Close

Strona 5 z 51 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    To wszystko się za szybko dzieje. Aparaty mają coraz to nowe bajery, poziomice (ja ze swojej nie korzystam), gps itd.

    A zdjęć dalej nie robią same z siebie
    Sony robią. Trzeba tylko dokupić podstawkę

  2. #42
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    No prosze, wystarczylo pojsc spac i tadam - juz gotowy 7d moze czesciej bede spal

    Ze specyfikacji wyglada, ze - 50d mozna wyrzucic do smieci, a Nikon zostal odrobine w tyle (1080p i 8fps). Z obrazkow wnioskowac mozna, ze chyba bedzie ok Jest gladko na wysokich iso, ale nie wiem czy nie za gladko ale biorac pod uwage, ze to 18mpx aps-c to...

    Czyt. poki co - podoba mi sie

  3. #43

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    No prosze, wystarczylo pojsc spac i tadam - juz gotowy 7d moze czesciej bede spal

    Ze specyfikacji wyglada, ze - 50d mozna wyrzucic do smieci, a Nikon zostal odrobine w tyle (1080p i 8fps). Z obrazkow wnioskowac mozna, ze chyba bedzie ok Jest gladko na wysokich iso, ale nie wiem czy nie za gladko ale biorac pod uwage, ze to 18mpx aps-c to...

    Czyt. poki co - podoba mi sie
    Znając Canona to 50D zostanie w ofercie. Zejdzie z ceną do poziomu D90 tak jak poprzednio 40D.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    Znając Canona to 50D zostanie w ofercie. Zejdzie z ceną do poziomu D90 tak jak poprzednio 40D.
    50D za 3tys :/ to by bylo ....
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  6. #46

    Domyślnie

    Mając takiego konkurenta, może Nikon obniży cenę D300s?

    Znając Nikona, pewnie są to pobożne życzenia

  7. #47

    Domyślnie

    oby teraz nikon ogarnął się z ceną D300s bo inaczej rozważę zmianę systemu

  8. #48

    Domyślnie

    ogladam sobie sample z 7D na wysokich iso na http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DA7.HTM
    i musze powiedziec ze canon odrobił lekcje. niezle sobie daje rade - wprawdzie szum bardziej wyglada jak kolorowe paćki niż ziarno ( jak w nikonach ) ale
    jest i tak niezle.

    Ale sie ostatnio zamieszało
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  9. #49

    Domyślnie

    Trzeba przyznać, że nieźle to wygląda. Może dzięki temu wreszcie Nikon ocknie się z marazmu (cenowego głównie)...
    Moim zdaniem ten 7d bije na łeb D300s , przynajmniej czytając specyfikację. A do tego jeszcze tańszy na starcie...

    ps. Taki mały szczegół, a pewnie ucieszy canonierów - wreszcie będą mogli wbudowaną lampą wyzwalać zdalnie inne.
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 01-09-2009 o 09:44

  10. #50

    Domyślnie

    no to znam kilka osob, ktore sobie beda w brode pluc ze ostatnio 50D kupily
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

Strona 5 z 51 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •