Naszła mnie ochota by zrobić takie samo zdjecie w naszych realiach, ale nie znam aż tylu kobiet w realu..
Szukaj
Naszła mnie ochota by zrobić takie samo zdjecie w naszych realiach, ale nie znam aż tylu kobiet w realu..
Völkchlor
Moze byc 6 facetow
Wazne aby nogi byly obciete![]()
Road to Manila
Specjalnie dla Ciebie
http://img861.imageshack.us/img861/1...cf4085horz.jpg
I co ? Nadal jest fajnie jak się nogi obetnie?
Ja najwyraźniej, jak zwykle, inny jestem. Tylko już się gubię kiedy, kogo i za co należy zachwalać. Teraz muszę zapamiętać że jak ktoś wyjedzie z Polski żeby strzelić jakiś kadr w innym kraju, a tym bardziej poza Europą, to zachwalać trzeba się ten ktoś napracował, i pomysł miał i w ogóle. A że w moim odczuciu skopał kadr to już nie powinno mieć wpływu na moją ocenę. Chwalić, Struś, chwalić !!
bylo wrzucic do dzialu dokument to nikt by sie do nog nie przyczepil
a mi sie podoba tak jak jest, czyli bez tych nog, o halo juz ktos pisal, warto by to bylo poprawic
wcale nie oczekuje pochwal
zwlaszcza od ludzi ktorzy robia zupelnie inny typ fotografii, ktory mi zupelnie nie podchodzi
takich jak ty czy Hannibal, bo to razem jestescie za tym zeby ta fotke do kosza wyrzucic
dla mnie wazne jest uchwycenie emocji, chwili, wyrazu twarzy, tego jednego jedynego momentu
to duze trudniejsze niz trzymanie sie fotograficznych reguł
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168472
wow, sklania do zadumy, refleksji
Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 22-03-2011 o 21:47 Powód: błąd ortograficzny "regół"
Road to Manila
Mario, Ty manipulatorze umysłami ubogich w duchu...
Przyznaj się - zjadłeś te nogi potem na kolację? Samotnie, czy z właścicielkami?
Rewelacyjne zdjęcie. Nie tylko tu. W ogóle.
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Nikon D90|N 18-105|N 50-1.8|N 70-300|
Opinia amatora brzmi następująco:
- zdjęcie z technicznym mankamentem, jest jednak zbyt dobre by je wyrzucić. Owszem brak nóg rzucił mi się w oczy natychmiast ale nadrobił to klimat ogólny i uchwycony moment. Czasem tak bywa , że nie wszystko uda się idealnie ująć - i co wtedy ? Lub coś nie jest super ostre - wywalić ?. To nie fotografia pozowana , a i autor stałką operuje nie zuuuuuumem. Na pewno nie kosz![]()
Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
Prawe
Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/
Skontaktuj się z nami