Dajże spokój, Kolega jest, jak zwykle, ponad TO...
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
PS. Kupuje fotę z amputowanymi kończynami dolnymi... ale lekki dyskomfort czuję. Wiem - skażenie, ale trza z nim jakoś żyć...![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami