Close

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #21
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    To jeszcze dluga droga przed Toba panowie z Nikona sobie to jakos wyobrazili i virtual horizon wsadzili do aparatu prawie 1,5 roku temu
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 30-08-2009 o 00:04

  2. #22

    Domyślnie

    No ale na wyświetlaczu głównym, mylę się? A w 7D ficzer ten jest przedstawiamy przy specyfikacji wizjera...

    A swoją drogą fakt, że jeszcze dłuuuga droga przede mną
    Ostatnio edytowane przez nem ; 30-08-2009 o 00:09
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  3. #23
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    W sumie racja - ze specyfikacji zainteresowalem sie tylko aero-dynamika ale chyba wiem jak to bedzie zorganizowane - bedzie zrobiona kreska z malutkich igielek i w zaleznosci od tego jak mocno obrobisz aparat to pod takim katem ta igielkowa kreska bedzie Cie dzgac w gale proste

  4. #24

    Domyślnie

    Fakt, proste
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  5. #25
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Po chinsku jest napisane, ze ten horizon assist ma byc elektroniczny i na dodatek 3d albo ja nie umiem czytac co tez jest wielce mozliwe

    EDIT: Jest jeszcze jedna mozliwosc - w wizjerze bedzie maly Tsubasa Ozora, on zawsze wiedzial gdzie jest horyzont bo za nim byla schowana bramka - jakby tego nie wiedzial, to by gola nigdy nie strzelil i gwiazda by nie zostal... a, ze poruszal sie we wszystkich osiach YXZ to dlatego 3d
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 30-08-2009 o 00:31

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nem Zobacz posta
    A w 7D ficzer ten jest przedstawiamy przy specyfikacji wizjera...
    W D700 też jest w wizjerze, drabinka ekspozycji staje się poziomicą
    D700 + N35/2D

  7. #27

    Domyślnie

    Może chodzi im o dwie idiełkowe kreski - jedną poziomą, drugą pionową?

    Tsubasa byłby jednak dość problematyczny, mimo wszystko to mądry chłopak był i w przypadku zdjęć o wątpliwej wartości artystycznej mógłby nie pomagać...
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  8. #28

    Domyślnie

    Natomiast zdjęcia o wartości artystycznej nie potrzebują poziomicy, nawet lepiej jak horyzont "leci"
    D700 + N35/2D

  9. #29
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Pozywiom, uwidim jeszcze bedziecie wspominac jak mowilem o Tsubasie...

  10. #30

    Domyślnie

    Wg. mnie Canon nie pokazal nic nowego... jak zwykle odgrzewa body i tylko dogania konkurencje. Wsadzajac tak gesto upakowana matryce bez zadnych zmian w konstrukcji technologicznych nie mozna spodziewac sie dobrego, a tym bardziej lepszego niz w poprzednich konstrukcjach obrazka... tak wiec glowna zaleta Canona odpada.
    Rzeczy jak wirtualny horyzont, sterowanie lampami juz od dawna sa w naszym systemie wiec tez bez szalu... Nie wiem czym sie ludzie ekscytuja w tym body ?
    Canon od juz ladnych paru lat leci tylko i wylacznie na opinii nie wysilajac sie zbytnio w tworzeniu czegos nowego... i dlatego tam mnie nie ma

Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •