Szukaj
No prosze, wystarczylo pojsc spac i tadam - juz gotowy 7dmoze czesciej bede spal
![]()
![]()
Ze specyfikacji wyglada, ze - 50d mozna wyrzucic do smieci, a Nikon zostal odrobine w tyle (1080p i 8fps). Z obrazkow wnioskowac mozna, ze chyba bedzie okJest gladko na wysokich iso, ale nie wiem czy nie za gladko
ale biorac pod uwage, ze to 18mpx aps-c to...
![]()
Czyt. poki co - podoba mi sie![]()
Mając takiego konkurenta, może Nikon obniży cenę D300s?
Znając Nikona, pewnie są to pobożne życzenia![]()
oby teraz nikon ogarnął się z ceną D300s bo inaczej rozważę zmianę systemu![]()
ogladam sobie sample z 7D na wysokich iso na http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DA7.HTM
i musze powiedziec ze canon odrobił lekcje. niezle sobie daje rade - wprawdzie szum bardziej wyglada jak kolorowe paćki niż ziarno ( jak w nikonach ) ale
jest i tak niezle.
Ale sie ostatnio zamieszało![]()
Trzeba przyznać, że nieźle to wygląda. Może dzięki temu wreszcie Nikon ocknie się z marazmu (cenowego głównie)...
Moim zdaniem ten 7d bije na łeb D300s , przynajmniej czytając specyfikację. A do tego jeszcze tańszy na starcie...
ps. Taki mały szczegół, a pewnie ucieszy canonierów - wreszcie będą mogli wbudowaną lampą wyzwalać zdalnie inne.
Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 01-09-2009 o 09:44
no to znam kilka osob, ktore sobie beda w brode pluc ze ostatnio 50D kupily![]()
Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
www.blog.pressfocus.pl
Skontaktuj się z nami