Close

Strona 66 z 77 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #651

    Domyślnie

    Masz XP? Znany bug.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  2. #652

    Domyślnie

    Ano jeszcze mam

    Wiemy o prądożerności... Poza dwoma aku w gripie mam zapas 6 eneloopów w koszyczku na baterię AA. Ile taki zestaw wytrzyma? Jeszcze nie musiałem go używać, ale tak pytam z ciekawości... Jeden aku Fuji wytrzymuje od 300 do 500 strzałów, w zależności od zabawy w menu i podglądem zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez mikkay ; 21-09-2009 o 20:50

  3. #653

    Domyślnie

    Używaj czytnika kart, to nie będziesz miał problemów. Mi przez kabel wychodziły podwójne RAFy po 12,5 MB.
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  4. #654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid.G Zobacz posta
    Używaj czytnika kart, to nie będziesz miał problemów. Mi przez kabel wychodziły podwójne RAFy po 12,5 MB.
    Można też posortować po typie pliku i zgrać jedną z grup na dysk (chyba obojętne którą, bo zawsze i tak zgrywają się RAF-y).
    Co ciekawe wejście w kreatorek zgrywania zdjęć zawarty w Windows powoduje że ściągają się same JPG-i
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  5. #655
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Co ciekawe wejście w kreatorek zgrywania zdjęć zawarty w Windows powoduje że ściągają się same JPG-i
    Zapewne jest to spowodowane tym, że te kreatorki były pisane:
    - jakiś czas temu
    - pod ludzi którzy focą w JPGach, a nie bawią się w tak "ambitne" rzeczy jak RAWy
    Nawet jeśli w nowszych Windowsach kreatorki rozpoznają RAWy popularniejszych marek (Nikon, Canon, Sony/Minolta) to wcaly bym się nie zdziwił gdyby pominęli Fuji. DSLRy Fuji nigdy nie były produktem dla mas.

  6. #656

    Domyślnie

    Przeczytaj jeszcze raz o co chodzi w wątku zgrywania zdjęć...
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  7. #657

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jak pytasz mnie to ja powiem krótko to zupełnie, zupełnie inne obrazki mimo, że oba syfrowe są
    Długo by pisać w czym rzecz i w czym różnica i wcale nie koniecznie na korzyść S5. Najlepiej to samemu zobaczć i to na zdjęciach w róznych okolicznościach w różnym świetle. Bezpośrednio moim zdaniem tych dwóch aparatów, a co za tym idzie obrazowania nie powinno sie porównywać. Fuji swoje fochy ma, ale trzeba być tego swiadomy przy wyborze sprzętu.
    Za robinem102, przeważnie inne obrazowania choć czasem zdarzają się miłe niespodzianki. Ostatnio miałem sesję zdjęciową na plaży w popołudniowym słońcu i powiem jedno- pomijając rozdzielczość i obrazowanie szczegółów (pamiętajmy o tych 6 mega pikselach) to najlepszy aparat... właśnie znalazłem adekwatne określenie- "pod słońcem"! DR 300% RULEZ!!!
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  8. #658
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz o co chodzi w wątku zgrywania zdjęć...
    Przeczytałem. I chyba nie zauważyłeś kontekstu mojej wypowiedzi. Nigdzie nie poruszam problemu zgrywania zdjęć o którym wspominał mikkay, bo nie mam zielonego pojęcia skąd to się bierze. Wspominam o windowsowym kreatorze zgrywania zdjęć w kontekście Fuji. W ogóle ten kreator jest o kant rozbić... Z obrabiarki nie zgrywa danych, z GPSa też nie. Kicha!

  9. #659

    Domyślnie

    Od dłuższego czasu myślę nad kupnem S5PRO. Tylko jakoś nigdzie go nie ma za bardzo. Na ceneo wyskakują mi dwa sklepy. Czy ten aparat jest wycofany/wycofywany? Za jakiś czas ktoś może z USA mógł by przywieźć, ale tam już dawno go nie ma - np. w Adorama. Szkoda, że tak późno myślę o kupnie, bo rok temu kosztował nowy ok. 2400zł
    Trochę puszek i szkiełek

  10. #660
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carolco Zobacz posta
    Od dłuższego czasu myślę nad kupnem S5PRO. Tylko jakoś nigdzie go nie ma za bardzo. Na ceneo wyskakują mi dwa sklepy. Czy ten aparat jest wycofany/wycofywany? Za jakiś czas ktoś może z USA mógł by przywieźć, ale tam już dawno go nie ma - np. w Adorama. Szkoda, że tak późno myślę o kupnie, bo rok temu kosztował nowy ok. 2400zł
    i dolary chyba były po 1,99 zł. Dołóż do tej ceny którą wymieniasz tak ze 30%-40% i to będą realne pieniądze za które da się kupić ten aparat w porządnym idealnym stanie.

Strona 66 z 77 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •