Ale mi skopali dupe w River of Flames, do Chaos Sanctuary aż się boje wchodzić... Mówicie, że jakieś nowe Diablo wyszło?![]()
Szukaj
Ale mi skopali dupe w River of Flames, do Chaos Sanctuary aż się boje wchodzić... Mówicie, że jakieś nowe Diablo wyszło?![]()
Pożyczy ktoś Guest Passa? Oddam jak dorwe w koncu swoj egzemplarz.
.
Uwaga na kradzież kont Diablo III: http://tinyurl.com/cegzrhe
Właśnie uaktywniłem generator tokenów.
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Jest o tym tak sporo, że podobno i token nie pomoże. Wg mnie, po przeczytaniu tony postów na en, us i pl oficjalnym forum diablo 3, to jest to wina Blizzarda, który nie potrafi się jeszcze przyznać do błędu, bo go nie znalazł. Dużo faktów jest przeciwko zwykłej kradzieży.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149619846?page1
na sławnym poziomie 'tutorial'![]()
eerf ylf llahs i, dog eb llahs i
Ostatnio edytowane przez Sendilkelm ; 22-05-2012 o 12:47
Pogratulowac tylkoja jeszcze pierwszego aktu nie skonczylem a juz mam 15 lvl. zaloze sie ze mlodemu gra szybko sie znudzi szkoda bo nawet nie dowie sie ze oprocz obowiazkowych zadan jest drugie tyle dodatkowych. w takie gry trzeba bawic sie jak bozia przykazala, to nie jest gra z serii "olympic games, 100m men"
![]()
Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniachâ W.B.Yeats
Nie wiem czy bylo... cukierkowe kolory w Diablo... http://www.purepc.pl/rozrywka/sekret...ny_whimsyshire
Skontaktuj się z nami