Ciekawa ze względu na co ? Że aby zrobić sobie selfie musisz gibnąć LCD pod spód aparatu ? Chyba specjalnie to zrobili nie wykorzystując swoich najlepszych patentów, aby się całkiem pogrążyć...
Nie nagrywa wideo w 4K, co może odrzucić wielu kupujących, poszukujących dobrego rozwiązania hybrydowego. Maksymalna rozdzielczość to Full HD/60 fps.
Ani do foto, bo nie ma zaplecza sprzętowego w szkłach z mocowaniem EOS-M (bo EF pełnoklatowe przez adapter to nieporozumienie jest), ani do video to to nie nadaje się. Wyłącznie postawić na półkę w gablotę i podziwiać.
Zabawka dla bogatego amatora i tyle.
- - - - kolejny post - - - - - -
A tak, dowolne - znaczy się dobre i pod FF czyli sugerujesz takie zestawy ?
)))))
Szukaj






Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami