ludzie litości, czy Wy się na żartach nie znacie???
mruki jedne
śmiać się z siebie nie umiecie czy jak?
też mam fufu i jakoś nie zamierzam się oburzać z tego powodu, że ktoś ma poczucie humoru i pisze co pisze.
Zrozumiałabym jakby to był listopad, ale słońca jest full więc o depresji raczej mowy być nie może?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami