Zobacz pełną wersję : co pijecie?
Strony :
1
2
3
4
5
[
6]
7
8
9
10
11
12
13
14
15
tak...3 sztuki zostały, niech się tylko jakiś gość trafi :-P
ja swoje rodzinie rozdałem, i wszyscy z łezką w oku: " o kurcze jak dawno tego nie piłem" :D
Łomża niefiltrowane raz niepasteryzowane raz export raz i kasztan niepasteryzowane.
Pierwsze wygrywa.
Jak na razie najlepsze.
Na urlopie w Polsce robię przegląd polskich browarów.
To szukaj lokalnych malych browarow, sa o niebo lepsze niz te masowe sikacze :)
tak...3 sztuki zostały, niech się tylko jakiś gość trafi :-P
Przydadzą się na podlewanie steków na grilu :D
No i zawsze później do puszek można z czegoś postrzelać...
Hehe nie mam czasu na takie luksusy.
Prócz urlopu, jest to czas na załatwianie spraw.
[CIACH!]
RobertMiernik
01-08-2013, 10:47
Ja polecam ten browarek:
http://www.zzbrowar.pl/
Amber Lager bardzo zacny, do tego można sobie kupić 5 litrową beczułkę...
właśnie skończyłem opijać ze znajomymi nowy stół i krzesła do jadalni :D
dzisiaj - smirnoff black
a ja po objeździe nadmorskich kurortów trochę się zawiodłem, bo często te prawie miejscowe są 2-3 razy droższe niż w sklepie u mnie, liczyłem na jakieś atrakcje, jakieś degustacje a tu pupa "piwa regionalne" i ceny z kosmosu.... szkoda :/
RobertMiernik.
Właśnie zakończyłem załatwianie spraw w Warszawie i jutro wracam do siebie na Podkarpacie.
Wybieram się też nad Solinę wiec myślę że mogę zajechać do tego browaru po drodze, na degustację:-)
Kierowcę będę miał.
Ps.
Fajna impreza narodowosciowa dzisiaj na starówce w Wawie.
To "piwo mleczarza" (tak sie zwie ten Kormoran) ma bardzo bogaty sklad: woda, slod jeczmienny, pszenica, slod pszeniczny, owies, orkisz, chmiel, kolendra, skorki gorzkich pomaranczy, curacao, skorki
Skorki, zwane potocznie szczypawkami, budzą jednak odrazę.
Urwało Ci klawisz "Alt"?
Ostatnio w sklepie widziałem Warka Cider (chyba nie pomyliłem nazwy) w Polsce trudno dostać dobry cydr. Ktoś pił ten wymieniony przeze mnie? Warto?
dzisiaj - smirnoff black
Odnoszę ostatnio wrażenie, że czarnuch na początku był znacznie lepszy niż teraz. Wcześniej miał taką specyficzną, orzechową nutę która obecnie jest słabiej wyczuwalna. Albo może po prostu mi się znudził...
Ale "stare" 10,5 było również sikaczem. Więc w sumie nic się nie zmieniło :)
ale lat było mniej i gust tez nie tak wyrobiony - przynajmniej w moim przypadku tak było :)
Kiedyś wychodziełm to brałem 100 000zł to starczało na 5 piwek i fajki. Teraz za dyszke to piwko z okładem ledwo :)
Odnoszę ostatnio wrażenie, że czarnuch na początku był znacznie lepszy niż teraz. Wcześniej miał taką specyficzną, orzechową nutę która obecnie jest słabiej wyczuwalna. Albo może po prostu mi się znudził...
obecnie to robi się z niego coraz bardziej zwykły smirnoff...kiedyś black by bardzo wyrazisty i można było go z zamkniętymi oczami rozpoznać...dzisiaj się to coraz bardziej zaciera...
http://biznes.onet.pl/kompania-piwowarska-wycofuje-piwo-lech-free-ze-spr,0,5568152,1,news-detal
zawsze wiedziałem ze piwo 0% to jakieś dziadostwo ;)
http://biznes.onet.pl/kompania-piwowarska-wycofuje-piwo-lech-free-ze-spr,0,5568152,1,news-detal
zawsze wiedziałem ze piwo 0% to jakieś dziadostwo ;)
Pewnie kraty z piwem na słońcu za długo trzymali i skunks wylazł ponadplanowo :lol:
(a przepraszam... dla wielbicieli Perły/Lecha/Heinekena/Carlsberga to szlachetny zapach jest :mrgreen: )
Dzis po bieganiu wchlonalem prawie duszkiem:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/9649/4tt8.jpg)
Piwko z Okocimia, ale calkiem smaczne :)
Ale coś gorąco...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img18.imageshack.us/img18/1943/z4fc.jpg)
oj upał dziś, po siedmiu godzinach w górach należy się zimne piwko
najpierwej biały obołoń, zimny wchłonąłem chyba w 3 sekundy
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/sbb7mwL-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/sbb7mwL.jpg)
teraz już na spokojnie sączę trzeciego lewa ;) tak zimnego że aż pali żołądek
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/ri6LOwa-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ri6LOwa.jpg)
Obolony calkiem spoko sa :)
Obolony calkiem spoko sa :)
No... ale też mają rozrzut. Kiedyś sie napaliłem, wypiłem jednego a później niedobrze mi po nim było...
W duchotę dałem szansę Kormoranowi:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img850.imageshack.us/img850/4977/jf1k.jpg)
Po dwu łykach urządziłem w domu konkurs beków... zbyt mocno wysycone i jakieś takie zatęchłe zapaszki.
Po raz kolejny mimo achów i ochów w necie Kormoran mnie rozczarował :-?
a czemu takimi małymi literkami ? nie bój się ;)
ja bachnąłem Brackie (po upalnym dniu mono schłodzone weszło szybko miło i smakowicie ;) )
pozwolę sobie jeszcze dziś na jedno Żywe (bo jutro praca
a czemu takimi małymi literkami ? nie bój się ;)
Dopisek robię tylko wtedy gdy odbiór mam bardzo negatywny :p
(albo bardzo pozytywny)
Zainteresowani przeczytają, a zwolenników nie koli tak w oczy. :lol:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Dzisiaj piłem Radlery od Warki. Ten cytrynowy jeszcze ok, ale jabłkowy normalnie śmierdzi chemią.
Bo to jest chemia, czego sie spodziewales po mixie piwa z lemoniada? :P
Namyslow calkiem ok, ale bez rewelacji :)
Ostatnio miałem wieczór z ALE, ale chyba wrzucony post został wywalony w kosmos bo zdjęcie dodane przez Tapatalk było zbyt duże.
Wiec dodaje jeszcze raz...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/ALE-1.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/ALE.jpg)
Pyszne piwka. Szczególnie na uwagę zasługuje IPA oraz Champion, mimo swojej zawartości alkoholu, której nie wyczułem w smaku.
Ja lubuje się w carlsbergach. Może dlatego, że w mojej okolicy nie ma niczego godnego uwagi :(
ile ci płacą za posta ?
na dziś mam zestaw rozrywkowy: 4 żywe, dwa czarne koty i dwa jurajskie ...
edyta: jeden czarny, jeden rudy i dwa żywe już pękły
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/PBWeU6C-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/PBWeU6C.jpg)
Boryszuk
09-08-2013, 22:18
To może delikatnej je następnym razem odstawiaj :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
mała zaprawa przed jutrzejszym weselem ;)
kailaszka grozdowa rakija ? coto ?
kailaszka grozdowa rakija ? coto ?
Ichniejszy bimber :mrgreen:
login_87
10-08-2013, 10:30
a ja znalazlem nowy sklep z piwami na stawowej :) podróże kormorana - weizenbock rzadzi :)
Ichniejszy bimber :mrgreen:
czyjsiejszy ? bułgarski ?
czyjsiejszy ? bułgarski ?
Zdaje się że tak.
:-D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/9418/hebq.jpg)
nie lubię cię, skąd to wszystko bierzesz
Butelka ta przyjechała ze mną z Ambasady Piwa w Poznaniu gdzie byłem na urlopowym wypadzie :)
Przy okazji pozdrawiam Poznaniaków przesiadujących w Setka Pub - byłem tam codziennie, bardzo fajną atmosferę do sączenia piwka mają :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/8955/4a82.jpg)
Niezbyt udany coś ten Stout... :neutral:
to całkiem fajne
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/gMFhw5X-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/gMFhw5X.jpg)
Zdaje się że tak.
tak, przywiozłem to z Bułgarii
a dzisiaj delikatnie, prosto z Madrytu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
A dziś...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img580.imageshack.us/img580/2834/m1ro.jpg)
Kurcze, albo mi sie smaki pozmienialy od picia lokalnych browarow, albo Lech sie totalnie zepsul. Kupilem dzisiaj do obiadu bo nic ciekawszego nie bylo w osiedlowym sklepiku. Ledwie zmeczylem butelke, ohydne to jakies, a kiedys pijalem glownie Leszki.
Chyba po prostu zauważyłeś że piwo powinno mieć jakiś smak/zapach. ;)
urlopowania ciąg dalszy...biedna wątroba :D
dzisiaj patriotycznie :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Z butelki przypomina mi krupnik :D
krupnik ma płaską butelkę, ta jest kwadratowa :)
Była również kwadratowa: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/17/Krupnik.jpg/603px-Krupnik.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/80/Krupnik_vodka.jpg/750px-Krupnik_vodka.jpg
urlopowania ciąg dalszy...biedna wątroba :D
U mnie już ostatni tydzień... niestety.
Na wątrobę sobie zrób kanapki z ostropestem plamistym i się zregeneruje :D
Była również kwadratowa:
a to sorry...
U mnie już ostatni tydzień... niestety.
Na wątrobę sobie zrób kanapki z ostropestem plamistym i się zregeneruje :D
ja ostropest wcinam hurtowo :D
login_87
13-08-2013, 15:47
Takie tam z weekendu :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/8899/rqdx.jpg)
Takie tam z weekendu :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/8899/rqdx.jpg)
coś krótki ten twoj weekend ;-)
pietrobas
13-08-2013, 22:29
Ale różorodny :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1185899_572744289456931_653517004_n.jpg?oh=4656064 dae70bf14fda72055587ef554&oe=520CA2EB&__gda__=1376589255_9bf369f831fb5efa926f851130b3132 0)
login_87
14-08-2013, 14:54
coś krótki ten twoj weekend ;-)
Bo niestety to był weekend pracujacy... Na szczęście w najbliższy mam wolne :)
Bo niestety to był weekend pracujacy... Na szczęście w najbliższy mam wolne :)
myślę że to był sarkazm :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/C1tdXPa-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/C1tdXPa.jpg)
Czarnego lubie, ale moglby byc nieslodzony bo za kaloryczny jest :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
szakunec....! ;-)
Wypilem Debowe ale lepiej dzisiaj smakuje mi:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/18/cr87.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img824.imageshack.us/img824/2907/q7ie.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Zwykłe piwko w butelce do grilla. Póki jeszcze pogoda jest dobra.
Przy okazji pozdrawiam Poznaniaków przesiadujących w Setka Pub - byłem tam codziennie, bardzo fajną atmosferę do sączenia piwka mają :)
hmmm czyli moglo sie zdarzyc ze pilismy obok siebie :)
hmmm czyli moglo sie zdarzyc ze pilismy obok siebie :)
Bywałem raczej zawsze niedługo po otwarciu (z reguły około 16:30), zawsze w pomieszczeniu z namalowanym Rowing Jackiem na ścianie.
Przesiadywałem sobie z towarzyszką w kąciku na tej miękkiej kanapie przy ławie :D
uuuu o tych godzinach to nie ma szans :) ja z firmy wychodze ok 21-22 wiec jak trafiam do baru to wieczorem .. z reguly przy barze lub w pierwszej sali..
Sendilkelm
17-08-2013, 21:22
Samplowe miniaturki :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.smakwhisky.com/images/DSC_8448_smallx2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
W ostatni dzień urlopu
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img593.imageshack.us/img593/2513/uxbq.jpg)
U mnie też już po wakacjach :( Trójcę w kolorze nadziei (na bezbolesny poniedziałek w fabryce) zapodaję: Ciechan Wyborne, Perła chmielowa i Bohemia Pilsner...
Grabasimo
19-08-2013, 02:03
dzis juz 13
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.sammymalones.com/beers/Stella_Artois.jpg)
i na tym koniec. trzeba isc juz spac.
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. Nie mogę bez tego, dzień bez choćby jednej butelki to jak najgorsza choroba czy odwyk. No i czasami troszkę wódki się doleje... :D
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. :D
Nie wiem czy to takie wesole, to tak jak jechac na speedzie. Jestes rocznik 87 czyli masz 26 lat, w takim tempie nie dociagniesz chlopie do 40stki! Jak Ci brakuje energii to zmien diete, fast-foody sobie odpusc i wcinaj zielenizne.
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. Nie mogę bez tego, dzień bez choćby jednej butelki to jak najgorsza choroba czy odwyk. No i czasami troszkę wódki się doleje... :D
Uuuuuu... To Ty na ebayu nie Nikkorów tylko wątroby szukaj :D
Art Erie
19-08-2013, 21:17
Ja dziennie robię około czterech litrowych energy drinków. Nie mogę bez tego, dzień bez choćby jednej butelki to jak najgorsza choroba czy odwyk. No i czasami troszkę wódki się doleje... :D
Nie ma się czym chwalić, chyba pora na odwyk pod nadzorem lekarza. To robi Ci większe guano z mózgu niż możesz sobie wyobrazić. Piszę bardzo poważnie.
Uwielbiam Pepsi, nie przechodzi mi przez myśl by wypić jej 4 litry dziennie, nie mówiąc już o napojach energetycznych. Nie mnie oceniać, ale jak piszą koledzy, chyba czas się poważnie nad tym zastanowić.
Alkoholu staram się nie pić. Czasem jakiegoś carlsberga butlekowego łyknę i to wszystko ;]
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/WM4jgJt-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/WM4jgJt.jpg)
Właśnie przed chwila wyslalem zdjęcie przez jakiegoś tapatalka z imgura na telefonie. Widać cos ?
Właśnie przed chwila wyslalem zdjęcie przez jakiegoś tapatalka z imgura na telefonie. Widać cos ?
Nie, źle linka wstawiłeś.
Ale zdjęcie można zobaczyć klikając...
Chyba poprawilem. Testuje telefon bo jade do Armenii i może cos wkleje stamtąd :)
Chyba poprawilem. Testuje telefon bo jade do Armenii i może cos wkleje stamtąd :)
Tera przegłeś pałke z rozmiarem :lol:
Albo mod przeskaluje za Ciebie albo posta wywali w kosmos :twisted:
Kuzwa, Panie slepi to my nie jestesmy zeby takie plakaty wstawiac :P
A ja wiem co te androidy robią :)
Boryszuk
23-08-2013, 21:37
Kuzwa, Panie slepi to my nie jestesmy zeby takie plakaty wstawiac :P
Wystarczy raz lewej gorzałki się napić... ;-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/WM4jgJt-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/WM4jgJt.jpg)
Wróć do pierwszej wersji, kto będzie chciał to se kliknie.
Rozmiar zdjęcia dałeś 1944 x 1944 piksele.
Pokazywarka w andku zdaje się potrafi skalować i zapisywać kopię to poszukaj tej opcji.
Poleglem ide się napic piwa
Słuszna decyzja ;)
Tylko beretu zanadto nie zryj :D
Poleglem ide się napic piwa
Ależ te Twoje piwa szumią! ;)
żona mnie namówiła... :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Boryszuk
23-08-2013, 23:43
To rum?
nie, to likier pomarańczowo imbirowy...na prawdę dobry :)
Boryszuk
23-08-2013, 23:48
A, bo ja właśnie tankuję Captain Morgan spiced rum.
mi bardziej smakuje captain morgan black :-P
o ten: :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Boryszuk
23-08-2013, 23:56
Ja uwielbiam Sailor Jerry spiced ale cena w Tesco podskoczyła do góry, pewnie niedługo będzie w promocji ;-)
jak juz przy rumach jesteśmy to przedstawię swoje ulubione:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
szóste tyskie gronie dobrze schłodzone :)
ja zwykły chłop a nie snob jakiś :) coby pić jakieś wynalazki :)
6 gównianych piw to prawie jak lot bojowy dywizjonu 303.
6 gównianych piw to prawie jak lot bojowy dywizjonu 303.
pytał się Ciebie, kiedyś o coś ktoś ?
wątek jest co pijecie, a nie co komentujecie, więc szat ap !
szóste tyskie gronie dobrze schłodzone :)
ja zwykły chłop a nie snob jakiś :) coby pić jakieś wynalazki :)
zwykły chłop pije bimber...a nie coś co piwo przypomina ;-)
zwykły chłop pije bimber...a nie coś co piwo przypomina ;-)
następny elokwentny komentator, zazdrościsz ?
bimbru mam pełną szfkę, nie bój.
piłeś kiedyś "ducha puszczy" ?
jak byś spojrzał parę stron wstecz to byś zobaczył ducha puszczy którego piłem :)
poza tym czego mam Ci zadrościć...tyskiego? chyba Tobie żyłka pękła...z zadrości ;)
jak byś spojrzał parę stron wstecz to byś zobaczył ducha puszczy którego piłem :)
poza tym czego mam Ci zadrościć...tyskiego? chyba Tobie żyłka pękła...z zadrości ;)
hahahahahahhahah
żarty, oplułem monitor, odcinam się od tej rozmowy, się kur..a koneserzy znaleźli,
a może nigdy Tyskiego nie piłeś i nie pijasz ? nie bądź śmieszny.
p.s co Ty możesz wiedzieć o duchu puszczy?
picia78 (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=56359) zajrzyj tu rano i napisz coś mądrego bo widzę że te 6 tyskich Cię ścieło ;-)
ja piłem Tyskie ale już nie pijam bo to siki :)
dobrej nocy i małego kaca Ci życzę ;)
hahahahahahhahah
żarty, oplułem monitor, odcinam się od tej rozmowy, się kur..a koneserzy znaleźli,
a może nigdy Tyskiego nie piłeś i nie pijasz ? nie bądź śmieszny.
p.s co Ty możesz wiedzieć o duchu puszczy?
Ty jesteś śmieszny robiąc z siebie twardziela pijąc jednocześnie jakiś shit w ilości 6 sztuk ( wrzuć to na FB - pewnie masz).
picia78 (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=56359) zajrzyj tu rano i napisz coś mądrego bo widzę że te 6 tyskich Cię ścieło ;-)
ja piłem Tyskie ale nie już nie pijam bo to siki :)
dobrej nocy i małego kaca Ci życzę ;)
chyba Ty :)
skoro to siki to skąd ten kac ? to się zdecyduj siki /nie siki ?
chyba Cię ścina piszesz to z autopsji, a ścinać to może Ciebie
Ty jesteś śmieszny robiąc z siebie twardziela pijąc jednocześnie jakiś shit w ilości 6 sztuk ( wrzuć to na FB - pewnie masz).
aTy nie masz FB ? nie pitol.
sam jesteś śmieszny, a twardzielem nie jestem, ale myślę, że takim bobkiem bym sobie poradził !
to jest post "co pijecie " i napisałem co piję w chwili obecnej, i to Wy najechaliście ze to szit i w ogóle, więc ja tylko się bonie.
Ok -luz.
Nie mam FB.
Jak Ci dobrze to najważniejsze.
chyba Ty :)
skoro to siki to skąd ten kac ? to się zdecyduj siki /nie siki ?
Ostygłeś już pewnie to może coś dopiszę. :wink:
Klasyczny KAC po wypiciu piwa powstaje właśnie od tych piw podłej jakości jakbyś nie wiedział.
Można wychylić parę piw uwarzonych tak jak się to powinno robić i wtedy nie masz tego objawu.
Kiedyś (zanim nie wyedukowałem się co to jest piwo) zastanawiałem się co takiego w sobie ma LECH skoro po jednym na drugi dzień głowa mnie łupała...
ale mnie dyskusja minęła ;)
nieporozumienie wynikło z faktu niefortunnego nazwania przez kolegę picia78 wszystkich niepijących tyskiego - snobami
każdy se pije co mu pasuje
proszę nie szykanować lubiących napoje piwopodobne czy inne enerdżydrinki
jak również nie wyzywać od snobów mających inne gusta
wracając do tematu:
<kawa> ;)
ale mnie dyskusja minęła ;)
nieporozumienie wynikło z faktu niefortunnego nazwania przez kolegę picia78 wszystkich niepijących tyskiego - snobami
każdy se pije co mu pasuje
proszę nie szykanować lubiących napoje piwopodobne czy inne enerdżydrinki
jak również nie wyzywać od snobów mających inne gusta
wracając do tematu:
<kawa> ;)
i tej wersji się trzymajmy
Wszystkim zdrówka życzę i pijmy sobie co chcemy :)
I nie piętnujmy pijących sikacze :)
I nie piętnujmy pijących sikacze :)
ani snobów pijących inne trunki :-P :mrgreen:
RobertMiernik
24-08-2013, 14:45
Ja mam słabość do adwokata. Nie wiem czemu ale uwielbiam <3
Spora część kobiet ma...
To chyba przez połączenie alkoholu i jajek...
Na lekko po szwedzku
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/6813/u4o6.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/303bb75-2.jpg
źródło (http://i42.tinypic.com/303bb75.jpg)
chłodzi się na wieczór :)
Dzisiaj bedzie wodeczka bo wygralem przepychanke z taka jedna niesforna/nieplacacaca/wredna. Potem wrzuce foto.
Za zwyciestwo
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/443/s7ss.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
;-)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/7FX7tQs-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/7FX7tQs.jpg)
:-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/GvciXw3-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/GvciXw3.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
josephebeloki
24-08-2013, 23:39
Ja pijem mineralną ..., mam dość straconych niedziel :)
Ja już po nalewce z aronii, serwowanej przez teściową :) i na razie żyję :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
i ostatnie na dzisiaj ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
login_87
26-08-2013, 01:47
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/GvciXw3-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/GvciXw3.jpg)
Piłem dzisiaj to samo :) zakupione w tesco ...
JA dziabnalem wieczorkiem do filmu takie cus :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img15.imageshack.us/img15/8127/22fc.jpg)
A pozniej czerwony jas z pepsiakiem :P
Niedzielne popołudnie:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/riojamontebuena-2.jpg
źródło (http://www.natemat.com.pl/media/wino/riojamontebuena.jpg)
Grabasimo
26-08-2013, 11:25
jak juz przy rumach jesteśmy to przedstawię swoje ulubione:
Moj ulubiony i the best of ... 1919 Angostura z Trinidad & Tobago.
ps; na kaca Desperados i Strongbow Dark Fruit
A ja lubię piwo "Dębowe Mocne" :)
A ja lubię piwo "Dębowe Mocne" :)
Nie tylko Ty:D Jedno z lepszych obecnie dostepnych piw.
Boryszuk
26-08-2013, 20:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561928_10201866062918494_825389087_n.jpg)
Obróbka w Instagramie przez moją squaw...
Nie tylko Ty:D Jedno z lepszych obecnie dostepnych piw.
Lepszych wg Ciebie zapomniales dodac :P To taki sam sikacz jak Lech, Tyskie i cala reszta "gigantow" :P
Boryszuk
26-08-2013, 20:45
De gustibus non disputandum est...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Takie sobie jest, w ogole sie nie pieni :P
smak ma ciekawy ale nie zdążyłem wrócić z aparatem a piane mi ktoś podprowadził :-P
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/08/86b344786ca7dca4m-3.jpg
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=86b344786ca7dca4)
a ja po weekendzie ciągle myślę które było dobre....
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561928_10201866062918494_825389087_n.jpg)
Obróbka w Instagramie przez moją squaw...
Świetni pasażerowie :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Wlasnie wstawilem do lodoweczki zeby sie schlodzilo :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img407.imageshack.us/img407/5505/arx9.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Co to? ani babelkow, ani pianki, a na cydr za mocne :P
jakieś ananasowo-grejpfrutowe badziewie...fujjj!!!
żona wypiła :-P
De gustibus non disputandum est...
Święte słowa :)
jak juz przy rumach jesteśmy to przedstawię swoje ulubione
jak bedizesz mial okazje to polecam upolowac np matuzalema, jest juz do dostania w Polsce, bialy bije na glowe biale bacardi, gold ma kolor od beczki a nie od karmelu a reserva po 15 latach w beczce jest obledna.
ceny przyzwoite i porownywalne z konkurencja.
z ciekawych rumow polecam dominikanskiego Dictatora - piekny design butelki na prezent i znakomita zawartosc .. niestety cena ciezsza do przelkniecia. jako ciekawostka - jest oznaczoany znacznikami koniakowymi a nie latami lezenia w beczce.
no i niesmiertelna havana - niestety nie wiadomo czemu z polskiej dystrybucji zniknela biala havana i jako podstawowa dostepna jest zolta - 3 letnia - imho smakuje jak plyn dentystyczny. za to czarna 7 letnia to juz klasa.
powyzej raczej ciezko dostac ale czasem omzna trafic np niebieska - ilosc aromatow jak w najlepszej klasy brandy.
jak bedizesz mial okazje to polecam upolowac np matuzalema, jest juz do dostania w Polsce, bialy bije na glowe biale bacardi, gold ma kolor od beczki a nie od karmelu a reserva po 15 latach w beczce jest obledna.
piłem ostatnio Matusalem Platin, świetny rum!
Boryszuk
03-09-2013, 22:48
Szkoda mi trochę szklankę brudzić...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/4353/w667.jpg)
Smakował ci ten LP? Bo na mnie szału nie zrobił.
Boryszuk
05-09-2013, 01:36
Smakował ci ten LP? Bo na mnie szału nie zrobił.
Przepraszam, miałem wcześniej odpisać ale zapomniałem. Chyba mi się London Pride na mózg rzuciło.
Kiedyś mi smakował bardzo, wczoraj jakoś się nie przyjął. Bardzo wyraźna gorycz, aż dominującą. Ale ja ostatnimi czasy pan głównie owocowe ciderki więc i smak mam spaczony.
foto4deg
05-09-2013, 01:40
Herbatę z imbirem :P
Grabasimo
05-09-2013, 11:43
Dziś na degustacje trafił się Coopers Brewery Sparkling Ale z Australii oraz Brookyn Lager z USA
Przepraszam, miałem wcześniej odpisać ale zapomniałem. Chyba mi się London Pride na mózg rzuciło.
Kiedyś mi smakował bardzo, wczoraj jakoś się nie przyjął. Bardzo wyraźna gorycz, aż dominującą. Ale ja ostatnimi czasy pan głównie owocowe ciderki więc i smak mam spaczony.
U mnie to samo z tymi cydrami i mimo iż lubię piwa z goryczą, to LP nie za bardzo mi się przyjął.
Dziś na degustacje trafił się Coopers Brewery Sparkling Ale z Australii oraz Brookyn Lager z USA
"Browarzysz" sam, czy ktoś dał spróbować? Pytam się bo chodzi mi po łepetynie kupno Brew Starter Kit od Coopers ;)
"Browarzysz" sam, czy ktoś dał spróbować? Pytam się bo chodzi mi po łepetynie kupno Brew Starter Kit od Coopers ;)
Poprzeglądaj ten wątek:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=182097
może znajdziesz odpowiedź ;)
Grabasimo
05-09-2013, 15:35
"Browarzysz" sam, czy ktoś dał spróbować? Pytam się bo chodzi mi po łepetynie kupno Brew Starter Kit od Coopers ;)
Niestety to byl zakup kontrolowany ale browarek piewsza klasa. Niepasteryzowany i niefiltrowany
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.beer-pages.com/images/coopers-ice.jpg)
(to ten czerwony)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Ja sącze sobie czerwonego jaska z cola. Trzeba wypić resztki: P
Ja kończę litr Rakiji od mirte :cry:
Ufff... weekend... :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img198.imageshack.us/img198/7160/3xx1.jpg)
A na dzisiejszy wieczór mam tylko wodę ...
A czy ktoś z Was pił piwo Cortes? Jest teraz na promocji w jednym z marketów (nie napiszę którym, bo będzie kryptoreklama) i zastanawiam się czy warto kupić, bo bym chciał na dziś wieczór większą ilość.
Właśnie jestem w Goris na południu Armenii i wczoraj pilem zresztą dziś tez będę berbeluche z morwy "tutu vodka" zdjęcia nie ma bo damasznaja z butelki po koli ;)
Poza tym rożne odmiany wina tez domasznaje. Piwo maja takie se lokalnych browarów nie spotkałem.
Po irlandzku i nie po kolei ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/mcgraths01-3.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/mcgraths01.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/mcgraths02-3.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/mcgraths02.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/mcgraths04-3.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/mcgraths04.jpg)
Miałem ja dziś ochotę na coś w stylu pilsa:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2990/j6cz.jpg)
Niestety dałem radę tylko łyka zrobić.
Warka nieudana, warzywka tak wyczuwalne że aż mdliło przy chęci wzięcia łyka.
Klasyczny DMS znaczy :(
Poszło do zlewu.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Miałem ja dziś ochotę na coś w stylu pilsa:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/img23/2990/j6cz.jpg)
Niestety dałem radę tylko łyka zrobić.
Warka nieudana, warzywka tak wyczuwalne że aż mdliło przy chęci wzięcia łyka.
Klasyczny DMS znaczy :(
Poszło do zlewu.
podpisuję się pod tym...niestety
i na sen....
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
podpisuję się pod tym...niestety
A dla potomnych i chętnych na próbę jak pachnie DMS:
warka z datą do 24.12.2013.
Wcześniejsze podobno nie są złe... zapoluję na inną to sam się przekonam.
na lepsze trawienie przed obiadem ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Grabasimo
09-09-2013, 11:32
Trzeba sie ogarnac - jutro glowna dyrektorka kompani zawita do nas... Na ogarniecie Nastro Azuro Peroni 0.66
Grzegorio
09-09-2013, 17:01
A ja sobie popijam Lecha Premium :)
ciężki dzisiaj był dzień...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Właśnie po raz pierwszy na świecie odkryłem nowego, genialnego, w dodatku lokalnego drinka - cydrubrówkę? żubrydra?:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/cydrubr%C3%B3wka)
Czuję, że długo będę fetował swój wszechświatowy sukces spełniając toasty nowym wynalazkiem :D
blaise1973
11-09-2013, 20:53
Żubrówka OK, ale na tym polskim cydrze to same psy wieszają...
Żubrówka OK, ale na tym polskim cydrze to same psy wieszają...
Cydr nie powala, ale to bez znaczenia - Żubrówa utylizuje go idealnie :mrgreen:
Ten cydr lubelski to szambo jakich malo, chyba najgorszy jaki pilem :/
Potrzeba matką wynalazków ;)
Nie ważne, że lubelski. Przetestuję się na lepszym... ważne, że pomysł jest. Uwielbiam żubrówkę i ubolewam, że przeszła pod strzechy Rosjan, cydr też uwielbiam wiec połączenie musi być ciekawe :D
Właśnie po raz pierwszy na świecie odkryłem nowego, genialnego, w dodatku lokalnego drinka - cydrubrówkę? żubrydra?:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/19059944/cydrubr%C3%B3wka)
Czuję, że długo będę fetował swój wszechświatowy sukces spełniając toasty nowym wynalazkiem :D
Napisz coś jutro, retrospekcją z mariażu (mezaliansu?) żywo zainteresowanym :)
Jestem zaprawionym w bojach chlorem, kac jest dla mnie kategorią zapomnianą od wieków, najprawdopodobniej rano mnie to nie sponiewiera. Nie ręczę jednak, że kogoś ten zajzajer nie zabije :mrgreen:
d3b0r43ur071
12-09-2013, 23:31
Zapomniany kac? Super by było :D Ja po moich imprezach miewam potężnego kaca. A co do alkoholi to uwielbiam mohito :)
Grabasimo
13-09-2013, 10:48
Wczoraj Smirnoff Lime oraz DeLuxe bialy a teraz moj zestaw 2KC
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/10dfwn7-3.jpg
źródło (http://oi39.tinypic.com/10dfwn7.jpg)
4r74BC90
13-09-2013, 13:03
Ja jestem fanem wszelakich miodów potnych ; ) Nawet sam zrobiłem porcję w beczułce dojrzewa lecz zanim będzie gotowy do picia to mnie ślinka zaleje ;) Ale już projektuję etykietę na butelki ;)
Ja jestem fanem wszelakich miodów potnych
Wierzę na słowo, ale spróbować bym się nie odważył ;)
Wreszcie weekend... :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img163.imageshack.us/img163/9638/1e5k.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/ONs4ZdD-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ONs4ZdD.jpg)
sikacz jakich mało, nie dopiłem, najgorsza pinta
Grodziskie jest specyficzne, trzeba je lubić. Z założenia ma być słabe i bardzo lekkie.
Inna sprawa że interpretacja Pinty wyszła średnio udana...
właśnie wyszedł ode mnie kumpel...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
o, ja też dzisiaj a'la grodziskiego próbowałem. Ogólnie zgodzę się z roofman'em.
Mojej dziewczynie smakowało.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/1492/mnsy.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/sm_pale_ale-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/sm_pale_ale.jpg)
Uwielbiam Smithwicks Ale. Pale Ale też ujdzie.
oraz
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/headless_dog-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/headless_dog.jpg)
Pies mi nie podszedł...
Boryszuk
14-09-2013, 21:59
Też robiłeś zakupy w Sainsburym? :-D
eat, sleep,rave ,repeat....
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Też robiłeś zakupy w Sainsburym? :-D
Nie, w pobliskim Off License :)
No to koniec weekendu...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img849.imageshack.us/img849/153/ivav.jpg)
Aleksander28
15-09-2013, 21:03
A ja popijam zieloną herbatę :)
a ja zasysam wlasnorecznie zrobiony sok marchewkowo-jablkowy, polecam - kupujemy najtansze jablka 1zl/kg + troche marchewek do tego sokowirowka, 10 min roboty i mamy podklad pod zoladkowa gorzką ;-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
ekophuong96
16-09-2013, 18:57
http://4.bp.blogspot.com/-MUT0w8f2NFk/UN9E2dSloII/AAAAAAAACQA/DcCFnLZYX30/s1600/IMG_4370_lebskie2.jpg
pamiątka znad morza ;)
Lebski browar robi same ochydne piwa, jeszcze nie wypuscili piwa ktore daloby sie wypic :P
takie se
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/KxmBVJo-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/KxmBVJo.jpg)
Nigdzie nie mogę znaleźć ale podobno Kuflowe mocne daje rade?
Ostatnio kupiliśmy LITEWSKI KWAS CHLEBOWY :) jutro pewnie spróbujemy go :D
Aaa... tak w środku tygodnie wpadło w szklankę... ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/3473/agl7.jpg)
Grabasimo
18-09-2013, 21:05
Czas na LM z
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/29lbkty-2.jpg
źródło (http://oi43.tinypic.com/29lbkty.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/tbeP4LO-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/tbeP4LO.jpg)
Aaa... tak w środku tygodnie wpadło w szklankę... ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/3473/agl7.jpg)
Bardzo nienajgorzsze piwko w zajefajnie niskiej cenie. O ile miodowy jest niewypijalny (ulip), to tego skubańca lubię :D
Jolandawroc87
18-09-2013, 22:28
Trybunał super, polecam!
A ja ostatnio tylko mohito własnej roboty:D Pycha
Bardzo nienajgorzsze piwko w zajefajnie niskiej cenie. O ile miodowy jest niewypijalny (ulip), to tego skubańca lubię :D
Dokładnie. Całkiem, całkiem a jeśli dodamy jego cenę to nawet... całkiem, całkiem, całkiem ;)
Strach jedynie nad stałością jakości, bo odskoki w warkach niestety się zdarzają.
Ta jest bardzo w porządku, następna może być kiepska :D
(to samo ma browar Fortuna ze swoim Miłosławem)
OneSimone96
19-09-2013, 19:36
warta strong!
warta strong!
Ja bym to przemyślał. Smok wawelski też pił z rzeki i wiadomo jak skończył.
;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Naukę rosyjskiego czas zacząć ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/nauka_rosyjskiego-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/nauka_rosyjskiego.jpg)
ruski standard jest bardzo dobry, szczególnie złoty, mój ulubiony :-P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Aktualnie się rozkręca :) Przekaz na żywo - bez żadnego photoshopa :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://webproduct.co.uk/pic/wsky.jpg)
Boryszuk
20-09-2013, 21:38
Naukę rosyjskiego czas zacząć ;)]
Ja dziś dziewczęce sajderki sączę. Na jutro chłodzi się Żołądkowa gorzka.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
lubię johanes
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/09/gfo3x6Y-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/gfo3x6Y.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/9973/jpcr.jpg)
Hmmm... takie jakieś... nijakie...
B3s7H0474
21-09-2013, 17:09
Ja ostatnio jacka danielsa popijam.
Ja z piwa to bardzo lubię leżajska. Z droższego piwa to kormoran i jabłko w piwie. Bardzo dobre.
Z lekkich trunków od czasu do czasu polubiłem taką kawówkę (smakuje jak kukułki). Jak ktoś chce przepis to niech napisze na gg albo PW.
Jeszcze wino z mleczy mi bardzo smakuje.
A ja się dziś skusiłem na to Książęce ryżowe. Albo mi się tak pić chciało - albo ono całkiem znośne. Przyswoiłem, pomlaskałem i pomyślałem, że kiedyś powtórzę :) A na wieczorową porę Tullamore Dew czeka...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
dzisiaj natknąłem się na taki oto polski wynalazek, na prawdę polecam...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)
Grabasimo
23-09-2013, 12:36
Co dzis pije - Alkohol czyli powtorka z rozrywki....
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img33.imageshack.us/img33/7159/r3ca.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.