Close

Strona 8 z 51 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #71

    Domyślnie

    spokojnie, bez paniki.... byl okres, kiedy Nikon szalal z profesjonalnymi korpusami (fantastyczna passa D3 potem D700 i D3X),
    teraz przyszedl czas Canona na odswiezenie tej polki, gdy tymczasem Nikon bedzie pokazywal bardziej bajeranckie korpusy
    dla amatorow. a potem sie to obroci. Sony troche zmienia geografie tej branzy, ale nie robmy nagle wrazenia, ze jedno
    wypasione (tak, uzyje tego slowa - ale to body jak na Canona jest wypasione) body cos zmienia. bo za rok/poltora Nikon
    pokaze swoj wypas i serce bedzie mocniej bilo w zolta strone

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ja się boję, że Nikon nie zmieni swojej chorej polityki cenowej :-/
    Zmieni, nie takie rzeczy świat już widział. No....jest też taka możliwość, że nie zmieni, a zacznie jak Canon co roku nowy korpus wypuszczać.
    A
    FX...

  3. #73

    Domyślnie

    Racja. Ja mam nadzieję, że w tzw międzyczasie nikon pokaże oczekiwane szkiełka. Jakie - wiadomo

    Co do cen body - jak siądzie sprzedaż to będą musieli opuścić (mimo pazerności).
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    spokojnie, bez paniki.... byl okres, kiedy Nikon szalal z profesjonalnymi korpusami (fantastyczna passa D3 potem D700 i D3X),
    teraz przyszedl czas Canona na odswiezenie tej polki, gdy tymczasem Nikon bedzie pokazywal bardziej bajeranckie korpusy
    dla amatorow. a potem sie to obroci. Sony troche zmienia geografie tej branzy, ale nie robmy nagle wrazenia, ze jedno
    wypasione (tak, uzyje tego slowa - ale to body jak na Canona jest wypasione) body cos zmienia. bo za rok/poltora Nikon
    pokaze swoj wypas i serce bedzie mocniej bilo w zolta strone
    To sie porobiło. Na forum Nikona chwalą nowy aparat konkurencji i rozdzierają szaty nad polityką własnej firmy, a jedynym, który niesie pocieszenie jest wysłannik czerwonej strony mocy

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Co do cen body - jak siądzie sprzedaż to będą musieli opuścić (mimo pazerności).
    Panowie, ale roznica miedzy np. oficjalna cena w USA za D300s oraz Canona 7D to tylko 100 dolcow - 300 PLN - wiec
    szczerze mowiac nie do konca kumam co tu jest chore. Beda podobnie pozycjonowane body w podobnych cenach.
    Analogicznie bedzie podejrzewam na rynku europejskim. Ten Canon tez tani nie bedzie. Tanie to na razie sa Sony

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    To sie porobiło. Na forum Nikona chwalą nowy aparat konkurencji i rozdzierają szaty nad polityką własnej firmy, a jedynym, który niesie pocieszenie jest wysłannik czerwonej strony mocy
    To się nazywa obiektywność. Nie będę pisał, że sprzęt Nikona jest tani skoro każdy wie i widzie, że nie jest

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ja się boję, że Nikon nie zmieni swojej chorej polityki cenowej :-/
    Ze stratą dla siebie, bo w dzisiejszych czasach, cena gra niebagatelną rolę i to jeszcze w przypadku gdy puszki są porównywalne i ktoś wybiera system

  8. #78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Racja. Ja mam nadzieję, że w tzw międzyczasie nikon pokaże oczekiwane szkiełka. Jakie - wiadomo
    Jakie? Przecież ogólnie wiadomo, że niczego w systemie nie brakuje. No może z wyjątkiem 85 f3,5 macro

  9. #79

    Domyślnie

    O to, ze cena D300s zjedzie bylbym spokojny. Jego obecna cena sugerowana wynoi dokladnie tyle ile wynosila cena sugerowana dla D300 w chwili premiery (nie mowie tu o PLN ze wzgledu na wahania kursowe, ale np. USA). A i le kosztuje obecnie D300 kazdy widzi. Wiec podejrzewam ze D300s czeka dokladnie taka sama historia, tyle
    ze ze wzgledu na ruchy konkurencji moze sie to po prostu odbyc szybciej.

  10. #80

    Domyślnie

    puszka zapowiada sie rewelacyjnie, tylko ta matryca ehh. mozna bylo zrobic aps-h i jojczenia byloby mniej a tak masz.. ale powiem szczerze, ze jestem pozytywnie zaskoczony samplami. myslalem, ze bedzie gorzej a jest jak najbardziej porownywalnie z d300, czy raczej d300s

    teraz tylko pytanie jak beda sie ksztaltowaly ceny w pl. w stanach 1700$ wiec u nas powinno oscylowac wkol 5000zl, ale analogicznie do ceny d300s w stanach i pl zapowiada sie 6000zl za 7d co moim skromnym zdaniem jest przesada.

    ciekawy tescik:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/E7D/E7DA.HTM#
    Ostatnio edytowane przez szulif ; 01-09-2009 o 12:48
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

Strona 8 z 51 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •