Close

Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #1

    Domyślnie Canon 7D

    Chyba juz można założyć watek

    przeciek na optycznych : link



    Specyfikacja:

    - 18 milionów efektywnych pikseli,
    - podwójny procesor DIGIC 4,
    - 8 klatek na sekundę,
    - 19-polowy AF z wszystkimi punktami krzyżowymi,
    - ISO 6400,
    - 63-strefowy pomiar,
    - wizjer o pokryciu 100%,
    - wirualny horyzont,
    - 3-calowy LCD,
    - Full HD wideo,
    - Live View.

    Ze zdjęcia wynika, że raczej to będzie APS-C. Jak nie przegną ceny to mogą dokopać D300s. Robi się coraz ciekawiej.

  2. #2

    Domyślnie

    a nie aps-h? zapowiada się karabinek sportowy

  3. #3

    Domyślnie

    Obiektyw wygląda na EF-S.

  4. #4

    Domyślnie

    jezeli to bedzie asp-h to zapowiada sie bardzo interesujac. jesli natomiast bedzie to asp-c ( na co wskazywalby kit) to bedzie imho słabo.
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielin Zobacz posta
    jezeli to bedzie asp-h to zapowiada sie bardzo interesujac. jesli natomiast bedzie to asp-c ( na co wskazywalby kit) to bedzie imho słabo.
    To zależy od ceny i tego jaki obrazek wygeneruje ta matryca.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielin Zobacz posta
    jezeli to bedzie asp-h to zapowiada sie bardzo interesujac. jesli natomiast bedzie to asp-c ( na co wskazywalby kit) to bedzie imho słabo.
    18 Megapikseli na APS-C odpowiadało by z grubsza wielkoscią fotokomórek 12 Megapikselom na matrycy 4/3.
    I kto tu krytykuje Olympusa?
    pozdrawiam, Wojtek

  7. #7

    Domyślnie

    no to sie porobilo a moze nie!?

    7d mial miec ff a nastepca 50d mial/ma byc 60d.. i w przypadku tego drugiego mialo pojawiac sie pytanie asp-c, czy asp-h. ehhh czy wbili 18 mln pix do asp-c i jeszcze bardziej przepakowali przepakowane (no to bedzie zakres totalny)!? mam nadzieje, ze nie bo mial byc kolejny powazny gracz.. poczekamy, zobaczymy..
    Ostatnio edytowane przez szulif ; 29-08-2009 o 00:49
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  8. #8

    Domyślnie

    tak sie przygladam tej reklamie i moja uwage zwraca niewyostrzony korpusik z prawej strony ... krzaczki "7" nad nim sa bardziej przesuniete na lewo w stosunku do 'wyostrzonego 7d' co sugeruje kolejna cyferke (70d)? a i ten z prawej wydaje sie taki jakis mniejszy... miejsca na ciecie pomiedzy korpusami tez nie ma, wiec moze bedzie podwojna premiera? hyhy
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Musieli w koncu zapodac jakiegos porzadnego fajtera dla D300/300s ale optyczne przynajmniej raz przyznalo sie skad ma info

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    tak sie przygladam tej reklamie i moja uwage zwraca niewyostrzony korpusik z prawej strony ... krzaczki "7" nad nim sa bardziej przesuniete na lewo w stosunku do 'wyostrzonego 7d' co sugeruje kolejna cyferke (70d)? a i ten z prawej wydaje sie taki jakis mniejszy... miejsca na ciecie pomiedzy korpusami tez nie ma, wiec moze bedzie podwojna premiera? hyhy
    Tam nic nie jest przesunięte. To kwestia perspektywy. Tak dla ułatwienia:


Strona 1 z 51 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •