Nikt kupować i grać nie kazał.
Jedyna firma, która jakoś potrafi okiełznać serwery, zarządzanie tym i natłok internautów, to jest GOOGLE. A to darmowe League of Legends to skoro na początku pzdarzały się pady, to diablo3 teżna początku zdarzajaię pady, więc na razie jest tak samo jak w League of Legends. Tylko pytanie ile osób w stosunku o D3 w to gra. Jak zwykle pojęcie "płacę to wymagam" ma tu miejsce. Ehhhh. Zero szacunku do osób, które nad tym pracują. Myślicie, że oni specjalnie robią wszystko źle, aby nikt nie mógł grać.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami