Close

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 212

Wątek: Krolowe Nigru

  1. #21

    Domyślnie

    Naszła mnie ochota by zrobić takie samo zdjecie w naszych realiach, ale nie znam aż tylu kobiet w realu..
    Völkchlor

  2. #22

    Domyślnie

    Moze byc 6 facetow
    Wazne aby nogi byly obciete
    Road to Manila

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowakor Zobacz posta
    ale do czego te nogi są Wam potrzebne ? co takiego zmieni zdjęcie z nogami ? chyba ważniejsze są osoby na tym czy innym zdjęciu niż jakie ma stopy...
    Specjalnie dla Ciebie
    http://img861.imageshack.us/img861/1...cf4085horz.jpg

    I co ? Nadal jest fajnie jak się nogi obetnie?

    Ja najwyraźniej, jak zwykle, inny jestem. Tylko już się gubię kiedy, kogo i za co należy zachwalać. Teraz muszę zapamiętać że jak ktoś wyjedzie z Polski żeby strzelić jakiś kadr w innym kraju, a tym bardziej poza Europą, to zachwalać trzeba się ten ktoś napracował, i pomysł miał i w ogóle. A że w moim odczuciu skopał kadr to już nie powinno mieć wpływu na moją ocenę. Chwalić, Struś, chwalić !!

  4. #24

    Domyślnie

    bylo wrzucic do dzialu dokument to nikt by sie do nog nie przyczepil

    a mi sie podoba tak jak jest, czyli bez tych nog, o halo juz ktos pisal, warto by to bylo poprawic

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    http://img861.imageshack.us/img861/1...cf4085horz.jpg

    I co ? Nadal jest fajnie jak się nogi obetnie?

    Ja najwyraźniej, jak zwykle, inny jestem. Tylko już się gubię kiedy, kogo i za co należy zachwalać.
    Myśle że dopóki nie będziesz odróżniał różnych gatunkow fotografii, to sie po prostu za to nie zabieraj.
    Völkchlor

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta

    Ja najwyraźniej, jak zwykle, inny jestem. Tylko już się gubię kiedy, kogo i za co należy zachwalać.
    wcale nie oczekuje pochwal
    zwlaszcza od ludzi ktorzy robia zupelnie inny typ fotografii, ktory mi zupelnie nie podchodzi
    takich jak ty czy Hannibal, bo to razem jestescie za tym zeby ta fotke do kosza wyrzucic

    dla mnie wazne jest uchwycenie emocji, chwili, wyrazu twarzy, tego jednego jedynego momentu
    to duze trudniejsze niz trzymanie sie fotograficznych reguł


    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168472
    wow, sklania do zadumy, refleksji
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 22-03-2011 o 21:47 Powód: błąd ortograficzny "regół"
    Road to Manila

  7. #27

    Domyślnie

    Mario, Ty manipulatorze umysłami ubogich w duchu...
    Przyznaj się - zjadłeś te nogi potem na kolację? Samotnie, czy z właścicielkami?

    Rewelacyjne zdjęcie. Nie tylko tu. W ogóle.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Specjalnie dla Ciebie
    http://img861.imageshack.us/img861/1...cf4085horz.jpg

    I co ? Nadal jest fajnie jak się nogi obetnie?

    Ja najwyraźniej, jak zwykle, inny jestem. Tylko już się gubię kiedy, kogo i za co należy zachwalać. Teraz muszę zapamiętać że jak ktoś wyjedzie z Polski żeby strzelić jakiś kadr w innym kraju, a tym bardziej poza Europą, to zachwalać trzeba się ten ktoś napracował, i pomysł miał i w ogóle. A że w moim odczuciu skopał kadr to już nie powinno mieć wpływu na moją ocenę. Chwalić, Struś, chwalić !!
    no tak, zgodzę się z Tobą Strusiu kochany, że tam /chodzi o podany link/ nogi są potrzebne, ale to są zdjęcia typu moda/glamour, a fotka, o której mówimy raczej do glamoure się nie zalicza, mnie fotki tego typu kojarzą się z National Geographic
    Nikon D90|N 18-105|N 50-1.8|N 70-300|

  9. #29

    Domyślnie

    Opinia amatora brzmi następująco:
    - zdjęcie z technicznym mankamentem, jest jednak zbyt dobre by je wyrzucić. Owszem brak nóg rzucił mi się w oczy natychmiast ale nadrobił to klimat ogólny i uchwycony moment. Czasem tak bywa , że nie wszystko uda się idealnie ująć - i co wtedy ? Lub coś nie jest super ostre - wywalić ?. To nie fotografia pozowana , a i autor stałką operuje nie zuuuuuumem. Na pewno nie kosz
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Zbiorowa amputacja dyskwalifikuje to zdjęcie w moich oczach kompletnie
    Niepotrzebnie drążysz ten temat lub idziesz w zaparte. Napisałeś, wszyscy już wiedzą i wystarczy.
    red light, dark room...

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •