Close

Strona 61 z 77 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #601
    Ds-photography
    Gość

    Domyślnie

    Wg mnie polityka FUJI jest chora ! po tym co sie dzieje i co zaobserwowalem jedynym wytlumaczeniem ze takowa firma wycofuje sie z rynku lustrzanek jest to ze musieli dostac w lape bo ta matryca jest ponadczasowa i powalila drozsze sony (nikon) i canon . trzeba bylo cos z tym zrobic i sie udalo hahah

  2. #602

    Domyślnie

    Wystarczyło, by producenci korpusów odmówili kooperacji przy produkcji S7pro FX 24M(realnie 12M). Nikt sam na siebie bicza nie będzie kręcił.

  3. #603

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skot Zobacz posta
    elanek -> Jeśli będziesz pisał, że "decyzja zapadła - trza kupić" itp. to na pewno nic tanio nie wyrwiecie
    kumpel (nimnull) już ma - kupił od hondaca
    ja muszę zrobić roszady w sprzęcie i sofcie wcześniej bo mam do obróbki NX2, a PS by się przydał
    obrabiałem RAFy z fufu Kasandry na PSie trialowym i jestem content
    S5 w połączeniu z s 10-20 mnie wybitnie ucieszył i zasmakował
    na jesień może jakiś fufowiec się wykruszy - mam nadzieję...
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #604

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yeee Zobacz posta
    Wystarczyło, by producenci korpusów odmówili kooperacji przy produkcji S7pro FX 24M(realnie 12M). Nikt sam na siebie bicza nie będzie kręcił.
    Jeśli Nikon zażąda za body do S7 tyle ile normalnie zarabia na D700 to jedynie na tym zarobi.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  5. #605

    Domyślnie

    Co wy o tym s7. S6 nie ma nawet. Nie bylo s4 bo 4 to zdaje sie nieszczesliwa liczba w Japonii. Pewnie nie wyjdzie nowe przez dłuższy czas niestety. Tym bardziej, że od nich nikt tego nie zapowiada.

  6. #606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yeee Zobacz posta
    Wystarczyło, by producenci korpusów odmówili kooperacji przy produkcji S7pro FX 24M(realnie 12M). Nikt sam na siebie bicza nie będzie kręcił.
    nie zapominaj, że każdy kupujący korpus Fuji to przyszły klient na obiektywy, lampy, gripy itp.

    Myślę, że dla Nikona lepiej żeby ktoś kupił S6 i komplet Nikkorów niż np body Canona + szkła Canona
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  7. #607

    Domyślnie

    mibartek
    Myślę, że dla Nikona lepiej żeby ktoś kupił S6 i komplet Nikkorów niż np body Canona + szkła Canona
    I tu szansa dla nas jakaś
    ps.Canona... albo Sony+ szkła Minolty albo i C_Zeis'a
    Marek

    Zakon Fuji

  8. #608
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Głupie pytanie: czy w przypadku zestawu Fuji (niekoniecznie S5, S2 i S3 też mnie interesuje) + "nie NX" (np. Lightroom) nie będę miał problemów z kolorami? Tzn. RAF otworzony w LR będzie wyglądał identycznie jak zaszyty w nim JPG?

  9. #609

    Domyślnie

    Oprocz softu Fuji, raf otwarty w kazdym innym sofcie nie bedzie wygladal jak zaszyty jpg

  10. #610

    Domyślnie

    Pytanie o zdalne wyzwalanie migawki S5: czy ktoś z Was używa radiowego pilota a jeśli tak to jaki model (może Phottix Cleon II, Strato)?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

Strona 61 z 77 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •