Chodziło mi właśnie o porównanie S5pro do Nikonowskich CMOSów, do matryc CCD to wiadomo, że Fuji wypada nieco lepiej, zresztą było wiele porównań np. D200 z S5pro.
Nie wiem, czy dobrze odebrałem wasze wypowiedzi, ale wynika z nich, że D300 wypada wyraźnie lepiej od S5pro, więc D90 też powinno wypadać lepiej. Mówię tu tylko o obrazowaniu oczywiście?
Zapytam wprost co byście dziś wybrali jako dodatek do D300: S5pro, czy D90???
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami