podkreslilem najwazniejsze w tej calej dyskusji
fajnie bedzie jesli do tego sie ograniczymy i przestaniemy innym udowadniac, ze to co im pasuje
wcale nie jest wygodne. galkologia Canona, choc bardziej ascetyczna, ma swoje zalety pratyczne
i opinie o jej lepszosci badz gorszosci sa tu czysto subiektywne. lepsze jest to, co danej osobie
bardziej pasuje.
a co do ironizowania na temat inwalidow... zdarzalo mi sie wiele razy zmieniac ustawienia aparatu
na szybko w warunkach, w ktorych nie mialem obu rak dostepnych. i to, ze moge bez problemu
zmienic ISO, tryb pomiaru swiatla i zdjec seryjnych tylko prawa reka, okazywalo sie bardzo wygodne
i pozwalalo przygotowac ujecie bez pokazywania aparatu i zwracania na siebie uwagi. tudziez
po prostu zdarzyc cos w ogole zrobic.
tak, da sie bez tego przezyc i nie jest to rozstrzygajaca cecha przy wyborze aparatu jak dla mnie.
ale takie proby wmawiania mi, ze cos co odbieram jako wyrazna zalete, jest niby wada, to buractwo.
swiadczace wylacznie o braku jakiegokolwiek rozeznania w temacie badz po prostu elementarnego
wyobrazenia, ze gusta i potrzeby roznych osob sa rozne
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami