Świderku, równie dobrze mógł być to 17 skok - tak aby Mistrz zdążył![]()
A co do chłopca: czy gdyby ktoś zrobił POLSKIEGO chłopca z dwoma flaszkami to również byłoby to takie świetne zdjecie? Nie neguję wielkości Mistrza, tylko uważam, że argumenty nie te.
Do autora wątku:
Pierwsze zdjęcie: nie mogłeś poprosić "drogie Panie uśmiech proszę i bliżej trochę siebie, bo mi się w kadrze nie mieścicie i jeszcze momencik, o tak ... stópki całe, patrzymy tu na moją rączkę, świetnie ........... cholera, jeszcze raz, histogram mi źle wyszedł, uśmiech proszę .....". Dodam, że mi się cholernie to zdjęcie podoba prócz faktycznej obwódki wokół jednej z głów.
Drugie zdjęcie: po prostu świetne kadrowanie, pomysł, wykonanie. Dawno nie widziałem tak dobrego zdjęcia stóp.
Czyli widzisz: jak chcesz to potrafisz![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami