Jak kupowany w grudniu 2008 to maks za 2500zl a moze i za 1500 + tysiac tamron. Granica przyzwoitosci chyba sie gdzies zatarla...
A byly tutaj nieraz batalie o to ze d200 lepszy ze d80 lepszy ze d90 lepszy itp idw kazdym razie niewart jest obecnie swojej ceny
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami