Ja mam już od ponad roku po przesiadce z nikona , jestem zadowolony i raczej złego słowa nie powiem ... razem z 5dmkII są dobrym duetem![]()
Szukaj
Ja mam już od ponad roku po przesiadce z nikona , jestem zadowolony i raczej złego słowa nie powiem ... razem z 5dmkII są dobrym duetem![]()
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
przyznamm że panowie z canon mi zaimponowali - nowy soft potrafił zwiększyć bufor - z 15 do 25RAWów ?!
oby tak chłopaki z Nikona podziałali i zwiększyli szybkość zapisu w d800![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
Paweł
Moze to znak, ze nie bedzie 7dmkIIale firmware fajny, tylko czemu trzeba bylo czekac 3 lata (dobra, 3 lata temu wyszla puszka to przyjmijmy dwa lata na nowy firmware
)? Wystarczy, ze czekaja na 1Dx prawie rok
![]()
Odgrzebuje, moze komus sie przyda![]()
http://www.dpreview.com/news/2013/08...-magic-lantern
Skontaktuj się z nami