ale sample z dpreview sa robione 17-85 i 70-200/4 bez IS. obu szklom jest niestety daleko pod wzgledem rozdzielczosci
do mozliwosci matrycy 12Mpix, a do 18Mpix to jeszcze kawal drogi.
nie zebym spodziewal sie cudow, bo to jest jednak w diabla megapikseli, a na pochyle drzewo to i nawet Salomon
nie naleje... ale nie traktowalbym tego co pokazuje dpreview jako wymiernego dla optimum osiagalnego przez korpus.
przypuszczam, ze z solidniejszym szkielkiem (wystarczy chocby takie 70-200/4 IS, ktore rozdzielczosc ma swietna)
da sie uzyskac wiecej detali. niekoniecznie jakos drastycznie wiecej, ale mysle, ze zauwazalnie
na podstawie dpreview mozna oceniac szumy korpusu, bo to sa dosc dobre pogladowo zdjecia. ale dobrze wziac
pod uwage, ze w zestawie lensow Canona jakie ma Askey (17-35, 50/1.4, 17-85 i 70-200/4 bez IS) nie ma zadnego
wzorcowego do oceny rozdzielczosci. po prostu Canon ma szereg nowszych konstrukcji, zauwazalnie poprawionych
pod tym wzgledem
a juz zwlaszcza pokazywanie sampli z 17-85 to zbrodnia na ludzkosci i czarny marketing 7D w wykonaniu dpreview![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami