spokojnie, bez paniki.... byl okres, kiedy Nikon szalal z profesjonalnymi korpusami (fantastyczna passa D3 potem D700 i D3X),
teraz przyszedl czas Canona na odswiezenie tej polki, gdy tymczasem Nikon bedzie pokazywal bardziej bajeranckie korpusy
dla amatorow. a potem sie to obroci. Sony troche zmienia geografie tej branzy, ale nie robmy nagle wrazenia, ze jedno
wypasione (tak, uzyje tego slowa - ale to body jak na Canona jest wypasione) body cos zmienia. bo za rok/poltora Nikon
pokaze swoj wypas i serce bedzie mocniej bilo w zolta strone![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami