Moim zdaniem żadnych hybryd nie będzie, tak jak nie było w czasach przechodzenia z analoga na cyfrę. Nie wiem po co to komu. Raczej spodziewam że będą jeszcze ciągnąć przez jakiś czas niektóre linie lustrzanek. Tu akurat nie sądzę że jakoś bardzo szybko wymrą. Podejrzewam że jeszcze jakieś kolejne generacje dslr będą. Natomiast raczej spodziewam się że to będzie na zasadzie odgrzewania kotletów bez wrzucania tam jakichś super technologii. Problem polega na tym że rynek się kurczy i projektowanie specjalnych gratów do dslr to marnowanie i tak coraz mniejszych środków na rozwój. Podejrzewam że kwestia śmierci dslrów to raczej sprawa ograniczająca się do rozwoju technologii w ML. ML mają kolosalne zalety w postaci perspektywy całkowitego wywalenia mechaniki - to bardzo obiecujące ze względu na cięcie kosztów.
BTW: pojawił się niedawno telefon Xiaomi ze 100 krotnym zoomem - podobno całkiem użytecznym - to tak na marginesie dyskusji o sprzęcie foto i jego przyszłości....
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami