Chyba juz można założyć watek

przeciek na optycznych : link



Specyfikacja:

- 18 milionów efektywnych pikseli,
- podwójny procesor DIGIC 4,
- 8 klatek na sekundę,
- 19-polowy AF z wszystkimi punktami krzyżowymi,
- ISO 6400,
- 63-strefowy pomiar,
- wizjer o pokryciu 100%,
- wirualny horyzont,
- 3-calowy LCD,
- Full HD wideo,
- Live View.

Ze zdjęcia wynika, że raczej to będzie APS-C. Jak nie przegną ceny to mogą dokopać D300s. Robi się coraz ciekawiej.