Close

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051
Pokaż wyniki od 501 do 506 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #501

    Domyślnie

    Ja mam już od ponad roku po przesiadce z nikona , jestem zadowolony i raczej złego słowa nie powiem ... razem z 5dmkII są dobrym duetem
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  2. #502

  3. #503

    Domyślnie

    przyznamm że panowie z canon mi zaimponowali - nowy soft potrafił zwiększyć bufor - z 15 do 25RAWów ?!
    oby tak chłopaki z Nikona podziałali i zwiększyli szybkość zapisu w d800
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  4. #504
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Moze to znak, ze nie bedzie 7dmkII ale firmware fajny, tylko czemu trzeba bylo czekac 3 lata (dobra, 3 lata temu wyszla puszka to przyjmijmy dwa lata na nowy firmware )? Wystarczy, ze czekaja na 1Dx prawie rok

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    przyznamm że panowie z canon mi zaimponowali - nowy soft potrafił zwiększyć bufor - z 15 do 25RAWów ?!
    oby tak chłopaki z Nikona podziałali i zwiększyli szybkość zapisu w d800
    Pewnie w końcu zaczęli trzymać dane w RAM na 12/14 bitach zamiast wypełniać do słowa.

  6. #506
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Odgrzebuje, moze komus sie przyda
    http://www.dpreview.com/news/2013/08...-magic-lantern

Strona 51 z 51 PierwszyPierwszy ... 41495051

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •