Close

Strona 60 z 77 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #591

    Domyślnie

    ludzie litości, czy Wy się na żartach nie znacie???
    mruki jedne
    śmiać się z siebie nie umiecie czy jak?
    też mam fufu i jakoś nie zamierzam się oburzać z tego powodu, że ktoś ma poczucie humoru i pisze co pisze.
    Zrozumiałabym jakby to był listopad, ale słońca jest full więc o depresji raczej mowy być nie może?

  2. #592
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  3. #593
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Masz rację tomitom pomyliłem się, oczywiście przepraszam.
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #594

    Domyślnie

    ludzką rzeczą błądzić - wybaczam synu marnotrawny

    A tak na poważnie to musiałem zareagować bo bardzo dużo ludzi ma jakieś złudne nadzieje - myląc te dwie firmy.
    Oczywiście szkoda a z drugiej - istnieje malusieńka szansa że fujifilm jeszcze zawalczy na rynku profi jak za dawnych lat.
    Czego sobie i innym życzę.
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  5. #595
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Tłukł mi się po łepetynie ten news i jakoś tak mi się wydawało że to jednak fujifilm
    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    [..]istnieje malusieńka szansa że fujifilm jeszcze zawalczy na rynku profi jak za dawnych lat.
    Czego sobie i innym życzę.
    Może to kwestia "kryzysu", albo jeszcze inne poblemy. W każdym razie, myślę że inżynierowie z Fuji pokażą nam jeszcze co nieco, może jako Fuji, może pod inną flagą...
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  6. #596

    Domyślnie

    Mnie tylko jedno zastanawia , Fujinon z grupy Fujifilm (w obszarze video) to topowa marka . W zakresie foto i interesujących nas lusterek , nie obecna .

  7. #597

    Domyślnie

    Na allegro pojawiła sie niesamowita okazja.
    http://allegro.pl/item713322804_fuji...gston_2gb.html
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  8. #598
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Na allegro pojawiła sie niesamowita okazja.
    http://allegro.pl/item713322804_fuji...gston_2gb.html
    Było dwie strony wcześniej
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  9. #599

    Domyślnie

    Koleś miał ostatnio za 5100 ...ciekawe skąd taki skok cenowy , może zamiast obrazków wypluwa diamenty . Idiotyzm

  10. #600
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Sprzęt dla koneserów i desperatów, choć nawet te 3kzl warto za niego by dać. Ale sprzedajacego chyba pogibało z lekka

Strona 60 z 77 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •