Close

Strona 14 z 28 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 273

Wątek: Pentax FF

  1. #131

    Domyślnie

    Ale brzydal . A tak serio to co oni zrobili z tym ekranem. Wyglada jak transformers.

    Zdjecia sa ale specki nie widac

  2. #132
    Ostatnio edytowane przez Lucas1981r ; 18-02-2016 o 01:04

  3. #133

    Domyślnie

    Gratulacje. Kolejna firma z FF.
    oficjalnie: http://us.ricoh-imaging.com/product/k-series/k1/
    Mają taki ulepszony D810 i w bardzo niskiej cenie. Powinien być popularny.
    uchylny wyświetlacz to jakiś hardcore.
    Myślałem, że na jakiejś gałce u góry (na zdjęciach wcześniej udostępnionych nie było widoku z góry) będą choć czasy ekspozycji, ale nie. Szkoda.
    Nie ma sRAW
    4,4 fps - mało, z reztą podobnie jak u nas - 5 fps to też mało.
    synchro z błyskiem 1/200
    jest FHD, nie ma 4K
    USB 2.0
    pokrycie punktami AF bardzo mizerne - samo centrum
    wyciągam to co mogli poprawić, ale:
    stabilizacja matrycy - to jest warte bardzo dużych pieniędzy!
    ISO do 204 tys - jesli użyteczne jest choć 102 tys to i tak biją w oprogramowaniu matrycy nikona (czyli sony, tej 36 Mpx) nas na głowę
    WiFi i GPS
    U1 aż do U5 - mozna zapomnieć co się pod którym ma
    Jest mnóstwo drobnych róznic, ale mniej istotnych.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #134

    Domyślnie

    W końcu się w bólach urodził. Dobrze, zawsze większy wybór. Specyfikacja OK, ale kloc, ponad kilo wagi. Cena dobra, porównywalna jak za A7II. Ciekawe, co wyjdzie jako choroby wieku szczenięcego mimo, że nie można powiedzieć, by projektanci cierpieli na niedomiar czasu.

    Jestem wrogiem szufladkowania, ale tak po cichu zastanawiam się, dla kogo on jest?
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 18-02-2016 o 02:08

  5. #135

    Domyślnie

    Ciekawe jak się przyjmie bo wyczekiwany był raczej na pewno
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Specyfikacja OK, ale kloc, ponad kilo wagi. Cena dobra, porównywalna jak za A7II. Ciekawe, co wyjdzie jako choroby wieku szczenięcego mimo, że nie można powiedzieć, by projektanci cierpieli na niedomiar czasu.
    Ze Kloc?
    K-1 - 136.5 x 110 x 85.5mm , 1010g with battery
    D810 - 146 x 123 x 81,5 mm, 980 g z akumulatorem
    5DMIII - 152 x 116,4 x 76,4 mm, 950 g (sam korpus)

    no to faktycznie kloc na tle konkurencji...raczej chorob nie szukalbym w P to nie N

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokół wędrowny Zobacz posta
    Ciekawe jak się przyjmie bo wyczekiwany był raczej na pewno
    Patrzac na pierwsze komentarze najbardziej oczekujacych to raczej bardzo dobrze - szczegolnie chyba przez CENE 1796$


    Mnie bardziej ciekawi plotka o nowej roadmapie szkiel Pentaxa ktora ma sie pokazac na CP+....podobno 12 szkiel :O
    Ostatnio edytowane przez Lucas1981r ; 18-02-2016 o 02:41

  7. #137

    Domyślnie

    Ale wiesz, kilo to taka granica psychologiczna. Zobaczymy co w tego wyjdzie w praniu, bo na razie porównywać go do profesjonalnego sprzętu reporterskiego, to trochę ekwilibrystyka.

    Też mnie ciekawią te szkła, bo do tej pory z tego co kojarzę, są do niego chyba tylko Limitedy, dobre ale jeszcze z czasów analoga.

  8. #138

    Domyślnie

    Jest też chyba Sigma A. Tamrony.

  9. #139

    Domyślnie

    Super pucha!
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Ale wiesz, kilo to taka granica psychologiczna. Zobaczymy co w tego wyjdzie w praniu, bo na razie porównywać go do profesjonalnego sprzętu reporterskiego, to trochę ekwilibrystyka.

    Też mnie ciekawią te szkła, bo do tej pory z tego co kojarzę, są do niego chyba tylko Limitedy, dobre ale jeszcze z czasów analoga.
    wyjmiesz baterie i tez masz ponizej 1kg
    a do jakiego mam go sprzetu porownywac? - tak z ciekwosci chetnie poslucham

    no to widac ze cos slabo kojarzysz.....na daną chwiile szkla:
    DFA 15-30/2.8 WR
    DFA 24-70/2.8 WR
    DFA 28-105/3.5-5.6 WR
    DFA 70-200/2.8 WR
    DFA 150-450/4.5-5.6 WR

    DFA 50/2.8 Macro
    DFA 100/2.8 Macro

    FA 31/1.8 Limited
    FA 35/2
    FA 43/1.9 Limited
    FA 50/1.4
    FA 77/1.8 Limited
    Wszystkie te obiektywy są obiektywami z definicji pełnoklatkowymi, dostępnymi jako nowe w sklepach.
    Do tego szkieł DA przetestowanych na (cyfrowej i analogowej) pełnej klatce mamy:
    DA 35/2.4
    DA 40/2.8 Limited
    DA 50/1.8
    DA* 55/1.4
    DA 70/2.4 Limited
    DA* 200/2.8
    DA* 300/4
    dodajmy jeszcze kilka starszych co mozna kupic na ebay'u....wiec juz "cos tam" na start maja w P....

Strona 14 z 28 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •