No i pękł nightmareTzn. tak nie do końca, bo nie zabiłem Butchera i Beliala, ale Hell już odblokowany.
Szukaj
No i pękł nightmareTzn. tak nie do końca, bo nie zabiłem Butchera i Beliala, ale Hell już odblokowany.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Wczoraj zakończyłem akt II (na normalu oczywiście, i w singlu, w końcu barb osiągnął zdolność lania wszystkich w około)
miałem napisać jaki level itp, ale nie łączyło mnie rano z serverem - nieczynne podobno były, to a może to po patchu, sprawdzę wieczorem jak znajdę czas).
Czy jak przejdę do III to będę mógł wrócić do II by kupić ten drobiazg za 100000złota?
Brakuje mi jeszcze koło 10 000 i nie wiem czy zostać i pozbierać jeszcze trochę, czy potem wrócić się z III aktu?
Przyjąłem taki plan, że kończę na normalu całe D3 w singlu, bez korzystania z domu aukcyjnego itp.. potem przyjdzie czas na multi, może dołożą czat głosowy...
BTW: gdzie się podział wątek o grach na najlepsza konsolę świata - PS3?
Tak będziesz mógł. Mało tego, można się cofać i robić ponownie te same zadania, za które dostaje się PD. Tylko zobacz czy Ci się opłaca, bo dzwonek Wirta jest potrzebny do receptury, a do kupienia dostępny jest ZAWSZE. Więc moim zdaniem najbardziej opłaca się go kupić jak już będziesz miał wszystkie składniki i schemat dla kowala. Generalnie im dłużej gram tym ta gra wydaje się dłuższa... Żeby zrobić wszystkie osiągnięcia, trzeba czasami przejść daną lokację kilka razy, bo niektóre poboczne zadania, jak i lokacji pojawiają się losowo. Takie dodatkowe smaczki gdzie się zabija potwory o nazwach twórców etc. Nawiązanie do serialu LOSTJedna z dodatkowych lokacji nie jest jeszcze dostępna. Jest coraz fajniej
![]()
Poziom: 57
Koniec 2 aktu na Hell
Ja muszę się wrócić i porobić zadania z Nightmare, bo mam ubitego Azmodana i Diablo, odblokowany Hell, a Butcher i Belial jeszcze nie padliNie ma to jak party z kolegami.
Swoją drogą, bossowie są ciency jak d.. węża przy niektórych champion/elite packach. Azmodan poszedł z marszu, Diablo takoż, a jak się dobry pack trafił, to przy 4 graczach co chwila ktoś od checkpointu leciał.![]()
Ostatnio edytowane przez costi ; 30-05-2012 o 10:16
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
jesli ktos jeszcze nie ma diabelca to mozna sie załapać za 199zł
https://www.facebook.com/Vobispl/app_269956129756435
500px.com/kubasikorski
Na brytyjskim amazonie ostatnio byl w niezlej cenie.
Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Tia, bardzo fajnie Blizzard rozwiązał single w D3. Dziś np nie działał od rana do 16,potem zaskoczył na 2,5h i od 18.30 do teraz nadal nie działa.
Przynajmniej w Gdańsku, nie wiem jak u Was?
Szary, cichy człowiek.
nie działa w całej europie.
Skontaktuj się z nami