Olympusy OM nie dość że małe, nie dość, że ze świetnym wizjerem, to jeszcze ergonomicznie mistrzostwo z tym pierścieniem czasów przy obiektywie.
Szukaj
Olympusy OM nie dość że małe, nie dość, że ze świetnym wizjerem, to jeszcze ergonomicznie mistrzostwo z tym pierścieniem czasów przy obiektywie.
Jak mawiała pewna moja znajoma, nie musi być wielki. Ważne, żeby był długi i gruby.Rozmiar to nie tylko wysokość. A co z pozostałymi wymiarami? (może Cie nadal nie doceniam )
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Ustawione jak odważniki na dobrej siłowni![]()
Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D
Podobno na starcie ma być po 2 tysie eurasów <<klik>>
Ricoh faktycznie napiera na temat, zgodnie z daklaracjami. Może w końcu powstanie jakaś sensowna alternatywa w klasie FF DSLR...?
Ciekawa "plotka" o AF Pentaxa:
-> http://www.optyczne.pl/8437-news-O_t..._tygodnia.html
-> http://photorumors.com/2015/05/27/th...pus-and-canon/
-> https://translate.google.com/transla...tml&edit-text=
Czyzby juz nie forma tylko egzemplarz (przed?)produkcyjny?
Info:
-> http://www.adorama.com/alc/8328/arti...slr?kbid=65093
-> http://www.pentaxforums.com/forums/1...ff-camera.html
Ostatnio edytowane przez Lucas1981r ; 23-10-2015 o 18:42
Skontaktuj się z nami