Szukaj
Już nie potrzeba guest passów, żeby grać w triala...
(przynajmniej tak mi się wydaje...)
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
niestety buba - na koncie battlenet nie mam klienta do pobrania :/
jest tylko wow i starcraft :/
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Ależejakto, ja pobrałem klienta przed guest passem.
Robert
uwierz - mam tylko możliwość kupna wersji cyfrowej, a pobrania klienta nie :/
no chyba, że konto musi chwilę pobyć na ich serwerach, bo dopiero teraz się zarejestrowałem
kiedyś miałem konto na battlenecie, ale na mailu który już nie istnieje :/
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Z tego co wiem w aktualnie sprzedawanych kopiach nie ma już nawet guest passów.
I jasne już (prawie...) przedłuża się otwarcie dema...
http://en.wikipedia.org/wiki/Diablo_III#Starter_Edition
Skontaktuj się z nami