Dziala Wam Dom Aukcyjny??
Szukaj
Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 28-05-2012 o 19:34
Tak z ciekawości pytam, skoro nie ma single'a, po tej mapie łazicie sami czy tłumem z innymi graczami?
W D2 o ile dobrze pamiętam jak do gry dołączał kolejny ludek to siła potworków też rosła. A w D3 jak to wygląda?
nic...
http://www.clicktoloot.com/p/combat....player scaling
Jak chcesz sam to sam, jak chcesz z innymi, to z innymi.
Czy dobrze, to czytam?
4 osoby grające na np. normal dostają 325 % doświadczenia, czyli każdy po 75 % / 4 ~ 19 % doświadczenia mniej niż gdybyś szedł sam?
Gdzie tu motywacja do grania wspólnie? Pomijając oczywiście łatwiejsze mordowanie mobów...
P.S. A może to przyrost dla każdego z graczy w party? Tylko w takim razie z kolei wydaje się bardzo duży?
Skontaktuj się z nami