Close

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 107

Wątek: EOS M5

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Takiego Canona bym sobie przetestował Wygląda ciekawie, a w komplecie z 11-22, 22 f/2 i 50-tką z adapterem wręcz idealnie wpisuje się w moje potrzeby.

    W moje też.

  2. #52

    Domyślnie

    Oj, jeśli nie zawiedzie w praktyce, to będzie to drugie body, po 6D

  3. #53

    Domyślnie

    w kwestii cen...

    http://www.kamera-express.nl/product...n-eos-m5-body/

    1150 EUR, tymczasowo darmowy adapter do szkiel EF...



    to mi przeszlo. za taka kase to jakies szalenstwo. M3 uzywane za 1/3 tej ceny sie kupi...

  4. #54

    Domyślnie

    podoba mi się budowa puszki-nabita i zwięzła konstrukcja. Cena niestety z kosmosu jak na razie.
    Na szczęście szkła w przyzwoitej cenie, choć boję się, że nie będą miały "magicznego" obrazka-będzie po prostu poprawny jak to zwykle u nikona i canona.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #55

    Domyślnie

    https://www.dpreview.com/reviews/can...essions-review

    Fajnie to wygląda - szkoda, że polegli na ostatniej prostej i dali ten sam akumulator co w poprzednich. Wystarczyło powiększyć gripa i dni luster byłyby policzone.
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  6. #56

    Domyślnie

    Panowie! Ależ okazja! Canon wypuścił nowego bezlusterkowca EOSa M5 !!! Już mozna kupować! Taniocha! 6.500 zł za body z ciemnym kitem ))))))))))))) buaahahahaha normalnie się obśmiałem ^^
    http://www.cyfrowe.pl/aparaty/aparat...urope%2FWarsaw
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  7. #57

    Domyślnie

    Buhaha niby, ale możesz sobie podpiąć dowolne szkło canona. A my z nikonami musimy się po innych systemach bujać w temacie bezluster.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #58

    Domyślnie

    X-T10 z ciemnym XF 18-135 też w sumie kosztują niecałe 6000 zł, więc nie wiem skąd te buahaha. Drożyzna jak wszędzie, ale puszka generalnie ciekawa.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  9. #59

    Domyślnie

    No nieźle pojechali z ceną tego M5. Ale wiadomo - efekt nowości i "flagowy". Obstawiałbym, że docelowo cena zjedzie do 5-5,5 kPLN.

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Panowie! Ależ okazja! Canon wypuścił nowego bezlusterkowca EOSa M5 !!! Już mozna kupować! Taniocha! 6.500 zł za body z ciemnym kitem ))))))))))))) buaahahahaha normalnie się obśmiałem ^^
    Nie ma się co ekscytować ceną z preordera. Za jakiś czas pewnie znormalnieje. Za to mają dwa fajne, małe i bardzo tanie szkiełka w postaci 22/2 (fujik ponad dwa razy drozszy) i UWA (najbliższe co można znaleźć od F też ponad dwa razy droższe). Poczekajmy jeszcze z oceną.

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  2. M5
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 13:31
  3. Bmw m5
    By matizq in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 23:56
  4. EOS 2000D i EOS 6000D
    By prz3mo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-12-2008, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •