Ja porównuję specyfikację, ale bez oderwania od rynku i tego co się na nim znajduje. Dla oddanego użytkownika Canona być może nie ma znaczenia co oferuje konkurencja, ale ja nie pisałem o użytkownikach Canona ani o tym jak się to będzie sprzedawało, bo możliwe, że dobrze. To suche porównanie tego co jest na papierze. I R5 bym tu nie stawiał na równi z konkurencją, bo jak na razie, moim zdaniem, ją wyprzedził. Przynajmniej w kategorii aparatu wszystkomającego, dodatkowo z wisienką na torcie. Za coś takiego oczywiście trzeba zapłacić ekstra.
PS Myślę też, że rycerzy systemów jednak ubywa i ludzie nie są aż tak zaślepieni jak kiedyś. Może to na wyrost, ale chyba jednak zarówno Nikony Z jak i Canony R i RP sprzedają się gorzej niż zakładano.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami