Aha faktycznie teraz załapałem.Jednak człowiek całe życie uczy się na własnych błędach.
Pytanie z innej beczki do jakiego formatu można spokojnie drukować obrobione rawy z tej puszki? Interesuję mnie format 30x40 najbardziej.
Szukaj
Aha faktycznie teraz załapałem.Jednak człowiek całe życie uczy się na własnych błędach.
Pytanie z innej beczki do jakiego formatu można spokojnie drukować obrobione rawy z tej puszki? Interesuję mnie format 30x40 najbardziej.
30x40 robię przynajmniej jedną w tygodniu. Największy jaki robiłem na wystawę to 70x100 bez żadnego stresu![]()
Czy iso 1000 jest bezpieczne przy formacie 30x40 czy już widać lekkie ziarno?
Owszem widać, już z leksza ale jak sie człowiek przypatrzy. Zależy to też na jakim papierze drukujesz. Ja drukuje normalnie 1600 na 15x21 i 21x30 i jest miodzio.
Zresztą, takich formatów nie ogląda się z odległościu 30cm jak normalne zdjęcia tylko powiedzmy że z 70-80cm...
Czy w S5Pro da się ręcznie ustawiać siłę błysku wbudowanej lampy?
Nie żadną korekcję tego czy innego pomiaru, tylko ręcznie konkretną siłę błysku.
F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300
Tak, można w trybie manualnym błysku, zdaje się do 1/32.
Marek
Zakon Fuji
A podaj proszę jakieś szczegóły, bo jakoś w instrukcji nie znalazłem.
F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300
SETUP -->1 --> FLASH/BKT --> BUILT-IN FLASH --> M: Manual Mode --> od full power do 1/32 --> SET
dzięki![]()
F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300
Skontaktuj się z nami