Szukaj
Ja kupiłem po 2400 kiedy dolar kosztował 3 zł.
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
A ja pamiętam jak nie miałem jeszcze kasy, żeby kupić S5-tkę, a była po 2099zł w JapanFoto. Co się stało z JapanFoto chyba wszyscy wiedzą...także mimo wszystko cieszę się że kupowałem w czasie kiedy ceny były wyższe. Przynajmniej sprzęt MAM![]()
S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
www.waleczny.maxmodels.pl
Moja fotografia jest taka jak moje życie.
A czy ktoś słyszał o wycofaniu tego aparatu? Bo jak wcześniej pisałem, jest jednak trudno dostępny.
Trochę puszek i szkiełek
Zdaje się że Fuji zaprzestało jego produkcji kilka miesięcy temu, więc głównie dostępny jest na rynku wtórnym albo powystawowe egzemplarze.
A ja od roku prawie nie uzywam swojego S5. Moze czas sprzedac?![]()
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
No to marusek wydałeś na siebie wyrok. Teraz możesz się spodziewać fali PW w których ludzie będą namawiać Cię żebyś sprzedał im sprzętNie używasz S5-tki, bo używasz....S3? Czy przeżuciłeś się na analoga?
S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
www.waleczny.maxmodels.pl
Moja fotografia jest taka jak moje życie.
nie mam czasu na fotografię
A swoją drogą, przez kilka lat używania S3 - zwłaszcza dzięki HU do RAF - lepiej się z nią dogadywałem niż z piątką. Tylko ten flegmatyczny jej charakter.
Cóż czasami człowiek wpada w trudne związki![]()
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
www.waleczny.maxmodels.pl
Moja fotografia jest taka jak moje życie.
Skontaktuj się z nami