.com/29lbkty.jpg)

arecki
18-09-2013, 21:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

chaos
18-09-2013, 21:48
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/tbeP4LO-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/tbeP4LO.jpg)

Czornyj
18-09-2013, 22:17
Aaa... tak w środku tygodnie wpadło w szklankę... ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/3473/agl7.jpg)

Bardzo nienajgorzsze piwko w zajefajnie niskiej cenie. O ile miodowy jest niewypijalny (ulip), to tego skubańca lubię :D

Jolandawroc87
18-09-2013, 22:28
Trybunał super, polecam!
A ja ostatnio tylko mohito własnej roboty:D Pycha

roofman
19-09-2013, 11:42
Bardzo nienajgorzsze piwko w zajefajnie niskiej cenie. O ile miodowy jest niewypijalny (ulip), to tego skubańca lubię :D
Dokładnie. Całkiem, całkiem a jeśli dodamy jego cenę to nawet... całkiem, całkiem, całkiem ;)
Strach jedynie nad stałością jakości, bo odskoki w warkach niestety się zdarzają.
Ta jest bardzo w porządku, następna może być kiepska :D
(to samo ma browar Fortuna ze swoim Miłosławem)

OneSimone96
19-09-2013, 19:36
warta strong!

matomi
19-09-2013, 20:07
warta strong!

Ja bym to przemyślał. Smok wawelski też pił z rzeki i wiadomo jak skończył.
;)

arecki
20-09-2013, 20:24
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

GeparD
20-09-2013, 20:45
Naukę rosyjskiego czas zacząć ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/nauka_rosyjskiego-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/nauka_rosyjskiego.jpg)

arecki
20-09-2013, 20:57
ruski standard jest bardzo dobry, szczególnie złoty, mój ulubiony :-P


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
20-09-2013, 21:26
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

SerU
20-09-2013, 21:34
Aktualnie się rozkręca :) Przekaz na żywo - bez żadnego photoshopa :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://webproduct.co.uk/pic/wsky.jpg)

Boryszuk
20-09-2013, 21:38
Naukę rosyjskiego czas zacząć ;)]

Ja dziś dziewczęce sajderki sączę. Na jutro chłodzi się Żołądkowa gorzka.

arecki
20-09-2013, 22:18
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

chaos
20-09-2013, 22:58
lubię johanes


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/gfo3x6Y-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/gfo3x6Y.jpg)

bart1
20-09-2013, 23:12
widać 8-)

roofman
21-09-2013, 17:09
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/9973/jpcr.jpg)
Hmmm... takie jakieś... nijakie...

B3s7H0474
21-09-2013, 17:09
Ja ostatnio jacka danielsa popijam.

zolton
21-09-2013, 17:13
Ja z piwa to bardzo lubię leżajska. Z droższego piwa to kormoran i jabłko w piwie. Bardzo dobre.

Z lekkich trunków od czasu do czasu polubiłem taką kawówkę (smakuje jak kukułki). Jak ktoś chce przepis to niech napisze na gg albo PW.
Jeszcze wino z mleczy mi bardzo smakuje.

zako
21-09-2013, 18:36
A ja się dziś skusiłem na to Książęce ryżowe. Albo mi się tak pić chciało - albo ono całkiem znośne. Przyswoiłem, pomlaskałem i pomyślałem, że kiedyś powtórzę :) A na wieczorową porę Tullamore Dew czeka...

arecki
21-09-2013, 22:13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
21-09-2013, 22:49
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

arecki
22-09-2013, 21:14
dzisiaj natknąłem się na taki oto polski wynalazek, na prawdę polecam...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

Grabasimo
23-09-2013, 12:36
Co dzis pije - Alkohol czyli powtorka z rozrywki....

roofman
23-09-2013, 18:12
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img33.imageshack.us/img33/7159/r3ca.jpg)