Kurcze, ja to mam szczęście. Jak zdecydowałem się już na D300s, to "wyszedł" ten Canon, który jak piszczecie może być lepszy od DXX, a do tego na pewno tańszy... Nie jestem w żadnym systemie i szukam szczęścia
. I co tu wybrać, bo kasa też gra rolę przy takiej inwestycji...
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami