Close

Strona 26 z 73 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #251

    Domyślnie

    No i pękł nightmare Tzn. tak nie do końca, bo nie zabiłem Butchera i Beliala, ale Hell już odblokowany.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  2. #252

    Domyślnie

    Wczoraj zakończyłem akt II (na normalu oczywiście, i w singlu, w końcu barb osiągnął zdolność lania wszystkich w około)
    miałem napisać jaki level itp, ale nie łączyło mnie rano z serverem - nieczynne podobno były, to a może to po patchu, sprawdzę wieczorem jak znajdę czas).

    Czy jak przejdę do III to będę mógł wrócić do II by kupić ten drobiazg za 100000złota?
    Brakuje mi jeszcze koło 10 000 i nie wiem czy zostać i pozbierać jeszcze trochę, czy potem wrócić się z III aktu?

    Przyjąłem taki plan, że kończę na normalu całe D3 w singlu, bez korzystania z domu aukcyjnego itp.. potem przyjdzie czas na multi, może dołożą czat głosowy...


    BTW: gdzie się podział wątek o grach na najlepsza konsolę świata - PS3?

  3. #253

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    Czy jak przejdę do III to będę mógł wrócić do II by kupić ten drobiazg za 100000złota?
    Brakuje mi jeszcze koło 10 000 i nie wiem czy zostać i pozbierać jeszcze trochę, czy potem wrócić się z III aktu?
    Tak będziesz mógł. Mało tego, można się cofać i robić ponownie te same zadania, za które dostaje się PD. Tylko zobacz czy Ci się opłaca, bo dzwonek Wirta jest potrzebny do receptury, a do kupienia dostępny jest ZAWSZE. Więc moim zdaniem najbardziej opłaca się go kupić jak już będziesz miał wszystkie składniki i schemat dla kowala. Generalnie im dłużej gram tym ta gra wydaje się dłuższa... Żeby zrobić wszystkie osiągnięcia, trzeba czasami przejść daną lokację kilka razy, bo niektóre poboczne zadania, jak i lokacji pojawiają się losowo. Takie dodatkowe smaczki gdzie się zabija potwory o nazwach twórców etc. Nawiązanie do serialu LOST Jedna z dodatkowych lokacji nie jest jeszcze dostępna. Jest coraz fajniej

    Poziom: 57
    Koniec 2 aktu na Hell

  4. #254

    Domyślnie

    Ja muszę się wrócić i porobić zadania z Nightmare, bo mam ubitego Azmodana i Diablo, odblokowany Hell, a Butcher i Belial jeszcze nie padli Nie ma to jak party z kolegami.

    Swoją drogą, bossowie są ciency jak d.. węża przy niektórych champion/elite packach. Azmodan poszedł z marszu, Diablo takoż, a jak się dobry pack trafił, to przy 4 graczach co chwila ktoś od checkpointu leciał.
    Ostatnio edytowane przez costi ; 30-05-2012 o 10:16
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #255

    Domyślnie

    jesli ktos jeszcze nie ma diabelca to mozna sie załapać za 199zł

    https://www.facebook.com/Vobispl/app_269956129756435
    500px.com/kubasikorski

  6. #256

    Domyślnie

    Na brytyjskim amazonie ostatnio byl w niezlej cenie.

    Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #257

    Domyślnie

    Tia, bardzo fajnie Blizzard rozwiązał single w D3. Dziś np nie działał od rana do 16,potem zaskoczył na 2,5h i od 18.30 do teraz nadal nie działa.
    Przynajmniej w Gdańsku, nie wiem jak u Was?
    Szary, cichy człowiek.

  8. #258

    Domyślnie

    nie działa w całej europie.

  9. #259

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    nie działa w całej europie.
    Mam nadzieję że w piekle szykują już odpowiednie cele dla gości którzy to zwalili.
    Szary, cichy człowiek.

  10. #260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Tia, bardzo fajnie Blizzard rozwiązał single w D3. Dziś np nie działał od rana do 16,potem zaskoczył na 2,5h i od 18.30 do teraz nadal nie działa.
    Przynajmniej w Gdańsku, nie wiem jak u Was?
    Generalnie jest oficjalna informacja o tym i na stronach blizzarda, na forach i w samej grze. Chyba kiedyś błędy muszą naprawiać i konserwować serwery etc.

Strona 26 z 73 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •