Masz XP? Znany bug.
Szukaj
Masz XP? Znany bug.
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Ano jeszcze mam
Wiemy o prądożerności... Poza dwoma aku w gripie mam zapas 6 eneloopów w koszyczku na baterię AA. Ile taki zestaw wytrzyma? Jeszcze nie musiałem go używać, ale tak pytam z ciekawości... Jeden aku Fuji wytrzymuje od 300 do 500 strzałów, w zależności od zabawy w menu i podglądem zdjęć.
Ostatnio edytowane przez mikkay ; 21-09-2009 o 20:50
Używaj czytnika kart, to nie będziesz miał problemów. Mi przez kabel wychodziły podwójne RAFy po 12,5 MB.
S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
www.waleczny.maxmodels.pl
Moja fotografia jest taka jak moje życie.
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Zapewne jest to spowodowane tym, że te kreatorki były pisane:
- jakiś czas temu
- pod ludzi którzy focą w JPGach, a nie bawią się w tak "ambitne" rzeczy jak RAWy
Nawet jeśli w nowszych Windowsach kreatorki rozpoznają RAWy popularniejszych marek (Nikon, Canon, Sony/Minolta) to wcaly bym się nie zdziwił gdyby pominęli Fuji. DSLRy Fuji nigdy nie były produktem dla mas.
Przeczytaj jeszcze raz o co chodzi w wątku zgrywania zdjęć...
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Za robinem102, przeważnie inne obrazowania choć czasem zdarzają się miłe niespodzianki. Ostatnio miałem sesję zdjęciową na plaży w popołudniowym słońcu i powiem jedno- pomijając rozdzielczość i obrazowanie szczegółów (pamiętajmy o tych 6 mega pikselach) to najlepszy aparat... właśnie znalazłem adekwatne określenie- "pod słońcem"!DR 300% RULEZ!!!
![]()
D700, N24D, N35D, N85D, S150
Przeczytałem. I chyba nie zauważyłeś kontekstu mojej wypowiedzi. Nigdzie nie poruszam problemu zgrywania zdjęć o którym wspominał mikkay, bo nie mam zielonego pojęcia skąd to się bierze. Wspominam o windowsowym kreatorze zgrywania zdjęć w kontekście Fuji. W ogóle ten kreator jest o kant rozbić... Z obrabiarki nie zgrywa danych, z GPSa też nie. Kicha!
Od dłuższego czasu myślę nad kupnem S5PRO. Tylko jakoś nigdzie go nie ma za bardzo. Na ceneo wyskakują mi dwa sklepy. Czy ten aparat jest wycofany/wycofywany? Za jakiś czas ktoś może z USA mógł by przywieźć, ale tam już dawno go nie ma - np. w Adorama. Szkoda, że tak późno myślę o kupnie, bo rok temu kosztował nowy ok. 2400zł![]()
Trochę puszek i szkiełek
Skontaktuj się z nami