Close

Strona 36 z 73 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #351

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    a moze ktos chcialby sprobowac swoich sil i ma ochote na guest pass ?
    Jeśli można prosić
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  2. #352

    Domyślnie

    Już nie potrzeba guest passów, żeby grać w triala...
    (przynajmniej tak mi się wydaje...)

  3. #353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Już nie potrzeba guest passów, żeby grać w triala...
    (przynajmniej tak mi się wydaje...)
    aż sprawdzę
    na początku kilka osób mi proponowało, ale nie chciałem, bo nie chciałem sobie smaka robić przed zakupem pełnej wersji.
    a pełną dopiero na zimę kupię, bo teraz nie ma czasu grać.

    jedna chyba spróbuję tego triala
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  4. #354

    Domyślnie

    niestety buba - na koncie battlenet nie mam klienta do pobrania :/
    jest tylko wow i starcraft :/
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  5. #355

    Domyślnie

    Ależejakto, ja pobrałem klienta przed guest passem.

  6. #356

    Domyślnie

    Robert
    uwierz - mam tylko możliwość kupna wersji cyfrowej, a pobrania klienta nie :/
    no chyba, że konto musi chwilę pobyć na ich serwerach, bo dopiero teraz się zarejestrowałem
    kiedyś miałem konto na battlenecie, ale na mailu który już nie istnieje :/
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  7. #357

    Domyślnie

    Z tego co wiem w aktualnie sprzedawanych kopiach nie ma już nawet guest passów.

    I jasne już (prawie...) przedłuża się otwarcie dema...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Diablo_III#Starter_Edition

  8. #358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    namiot, śpiwór, menażki i sruuu pod empik
    Ja sobie zamówiłem w merlin.pl - gratisowa dostawa do ich punktu odbioru na Postępu 13 w Warszawie w 24 godziny, także przy dobrym wietrze dzisiaj odbiorę. Cena - 189.99zł, taniej w tej chwili nie widziałem.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #359

    Domyślnie

    No i właśnie odebrałem boksika.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  10. #360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    No i właśnie odebrałem boksika.
    bierzesz urlop w pracy ?
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 36 z 73 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •