Właśnie trwa licytacja, ciekawe...
http://www.allegro.pl/item703616193_...gw_gratis.html
Szukaj
Właśnie trwa licytacja, ciekawe...
http://www.allegro.pl/item703616193_...gw_gratis.html
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Dla tych co chcą kupić doradzę by zadzwonili i umówili sie na np kupno przed końcem aukcji bo "cosik" mi się zdaje ze cena ostro wywinduje do góry![]()
kurcze czemu te puchy poszły tak w górę piszę o nowych oczywiscie a morze s 6 w drodze?
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
S6 nie ma i nigdy nie bedzie
a ceny ksztaltuje rynek...
wielu snajperow czeka pewnie do ostatnich sekund trwania aukcji![]()
Trwala, zakonczona przed czasem. Napewno aparat sie uszkodzil a nie sprzedawca dogadal....![]()
Skontaktuj się z nami