ja nie Robin, ale mam podobny zestaw. Potwierdzam to co napisane zostało wcześniej: WB zdecydowanie lepszy w Fuji- d700 leci w żółcie ale... często s5 leci w magente. Ja subiektywnie rozpoznaje różnice w obrazkach i to co wychodzi z d700 jest dla mnie lepsze (wydaje mi się bardziej przestrzenne, czyste - lepiej mi się obrabia te pliki - poza światłami są znacznie bardziej "elastyczne"). Rozmawiałem niedawno z kolegą, który ma ten sam zestaw i odczucia miał podobne. Choć to wszystko oczywiście jest subiektywne...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami