Close

Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    Na jednym ze zdjęć http://www.optyczne.pl/147.1-artykuł..._Warszawa.html widać w Menu opcję "Ciche zdjęcia". Czy jest to tzw. cicha migawka, tożsama z trybem Q w D300s?
    Zapewne. To już w 40D było, żadna nowość.

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Zapewne. To już w 40D było, żadna nowość.
    Nie znam Canona, więc to pytanie

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    Nie znam Canona, więc to pytanie
    Live view "silent shooting"

    One interesting addition to the EOS 40D's Live View options is "silent shooting" where the noise made at the time of exposure is reduced by delaying (and/or slowing, it's not quite clear) the mirror / shutter return. When Disabled the camera is already quieter than in normal mode (the user manual says continuous shooting isn't available but we were able to use it), in Mode 1 the exposure sequence is slightly quieter and in Mode 2 it's quieter still as the shutter does not 're-cock' itself until the shutter release button is released (hence continuous shooting is not available).


    Reszta (wraz z przykładami dźwiękowymi) na dpreview.

    W teatrze pewnie przydatne, ja (poza testami) nie użyłem tego ani raz.

  4. #174

    Domyślnie

    Przesiadać się na cannona czy nie przesiadać...
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bloodcrawler Zobacz posta
    Przesiadać się na cannona czy nie przesiadać...
    Myslę, że trzeba poczekać na testy, cenę.
    Z ciekawości... Czy szkła do Canona są tańsze od Nikona? Zarówno te kitowe, jak i z wyższej półki?

  6. #176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Zapewne. To już w 40D było, żadna nowość.
    Si, także stare 1D to miały.
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bloodcrawler Zobacz posta
    Przesiadać się na cannona czy nie przesiadać...
    Oczywiście, że przesiadać Wystawiaj na giełdzie co tam masz...
    Jak powstanie za jakiś czas jakiś kozacki następca D300s to z powrotem do Nikona, potem pewnie Sony zaskoczy czymś super, więc hoooop do Sony... Następnie może Pentax, więc skok do Pentaxa itd... Fajna zabawa ! W sumie zmiany systemu to kwintesencja obecnej fotografii cyfrowej ! Czasem można jakieś zdjęcie zrobić, aczkolwiek to zależy w jakim momencie. Bo jeśli teraz ktoś ma (nie daj Boże) D300 to raczej żadnego zdjęcia nim nie zrobi, bo wiadomo, że ten korpus raczej zdjęć już nie robi, a po wejściu tego nowego Canona to już tymbardziej ! Ale jak np. kupisz nową puszkę (najlepszą ofcourse w danym segmencie) to można pare zadjęć zrobić... Ale trzeba się śpieszyć, bo jak konkurencja pokaże jakiś nowy model, to znów trzeba przestać robić zdjęcia.... i zmieniać system

  8. #178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Oczywiście, że przesiadać Wystawiaj na giełdzie co tam masz...
    Jak powstanie za jakiś czas jakiś kozacki następca D300s to z powrotem do Nikona, potem pewnie Sony zaskoczy czymś super, więc hoooop do Sony... Następnie może Pentax, więc skok do Pentaxa itd... Fajna zabawa ! W sumie zmiany systemu to kwintesencja obecnej fotografii cyfrowej ! Czasem można jakieś zdjęcie zrobić, aczkolwiek to zależy w jakim momencie. Bo jeśli teraz ktoś ma (nie daj Boże) D300 to raczej żadnego zdjęcia nim nie zrobi, bo wiadomo, że ten korpus raczej zdjęć już nie robi, a po wejściu tego nowego Canona to już tymbardziej ! Ale jak np. kupisz nową puszkę (najlepszą ofcourse w danym segmencie) to można pare zadjęć zrobić... Ale trzeba się śpieszyć, bo jak konkurencja pokaże jakiś nowy model, to znów trzeba przestać robić zdjęcia.... i zmieniać system

    Święte słowa... Ja ekscytuję się nowinkami technicznymi w każdej dziedzinie która jest mi znan, także w fotografii. Ale żeby system zmieniać ? Czasem trzeba się zastnowić co jest istotą posiadania przez nas sprzętu foto: kolekcjonerstwo czy fotografowanie ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  9. #179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Święte słowa... Ja ekscytuję się nowinkami technicznymi w każdej dziedzinie która jest mi znan, także w fotografii. Ale żeby system zmieniać ? Czasem trzeba się zastnowić co jest istotą posiadania przez nas sprzętu foto: kolekcjonerstwo czy fotografowanie ?
    Swiete slowa. A jak kogos korci na jakies zakupy, to zdecydowanie lepiej posiadana gotowke zainwestowac w dobre szkla. W dzisiejszych czasach puchy starzeja sie relatywnie szybko i to co kupimy dzis, za rok moze juz zdjec nie robic
    , natomiast z dobra optyka jest wrecz przeciwnie.

    Ktos kiedys ladnie to ujal, ze aparaty sie kupuje, a w obiektywy inwestuje

  10. #180

    Domyślnie

    Myślę, że najlepiej "kolekcjonować" kilka systemów i jak wyjdzie w którymś nowość wówczas kupować. Wtedy zawsze się jest na "bieżąco" i można dalej robić zdjęcia.
    Oczywiście to żart

    A tak na serio to, jak już wspomniał kichu1979, kupujmy więcej jak najlepszych szkieł odpowiadających naszym ulubionym dziedzinom fotografii.
    Ostatnio edytowane przez danielkrol ; 04-09-2009 o 10:38

Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •