Close

Strona 14 z 51 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    Ale przeciez identyczna sytuacja jest w nikonie z d3 i d300 jedni biora d3 inni d300 a jeszcze inni oba bo te body sie doskonale wzajemnie uzupelniaja. Jesli stworza 1d z kropem jakimkolwiek to robia sobie od razu konkurenta we wlasnej stajni..
    W pełni się zgadzam.
    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    Nikon stworzyl idealny podzial wg potrzeb tylko chyba zapedzil sie z d700 dajac w takiej cenie tyle dobrego. ..
    gdzies czytałem, że D700 sie nie sprzedaje w dużych ilościach. Nie wiem, nie znam danych, nie mam odniesienia. Dla mnie to bardzo dobre body (i je kupiłem).
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  2. #132

    Domyślnie

    Ale czemu nikt nie napisal najwaznieszego? Ten Canon - podobnie zreszta jak pozostale - jest cholernie brzydki!!!

  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [rK] Zobacz posta
    Ale czemu nikt nie napisal najwaznieszego? Ten Canon - podobnie zreszta jak pozostale - jest cholernie brzydki!!!
    Ha, ha... Nie przesadzasz trochę? Post zupełnie o niczym. Idź pofolgować sobie na Canon Board. Jestem pewien, że przyjmą Cię z otwartymi ramionami.

  4. #134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Ha, ha... Nie przesadzasz trochę? Post zupełnie o niczym. Idź pofolgować sobie na Canon Board. Jestem pewien, że przyjmą Cię z otwartymi ramionami.
    O niczym? O estetyce, dizajnie, pieknie, wygodzie, przyzwyczajeniach i innych rzeczach niz onanizowanie sie rozdzielczoscia matrycy? I moze tez troszeczke o poczuciu humoru?

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [rK] Zobacz posta
    O niczym? O estetyce, dizajnie, pieknie, wygodzie, przyzwyczajeniach i innych rzeczach niz onanizowanie sie rozdzielczoscia matrycy? I moze tez troszeczke o poczuciu humoru?
    Serio wybrałeś system, bo był ładny!?

  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Serio wybrałeś system, bo był ładny!?
    Za starych czasow, kiedy do kazdego aparatu ladowalo sie takie same filmy mialo to troche wieksze znaczenie. I rozszerzajac - tak, wybralem bo byl ladny i co za tym idzie mial sensowniejsza obsluge, lepiej lezal w dloni, pokazywal wiecej w celowniku. To takie dziwne?

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [rK] Zobacz posta
    Za starych czasow, kiedy do kazdego aparatu ladowalo sie takie same filmy mialo to troche wieksze znaczenie. I rozszerzajac - tak, wybralem bo byl ladny i co za tym idzie mial sensowniejsza obsluge, lepiej lezal w dloni, pokazywal wiecej w celowniku. To takie dziwne?
    Z rozszerzeniem się zgadzam, ale nie sądzę, że zalety wywodzą się z designu jak piszesz. Raczej odwrotnie. Aparat może się podobać, bo jest pełen zalet.

    Przykładowo Leica ma dla mnie same zalety, jest toporna, ale na swój sposób ładna i chciałbym ją mieć. Design Olympusa pen też mi się widzi, ale zalet mu brak.

    Konkludując: Canon 7D bardzo mi się podoba, bo wydaje się bardzo udaną konstrukcją. Doskonale wypełnia niszę i ma dobrą specyfikację. Oby takich więcej. Na pewno nie określę go mianem "brzydki".

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [rK] Zobacz posta
    Za starych czasow, kiedy do kazdego aparatu ladowalo sie takie same filmy mialo to troche wieksze znaczenie. I rozszerzajac - tak, wybralem bo byl ladny i co za tym idzie mial sensowniejsza obsluge, lepiej lezal w dloni, pokazywal wiecej w celowniku. To takie dziwne?
    dokladnie tak jak ja. i * tak ten 10D jak i pozniej 30D czy 5D to swietne maszynki.
    zwlaszcza, ze wszystkie kluczowe ustawienia sa do zmiany jedna reka, gdzie przebajerzone
    pod wzgledem UI Nikony niemal zawsze absorbuja obie
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 02-09-2009 o 02:15

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ...ze wszystkie kluczowe ustawienia sa do zmiany jedna reka, gdzie przebajerzone
    pod wzgledem UI Nikony niemal zawsze absorbuja obie
    Aha. Poczawszy od glownego wlacznika.

  10. #140

    Domyślnie

    calkiem fajny aparacik. wreszcie sensowna odpowiedz na dxxxy. szkoda tylko, ze nie przegonili konkurencji bardziej, bo tak niewzruszony nikon w swoim tempie wypusci za jakis czas d400 z matryca 14-16 czy jaka tam bedzie u soniaka na liniach. body juz jest dobre, to sie dorzuci jeszcze z pol fpsa i poprawi design zaslepek/klapki od karty, zeby bylo o czym rozmawiac, plus ze 2-3 nowe folderowe wodotryski, ktorych sens i dzialanie rozgryzie dopiero thom hogan po 3 miesiacach zabaw z puszka
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

Strona 14 z 51 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •