Close

Strona 27 z 73 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #261

    Domyślnie

    Diablo 2 raz pokonany od poczatku gry minelo 38h 12min; 52 lvl; 612k złota; zabiłem 26204 potworki

  2. #262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Generalnie jest oficjalna informacja o tym i na stronach blizzarda, na forach i w samej grze. Chyba kiedyś błędy muszą naprawiać i konserwować serwery etc.
    No, muszą - planowa przerwa techniczna była np. dziś (w sumie to wczoraj) od 3. w nocy do 11. rano. A po południu się po prostu zesrało, nie pierwszy zresztą raz... Auction House tez jest zresztą sznurkami powiązany.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #263
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Dzięki za informację, właśnie zamówiłem.

  5. #265

    Domyślnie

    Generalnie blizzard robi sobie jaja Nie dość, że dość rzadko mam czas pograć, to jak dziś wygospodarowałem, to serwery mają znów problem i dupa z zalogowania. Dupa z grania.
    ot pstrykam....

  6. #266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kuba Borysko Zobacz posta
    Generalnie blizzard robi sobie jaja Nie dość, że dość rzadko mam czas pograć, to jak dziś wygospodarowałem, to serwery mają znów problem i dupa z zalogowania. Dupa z grania.
    Mam dokładnie tak samo, nawet z pełnego treningu dzisiaj zrezygnowałem bo jest szansa pograć i wuj... przecież to kpina jest...

  7. #267

    Domyślnie

    To się loguj bo już śmigają
    fulfrejm

  8. #268

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Krzyczcie jakoś głośniej następnym razem, bo przegapiłem
    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #269

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Generalnie jest oficjalna informacja o tym i na stronach blizzarda, na forach i w samej grze. Chyba kiedyś błędy muszą naprawiać i konserwować serwery etc.
    W darmowym League of Legends serwery praktycznie nie padają (kiedyś się to zdarzało, ale gra jest darmowa). Blizzard po prostu sobie w kulki leci. Gra za prawie dwie stówy, a połowa rzeczy jeszcze wyłączona (PvP), albo działa jak chce. No jaja.
    Ostatnio edytowane przez Umbra ; 31-05-2012 o 22:12

  10. #270

    Domyślnie

    Niewiem czy Was to pocieszy ale zazwyczaj od rana do ok 15 nie ma problemow z zalogowaniem....

Strona 27 z 73 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •