ale samo ustawienie na daylight nic nie da... jest jeszcze tint, hue, jest mozliwosc korekcji praktycznie kazdego koloru osobno! raw to potega, tylko trzeba troche chciec. nie da sie pojsc i narobic zdjec na gotowca tak jak na negatywie... myslisz ze wiele firm obslugujacych uroczystosci tego typu robi na filmach bo nie stac ich na sprzet cyfrowy??? nie. oszczedzaja sobie czasu i klopotu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami