Close

Strona 62 z 77 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #611

    Domyślnie

    Nawet nie słychać plotek na temat s 6 a szkoda ...
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  2. #612

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mibartek Zobacz posta
    nie zapominaj, że każdy kupujący korpus Fuji to przyszły klient na obiektywy, lampy, gripy itp.

    Myślę, że dla Nikona lepiej żeby ktoś kupił S6 i komplet Nikkorów niż np body Canona + szkła Canona
    To chyba nie tak działa
    Np. ja nie mam Nikkorów. Poza tym nie rozpatruje się zysków w krótkim okresie czasu. To japończycy. Wypuszczenie aparatu o podanych przeze mnie parametrach w dłuższej perspektywie podkopałoby markę nie tylko Nikona.

  3. #613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yeee Zobacz posta
    To chyba nie tak działa
    Poza tym nie rozpatruje się zysków w krótkim okresie czasu. To japończycy.
    to chyba w dłuższym to co podałem - ludzie szklarnie kompletują latami + wspomniane gripy, lampy, piloty itp itd
    poza tym na body też coś zarobią.
    Nie wiem jak S6 miało by jakoś strasznie "podkopać" Nikona. Jakoś S5 tego nie zrobiło.
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  4. #614
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ostatnio kilka puszek fuji na naszej giełdzie sie pojawiło

  5. #615

  6. #616
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nawet mi nie przypominaj za ile sprzedałem swoją

  7. #617

    Domyślnie

    Ale to są ceny wywoławcze, a nie transakcyjne...


  8. #618

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mibartek Zobacz posta
    to chyba w dłuższym to co podałem - ludzie szklarnie kompletują latami + wspomniane gripy, lampy, piloty itp itd
    poza tym na body też coś zarobią.
    Nie wiem jak S6 miało by jakoś strasznie "podkopać" Nikona. Jakoś S5 tego nie zrobiło.
    S5 nie zrobiło, bo miało tylko 6M i z założenia musiało być wolne. Mogło parametrami konkurować jedynie z amatorskimi lustrzankami, co przy jego cenie... Co do perspektywy i zysku miałem na myśli pozycję firmy jako producenta profesjonalnych lustrzanek, albo... producenta dostarczającego podzespoły dla producenta topowej lustrzanki.
    Ostatnio edytowane przez yeee ; 28-08-2009 o 22:57

  9. #619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ds-photography Zobacz posta
    po tym co sie dzieje i co zaobserwowalem jedynym wytlumaczeniem ze takowa firma wycofuje sie z rynku lustrzanek jest to ze musieli dostac w lape bo ta matryca jest ponadczasowa i powalila drozsze sony (nikon) i canon

    To nie jest tak do końca....

    robin wycofuje się z fuji, brak reklamy=spadek ceny=gorszy stan finansowy firmy=brak nowych lustrzanek

  10. #620
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mazilis Zobacz posta
    robin wycofuje się z fuji, brak reklamy=spadek ceny=gorszy stan finansowy firmy=brak nowych lustrzanek
    No jak wycofuje, nic nie wycofuje. Mam 2 sztuki, druga dziewicza nówka i mogę sprzedać za 6499zł więc gdzie tu spadek cen wietrzysz

Strona 62 z 77 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •