Close

Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 212

Wątek: Krolowe Nigru

  1. #41
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    To niech daje przykłady z tej samej kategorii, a nie studyjne foty glamurowe z wylizanym kadrem gdzie jedną pozę klepie się aż wyjdzie i ma kontrolę nad wszystkim począwszy od światła, a skończywszy na modelce.
    No dobra ! Napisz mi w świetle tego co pisał w tym wątku sam autor, dlaczego ta fotografia znalazła się w dziale portret - bo ludzie - występują też w innych działach.
    Ostatnio edytowane przez bercik ; 22-03-2011 o 21:40

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    To niech daje przykłady z tej samej kategorii, a nie studyjne foty glamurowe z wylizanym kadrem gdzie jedną pozę klepie się aż wyjdzie i ma kontrolę nad wszystkim począwszy od światła, a skończywszy na modelce.
    Zgadza się to dwa różne typy fotografii, ale akurat w tym konkretnym przypadku nic nie stało na przeszkodzie żeby obniżyć aparat i brutalnie nie amputować stóp kobietom, nikt nie każe się pieścić z kadrem… aparat parę cm w dół i po ptokach. To nie fotografia wojenna gdzie reportażysta siedzi w okopie, nad głową świszczą kule i ma ułamek sekundy na wychylenie się i trzaśnięcie zdjęcia.

    PS.
    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Nie komentuje w tym watku zdjec innych
    Pokazuje jedynie ze osoba zajmujaca sie zupelnie inna tematyka pisze konstruktywnie - zdjecie do kosza
    To moge jedynie przejsc obojetnie obok takich slow
    A czym jest prześmiewczy tekst, jak nie komentarzem?
    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    wow, sklania do zadumy, refleksji
    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Wiec nim nastepnym razem zaczniesz mowic ze jestem dzieciakiem przeczytaj tekst i postaraj sie go zrozumiec
    Piszesz, że mam starć się zrozumieć Twoje posty, a sam nie czytasz dokładnie tego co pisze. Nigdzie nie napisałem, że jesteś dzieciakiem, tylko, że takie zachowanie jest dziecinne.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 22-03-2011 o 22:11 Powód: tagi
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #43

    Domyślnie

    Jasne ze moglem obnizyc, wtedy by bylo poprawniej, nie przecze
    Tylko czy to by wieoe wnioslo, chyba nie
    Przyznam ze dopiero po tych komentarzach zwrocilem uwage na te ciecia
    Road to Manila

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    No dobra ! Napisz mi w świetle tego co pisał w tym wątku sam autor dlaczego ta fotofrafia znalazła się w dziale portret - bo ludzie - występują też w innych działach.
    To jest chyba pytanie do autara, to on wybierał kategorię.

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Zgadza się to dwa różne typy fotografii, ale akurat w tym konkretnym przypadku nic nie stało na przeszkodzie żeby obniżyć aparat i brutalnie nie amputować stóp kobietom, nikt nie każe się pieścić z kadrem… aparat parę cm w dół i po ptokach. To nie fotografia wojenna gdzie reportażysta siedzi w okopie, nad głową świszczą kule i ma ułamek sekundy na wychylenie się i trzaśnięcie zdjęcia.
    Nie wiem, mnie tam nie było i nie wiem w jakich okolicznościach zdjecie było zrobione i czy był na to czas. Z własnego doswiadczenia wiem ze teoria teorią, a praktyka praktyką. Nie zawsze jest czas na poprawną kompozycję i nie zawsze to najwazniejsze - i to wcale nie musi być okop na froncie.
    Völkchlor

  5. #45

    Domyślnie

    A ja uważam (subiektywnie ), że oprócz braku stóp i halowatej poświaty najwyższy czas na wytknięcie Autorowi śmieci na matrycy.
    Że też żaden nauczyciel jeszcze ich nie zauważył...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercik Zobacz posta
    Czytasz się jak piszesz ?
    Gdyby nadawały się np. do NG napewno byś ich tu nie widział. Choć przyznam, że 2-3 prace mogły by się tam znaleźć. Swoimi bezmyślnymi wpisami więcej szkody robisz autorowi bardziej byś pomógł gdybyś milczał.

    Czytasz się jak piszesz ? hmmm.... ciekawe....

    po pierwsze - gdybyś dokładnie czytał, zrozumiał byś, lecz widzę że sam czytasz jak się piszesz... nie pisałem że nadają się do NG tylko mi przypominają zdjęcia tego typu.
    po drugie - pomagać autorowi... wcale nie muszę, jego fotki bronią się same.
    a po trzecie - milczeć nie mam najmniejszego zamiaru, gdybym chciał pomilczeć nie logował bym się na forum...
    Nikon D90|N 18-105|N 50-1.8|N 70-300|

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Że też żaden nauczyciel jeszcze ich nie zauważył...
    Spokojnie i na to przyjdzie czas -- od ogółu do szczegółu. A taki szyderczy ton raczej nie sprzyja dyskusji…

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Nie wiem, mnie tam nie było i nie wiem w jakich okolicznościach zdjecie było zrobione i czy był na to czas. Z własnego doswiadczenia wiem ze teoria teorią, a praktyka praktyką. Nie zawsze jest czas na poprawną kompozycję i nie zawsze to najwazniejsze - i to wcale nie musi być okop na froncie.
    Próbujesz mi wmówić, że nie było czasu na dosłownie drgnięciem obiektywem w dół? Jak patrzę na te kobiety -- a patrzę im w oczy bardzo głęboko -- żadna z nich nie miała zamiaru w ułamku sekundy uskoczyć w bok chcąc, unicestwić zamysł na udaną fotkę.

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Z własnego doswiadczenia wiem ze teoria teorią, a praktyka praktyką. Nie zawsze jest czas na poprawną kompozycję i nie zawsze to najwazniejsze - i to wcale nie musi być okop na froncie.
    Ależ ja z własnego doświadczenia również to wiem. Ale piszemy o tym właśnie zdjęciu, tym wklejonym 4 strony wcześniej, a nie dywagujemy w pojęciu ogólnym.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 22-03-2011 o 21:57
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #48
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Pacyfik
    Posty
    299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    A ja uważam (subiektywnie ), że oprócz braku stóp i halowatej poświaty najwyższy czas na wytknięcie Autorowi śmieci na matrycy.
    Że też żaden nauczyciel jeszcze ich nie zauważył...
    Witam kolegę śmieci na matrycy to drobiażdżek w porównaniu z kadrowaniem.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Spokojnie i na to przyjdzie czas -- od ogółu do szczegółu. A taki szyderczy ton raczej nie sprzyja dyskusji…
    Muszę spytać - znów subiektywnie - szyderczy gorszy od wulgarnego?
    Moje - jak piszesz - szyderstwo jest tylko i wyłącznie reakcją na niektóre komentarze.

    Niektórzy czepiają się dla czepiania. Obcięte stopy - błąd. A według mnie - spontaniczność.
    Gdyby były nieobcięte, prawdopodobnym zarzutem byłaby aranżacja sceny, jak miało to już miejsce przy innym zdjęciu.
    Gdy chcesz kogoś uderzyć - kij się znajdzie.

    Podtrzymuję swoje - subiektywne jak najbardziej - zdanie - rewelacyjne zdjęcie.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta

    I z łaski swojej powstrzymaj się od wygłaszania sądów na temat mnie i moich modelek bo to nie Twój zasrany interes z kim pracuję.

    nie oceniam ciebie tylko twoje fotki,nie obchodzi mnie twoja osoba
    poprostu jak mi ktos pisze stanowczo ze cos dyskwalifikuje zdjecie i nadaje sie do kosza, zerkam na jego fotki

    tekst o modelkach odnosil sie do tego drugiego co chcial kasowac zdjecie

    czy wy na wyspach wszyscy tacy chamscy?
    Road to Manila

Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •